Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#981) chatran


chatran
őstag

Valaki világosítson már fel legyen kedves, hogyan kell ébresztéskor végleg kilőni a Band rezgését.

A reggelem úgy indult, hogy ébresztett, megnyomtam és elhallgatott. Ekkor felkeltem és kisétáltam a WC-re, majd át a fürdőszobába, innen ki a konyhába majd vissza a fürdőbe zuhanyozni. A bandet letettem a mosógépre. Egyszer csak hallom, hogy rezeg veszettül, ránézek ébresztés ikon. 10 perc múlva megint és megint. Mikor végeztem ránéztem, hogy felkelés óta mennyit léptem, és megdöbbentem mert 0-át mutatott.
Ezek szerint a fent leírt felkelés utáni tevékenységeket lebegve végeztem el. :DDD

Az előző band-em ébresztését simán ki tudtam nyomni, ha duplán koppintottam rá. Ez működhet ennél is?
Valaki írta korábban, hogy rázzam a kezem úgy, mintha egy kulcsot pörgetnék. Ez nekem sajnos nem működött, rázogattam a kezem, minden irányba, de nem sikerült ezzel elhallgattatni.
Ti ki tudjátok kapcsolni normálisan? Vagy ti nem laktok ilyen kis lakásban, 200 m-re van a WC és mire elértek oda észbe kap a band, hogy már felébredtetek. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.