Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Drenadar

Drenadar
(veterán)

ha nem akarsz társat keresni akkor meg ott a rosszlanyok.hu. :C

Alienware 13 R3 & :) Xiaomi Mix 2

(#2) blackrulz

blackrulz
(veterán)

nálam működik a tinder bár az is tény hogy pesten. beregeltem hétfőn, hétvégére összeklikkeltem 3 randit, abból egy értelmes is, jól is néz ki, össze is jött... 25-29 év között itt nem igazán akadtam össze gyerekessel, de gondolom pesten kívül kevesebb user, és hát problémákkal...

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#3) westcoastog

westcoastog
(veterán)

Legrosszabb mikor már rég kapcsolatban vannak de még mindig fent vannak az oldalon...
Én a twoo-n vagyok, környékről még egy értelmeset sem találtam, aki lett volna az a fent említett kategória, van pasija de cseszik törölni magát..

(#4) Klaus Duran

Klaus Duran
(senior tag)
LOGOUT blog

Nagybátyám mindig mondja. Keress egy jó csajt mert a végén csak a gyerekesek maradnak.
Miért vállal gyereket?

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. / M7 :) -> Lumia 950 :( -> HTC 10 :) -> Huawei Mate 20 Pro :l / https://www.youtube.com/watch?v=m7CVOQUO1mw

(#5) Ed3r_X_

Ed3r_X_
(veterán)

Nem próbáltam még, de nem is bízom ezekben a netes társkeresőkben. Szerintem el kell menni ide-oda, és körülnézni :)

"The best things in life aren't things"

(#6) Mr X válasza Ed3r_X_ (#5) üzenetére

Mr X
(addikt)

Ha jó a beszélőkéd, el tudod adni magad, akkor nincs velük semmi baj. Azok panaszkodnak rá főleg, akik azt hiszik, hogy itt is működik a csendes macsó megoldás.

(#7) Stonerice

Stonerice
(őstag)
LOGOUT blog

Hát ezt a kettőt én sem próbálnám ki. Nem tudom ez a kimutatás , vagy értékelés mikor született, de én tuti nem cserélném le a 2. helyezettre a jelenleg használt 6. - at.
Lehet hogy egyedi eset vagyok :D De például az életvitel adatlap szerintem kapásból elég hasznos. Több ilyen oldal kellene.

[ Szerkesztve ]

Pénz beszél, kutya utal! Aktuális főkomponenseim: Ryzen 5 1600/ Msi B350m /Gtx 970 +accelero TwinTurbo II

(#8) greenity

greenity
(aktív tag)

Tindert nem próbáltam, a badoo-val a legnagyobb baj, hogy random meghívókkal felvesznek...

A netes társkeresésről: a mai napig fura dolognak tartom, ami azért vicces, mert a párommal ott ismerkedtünk meg, igaz 2 levélváltásig. Van akinek bejön, van akinek nem. Nekem 2 év után bejött és nem szégyellem, hogy így találtunk egymásra, amúgy elmentünk volna egymás mellett, így meg mindketten boldogok vagyunk :) .

Engem, úgy hogy somogyi, illetve baranyai vagyok, rendszeresen pl. Miskolcról találtak meg a népek...de a legjobb azok a bp-i pasik voltak, akik elvárták, hogy egy szia után utazz fel hozzájuk, mert "meg akarnak ismerni".

Nem minden az, aminek látszik.

(#9) akangels

akangels
(tag)

Barátnőm és én még !!!! MYVIP RANDIN !! botlottunk egymásba , ami már nem most volt azért :D azóta is boldogok vagyunk egymással nemsokára már 5 éve :) szóval nem reménytelen az internetes párkeresés , de azért megkell válogatni , hogy látatlanba kiben és miben bízol :D

[ Szerkesztve ]

(#10) Ed3r_X_ válasza Mr X (#6) üzenetére

Ed3r_X_
(veterán)

Jó is volt mindig, régebben nem egy emberrel ismerkedtem, de manapság minden az e-kapcsolattartás körül mozog, ami mondjuk párkeresésnél nem mindig olyan előny.

Meg neten azt ad meg magáról, amit akar, ha elmegyek, és tökéletesen más, akkor meg elpazarolt idő :)

"The best things in life aren't things"

(#11) Freeware

Freeware
(csendes tag)

A twoo jónak tűnik. A tinder egyébként akkor is jelzi, hogy visszajelölt valaki, ha nem vagyok online? Mert ki szoktam ezeket az appokat lőni, ne zabálják az akkut.
Badoo az vacak, nekem is ajánlgatja a szegedi, pesti meg dunántúli csajokat, néha a miskolciakat is. Azért az ország túlvégébe nem feltétlen fogok utazgatni... bár sose lehet tudni.

[ Szerkesztve ]

(#12) Kolla

Kolla
(újonc)

Sziasztok!

BADOO

A Badoo sima csalás és lopás, átverés.
A felhasználók többsége nem is tud róla hogy ezen az oldalon szerepel.
A Facebokk eladja profilokat a Baddonak (USA dollárért)

Fizetett operátorok válaszolnak az esetleges, ingyenes kapcsolatfelvételeitekre.
Randid nem lesz soha!
A cél pénz kizsarolása.

A bankkártya adataiddal nagyon vigyázz, ellopják és újra és úja lerabolják.
Egyérintéses!!! fizetés, melléüsz, gyerek játszik a telóddal és máris legomboltak 10-20 000 Ft-ot a kártyádról.
Fel kell őket jelenteni a PSZÁF-nál.

(#13) may15

may15
(csendes tag)

Egyszer tinderen elhívtam egy csajt sörözni. Másfél éve a barátnőm, és össze is költöztünk. Itt jegyezném meg, hogy az első akivel találkoztam bármilyen ilyen alkalmazásról. Szóval nálam bevált.

(#14) sziknorbert

sziknorbert
(újonc)

Sziasztok !

Régóta nem ír ide senki, de gondoltam megosztom a tapasztalataim, csak erre téved, aki Tinderrel próbálkozik, tapasztalatnak jó lesz.
Pár hete regisztráltam magamat a Tinderen. Nem mondanám magamat Brad Pittnek, de vékony, sportos testfelépítésű vagyok, kondizom, trendi frizura, öltözködés stb. Na feltettem pár mondhatni sima képet, elkezdtem húzogatni és semmi, egyre jobban elkeseredtem, már mindenkit behúztam, de semmi, majd le is töröltem.. jó talán 2 matchem volt, de semmire se mentem velük...
Majd eltelt egy hét, visszatettem és elkezdtem jobban megfigyelni a csajok képeit, mit tesznek fel: pózolás, távolba nézés, vicces kép, buli, fesztivál, utazás, kondi stb. Na feltettem én is ilyen képeket majd látom többeknek Insta is hozzá van kötve a fiókjukhoz. Megmondom őszintén azt se tudtam eddig mi az (nem követel csajos trendeket...). Megnéztem itt is egy-két profilt, milyen képek vannak fent, majd csináltam én is, feltettem pár képe, utazás, fesztivál, koncert. A végén meg bejelöltem egy dalt.
Ezután elindultak a lájkok... el se hittem.. de sajnos ez a Tinder egy más világ... itt olyan mértékű magamutogatás folyik és mindent a pénz ural.. mivel foglalkozol, mennyi pénzed van, mekkora a bicepszed... szóval nem hiszem, hogy pont itt talál az ember társat. Pozitivum: eddig majdnem mindenki visszaírt Negativ: pár óra után el is hal a beszélgetés...

(#15) csicso82 válasza sziknorbert (#14) üzenetére

csicso82
(nagyúr)

Összefoglalva: felületesség.

(#16) Dilikutya válasza sziknorbert (#14) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

Talán a legrosszabb rendszer. Nem követel meg semmit, tele van töküres adatlapokkal, kiteszik a cicis képet, meg a pózolósat, hogy azzal keltsék fel az érdeklődést, kevés az, aki valamit ír is magáról.
Az alkalmazás is rossz, nem derül ki, hova valósi, csak ha beleírja, ami lényeges, mert a távolságkijelzése szart sem ér, írja, hogy 3km, de a user leírásában pl. Budapest van, ami tőlem nem 3km. Ha meg hétvégén kicsit kimozdultam messzebbre, még napokig jönnek találatok arról a környékről.

Azt utálom, hogy a rajta fent lévő emberek hol vannak, amikor itt a nyár, mindenütt jobbnál jobb rendezvények vannak, szabadtéri helyek nyitnak, lehetne menni.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#17) Crystalheart válasza Dilikutya (#16) üzenetére

Crystalheart
(senior tag)

Óh, én már egy ideje nem használom, sokra nem mentem vele, habár egy-két barát-barátot szereztem vele még az elején. Eleve csak ismerkedési céllal és a működés tanulmányozása végett regisztráltam tinderre, de nem vált be. Szerintem engem egy idő után egyszerűen nem mutatott azoknak a felhasználóknak, akiket nekem mutatott, és viszont. Rendre jelezte, hogy lájkoltak, és én az elém kerülő profilok 90%-ának jobbra húzásával pár hónap után semmilyen matchet nem hoztam össze, pedig talán nem vagyok bányarém. (Minthogy valóban csak ismerkedni voltam, csak a nagyon vállalhatatlan profilokat húztam balra.) Nem, egyszerűen a rendszer egy idő után valami titokzatos algoritmus alapján besorol valahova, és onnantól csak fizetős megoldással lehet kitűnni. Ezért az elején még voltak matchek (igaz, nagyon gyakori a ghosting), aztán egyre kevesebb, míg már csak képeket nézegetni jár föl az ember. Másik érdekesség, hogy olyan nagy arányban adagolja a modellszerű lányok profiljait, ami biztosan nem reális, én beetetést gyanítok, hogy fizess Goldra meg boostokra.

(#18) Dilikutya válasza Crystalheart (#17) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

Persze, hogy beetetés. De ettől függetlenül is hiányolok egy kötelező adatlapot. Kevesen írnak magukról bármit is, amivel az érdeklődést igyekezne felkelteni. Jó, mivel nem kell mindenkit elvenni, így lehet húzgálni jobbra vígan, de akkor is.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#19) kssattila válasza Crystalheart (#17) üzenetére

kssattila
(friss újonc)

Ugyanezt az algoritmusos csalást tapasztaltam én is. Én tavaly november körül regisztráltam, azóta kétszer töröltem magamat a fentiek miatt, ennyi idő alatt kijelenthető, hogy a rendszer csal. Mind a három teljesen friss regisztrációnál ugyanaz történt:
- első nap gyorsan sok jelölés és match (ami kb 3-4 match és vagy 10 jelölés)
- második nap kicsivel kevesebb
- harmadik nap már csak 1 vagy 2 match és 3-4 jelölés
- ezután egy héten keresztül olyan kétnaponta 1 match
- az első hét letelte után meg a következő héten 1 match
- a következő hetekben meg már egyáltalán semmi, bárkit húzok be, bárkit super like-olok

Vettem előfizetést is, semmit se ért, mert a szisztéma ugyanez volt, napi 5 super lájkal se matcheltem senkivel, míg kezdetben anélkül is simán. A rendszer szerintem fel se dob azoknak, akiket lájkolok, mert ugyanezt tapasztaltam visszafelé is: Akik engem lájkoltak, sose mutatta a rendszer, csak az első pár napban.
És ami még megmutatta a csalást: Az előfizetőknek jár havi egy 30 perces kiemelés, amit bármikor felhasználhatsz, ilyenkor a rendszer előre tesz. Nem volt már jó ideje semmim, majd amikor benyomtam, hirtelen többen lájkoltak és volt egy match akit én két (!) hete húztam be, vagyis a rendszer előretett nála gondolom.
Azt tippelem, a rendszer az első napokban beetető csaliként előre tesz a sorban, mind a jobbrahúzás, mind a sima keresgélésnél a csajoknál, aztán meg betesz a sor végére. Tippelek, egy csajt lehet behúznak 1500-an is vagy még többen és ennek a sornak a végére kerül be az ember... szóval esélytelen... Úgyhogy épp most készülök magamat törölni megint :).

(#20) Dilikutya válasza kssattila (#19) üzenetére

Dilikutya
(nagyúr)

Alapból nem adnék ezért pénzt. Nem is tudhatod, a fent lévők mennyire aktívak. A többi oldalon is ez van, belépés dátuma kicsillagozva, meg az üzeneteket korlátozzák, meg fizess hogy elolvashasd, mit írtak, vagy ki írt. A Tinder rosszabb, itt meg se tudod, ki mennyire aktív, meg tényleg nesze semmi dolgok vannak fent. Ostoba, tartalom nélküli szolgáltatás.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.