Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Lenovo P70-A téma összefoglaló

Fontos információ, hogy a Flashtools használata során SOHA ne nyomjatok a FORMAT-ALL opcióra!
Flashtools használata előtt MINDIG legyen mentés. Bővebben az összefoglalóban található leírás hozzá.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) cappa72 válasza Graphics (#450) üzenetére


cappa72
nagyúr

Köszi! :R
Hát asszem erre hirtelen nem jöttem volna rá...

Jobbulást! :K

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#452) Blizzardking válasza cappa72 (#447) üzenetére


Blizzardking
őstag

:R

Dupla koppot látom már leírták; alapból ki van kapcsolva, nem is értem miért. Ugyanitt azt is be lehet állítani, hogy kikapcsolt képernyőnél a home gombbal gyorsba elindítsa a kamerát, akinek ez fontos.
Annyira király ez a teló... Ha Duliee nem linkelte volna be az eljövendő kínálatot, bele is ugrottam volna az tuti.

A kernel lecserélése inscure-ra az konkrétan abból áll hogy a boot.img-t kell kicserélni az általad linkeltre?
Az insecure kernel ahhoz kell, hogy adb-n keresztül is teljes root jogod legyen minden felett ugye?
Ha rá lehet flashelni a twrp-t és onnan rootolni ahogy írtad, akkor végülis maradhat a kernel, nem, a twrp el tudja látni a feladatát..? Vagy ahhoz hogy a twrp root menjen muszáj a kernelt insecure-rá tenni?
Bocs ha sok a kérdés, szeretném érteni is, nemcsak mechanikusan követni egy esetleges leírást. :R

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#453) ngabor2


ngabor2
nagyúr

A wifi be/kikapcsolását lehet valahogy időzíteni? Kerestem, de nem találtam.

(#454) Graphics válasza ngabor2 (#453) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, lehet.

Saját program: Beállítások - Személyek - Intelligens helyszín funkció: itt tudod állítani az a Neked megfelelő időpontra, emellett más opciók is állíthatóak :)

Külsős programok hozzá: Tasker, Profile Scheduler

Más: Teszt készül, 3 oldalt már legépeltem, holnap hoznak egy dSLR gépet ,azzal fotózom körbe a telefont.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#455) ngabor2 válasza Graphics (#454) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Köszi, megtaláltam. Egyre jobban tetszik a teló :)

(#456) Graphics válasza ngabor2 (#455) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem is ,mindennap találok valami apróságot ,ami tök hasznos, és könnyebbé teszi a felhasználást.

Funkcióit tekintve tényleg üzleti :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#457) kismedve1982


kismedve1982
tag

[lenovo P70 ár :Y ]

[ Szerkesztve ]

(#458) Graphics válasza kismedve1982 (#457) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Fain , amúgy linkelés a szövegbox alatt

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#459) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Megjott az atlatszo tpu case. Szurket mar nem kapni sehol.

Vegre vedett

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#460) Clueso válasza Graphics (#454) üzenetére


Clueso
csendes tag

Az extreme digital oldalán írták egy hozzászólásban:

"HDR van ((szerintem igen sokat segít, rossz fényviszonyok között is jó képet készít)"

Ha belefér az idődbe, esetleg ezt kipróbálhatnád, hátha segít. Szerintem sokunkat érdekelne a tesztben. :)

Ne higgy el mindent, amit gondolsz!

(#461) Graphics válasza Clueso (#460) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A tesztben részletesen próbálom a fotózást is majd. Remélem az idő jó lesz hozzá.

Fotók fentebb, tőlem. Szerintem elég jó képeket csinál

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#462) Clueso válasza Graphics (#461) üzenetére


Clueso
csendes tag

Köszönöm. Biztatóan hangzik, amit írsz. :)
A képeidet már korábban megnéztem, azok tényleg egész jók. De máshol, másoktól olvastam már negatív kritikákat is a képminőségre.

Ne higgy el mindent, amit gondolsz!

(#463) Döncee


Döncee
csendes tag

Duliee tudnál adni valami infót, hogy szlovákiába hol és mennyiért szerezted be a készüléket? Előre is köszi. (^^,)

(#464) Graphics válasza Döncee (#463) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

235 Euróba került, kb ez a standard ár: Pár üzlet: [link]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#465) Döncee válasza Graphics (#464) üzenetére


Döncee
csendes tag

köszönöm :)

(#466) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Sajnos Cappa ADB drivere nem volt jó számomra (Win8.1_64), ami egyáltalán nem biztos hogy az Ő hibája (sőőt, tudvalevő hogy undorodik a windowstól).
Nálam Win8 alatt működő ADB driver itt,
Legutolsó MtkDroidtools V2.5.3 itt

A dolog egyetlen szépséghibája, hogy nem ezzel a telefonnal próbáltam ki, hanem egy régebbi Lenovóval :B
Holnap meg fogom tudni nézni ezzel is. Valószínű működni fog mert az összes többi Win8 alá fel se ment, egyből hibával elszállt, vagy kiírta hogy nem megfelelő verzió. Mellesleg gyűlölök ilyen elindulós települős szarokat futtatni, de úgy néz ki ez tényleg csak a drivert pakolja fel.

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#467) xcvbxcvb


xcvbxcvb
aktív tag

Üdv !
Én is beléptem a klubba :D .
Ez az első okostelóm. Eddig elégedett vagyok vele.
Egy SE k 750-est használtam. Remélem ez is húzza 7 évig ;) .

Akku kicsit hektikus, van amikor hamar leszívja valami, van amikor aránylag jól bírja.
(Azt nem értem miért nem raktak bele egy 10 Ah-ást)

A kameráról: Jó fényviszonyok között nincs vele gond.
A videónak a hangja elég halk nálam.
A vakuval is van valami, mintha az exponálás előtt villantana, így sötét a téma mögötti rész.

[ Szerkesztve ]

ELADÓ Work Sharp® Precision Adjust Knife Sharpener™ kézi késélező https://hardverapro.hu/apro/work_sharp_precision_adjust_knife_sharpener_kezi_k/hsz_1-50.html

(#468) Graphics válasza xcvbxcvb (#467) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Energiakezelobe nezd meg mi eszi

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#469) Blizzardking


Blizzardking
őstag

Fejlemények:
ADB parancsok működtek, MTK Droid Tools V2.5.3 segedelmével simán kapott root jogot (Cappa leírását követve) és simán le is futott a rendszermentés. Innentől kezdve gondolom semmi akadálya nem lenne, hogy SPFlashtoollal rátegyük a TWRP-t, de itt megálljt kellett parancsolnom izgalomtól iszamos kezecskéimnek, lévén nem én vagyok a tulajdonos.

Azért leírom lépésenként, hogyha valaki meg akarja csinálni, ne kelljen 8 helyről összeollóznia:
- ADB drivert feltelepít innen
- Droidtoolst leszed innen
- Telefonon settings/about phone alatt build numberre 10x rákoppint, erre aktiválódik a developer options
- eggyel kijjebb lép --> developer options --> usb debugging engedélyez
- tárcsázóba beírja *#*#3646633#*#* mire enginer módba kerül
- "Az engineering mode-ban a "log a debug" menüpontnál menj a User2Root menüpontra"
- nyomj a root-ra (innentől a droidtools és az adb cucc rendszergazda jogot fog kapni)
- telefont csatlakoztat PC-hez (nekem media device-re volt állítva, az a lényeg hogy ne a csak töltés legyen)
- MTKDroidtools-ot elindít (én rendszergazdaként futtattam, nem tudom szükséges-e)

Ha minden jól ment, felismeri pár másodperc elteltével a telefont, és alul a root jogot jelző kocka is zöld
Innentől mehet a backup fülön a mentés, egy koporsószöget kihúztunk ami később lehet hogy jól fog jönni

Ha megint megkaparintom a készüléket, lehet hogy csinálok egy SPflasgtools readback-es írást is, hogy meglegyen egyben. :)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#470) Graphics válasza Blizzardking (#469) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszi, ez hasznos leírás, azt hiszem majd belevágjuk a témaösszefoglalóba is.

Kérdés, ki hogy áll üzemidővel? Nekem most megy a 3. napom, szerintem estig bőven ki fogja bírni.

A tesztig nem buzerálom, viszont utána root, és órajelet csökkentem az MT6752M szintjére.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#471) WOT-H-A-C válasza Blizzardking (#469) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Szia. Még annyit hozzáfűznék, hogy ha nem alakítottad át a droidtools mentést , akkor amit csináltál még nem alkalmas a vissza flashelésre. Cappa72 blogjában ott a leírás hogyan tudod megcsinálni. Érdekes , hogy ezzel a soc-al simán megy a droidtools mentés, ami mtk6595M esetében nem ment!!
Köszönöm az infót pont erre voltam kiváncsi!! :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#472) Blizzardking válasza Graphics (#470) üzenetére


Blizzardking
őstag

Majd írd le pontosan hogy sikerült rootolni, mert nem tudok vele napközben foglalkozni de marhára érdekelnek a részletek. Gondolom felteszed a twrp-t és abból, ahogy Cappa írta..?

WOT-H-A-C - szerencsére még sose kellett visszaflashelnem a legelső mentésem, de jó hogy mondtad. Majd ha esetleg kell, átalakítom. Ami szerintem ilyenkor mindenkit érdekel, hogy lehet legegyszerűbben lecserélni a recoveryt valami használhatóra, és rootolni. Alapból (mivel nem vagyok egy nagy adb guru, tegnap próbáltam először) én a flashtoolt próbáltam volna. Mndenesetre az jó, hogy jó a driver és a soc is jóbarátunk lesz, ez már látszik :)

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#473) Rosep


Rosep
senior tag

Ebben tényleg nincs NFC???

Azt már meg se merem kérdezni, van-e a kijelző előtt GG üveg...

(#474) Graphics válasza Rosep (#473) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nincs NFC, GG van, de mint minden esetben semmi ertelmet nem latom. A GG nem toresallo, karcallo ennyi.

Rakok ra egy 9H-s foliat

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#475) Dominó85 válasza Graphics (#474) üzenetére


Dominó85
veterán

Ha tudsz, akkor 9H+ fóliát tegyél rá. Én a Hongmira azt tettem és még egy fokkal jobb a 9H-nál. :K

* Péter - 06302461862 *

(#476) Graphics válasza Dominó85 (#475) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyelőre még marad a gyári, a 9H/+ fóliák árai nagyon magasak voltak az ingerküszöbömnek, tudsz linkelni valami alis-ebay-es eladót kinél találok minőséget? :D

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#477) Dominó85 válasza Graphics (#476) üzenetére


Dominó85
veterán

Csekkolom a kimentett eladóknál van-e P70 tempered glass. ;)
[link] - de sajna múltkor ellőttem az utolsó kapott kupontis ami ide szólt. :W

[ Szerkesztve ]

* Péter - 06302461862 *

(#478) Graphics válasza Dominó85 (#477) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Köszi, úgy látom megbízható eladó :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#479) Blizzardking válasza Graphics (#474) üzenetére


Blizzardking
őstag

Csak az NFC-t kérdezte. A gorilla glasst végül nem merte megkérdezni... ;]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#480) Rosep válasza Blizzardking (#479) üzenetére


Rosep
senior tag

Na igen... :)

De ha tényleg az van rajta miért nem írják sehol adatlapokon.
Amúgy annyi az értelme, hogy a mostani telómnak se karcolódik a GG-s kijelzője zsebben hordva. Ezért ragaszkodnék hozzá.
De az NFC hiánya nagyon fájó!

(#481) Graphics válasza Blizzardking (#479) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nekem a GG nem szempont, minden telefonom fóliázom a kezdetektől fogva. Akinek telefont adtam el, annak is szigorúan az orrára kötöttem a fóliát, merthogy legalább 3db-ot adtam a készülékek mellé.

@Rosep: NFC-t nem hiányolom, ha lenne, lehet használnám max. Most nézelődtem, de csak egy 2011-es cikket találtam a microSD-be oltott NFC kapcsán, azóta semmi.

Fóliát adnak a készülékre és mellé is, én ezzel nem szoktam variálni, 300FT plafon egy fólia a telefonra, fél évente lecserélem, és kész :)

Egy keményebb meg 2000 FT, edzett üveglap.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#482) Dominó85 válasza Graphics (#478) üzenetére


Dominó85
veterán

Azon csodálkozom, hogy hová tűnt a két 5*-os feedback amit adtam nekik anno. :DDD Aliexpress...

* Péter - 06302461862 *

(#483) beg


beg
veterán

Másfél éves, fólia nélküli gorilla glass lenovo-n, karc egy szál se. Nem kell működő betonkeverőbe dobni és meghálálja. (külön zseb, kulcsmentes táska stb.)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#484) Graphics válasza Rosep (#480) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Review-n én ezt találtam:

Build quality no complaints, it is plastic, the front panel is covered by Gorilla Glass, although oleophobic coating on the characteristics of the average, it remains visible traces of the hands and cheeks.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#485) Blizzardking válasza Rosep (#480) üzenetére


Blizzardking
őstag

Hát ha még tudnád hogy mágneses szenzor (iránytű) sincs benne...
Az NFC nekem is jól jönne, biztos nem akar a Lenovo konkurenciát teremteni az eggyel nagyobb kategóriájú telefonjainak. Ha kell az NFC, akkor viszont tuti nem kapsz ekkora aksit vagy ilyen jó hardvert. Még drágábban sem. Ami a 4G-t is tudja. Akinek ez így nem elég, az kénytelen várni, vagy venni valami hasonló tudású Nubia, Zopo, Huawei telót drágábban és más kompromisszummal.

Duliee - én is fóliapárti vagyok. Akik szerint a gorilla glass3 a legkeményebb anyag a világon, azoktól kérdezném, hogy akkor miért nem álltak le a fejlesztéssel örökre.

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#486) Rosep válasza Blizzardking (#485) üzenetére


Rosep
senior tag

Jah, hát a 40 ezres LG-mben meg benne van... Azért egy 90 ezres telóból nem szép dolog volt kihagyni. Ez az én véleményem.

(#487) Graphics válasza Rosep (#486) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

75ezer :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#488) gjoe válasza Rosep (#486) üzenetére


gjoe
őstag

A 40 ezres telódban meg nincs ilyen akksi meg proci.
Tökéletes telefon ami mindenben jó az meg 200k. :)

(#489) Graphics válasza Rosep (#486) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én meg azt gondolom, hogy 75 ezerért mindent kéne tudnia? Nem. Mert akkor senki nem venne más készüléket.

Ez egy mainstream készülék, én már annak is örülök, hogy az értesítési led belekerült, a gomboknak van világítása... csak mert egy Huawei G620s-ben pl nincs gombvilágítása, de nem hasonlítom hozzá, mert az 48 ezerbe kerül. és a hardvere is csak feleennyit tud, meg az aksija is...

A Lenovo mégse duplájába kerül :) Faék érvelés, de szerintem nem sok konkurense akad ennek...

Persze ha akarnék összelegózni tökéletes telefont, akkor beletenném a Xiaomi Mi3 kameráját, meg mondjuk 3GB RAM-ot, legyen 64GB-os tárhelye, Sharp IGZO fullHD kijelzője, és pl még 5000mAh-s aksija, és mondjuk 5,2-es legyen az a kijelző. 8 színű értesítési LED-del, és xenon villanós vakuval...

Sejtésem szerint 160-200k körül megkapnám. De megvenni már nem venném meg, mert azt mondanám áh minek, ha ez 75-ért tudja, amire használom :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#490) Blizzardking válasza Rosep (#486) üzenetére


Blizzardking
őstag

Kár érzelmi kérdést csinálni marketing politikából. Ez nem Dévényi Tibi bácsi kívánságműsora, és a Lenovo határozottan jól keveri a kártyát. Vibe X2, Vibe Z2 akinek kell a kraft, P70 (előtte P780) akinek a hosszú akkuidő. A régebbi Vibe Z még mindig elp*csázza a mezőny nagyrészét, és még nem esett szó arról ami még jön. Mellesleg a dédapám Nokia 6310i-je pedig 7 napig bírja egy feltöltéssel, akkor a te 40 ezres LG-d miért nem bírja addig?
Ha tartjuk magunkat ahhoz, hogy hasonlót a hasonlóval vetünk össze, akkor emellé mit tennél?

Amit javasolni tudok - én is ezt teszem - várd meg a következő generációt, szerintem a P70 tökéletesen bele fog simulni azokba, árat- tudást- és marketinget tekintve.

Duliee - szerintem (pironkodva merem csak leírni) a tökéletes telefon a Zopo Lionheart lenne egy 3000+ os aksival :B :B :B

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#491) Graphics válasza Blizzardking (#490) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Legyen má' Lenovo ;]

P1 Pro pl.. :D csak keverjék bele azokat a dolgokat amik jobbak.. Valamiért fura, hogy az IGZO kijelzőt eddig csak pár készülékben láttam, pl a ZTE V5-ben. Ott nagyon meggyőzött, szívesen láttam volna itt is.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#492) WOT-H-A-C válasza Graphics (#491) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

P1 pro, Vibe Max, Vibe x3, vagy z3 pro idén ezek várom nagyon.Valamelyik lesz az utódja a vibe z- nek...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#493) beg válasza WOT-H-A-C (#492) üzenetére


beg
veterán

Júniusra rebesgetik, a p1 várhatóan 90e körül nyit, hasonló adottságokkal, mint a p70 csak snapival. Várhatóan ez után fog egy kicsit lejjebb menni a p70 ára. P1 pro meg combosabb akksi, 5,5 kijelző, nfc, ujjlenyomat stb... Csak félek az árcédulától :)

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#494) Graphics válasza beg (#493) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Egyelore fura, mert az MWC-re igertek egy csomo cuccot, de semmi...

Amugy fedik a piacot, ügyesen. Szolgaltatókat megveszik még esetleg. És kêsz is.

Miert Snapival? :D, en abbol megjottem... Snap400 tok jo volt, erre hoztak a zabagep S410-et... Ami elvilwg kevesebbet kene hogy egyen... Jo ez az MTK nekem

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#495) beg válasza Graphics (#494) üzenetére


beg
veterán

P1-et nem hozhatják ki MTK-val, mert ott már a p70 lakik azonos adottságokkal :)
Tényleg szépen fednek, mert ugye ott a p90 intel soc-al. Nem látok másik gyártót 3 különböző soc-al egyszerre piacon lenni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#496) Blizzardking válasza Graphics (#491) üzenetére


Blizzardking
őstag

Én pont amiatt dekkolok itt... Meg a többi miatt amiket WOT-H-A-C írt. De fókuszban a P1 Pro van.
És annyi idő eltelt már az előző vásárlásom óta, hogy akármennyibe kerül ezek közül valamelyiket meg fogom venni. Ha választhatok snapi és MT6752 közül, egyáltalán nem biztos hogy a snapi győzne. Sőőt... Nagyon rendben van ez a soc.

A P1 Pro-val kapcsolatban azon imádkozom, hogy ne b@sszák el
- indokolatlanul nagy felbontású kijelzővel
- remélhetőleg 3 giga ram lesz benne, de ha nem ettől nem kötöm fel magam
- ne hagyjanak ki fontos feature-t (abból tényleg ne), tényleg legyen nfc is
- jó lenne ha tudná a 4G/800-at
- lehessen bele tenni sd karit
- és ha az úr látogatja a topikot, akkor kap valami normális hangchipet fülhallgatóhoz, zenehallgatáshoz
bár ezt az irányt ahogy látom az X3-mal célozták be.
- beg #495: azt a soc-t kapja ami takarékosabban bánik az aksival, ha MT6752 akkor azt!!
Mindenesetre :C Lenovo :C

[ Szerkesztve ]

"Astral engines in reverse - I'm falling through the universe again..."

(#497) deminos


deminos
aktív tag

Akik nagyon hiányolják az nfc-t, azok igényeljenek nfc képes sim kártyát. Ilyen egyszerű a megoldás és így nem kell félni, hogy a következő készülékben esetleg nincs benne.

Xiaomi 11 Lite 5G NE

(#498) Rosep válasza Graphics (#487) üzenetére


Rosep
senior tag

NEM. Ez egy 90 ezres teló. Most ne a dzsunka boltok, meg Cetelem akciós árat nézd! Ez rendes boltban 90 ropi! Csak hogy tényszerűek maradjunk...

(#499) Rosep válasza deminos (#497) üzenetére


Rosep
senior tag

Na erről mondjuk még nem is hallottam. Ilyen van itthon is?

(#500) Dominó85 válasza Rosep (#498) üzenetére


Dominó85
veterán

Az Extreme Digital vagy a szlovák boltok neked dzsunkák? Inkább te ne szólalj meg, ha badarságokat beszélsz.

* Péter - 06302461862 *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.