Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) SharpSA válasza Graphics (#2999) üzenetére


SharpSA
veterán

Én az AquaMail-t ajánlom. Hibátlanul teszi dolgát, szinte asztali pc tudású. Nekem már csak a szabályok létrehozása hiányzik belőle. A fizetős részének megvásárlása után 2-nél több fiókot is be lehet állítani, be lehet állítani aliasokat és az emailenkénti promo aláírás eltűnik, amely aláírásba akár képet is lehet illeszteni.
Fiókonként eltérő hangot, szinkronizálási időt lehet beállítani. Lehet kérni és küldeni olvasottság visszajelzést, stb. Részletesen beállítható minden, az összes beállítás (a fiókok is) elmenthetők, amely mentést akár jelszavazni is lehet.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3002) Biluxzsolt válasza beg (#2976) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

A SwiftKey kipróbáltam de 2írja a szavaka. Mit csesztem el?

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#3003) SharpSA válasza Biluxzsolt (#3002) üzenetére


SharpSA
veterán

Na ezt most nem értem. Mit csinál pontosan a SwiftKey?

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3004) beg válasza Graphics (#2999) üzenetére


beg
veterán

Nem rossz a MIUI, de már nem "eszegeti" a memóriát, mint régen? Mondjuk volt vagy 1 éve, mikor utoljára MIUI volt a kezeim ügyében.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3005) Graphics válasza beg (#3004) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

2GB-nál nekem majdnem mindegy :D

Legutóbb a sima Redmi Note volt nálam, kb 1-2 hónapig, annyira kézreállt az telefon, úgy mindenestül.

Ja meg volt azóta Redmi 2-es is nálam, hááát ott határeset. V6-ossal elvolt, de multitask nem volt számottevő :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3006) Biluxzsolt válasza SharpSA (#3003) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Beírok valamitvamit és kétszer írjaíbe a szavakat. Érdekes mert cscsak ak ittitt.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#3007) beg válasza Biluxzsolt (#3006) üzenetére


beg
veterán

Néha a RIOS motor hozzászólás mezője bután működik mobil nézet alatt bizonyos böngészőkkel. Chrome-al nem nagyon szokta, de pl. Opera alatt néha előfordul.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3008) Biluxzsolt válasza beg (#3007) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

Akkor az lesz a bibi. Köszi.

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#3009) Graphics válasza beg (#3007) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem pont Chromemal csinalja... Nagyon zavaro.

Csak chrome restart segit

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3010) SharpSA válasza Biluxzsolt (#3006) üzenetére


SharpSA
veterán

Jaaa így már értem. Mobilon az UC Browser-t használom és szintén a SwiftKey-t, eddig jól működött.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3011) Biluxzsolt válasza Graphics (#3009) üzenetére


Biluxzsolt
aktív tag

AzazAználamnis aaGoogle nálam csináljacsinálja eztoam isaz,

"Ha három madár lennék,látnám magam felülről,amint magam mögött repülök."

(#3012) SharpSA válasza Biluxzsolt (#3011) üzenetére


SharpSA
veterán

Most is a P70-ről írok az UC Browserben és nincs duplázás. Bár nálam a szóközre szóközt rak, nem szót egészít ki, de szerintem mindegy, mert amúgy is jó volt.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3013) axioma


axioma
veterán

SOS!!
Ferjem P70-e normal hasznalat kozben egyszer csak ugy dontott, nem mukodik :( Azt erezte, hogy kicsit melegebb de nem olyan ami nem fordult volna elo korabban, beult a kocsiba (de arnyekban) es berakta a tartojaba. Megnezte, 57% toltottseg, tolteni rakta es kikapcsolta a kepernyot [a tolto nem gagyi, azaz visszafele aramlas ellen vedett, de nem tunik amugy se lemerules az oknak]. Akkor me'g egett a led a toltest jelezni. Ezek utan tizenpar perc mulva megjott a gyerek, be akarta kapcsolni (led-re mar nem emlekszik), de semmi reakcio. Raadasul mire hazaert(unk), lehult, es toltesen van a sajat toltojevel mar tobb mint fel oraja, de se led, se indithatosag...
Van me'g amit erdemes megprobalni, mielott megy vissza gariba?
Nagyon ciki hogy pont most tortenik ez, mert az en Z1C-m is szervizben van, es osszesen egy tartalek okostelonk van...

(#3014) gjoe válasza axioma (#3013) üzenetére


gjoe
őstag

Reset?
Power gomb nyomvatartva kb fél percig.

(#3015) beg válasza axioma (#3013) üzenetére


beg
veterán

Nagyon hosszan a bekapcsoló gomb nyomva tartása? Talán újraindul.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3016) axioma


axioma
veterán

Nyomtuk mar sokaig, most neztem az orat, es 50 masodperc se segit.
Azt meg lehet valahogy a microusb-csati segitsegevel me'rni, hogy egyaltalan szufla van-e benne? Nem is tudom, hogy ez OTG-t tud-e, ha nem akkor gondolom elvben sem.
Bar ha nincs is benne akkor se biztos, hogy akkugond, pl. ha a toltes iranyaban nincs osszekottetes, mert latszolag tolteni se kezd.

Vajon az euronics elfogadja barmelyik boltjaban a leadast, vagy csak a varos masik vegen ahol vettuk? Valakinek van ilyen tapasztalata?

[ Szerkesztve ]

(#3017) Graphics válasza axioma (#3016) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Proba: usb kabel es dugjatok gepre van-e pittyenes Windows alatt

Ha nincs gari.

Euronics passz, bementek megkerdezitek :) / vagy telefonon erdeklodtok

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3018) axioma válasza Graphics (#3017) üzenetére


axioma
veterán

Nem, windows nem jelez :( Legalabbis az enyem, bar az toltesi probalkozas elott volt, majd megnezem me'g egyszer. De a toltes nem jelzett a led-del, meg full hideg marad, eselyes hogy nincs toltodes.
Mi az a "ha nincs gari"? Ezen van, 2 ev...

(#3019) Graphics válasza axioma (#3018) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

"Ha nincs pittyenes, akkor gari... :)"

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3020) Sfmc válasza Mika1227 (#2992) üzenetére


Sfmc
csendes tag

Esetleg az eltelt beszélgetési idő jelzés percenként be van állítva?

(#3021) TheRealBear


TheRealBear
tag

S132 gyerekek ujabb Update.Root.megmaradt.check.list semmibe nem pofazott bele.

[ Szerkesztve ]

(#3022) Graphics válasza TheRealBear (#3021) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mi a fene :D

Nem nagy merteku update..

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3023) axioma válasza Graphics (#3019) üzenetére


axioma
veterán

Ja a vesszot nem rakta be a parserem, koszi. Akkor az lesz.

(#3024) ncc1701 válasza TheRealBear (#3021) üzenetére


ncc1701
veterán

3.5M, nem sok. Hamar lennt volt. :)

(#3025) rjg válasza Graphics (#3022) üzenetére


rjg
őstag

Egy 5.1-nek jobban örültem volna 😉

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#3026) ncc1701 válasza rjg (#3025) üzenetére


ncc1701
veterán

Azt nem raktam volna fel, csak ha már van pozitív tapasztalat. Inkább egy jó kis 4.4, mint egy vacak 5.

(#3027) rjg válasza ncc1701 (#3026) üzenetére


rjg
őstag

N5-ön megszoktam, megszerettem az új designt és a rendszer finom apróságait.

(#3021) TheRealBear
Nekem elszállt a root jog, újra meg kellett szerezni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#3028) ncc1701 válasza rjg (#3027) üzenetére


ncc1701
veterán

Finom apróságról tudna mesélni a spanom, tavaly vett 180 ezres samuja most egy kalap trágyalé a frissítés óta. Restartol néha fotózáskor, messenger összeomlik, stb.

(#3029) rjg válasza ncc1701 (#3028) üzenetére


rjg
őstag

Azért egy Samsung-os ROM-ot nem igazán lehet összehasonlítani egy Nexus-sal. (mondom ezt úgy, hogy a korábban általam használt S2, S3 és S4 a mai napig használatban van a szűk családban) Remélhetőleg a Lenovo nem fogja elcseszni.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#3030) Graphics válasza rjg (#3027) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Designváltozás itt nem lesz, marad a Vibe felület, már 5.0-n is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3031) rjg válasza Graphics (#3030) üzenetére


rjg
őstag

Ok, de a rendszer egyes elemei már jelenleg is a Material Design-ra hajaznak, pl Beállítások menü. Launcher-ként pedig úgyis a Nova fut. Egyes jelenleg a Lenovo által "belehekkelt" funkciókat a Lollipop már alapból tudni fogja.

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#3032) ncc1701 válasza rjg (#3031) üzenetére


ncc1701
veterán

Lehet nem is hoznak 5.0-át, csak belengették. Nem tudom, lenovo mennyire frissít főverziókat.

(#3033) Mika1227 válasza Sfmc (#3020) üzenetére


Mika1227
őstag

Nincs beállítva.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3034) SharpSA válasza ncc1701 (#3032) üzenetére


SharpSA
veterán

Inkább az M legyen majd hozzá. Jó ez a 4.4 addig.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3035) Mika1227 válasza SharpSA (#3034) üzenetére


Mika1227
őstag

Vajon lesz az hozzá?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3036) ncc1701 válasza SharpSA (#3034) üzenetére


ncc1701
veterán

Abban én már nem is reménykednék. A legtöbb, amiben reménykedem, h nem 5.0 jön rá, hanem vmi 5.1 alapú. Az 5.0 az nagyon bugos lett.

(#3037) Mika1227 válasza Graphics (#3022) üzenetére


Mika1227
őstag

Vajon mi van ebben a frissítésben?!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3038) beg válasza Mika1227 (#3037) üzenetére


beg
veterán

Oda van írva.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3039) fodivagyok


fodivagyok
újonc

Nálam is lement rootolt (de gyári recovery-s) P70A-n szépen az update S131-ről S132-re, viszont a root nem maradt meg, a SuperSU az alábbi üzenettel fogadott: "There is no SU binary installed, and SuperSU cannot install it. This is a problem!". Az újra-root simán lement.

Egy fura dolgot vettem észre közvetlenül az update után és az azt követő root miatti újraindítás után is: nem nyílt ki a notification bar fent. Egy újabb újraindítás után már jó volt.

(#3040) axioma


axioma
veterán

Telemax atvette, a "nem kapcsol be" jelensegre odairta, hogy toltesi problema... (a reszleteket nem is modnta a ferjem, csak odaadta a telefont). Allitolag 5 nap mulva ertesitik, hogy mi van... egesz gyors, rosszabbra szamitottam.

(#3041) rjg válasza axioma (#3040) üzenetére


rjg
őstag

A fiam Doogee Pixel-je (pingdigital-tól vásárolt, Telemax a szerviz) már kétszer volt náluk. Először három nap alatt javították, másodszor hat nap alatt lett kész, de akkor az "alaplapot" cserélték. Meglepően zökkenőmentes, gyors és korrekt volt az ügyintézés.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#3042) Mika1227 válasza beg (#3038) üzenetére


Mika1227
őstag

Már bocsi de ha felraktam hol lehet olvasni?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3043) rjg válasza fodivagyok (#3039) üzenetére


rjg
őstag

Nálam egyelőre a BT hülyült meg, folyton lekapcsolódik a kihangosítóról. Illetve a kijelző kapcsol be beszélgetés közben. Ezek a hibák eddig nem voltak, érik egy factory reset.

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

(#3044) beg válasza Mika1227 (#3042) üzenetére


beg
veterán

Utána már sehol. Mielőtt felrakod, akkor. Amire válaszoltál, ott a képen a módosítás leírása.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#3045) SharpSA válasza Mika1227 (#3035) üzenetére


SharpSA
veterán

Ha egyszer beindul a CM és/vagy MIUI szekér, akkor onnan biztos. A gyári meg majd kiderül.

Mindenki a maga korlátja és lehetősége is egyben

(#3046) Kacsanova


Kacsanova
csendes tag

Az akksi rezgés erősségét nem lehet valahogy állítani? Elég gyenge, szinte észre sem veszem. Gondolom nem, csak költői kérdés volt.

[ Szerkesztve ]

(#3047) Mika1227 válasza Kacsanova (#3046) üzenetére


Mika1227
őstag

Szerintem nem. Nekem nem gyenge, engem inkább az zavar amikor dupla koppal ébresztem és rezeg egyet. Én ezt szeretném valahogy kikapcsolni, de nem lehet!

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3048) okiszPSX válasza Mika1227 (#3047) üzenetére


okiszPSX
tag

Már írtuk, hogy kapcsold ki és play stroreról tölts le appot ami ezt csinálja, majd rakd be gesztusként.

(#3049) Mika1227 válasza okiszPSX (#3048) üzenetére


Mika1227
őstag

Mikor írtátok? Nekem nem rémlik.

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#3050) rjg


rjg
őstag

Kicsit bekattant az értesítési led a telefonomon. Nincs semmilyen olvasatlan üzenet vagy hívás, de mégis zölden villog. Jártatok már így, vagy van valamilyen tippetek? (minden lehetséges általános és alkalmazáson belüli beállítást át néztem, túl vagyok egy dalvik cache törlésen is)

[ Szerkesztve ]

MacBook Pro 16" M1 - Galaxy S24 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.