Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) Rosep válasza Dominó85 (#500) üzenetére


Rosep
senior tag

(#502) cappa72 válasza Rosep (#501) üzenetére


cappa72
nagyúr

Amikor megvettük a p70-et, az ediginel 15% kedvezmeny volt ra. Igy jott ki a 76k.
Es nem kell rogton egymas torkanak menni, hanek erdemws kerdezni eloszor, hogy pl. hogy jott ki a 76, amikor 90 latszik az arcedulan. Es rogton jon a valasz, hogy kuponnal.
Megbeszelni vagyunk itt, nem egynasnak esni... Ez nem csak neked szol termeszetesen.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#503) Graphics válasza Rosep (#498) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

235Euro , ennyiert van, 2év garanciaval. En ennyiert vettem.

Edigiben akciosan pedig annyi volt amennyit irtam.

Nem felrebeszêlek, hidd el ;)

Maradjunk a normalis kerdezek-felelek megoldasnal.

Ha erdekel , elkuldom honnan, de lehet mar irtam is fentebb, a topicban van eleg sok info mar.

Ha nem, akkor nem :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#504) Clueso válasza cappa72 (#502) üzenetére


Clueso
csendes tag

Az Ediginél mennyi garanciát adnak rá ténylegesen? Az adatlapjuk szerint egy évet, de a Lenovo oldalán az szerepel, hogy a fogyasztók által vásárolt Lenovo termékekre 2 év garancia vonatkozik. Ahogy Duliee az előbb írta, a szlovákoknál is két év rá a gari.

Ne higgy el mindent, amit gondolsz!

(#505) Coolmat válasza Clueso (#504) üzenetére


Coolmat
őstag

Nekem a boltban azt mondták az átadáskor, hogy 2 év garancia, de a jótállási jegyen nincs kitöltve ez a rész :F Van akinek ráírták a garanciapapírra a jótállási időtartamot?

(#506) Graphics válasza Clueso (#504) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szlovakoknal alapbol 2ev , tobbinek utanajarok

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#507) beg válasza Rosep (#501) üzenetére


beg
veterán

És te a jómodort? 4-én járt le a kuponos akció az edigitalnál. 76 ezer volt. Komáromban és Pozsonyban most is 75e forint. 2 év gyártói (hivatalos) lenovo garanciával. Ebből melyik a dzsunka drága barátom?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#508) détéfecó


détéfecó
csendes tag

Sziasztok!

Végre ma megjött! Első benyomások samu S2 után: Hú bz+!
76e-ért szerintem nem nagyon van alternatívája.

Viszont az ESET Mobile Security az User Experience-ben (valamilyen rendszerfájl) trójait jelzett (Spy.Luespy.A) ez mi lehet? Esetleg a rendszerbe gyárilag beágyazott program? Mi lehet a funkciója, el lehet-e távolítani?
Saját fotót háttérképnek hol tudnék beállítani? (nem jöttem rá :( )

(#509) Graphics válasza détéfecó (#508) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem hasznalok ilyen virusirtokat..

Felhasznaloi elmeny program, eltavolitani nem tudod. Csak letiltani

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#510) Döncee


Döncee
csendes tag

Úgy fest 1 héten belül én is boldog Lenovo P70 tulajdonos leszek (^^,) Viszont (tudom minden kapcsolat alapja a bizalom) milyen módon lehet a képernyőzárat feloldani? Van e valami hasonló mint az almának az ujjlenyomatos?

(#511) WOT-H-A-C válasza Döncee (#510) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

O.o

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#512) beg válasza Döncee (#510) üzenetére


beg
veterán

Kód, minta, arckép. Mint minden 4.4 androidon :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#513) Döncee válasza beg (#512) üzenetére


Döncee
csendes tag

arckép? lehet én vagyok a "hülyes". Az milyen? :)

(#514) beg válasza Döncee (#513) üzenetére


beg
veterán

A gugli még mindig jó fej, és elsők között hozza találatként ;)

Android face unlock.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#515) Rosep válasza beg (#507) üzenetére


Rosep
senior tag

Ha jól látom ma 7.-e van. Tehát ma már nincs semmiféle kupon.

Legyél olyan kedves, és oszd meg velünk is hol van 75e-ért szlovákiában!

(#516) beg válasza Rosep (#515) üzenetére


beg
veterán

Bocs, tévedtem. kerekítve 72 ezer. Bruttó. Muszáj kötekedni, vagy elfogadod, amit 5-en mondanak veled szemben. 235 euró. Mai MNB árfolyamon 304,1 HUF, 235 X 304,1=71463,5
Gyüjtőlink
Itt is 235 euró
Hivatalos lenovo shop, szintén 235 euró

Befejezted mára, vagy van még kedved trollkodni egy kicsit?

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#517) Rosep válasza beg (#516) üzenetére


Rosep
senior tag

Nem trollkodom, de ilyen helyeken még sosem vásároltam. Mégis hogy lehet ezekből az üzletekből venni?

(#518) beg válasza Rosep (#517) üzenetére


beg
veterán

Ahogy Duliee kolléga, fogod az autódat és egy családi kiruccanással egybekötve kicsoszogsz Komáromba vagy Pozsonyba, amelyik hozzád közelebb van. Bemész pl. egy hej.sk boltba, köszönsz a napszaknak megfelelően és kiteszed a pultra a korábban beváltott 235 euródat. Örülsz és kisétálsz a boltból. Ha nem akarsz az utazásra költeni, akkor a hivatalos szlovák lenovo shop 25 euróért szívesen házhozszállítja.
"international shipping to countries (CZ,DE,HU,PL) +25,00 EUR"

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#519) Rosep válasza beg (#518) üzenetére


Rosep
senior tag

Komárom oda-vissza 400 km + matrica. Úgy 85-ből meg is lenne a teló...
Hát akkor maradjunk annyiban hogy ez nem buli (és velem együtt még sok más embernek sem).

Jelen állapot szerint ez mégis csak egy 90 ezres teló, ha normális (magyar) boltban akarom megvenni (bármilyen akció nélkül). :)

[ Szerkesztve ]

(#520) WOT-H-A-C válasza Rosep (#519) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Figyelj... nem is értem mit rugózol ezen.... O.o Másnak 72.000 volt mert megtudta annyiba szerezni neked meg ha kell akkor 90K lesz.... ennyi dolog. :U

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#521) Rosep válasza WOT-H-A-C (#520) üzenetére


Rosep
senior tag

Nem rugózom én semmin.
Ha én egy 100 ezres cuccot megveszek 50-ért valahol, az attól még nem lesz az 50 ezres kategória No.1-ja.
Ez az egész trollkodásotok abból indult ki, hogy szóvá mertem tenni, hogy egy 90 ezres telóban nincs NFC. Jöttek az okosok, hogy ez nem is 90 ezer...

(#522) beg válasza Rosep (#519) üzenetére


beg
veterán

Aki Komáromban lakik, annak 30 perc biciklivel. Aki pl. Mosonmagyaróváron, annak 35 perc autóval Pozsony. Minden szubjektív. Te meg menj és vegyél valahol NFC-s telefont jó pénzért és ne rontsd itt tovább a levegőt, másik topik szívesen lát.

A trollkodás meg abból a stílusból indult, amit képviselsz információk nélkül:
(#501) Rosep
....Egyáltalán ismered a számokat?....

(#498) Rosep
NEM. Ez egy 90 ezres teló. Most ne a dzsunka boltok, meg Cetelem akciós árat nézd!

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#523) Clueso válasza Coolmat (#505) üzenetére


Clueso
csendes tag

Köszönöm. Bár még továbbra is ellentmondásosak az információk egy kissé, de egyre több jel mutat arra, hogy ténylegesen két év a garancia.

(#506) Duliee Köszönöm előre is. :)

Ne higgy el mindent, amit gondolsz!

(#524) Graphics válasza Rosep (#519) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ha meg akarod venni meg lehet oldani... Itt forumon , ismerosod altal. Stbstbstb...

Bocs, hogy okosok vagyunk, de a topicban fentebb is, ha visszaolvas valaki , le volt irva, mi mennyi :), nincs benne semmi okoskodas, en ennyiert vettem.

Azert, mert meg akartam venni. Es hidd el , ha itthon 3-4hetig adtak 75ert, akkor nem 90 az ára :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#525) deminos válasza Rosep (#499) üzenetére


deminos
aktív tag

Úgy olvastam, hogy van. A szolgáltatót kell megkérdezni.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#526) Blizzardking válasza Rosep (#521) üzenetére


Blizzardking
őstag

Tulajdonképpen addig amíg nem mutatsz egy másik készüléket alternatívaként, addig kívülállóként úgy tűnik, hogy neked inkább a fizetéseddel van problémád... ;)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#527) zizol válasza Rosep (#521) üzenetére


zizol
aktív tag

Es megkerdezhetem, higy Te mire hasznalod az NFCt? Tenyleg kivancsi lennek mert az elmult harom evben a legtobb telefonomban volt, kiveve a Lenovo vibe z-ben, de mindben pont ugyannyiszor hasznaltam, azaz 0-szor.

Üdv, zizol

(#528) WOT-H-A-C válasza zizol (#527) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

" Te mire hasznalod az NFCt? "

+1

Ez lehet a nap kérdése!! :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#529) Rosep válasza Blizzardking (#526) üzenetére


Rosep
senior tag

Ja... épp ez a bajom, hogy csak 5 ilyen telót tudok venni egy havi fizetésemből. Én is keveslem, de ez van.

(#530) Rosep válasza WOT-H-A-C (#528) üzenetére


Rosep
senior tag

TV, meg majd a mobiltárca (vagy mi a frász lesz a neve).

(#531) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Na jó, nyugodjunk le, és próbáljunk a telefonra koncentrálni.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#532) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Két kérdés a töltéssel kapcsolatban. Egyrészt hol lehet kikapcsolni a hangjelzést töltés végén, másrészt mennyire lehet hinni a kiírt százaléknak? Tegnap este kb. 10 perc alatt felment 80-ról 100%-ra, reggel meg 62-t mutatott, ultratakarékos beállítás mellett.

(#533) WOT-H-A-C válasza Rosep (#530) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

THL T11

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#534) Rosep válasza Graphics (#531) üzenetére


Rosep
senior tag

Én teljesen nyugodt vagyok. :)

És folyamatosan keresem az alternatívákat. De ha nem találok jobbat kénytelen leszek lemondani az NFC-ről.

(#535) Graphics válasza ngabor2 (#532) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A töltésnek lehet hinni, mivel elég bika töltő jár mellé, meg tud valami Quick Charge-t is. Ezzel sokkal gyorsabban tölti.

Én azért minden új telefonomnál végignyomom a töltési ciklust. Illetve nincs valami app ,ami eszi az aksit? :)

Rosep: NFC-re keresem az alternatív megoldásokat. Az egyik ez a SIM-NFC, a másik pedig a sim microSD lenne, de utóbbiról semmit se találok.

@Döncee: dupla-koppal kivilágosítani lehet a kijelzőt

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#536) Blizzardking válasza Rosep (#529) üzenetére


Blizzardking
őstag

Ezesetben ajánlom figyemledbe a Lenovo csodálatos Vibe Z2 Pro elnevezésű készülékét, NFC támogatással.
Ha nagy, akkor más márkák kínálnak 5-5,5"-on NFC képes telefonokat, de ez már egy másik topik témája.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#537) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Szép napsütéses időben próbáltam fotózni egy kicsit odakint, egy kellemes kocsimosás után.

Annyiféle beállítás van a fotózásra, igyekeztem egy-egy témát automatán - HDR és ZSD modeban is lefotózni.

Majd az eredmények a tesztben :P , ma "termék"-fotózás és képernyőkép-mentések, utána pedig egy dolog maradt hátra, méghozzá egy kijelzőidő tesztelés /

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#538) Faby


Faby
senior tag

Info azoknak, akik itthonról akarják megvenni: A MM-ben ugyan be van listázva és játszik rá a 10 vagy 15 hónapos 0% THM-es akció, de gyakorlatilag nincs belőle egy darab sem (debreceni áruházban az eladó még demo példányt sem tudott mutatni, konkrétan 2 db volt, mindkettőt elvitték). Viszont, ha rendelnek, akkor 10 vagy 15 részletben annyira nem fáj a 90 ezres ár. Megfontolandó lehet annak, aki nem akar vagy nem tud pl Szlovákiáig menni érte.

Én is gondolkodom rajta, remélem a teszt minél hamarabb jön.
Esetleg a másik jelölt a Vibe X2 innen a fórumról.

[ Szerkesztve ]

A barátok azok, akik jól ismernek és mégis szeretnek Téged!

(#539) Graphics válasza Faby (#538) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A teszt a következő hét közepéig írásos formába kerül, ezt követően már csak a publikálás kérdéses :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#540) Döncee válasza Graphics (#535) üzenetére


Döncee
csendes tag

Nagyon patent vagy főnök. :R Már alig várom, hogy publikáld a sok-sok jóságot. :P

(#541) Graphics válasza Döncee (#540) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Holnap délelőtt lesz időm megírni a cikk maradék részét, utána már csak csinosítani kell, meg a battery teszt-et akarom lefuttatni. / Szerencsére a battery teszt idejére lesz egy Xiaomi Redmi 2-es.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#542) kk831228 válasza Graphics (#541) üzenetére


kk831228
addikt

Üzemidőben mit tud kb. a teló?? :R :))

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#543) Graphics válasza kk831228 (#542) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Itt ni :)

2 nap nagyon stabilan ,de az tényleg full nyomkodás, és 24-ből 16 órán online a neten. Folyamatos szinkronnal.

Aki nem ennyire infó-aktív mint én, nos úgy is teszteltem, akkor hozza a 3-4 napot is.

Szerintem nagyon felhasználófüggő, így általános üzemidőt nem tudok ráhúzni. Ha párom használná, akkor nála 2 hétig bírná nála.. :D /az A390-es 1400mAh-as MT6577-es is 5-7 napot megy nála.. /

Én 'sajna' folyamatosan szinkronba vagyok, próbálok mondjuk ezen csökkenteni, meg ütemezni a készüléket az életemhez, hogy pl ne egyszerre kapjak egy rakás e-mailt, meg értesítést.

Felgyorsult a világ, ezzel a telefonnal tudom tartani a lépést, szerencsémre :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#544) Blizzardking válasza Graphics (#543) üzenetére


Blizzardking
őstag

Nyomjál rajta egy antutu battery testet, az számszerűsíti. Össze lehet hasonlítani telókat.
Biztos alázni fog, ez már most látszik.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#545) Graphics válasza Blizzardking (#544) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az lesz, holnap feltöltöm, és lenyomom rajta :)

Szerintem még amúgy javulni fog az üzemidő. ez egy elég új SoC.

Viszont a teszt után én beleugrok a mélyvízbe, és játszadozok majd az órajellel is. MT6752M szintjén is elég lenne nekem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#546) beg


beg
veterán

P70-t is 2gb ramot kapott :) soc maradt 6732. 200 usd-ért szórják.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#547) Graphics válasza beg (#546) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én 1/8-at látok mindenhol :P

Vagy csináltak egy reload-ot?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#548) beg válasza Graphics (#547) üzenetére


beg
veterán

Szerintem reload. [link]
Minden memóriás paraméternél 2gb-t írnak. Termék neve/description/parameter
Persze a pandát ismerve bármi előfordulhat és annak az ellenkezője is.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#549) Graphics válasza beg (#548) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Jah, már látom, hát majd megvárjuk a review-kat, egyelőre az itthon csak 2G-n játszik.

Én mondjuk egyszer megszívtam az S860-assal mikor kijött, és a Panda 2GB-ot írt... aztán 1GB-ost kaptam, és 6$ kupont akartak adni... :))

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#550) Victoryus válasza beg (#546) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Ja nem rossz

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.