Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) fateless válasza Döncee (#299) üzenetére


fateless
veterán

Abban mindenképp, hogy nagyobb az akku, itthon is kapható garanciával (kb 810k-val többért), illetve apróság lehet, de a hülye S6 csak nano SIM-et fogad (mivel gyakran pakolgatom át egyik-másik telefonba a SIM kártyámat, ez engem nagyon zavar).
Mindemellett pedig - szerintem - szebb a P70. De ha végre ideér az EU-ból több, mint egy hete rendelt Blade S6, amit még mindig nem adtak fel :W , akkor lehet, hogy élőben ezt cáfolni tudja.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#302) gjoe válasza fateless (#301) üzenetére


gjoe
őstag

Jó lenne ha megkapnád az s6-ot, és lenne egy leírás.
Azért edigitálnál rendeltem egy p70-et akciósan.
Sajna a p780-am meghalt, és a kettő között nem tudok dönteni.

(#303) zsinnyegtet válasza zsinnyegtet (#281) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Korábban ezt írtam: "Nekem arra bőven jó, hogy előkapom a zsebemből minden másra ott a dsrl."
Sajnos ebben a fényszegény, borongós időben megdőlni látszik eme kijelentésem...nem nagyon tud vele mit kezdeni.

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#304) Graphics válasza zsinnyegtet (#303) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem eleg a kamera. Elolapi is vallahato nekem.

Ennyi penzert nem nagyon zavar.

Uzemido verhetetlen

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#305) zsinnyegtet válasza Graphics (#304) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Nekem sem életbevágó a kamera csak a szombati képek után meglepődtem egy kicsit.
Az üzemidő nekem egy 2000 akksi után megváltás.
Esetleg az értesítö ledre van valami ötleted vagy valami külön appal kellene orvosolni?

Tokot rendelt már valaki...eléggé féltem.

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#306) Graphics válasza zsinnyegtet (#305) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nagyon beintegraltak tobb dolgot is a rendszerbe. Pl az energiakezelo eddig kulon app volt.

Ledre eddig nincs otletem. Remelem bekerul majd egy frissitessel az opcionalis allitas. Emailre is jo lenne ha menne

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#307) cappa72 válasza zsinnyegtet (#305) üzenetére


cappa72
nagyúr

Szerintem elég vacak lett a kamera. Nagyon nem hat meg, de ennél többet vártam.

A led-es dolog meg olyan, hogy néha, ha épp eszébe jut, akkor pl. email (k9 mail klienset használom) esetén zölden jelez.

Még az s127-es frissítést nem raktam fel (mert ahhoz vissza kéne rakni a gyári recovery-t, meg unroot, meg a módosításokat visszacsinálni), de abban ez van, mint changelog (verziókövetés)
"1, optimised the method of power up timing design of the front camera.
2, Optimised the TP driver, resolved the problem which TP do not have response in very short time in low probability"

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#308) Graphics válasza cappa72 (#307) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

En feldobtam egybol a frissitest. De ez a telefon nalam meg nem akadt meg :D

Egyszer talan vmi nagy toltogetes kozben volt par masodperc .

Majd belemelyulok, fel akartam tenni masik theme cebtert, de nem tudom lenne-e gond belole, mert nekem ez a ket tema keves

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#309) cappa72 válasza Graphics (#308) üzenetére


cappa72
nagyúr

Nálam sem akadt meg, sőt az a meglepő, hogy az első olyan telefon, amin a VibeUI nem akad :)
Ismerkedem ezzel a gUI-val.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#310) Graphics válasza cappa72 (#309) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Témacenterből ráfrissítettem egy másikat, még be is lépett, de kifagyott utána.. Végül töröltem a frissítést, és visszaállt a régire.

Majd holnap próbálkozok egy másikkal, mert pl a betűtípust szeretném megváltoztatni...

Eléggé belenyúltak még a CN-es VibeUI-hoz képest is pár dologba, amit szoknom kell.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#311) GregLac


GregLac
csendes tag

Sziasztok!

3 készülék között hezitálok:
1. Lenovo P70 - március 4-ig 15% kedvezmény az enél. Nekem a leírtak alapján tetszik
2. Prestigio 5508D - március 4-ig 15% kedvezmény az enél. Csak 1 GB RAM. Nem bővíthető a memória. Viszont 2 év háztól-házig garancia és kedvező ár.
3. CUBOT X9 67.900 Ft. Ha Dual SIM-mel használom, nem bővíthető a memória. Lenovo P70-nel megegyegyező. Ismeretlen...

Hasznos tanácsokat előre is köszönöm

Üdv
Egy új fiú

(#312) Graphics válasza GregLac (#311) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Elég egyértelmű a dolog

a Lenovo ismert világmárka, a másik kettő pedig nem... Támogatás, garancia és egyebek egyértelművé teszik, hogy P70

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#313) fateless válasza GregLac (#311) üzenetére


fateless
veterán

Egyetértek az előttem szólóval: e három közül kérdés nélkül a Lenovo a nagyobb akku, megbízhatóbb háttér, leendő 5.0, LTE miatt.

Ugyanakkor ha az ár is számít, akkor már más a helyzet, hiszen a Prestigio-t 60k-ért lehet elhozni 76k helyett, ami azért nem kis összeg. Ha nincs szükséged a fenti előnyökre, akkor elgondolkozhatsz azért ezen is (bár nekem a Lenovo még mindig jobban tetszene akkor is, ha nem kéne sem a 2GB RAM, sem az LTE, sem a nagyobb akku vagy Lollipop)

A Cubot X9-et elég drágán mérik 68k-ért, mert Kínából ÁFA-val együtt 52k körül van, illetve valamelyik EU webshopban is láttam 170-180USD körüli áron.

Szóval ha ár nem számít, akkor egyértelműen Lenovo...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#314) beg


beg
veterán

Szerk.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#315) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na nyuzom a telefont, ma egesz jol birja, igaz a a cimtar szinkron beragadt. Es nem engedte alvoba a CPU-t.

Tobbfele modon tesztelem az akksit. Elsokent kimeletlenul, adatkapcs folyamatosan, ejszakara is bekapcsolva hagyom a telefont / data off.

Utana probalom a hasznalhato tartomanyt beloni, tehat pl idozitett energiamenedzsment, kovetkezoleg pedig on/off is idozitve.

Remelwm igy mindenki megfelelo kepet kap az aksirol :)

Lesz majd szintetikus meres is.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#316) gjoe válasza Graphics (#315) üzenetére


gjoe
őstag

Tölthetnétek még az infókat a telefonról! Kellene hogy, átvegyem-e a telót az edigitálnál.
:R

(#317) Graphics válasza gjoe (#316) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mire vagy kivancsi?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#318) zsinnyegtet válasza gjoe (#316) üzenetére


zsinnyegtet
aktív tag

Szia!

Az én véleményem nem annyira szakmai...én csak egy egyszerű felhasználó (36 év, gyerek, feleség, kutya :) ) vagyok.
Így 1 hét távlatából azt hiszem nekem kb. mindenre elég lesz. A kamera olyan amilyen...majd összeszokunk.
Minden azonnal történik, nem akad (legalábbis nekem még nem sikerült megakasztani).
Reggel 7 körül szoktam levenni a töltőről és jelen pillanatban ha odapillantok akkor 70%-on állok éppen.
Mindez folyamatos LTE (már ahol van), két email fiók, viber, skype, bluetooth a kocsiban. Így 3-ig tuti pötyögtem már rajta 15 ultravilágmegváltóansürgős emailt és kb. 1 órát biztosan beszéltem. Szóval az akku...f@sza.
Összességében ennyi pénzért azt hiszem egy szavam nem lehet...örülés van :)
Ami hiányzik:
-értesítő led csak 2 dologgal boldogul
-még egy pár téma :)

[ Szerkesztve ]

A rock and roll az nem egy tánc...

(#319) Graphics válasza zsinnyegtet (#318) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A theme centert megnezem lesz nalam egy A806-os annak a temecenteret lehet ra lehet erre frissiteni es akkot kimegy a kinai szerverre :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#320) gjoe válasza zsinnyegtet (#318) üzenetére


gjoe
őstag

Kb ezekre gondoltam. Kamera annyira nem érdekel, általában fényképezőgépet használok.
Melegedés?

(#321) Graphics válasza gjoe (#320) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem melegszik.

Jatekot nem neztem, GPS kozben sem volt szamottevo hőm.

Nekem bevalt. 5napja van nalam, de vegre 'hazaertem', mint ős-Lenovos

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#322) gjoe válasza Graphics (#321) üzenetére


gjoe
őstag

A zte v5-höz képest milyen? Nekem a gyerekeknek az van.

(#323) Graphics válasza gjoe (#322) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Epp most nyuzok egy V5-ost is, szerintem az is jol sikerult keszulek, kamera jo, aksi atlagnal erosebb.

Arban a ZTE olcsobb, viszont a Lenovo frissebb

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#324) djbahool


djbahool
senior tag

Glonass is van benne?

LTE -ből milyen sávokat tud?

[ Szerkesztve ]

(#325) beg válasza djbahool (#324) üzenetére


beg
veterán

Van.

LTE FDD 800MHz / 1800MHz / 2100MHz / 2600MHz

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#326) Graphics válasza djbahool (#324) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Glonass van.

LTE-t meg kell neznem, hogy melyiket tudja

@beg: Köszi :R

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#327) Clueso


Clueso
csendes tag

Nagyon gondolkozom rajta, hogy én is beszerezzek egyet. Ha meg tudnátok mondani, hogy szól rajta a zene kihangosítva, azért nagyon hálás lennék. Milyen a hangereje, hangminősége, illetve mennyire torzít maximális hangerőn?
Gyakran hallgatok zenét a mostani telefonomon is kihangosítva, így nekem ez is egy fontos szempont. Az a képek alapján nagyon szimpatikus, hogy a hangszóró(i) nem a hátlapon, hanem az alján vannak, így egy puhább felületre (mondjuk az ágyra) letéve sem némul el. Ezzel kapcsolatban az lenne a kérdésem, hogy mind a két alsó rácsozat mögött van-e hangkeltő, vagy csak az egyik oldalon?
Köszönöm a választ előre is.

Ne higgy el mindent, amit gondolsz!

(#328) beg


beg
veterán

Én meg pár hdr képet kérnék szépen a tulajoktól, ha megoldható. Köszi előre is.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#329) cappa72 válasza Clueso (#327) üzenetére


cappa72
nagyúr

Csak az egyik oldalon van ténylegesen hangszóró.
Kihangosítva nem rossz, tisztán szól, de pl. hangerőben egy 2 éves Jiayu G2L jobb. Egy WayteQ talk5H is hangosabb (eddigi telefonjaimhoz képest ez volt leghangosabb).
Ennek ellenére nem nélkülözhető a szokolrádió megjegyzés minden esetben, legalábbis nekem.
De azért fülessel már más.

Engem a led-értesítés zavar, ha már egyszer van, akkor működne pl. e-mail esetén, vagy alacson akku szint esetén. Egyik esetben sem működik. Még az s126 van fent, tehát a frissítást nem tettem fel, de a changelog alapján ez nem is került módosításra.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#330) Graphics válasza cappa72 (#329) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azon agyalok mennyire kéne belepiszkálni mondjuk egy hasonló Vibe rendszerből átemelve a LED-es értesítést.

Mi tartalmazza ennek a leírását pl, apk-ban van?

Mert van egy olyan, hogy LED eszköz az apk-k közt ha jól rémlik, de csak a sötétben tapogatózok :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#331) Clueso válasza cappa72 (#329) üzenetére


Clueso
csendes tag

Köszönöm. Jó hír, hogy nagyobb hangerőn is tiszta a hangja. Azt mondjuk gyanítottam, hogy csak az egyik oldal szól ténylegesen, többnyire így szokott lenni. Bár ez még a jobbik eset, a múltkor találkoztam olyan telefonnal (ha jól emlékszem egy Concorde volt), ahol az alsó hangszórórácsozat egyikéből sem jött ki hang, hanem a hátlapon lévő picike rés mögött volt a hangszóró. :)
A "szokolrádió" hangzás többnyire együtt jár a kis méretű hangkeltőkkel. Most egy ősöreg Motorola Defy-t nyúzok, ami a körülményekhez képest egészen jól szól.

Ne higgy el mindent, amit gondolsz!

(#332) djbahool


djbahool
senior tag

Köszi a Glonass-t, ez jó hír, meg az is hogy a beépített GPS ilyen gyorsan jelet talál.
Egyre jobban tetszik.
Még 1 kérdés: Wifi-ből csak b/g/n 1 channel, vagy esetleg tudja az 5Ghz-et is, e3setleg ac szabvanyt?

[ Szerkesztve ]

(#333) beg válasza djbahool (#332) üzenetére


beg
veterán

WiFi 802.11 b/g/n

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#334) djbahool válasza beg (#333) üzenetére


djbahool
senior tag

Köszi, mondjuk ez kevésbé hat meg mint a szörnyű minőségű képek.
Tényleg ennyire gáz a kamerája, mert amiket eddig tettetek fel képeket az vmi extra rossz minőség (kb. egy Galaxy Y 2MP fix fókuszossal vetekszik)
?

(#335) cappa72 válasza djbahool (#334) üzenetére


cappa72
nagyúr

Két nyűgöm van eddig:
- kamera pocsék (természetesen mindenkinek egyéni igényei vannak)
- a LED értesítése hektikus és nem is mindenre jelez. Ha pl. beállítasz egy másik sms kezelőt alapértelmezettnek, és kapsz eg sms-t, akkor addig villog a zöld led, amíg a gyári üzenetkezelőben nem olvasod el az üzenetet... e-mail-re meg ahogy gondolja: vagy értesít led visszajelzéssel, vagy nem. De hogy mitől függ, az passz.

[ Szerkesztve ]

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#336) Graphics válasza djbahool (#334) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem tudom, nekem nem rossz.

Nem hasznalom, annyira nem is foglalkoztat. Hoki az ido normalis fotozasra...

Igen,sajnos kicsit zajos ranagyitva, de en a kepeket nem ranagyitva nezegetem...

Fotozasra ott a Vibe Shot

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#337) djbahool válasza Graphics (#336) üzenetére


djbahool
senior tag

Megvárom a teszted, aztán sztem annak függvényében döntök.

(#338) Graphics válasza djbahool (#337) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én feltettem a Lenovo Super Camerat. Azzal talan picit jobb de majd lovok tesztfotokat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#339) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Btw az edigital által árult példányok tudják a 800 MHz-es 4G sávot? Kuponakcióval megfontolandó 76-ért.

LTE macska. 4 Köszönjük, guglitranszlét! :C

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#340) Graphics válasza Atomcsirke (#339) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ebbol csak "EU" s van, a kinai mas hardveres

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#341) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Jááááj, találtam egy orosz oldalon részletes tesztet, a kamerájával elkövetett képek szerintem übergázok! :Y

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#342) Graphics válasza Atomcsirke (#341) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a gyenge pont.

Ha kamera kell, akkor lehet varni kell a P1-re, hatha annak jobb lesz ,de ott az ára se ennyi lesz.

Ha nem kell a brutal akksi, meg az LTE, akkor ZTE V5,// valasz a kerdesedre is :P

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#343) beg válasza Graphics (#342) üzenetére


beg
veterán

A p780 is siralmas képeket készít néha, de azt gondoltam 2 év alatt talán sikerült előrelépni ez ügyben. A P1 és P1 Pro nem 75e körül lesz, azt már most borítékolom. Közelebbre saccolom a 120-hoz.

Ennyi pénzért ez teljesen jó vétel, ennél nagyobb felbontást és soc-ot venni szerintem pazarlás. Kamera meg talán javulgat szoftveresen.

Izé, nem válasz akart lenni :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#344) Dominó85 válasza Atomcsirke (#341) üzenetére


Dominó85
veterán

Link? :R

* Péter - 06302461862 *

(#345) Graphics válasza beg (#343) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Valasznak volt a legjobb :D

Nekem bejott, persze megint elmondom: " soha nem adom el, orok eletre megtartomm.'" :D

Aztan amikor megvolt a penz ra a Lenovo kihozta a P1 / P1 Pro-t.

Nem beszelve a P90-rol ami szinten tetszik.

Sztem a Lenovo belotte P70 / P1 es P90 / P1 Pro parost, igy minden igenyt le fog fedni :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#346) djbahool válasza Dominó85 (#344) üzenetére


djbahool
senior tag

(#347) Atomcsirke válasza djbahool (#346) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Ja, erre.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#348) Dominó85 válasza djbahool (#346) üzenetére


Dominó85
veterán

:R

Viszont ezek alapján a kamera nem hogy átlagos, de egyszerűen borzalmas. Életlen, színtelen, dinamika tartomány max közepes, elmosás nagyon csúnyán jelen van. Lehet kirúgnék pár elkényelmesedett pöts fejet a szoftveres és/vagy hardveres részről, akik a kamerával foglalkoznak. Azért nem két forintos a telefon, hogy ilyen látványosan kelljen ezen spórolnia a Lenovo-nak. Főleg nem a "szelfi mániás pitsák és pötsök" valamint a "jobb legyen mint egy kompakt" világában nem... Egyszerűen a Lenovo nem akar egy sikerszériát elindítani. Ez a kamera objektív valami noname f0s lehet max. Ezen sajna szoftver sem segít.

Bocs az éles kritikáért, de egy ZTE V5, Xiaomi Hongmi vagy egy Coolpad F1 kamerája kis lábujjon táncolva körberöhögi ezt a teljesítményt. Szép volt Lenovo... Hiába az üzemidő, engem így nem győzött meg. Egyre több teszt fotó van fent és 90% ilyen silány... Az itt megosztottak még so-so.

* Péter - 06302461862 *

(#349) Graphics válasza Dominó85 (#348) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez van :)

Tudtuk mindannyian, akik vettük, hogy erre kell számítani.

Nekem megmondom őszintén: én a képeket nem nagyítva nézegetem, hanem ahogy megnyitom és kész...

A szemem se lát el messzebbre , mint egy telefon kamerája, szóval pont a kamera a számomra a leglényegtelenebb..

Egy-egy QR kódot, vagy terméket, pillanatot le tudok vele fotózni, videót tud és kész... Ha komolyabb kamerára lett volna szükségem nem ezt a telefont veszem.

Kár rugózni a továbbiakban a kamera milyenségén, ez ennyi. Azt pedig, hogy szoftver segít-e rajta még nem tudni.

Amúgy meg nem tudom mi a baj ezen a szinten, hisz ha azt nézzük az összes fotó fénytelen szar viszonyok között , vagy éjszaka készült.. Nem igazán remekel egyik gyártó se ezen a téren...

Ez pl szerintem meg teljesen jó fotó... A többi képet meg nem tudom hova tenni, mert ilyen fényviszonyok alapján ítélkezni totál felesleges... Olyan a kamera, ahogy fotóznak vele... ZTE-vel is lehet szar meg jó képeket lőni... havas-g.cis időben meg nem lehet normálisat... Max tükrös géppel

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#350) Dominó85 válasza Graphics (#349) üzenetére


Dominó85
veterán

Én már olyan szemmel próbáltam nézni, hogy az "adott körülmények között". Sajnos ott is már vérszegény. Igaz, mint annak idején a Jiayu G3 telefonnál is, lehet sikerülne job képeket kicsalnom a telefonból, de akkor sem lennék vele elégedett. Ennek a telefonnak nem a kamerája, hanem az aksija a fő pozitívuma. Nagyon remélem, hogy Lenovoék kezdenek valamit vele... :R

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.