Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42) bacsis válasza ^Clown (#41) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

így ránézésre nem tudom megkülönböztetni a GS-t a GTi-től.. ha egyáltalán van különbség :DDD :B miylen olaj van benne? háát kérlekszépen ELF... azt mondta haver hogy az jófajta Forma1-es kocsik is ezt használják... egyebet nem tudok róla kéremkapcsoljaki :B
valamerre megvan még a flakon egy kevés ami maradt benne a fűnyíróba is azt rakom.. a fűnyíró is mindíg azt kapja ami marad a kocsiból :DDD
sajna nem tudom mi az a szelepzár szimering, mondjuk mgé a gugli segítségével mgé talán némi fogalmat tudok róla összevakarni de a HF-ről végkép enm tudom micsoda :B az viszont tuti, hogy nálunk még nincs vele baj, mert nem eszi az olajat, és nem füstöl kéken.... de még "csak" 132ezer km van benne mondjuk...
Vezérlés? úgy látom gugli alapján ez is valami motorral kapcsolatos téma... tuti nem volt még sose cserélve :B
na nagyjából ezért nem regisztrálok a regiswift.hu-ra, mert az nagyjából pont olyan lenne mintha a nagymamám regisztrálni a prohardver-re... az alapfogalmakkal sem vagyok tisztába' amit ott írnak az nekem kínai :B
haverok, ismerősök bütykölik a kocsit, azt jó'van az :DDD bár az utóbbi időben próbálom tápolni magam :B
Motor hibaled visszakapcsolására van tipped? :B

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.