Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Audit

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

'morgen maestro :D

jó kis írás :C

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) hocico válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


hocico
tag

100%
:R

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#3) psyho85


psyho85
aktív tag

:C :R

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#4) TompapaTM


TompapaTM
csendes tag

Jó kis helyzet lehetett... Röhögtem.

(#5) csibe1


csibe1
addikt

Jó írás lett. :D
Tényleg röhej ami ilyenkor megy,pár barátom-ismerősöm dolgozik-dolgozott ilyen helyen,
/egy darabig én is/agybaj a cirkusz amit rendeznek.
Persze csak egy héttel előtte kezdődik,addig le sincs fütyülve a dolog. :D
Köszönni meg amerről a mókus jött nem divat? :F
Látom még mindig alacsony a kerítés. :))

" Bármi megtörténhet,még a pók is foghat halat. "

(#6) Vakegérke válasza Mr.Csizmás (#1) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szerk: Mellényomtam, nem válasz akar lenni.

Köszönöm, hogy elolvastátok. :)

Kaptatok egy kis kóstolót, hogy nem csak más bolondságáról tudok írni, hanem az én agyam is más rugóra jár, mint a normálisoké.

Van a dolgozómban egy 40 körüli srác, ő is Józsi, ő se teljesen komplett.
A csarnok másik végében dolgozik. Van köztünk vagy 60 méter, sok gép, sok magasra felhalmozott készáru. Ezt csak azért ecsetelgetem, mert nem látjuk egymást, időnként viszont összefutunk.
Nem tudom, melyikünk és mikor kezdte, de ahogy meglátjuk a másikat, felüvöltünk, hogy "Jóóózsi"! Ö inkább ordít kajakra, én inkább visítok, trillázok, no persze egyáltalán nem halkan, sőt.
Az első időkben megdöbbenten néztek a melósok, mára már természetesnek veszik érzelmi kirohanásainkat. Akkor van csak gond, ha két méteren belül van valaki, mert nem veszi észre, hogy mire készülünk, és megijed. Összerezzen, füléhez kapja a kezét, és elküld minket a bánatos nem emlékszem hova.
Bizony a teljhatalmú főnököt, élet-halál urát is Józsinak hívják.
Láttam, hogy jön, tudtam, hogy hova megy, tudtam, hogy balra fog befordulni. Úgy időzítettem, hogy előtte legyek vagy két méterrel. Ahogy kibukkant a sarkon, már bömbölt is lökött cimborám, hogy "Jóóózsi"! Mentem tovább, mint akinek semmi köze az egészhez.
Utólag mesélték, hogy a főnök dermedten nézett körül, aztán megvonta a vállát, és ment dolgára.

Nem unalmas az élet, legfeljebb a normálisoknak az. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Mr.Csizmás válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:C

aztaku..a :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) TopaMo válasza Vakegérke (#6) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Ez jó! :R
Csak nem valami autóipari gumigyár? (név nélkül persze)

(#9) Vakegérke válasza TopaMo (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

Az biza. :K

Van persze mosógép, meg porszívó tömítés is, de a fő csapásirány az autó.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Traxx válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Traxx
őstag

Én is ezt a vonalat "erősítem" :) Auditban meg vagy 2 hónap múlva lesz részünk, szerencsére németmentesen :D
Az írás pedig :R

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#11) Vakegérke válasza Traxx (#10) üzenetére


Vakegérke
veterán

Szegény Te, akkor pontosan tudod, miről is beszéltem. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#12) Traxx válasza Vakegérke (#11) üzenetére


Traxx
őstag

Igen, csak én az auditorokkal szenvedek bent :D Bár a részükről nincs lenézés vagy magasan hordott orr, amikor megyünk bejárásra, akkor is teljesen természetes módon viselkednek.

Viszont régebben voltak nálunk németek, mindenféle projekt miatt. Nos, az egybehangzó véleményünk az volt, hogy azokat küldték ide, akiket otthonról elzavartak :K Volt köztük igen szemrevaló leányzó is, de 5 perc beszélgetés után azt kívánta volna mindenki, hogy bár sose beszélt volna vele :DDD

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#13) Mr.Csizmás válasza Traxx (#12) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mi volt a csajéval a baj? :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Traxx válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére


Traxx
őstag

Agyilag szőke volt...nem kicsit, nagyon :D Amolyan Kiszel Tünde szorozva Pákó agyszinttel :) Tudnék mesélni, miket említettek mint ötlet, de inkább megtartom, hátha a cégtől más is olvassa a PH-t :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#15) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Hatalmas írás! :C :R

Mivel én is autóipari cégnél dolgozom, nekem is van részem ilyen auditokban. Nálunk is hasonló a helyzet, mikor ilyen esemény van készülőben, mindennek csilli-villinek kell lenni. Hülyeségnek tartom én is, hisz mégiscsak egy hegesztőüzemről van szó, mégis nagyobb tisztaságot követelnek meg, mint egy esküvőn... :W . A vevőt úgyis az érdekli milyen minőségű árut kap, de persze nyalni kell...
A legutóbb is itt volt valami fő b*sszájba, aki mindennek az ura. A főnököm azt mondta, hogy jelenleg isten felett áll(komoly csóka a főnököm is:D). Na mindenki rákészült, ugyanis ezen múlott, hogy a gyárunk kap-e lóvét a további bővítésre/fejlesztésre. Erre a faszi beesett, volt egy félórát, és már ment is tovább(de persze mindenki be volt xarva). Gyanítom, hogy magasról lesz*rja, hogy milyen rend/tisztaság van, mert ha bal lábbal kelt reggel, akkor hiába teper bárki is, úgyse ad lóvét.

(#16) stevve


stevve
nagyúr

Nagyon jó írás! Köszi, az eső és a meló mellé jól jött egy kis üdítő humor. :R

(#17) banhammer


banhammer
veterán

Akkor van szopás ha az auditorok között van olyan is aki magyarul beszél, de ezt nem árulja el.
És erre már volt példa más külföldi tulajdonú cégnél.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#18) TopaMo válasza banhammer (#17) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Ja német és japán nemzetűnél szokott lenni ilyen.
(a kötőszavakat a legtöbb ismeri) :DDD

(#19) Vakegérke válasza banhammer (#17) üzenetére


Vakegérke
veterán

Erre is utaltam írásomban. :K

TopaMo: Mármint a "húha" anyád, és hasonlók? :D

Egy volt sofőr kollégám a németeknél vétett a szabályok ellen. Leintette a polizei, és a következőt mondta: Mit k**va anyád hundert Mark, ohne k**va anyád fünfzig Mark.
Fizetett a srác, csak később mondta a magáét a szerv anyjának ősi mesterségéről. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#20) echterion


echterion
nagyúr

No igen, nálunk is megy ilyen auditkor a bohózat, a quality-n szoktam röhögni, audit előtti hétvégén 12 órás túlórában nyomják (az irodakukacok), hogy meg legyen csinálva minden papír, amit egyébként év közben folyamatosan kellene.
Meg szólnak, hogy most két napig ezt meg ezt a folyamatot nem szabad csinálni, mert a vevő még nem tud róla, meg nincs papírra fektetve. Persze ilyenkor erősen visszaesik a a hatékonyság, mert ezek a folyamatok nem véletlenül vannak úgy, ahogy csináljuk.

**********

(#21) Traxx válasza TopaMo (#18) üzenetére


Traxx
őstag

Nekünk is mondták, hogy a német előtt ne szentségeljünk, mert ha mást nem, de ezeket ismerik, még ha kedvesen is mondjuk neki :D Viszont cselesen cifráztuk, mint a szódáskocsis :DDD

echterion: én még soha nem túlóráztam a több, mint 4 év alatt :) Meg a termelésbe se kell belenyúlni az audit miatt, megy minden az addig megszokott ütemben :K persze olyan van, hogy 1-2 papír hiányzik még a gépek mellől előző nap, de ezek nem olyanok, ami miatt mindennek fel kell borulnia, hanem csak bemegyünk az irodába, kivisszük, kitesszük, jóccak :)

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#22) echterion válasza Traxx (#21) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, nem is mondtam, hogy általános jelenség, csak azt, hogy a legutóbbi kettő így volt nálunk. Illetve, mikor jönnek a VW konszerntől, akkor mindegyik vezér valagában ott a zabszem, és persze nem bírnak magukkal. Ilyenkor mindig jókat mosolygok rajtuk, és rájövök, hogy az én munkám milyen frankó, az embereim megcsinálják, amit kell, onnantól kezdve főljön a feje annak, akinek vaj van a füle mögött.

**********

(#23) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Valamiért az az érzésem, hogy van itt olyan, akivel egy helyen dolgozom. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#24) errorcode06 válasza Vakegérke (#23) üzenetére


errorcode06
őstag

60 és/vagy környékén dolgozol? :)

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#25) Vakegérke válasza errorcode06 (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Budapest, X. kerület.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#26) errorcode06 válasza Vakegérke (#25) üzenetére


errorcode06
őstag

Akkor mi tuti nem egy helyen dolgozunk. Bár tény és való, 1-2 emberre azért gyanakodok.

"Well, Blizzard is dead. It is a corpse being puppeteered by Activision and Bobby Kotick" DesignerDave

(#27) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szép volt! Így kell ezt!

Anyám munkahelyén ugyanez megy, németekkel, csak az elektronikai üzem.

Nálunk ugyanez, amcsikkal, belgákkal, de azok nem szoktak leereszkedni hozzánk.
Mikor még technikus voltam, egyszer megtették, azok valami beszállítótól jöttek. Ott a mittoménmi kamumanager akart tolmácsolni. Ő jobban meglepődött, mikor megszólaltam angolul (bár elég rosszul), mint a küldöttség vezetője (ő még nálam is rosszabbul beszélt :) )

Mondjuk ez az audit előtt rendlegyentisztaságlegyenlátszatlegyen, idegesítő.
Mert amúgy akkor miért lehet beleszarni mindenbe? Másik esetben ez bizonyítja, hogy a sok-sok idióta kamuintézkedésnek annyi értelme van, amennyi látszik.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#28) Vakegérke válasza hcl (#27) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ami a rendet, tisztaságot illeti, vagy egy állandó reggeles takarító gyerek. Nincs látszatja tevékenységének.
A melósokból kicsavarják a maximumot, nincs idejük rá, hogy takarítsanak.

Audit előtt pár nappal elkezd pezsegni az élet.
A takarító gyerek tologatja a takarítógépet, tevékenységének továbbra sincs látszatja.
Pár melóst leszednek a gépről, ők végzik az érdemleges munkát. Még a gépek tetejét is portalanítják.

Ami meg a nyelvtudást illeti, velem már óvatosak a tolmácsként működő technikusok.
Volt olyan, hogy német-cseh látogatók voltak, én pedig el kellett viseljem, hogy a fenekembe ragadva lesik, hogy mit csinálok. Tettem a dolgom, ők pedig érdeklődésüket vesztve megköszönték munkámat.
Danke, mondta az egyik, gyakujem, mondta a másik.
Nem maradtam adósuk. Bitte, mondtam mosolyogva a németnek, proszim, mondtam mosolyogva a cseh-nek.
Ők nem lepődtek meg, ellentétben a magyar sleppel.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#29) PCrevRM válasza errorcode06 (#24) üzenetére


PCrevRM
tag

Én hatvani vagyok, dolgoztam is 3 hatvani gyárban, nem ismeretlen az audit fogalma. Szerintem az emberi hülyeség egyik legkifejezőbb formája! :D

[ Szerkesztve ]

We are Outcast Consensus 1

(#30) p3rgam3nt


p3rgam3nt
tag

Miskolci vok, dolgoztam egy japán cégnél, a műanyagfröccsöntésen.Ha audit volt/van, hirtelen annyi cucc eltűnik a placcról, h olyan mintha nem is menne a termelés (még a mosdóban is termék volt) :)
Évente egyszer eljön/jött a nagyvezír japánhonból, na akkor tényleg a kaka is derékszögben áll/t.Igaz h 2perc alatt végigmegy a csarnokon (30 egynéhány gép), de egy tisztaszobában több a kosz mint ilyenkor.
Jött egyszer a *ercedes lecsekkolni a termelést, németek voltak, egy szót sem tudtak magyarul.A volt főnökömmel járták a csarnokot, odamentek egy csajhoz és kérdezték a nemtommilyenhülyeséghogyisvan-t, a csaj elkezdte a lecsó elkészítését egyetelni, a főnök meg mondta angolul a helyeset :D
Végül a csajnak adtak egy csokit, h mien ügyes, milyen jól tudja :D
Jelenleg egy ötbetüs miskolci multinál dolgozom, ahol szerszámgépeket gyártanak.Na itt is van ám hülyeség ezerrel :D

"Elég szar a helyzet mostanában. Férges az alma, savanyú a narancs, csak a dió kemény és hozza a formáját." -grelekin

(#31) TopaMo válasza p3rgam3nt (#30) üzenetére


TopaMo
aktív tag

Ja és ha jön a család, külön wc-t tartanak fennt nekik :K

(#32) hcl válasza Vakegérke (#28) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Ebből is látszik, hogy takarítónak lenni nem is olyan rossz :) (Pedig a legtöbb helyen de.)

Mutogatni való hater díszpinty

(#33) Delta-Laca


Delta-Laca
aktív tag

A gumigyári audit nekem is ismerős, az előtte egy héttel rettegő vezetés, a munkautasításokkal teleplakátolt üzem, a "lényegtelen dolgok erőltetése, a lényegesek lesz@rása"-hozzáállás, na és persze a végtelennek tűnő kosz-mocsok kombó takarítása...
9 év a Taurilban... :B

Üdv.: Delta-Laca

(#34) echterion


echterion
nagyúr

Igazából az a legnagyobb baj, hogy ha az ilyen auditra való felkészülés során meghozott intézkedéseket egész évben betartatnák, a mezei dolgozónak az esne a legrosszabbul. Csak gondoljatok bele, ilyenkor milyen sz*r az egész éves/féléves/havi szemetet összeszedni, mi lenne, ha ezt minden nap, minden műszakban elvárnák. Akkor mekkora nyafi lenne.

**********

(#35) Vakegérke válasza p3rgam3nt (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

"...a csaj elkezdte a lecsó elkészítését egyetelni..."

Nocsak, más is elkövet ilyen huncutságot? :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#36) hcl válasza echterion (#34) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Az a baj, hogy alapvetően a gyártás során betartandó dolgok egy jó része valemelyik főnök idiótasága szokott lenni. Nálunk újabban elég sok ilyen kamualak van, úgy is megy a cég.

Na most ott kezdődne, hogy
- aki auditálni jön, az VALÓBAN érti a folyamatot
- aki megszervezi a gyártást a gyártóhelyen, az is hozzáértő
és akkor valószínűleg sokkal egyszerűbb és hatékonyabb lenne a dolog, nem utolsósorban be lehetne tartani az előírásokat.

Csak ugye akkor mi maradna az ingyenélőknek? Akik úgy tűnik, arányaiban a ranglétra teteje felé egyre többen vannak.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#37) echterion válasza hcl (#36) üzenetére


echterion
nagyúr

Ingyenélők nálunk is vannak dögivel. Mint minden ilyen helyen. :))

**********

(#38) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Nem fér bele egy hozzászólásba a válaszom, itt találod:
[link]

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#39) Vakegérke válasza Blindmouse (#38) üzenetére


Vakegérke
veterán

Megkaptam, köszönöm. :)

Megjegyzendő az én fejemet soha nem volt indok leordibálni. Végeztem a munkám becsülettel, minden évben kaptam (egyre csökkenő) jutalmat.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#40) Blindmouse válasza Vakegérke (#39) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Kicsit talán bicskanyitogató stílusban írtam, de te is.

az ordibálás témája az volt hogy ez egy munkahely, és ne járkáljon fel alá stb...

amúgy nem kell lenézni a mérnököt sem (és ez mindenkinek szól) ha nem tudja te mit csinálsz, mert ez lehet hogy azért van, mert köze sincs ahhoz ami a szakterülete. Lehet nagyon jó antennatervező attól, hogy a hozzávaló szerkezet megépítéséhez gőze sincs, és attól még a saját szekterületén zseniális lehet, mégis megkapja azt a munkát, mert az antenna az antenna.Persze ilyenkor jön az, hogy téved, meg olyan dolgokat feltételez ami nincs úgy, amit a főnökség nem lát, csak aki a munkát megcsinálja.

Nekem is volt olyan hogy 4x szétszedettem és összerakattam valamit, mert prototípus volt, és a tervben az állt "majdcsak lesz valahogy".

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#41) hcl válasza Blindmouse (#40) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Itt jön, hogy valaki szakember, avagy egyáltalán hozzáértő-e, vagy nem.
A mi mrnökeink között is van pár, aki igazi joker, meg aki tök hülye, és nem függ végzettségtől, sem szakterülettől.

Mutogatni való hater díszpinty

(#42) netpeti98


netpeti98
addikt

Jó írás :R
grat

(#43) Vakegérke válasza netpeti98 (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#44) Coccer válasza Vakegérke (#6) üzenetére


Coccer
tag

Nem ismerjük mi egymást véletlenül??? :))

Szintén zenész (aka Jóóóóózseeee!) és hasonlóképpen szoktunk üvöltözni mi is... :D Mikor trillázva, mikor-hogy?! :)

Igy szép az élet, inkább ilyen legyek, mint normális! :)

Jót rehegtem az irományon.

Gut'N Ábend! Rövid á-val...

:C

(#45) Vakegérke válasza Coccer (#44) üzenetére


Vakegérke
veterán

Meg lennék lepve, cimbora. :K

"Annak" a Józsinak (még) nincs NET-je.

Normálisnak lenni unalmas, ennek értelmében szaporítjuk a bolondok táborát. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#46) Coccer válasza Vakegérke (#45) üzenetére


Coccer
tag

:)

Szeretek meglepetéseket okozni... :)) De sanszos, hogy valóban nem.

Ahogy mondod, ráadásul ki normálisnak tartja magát a mai világban, az a bolond! :DD

(#47) Vakegérke válasza Coccer (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, beszélhetek már nyíltabban is. Épp ma adtam be a felmondásomat nyugdíjba vonulásom miatt. Talán nem sújt le rám az "istenek" haragja.

Szóval a Tauril a munkahelyem. Ha itt dolgozol, akkor lehet, hogy ismerjük egymást. Két taurilosról tudok, hogy köztünk van, "miattam" regisztráltak be. Lehet több is, a csuda tudja.

Hogy ki a bolond, azt a többség határozza meg. Ha a bolondok vannak többségben, akkor a normálisok a számkivetettek.

Nem mindegy? Ha idáig nem nőttek be a kutacsaim, nem voltam képes megkomolyodni, akkor miért akarnék belesimulni a normálisok táborába? Akar a fene komolykodni.

Hundertwasser mondta egyszer a riporternőnek, amikor rákérdezett, hogy miért van az egyik lábán csíkos, a másikon meg kockás zokni: "Csak a hülyeség szimmetrikus."
Már csak az a kérdés, hogy Hundertwasser normális volt-e.
Szentségtörés, de azt mondom, hogy nem. Márpedig ha ő nem volt normális, akkor büszke vagyok rá, hogy én sem vagyok az.
Avagy ő volt normális, a többi építész pedig szolga módon sablont követett?

Avagy itt van Salvador Dalí

Ha ezek az emberek nem normálisok, akkor határozottan örülök, hogy én sem vagyok az. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#48) hcl válasza Vakegérke (#47) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hát, nemtom mennyire helyes itt egy gratuláció, hogy túlélted, de mindenesetre jó pihenést a nyugdíjhoz :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#49) Vakegérke válasza hcl (#48) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm. :)
Ami a pihenést illeti, garantáltan meglesz. Arról nem is beszélve, hogy bőven lesz időm a LOGOUT nyugalmát megzavarni írásaimmal, megszólalásaimmal. :D

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#50) sz4blya


sz4blya
csendes tag

Gút, gút, ze'r gút!
Sok ilyet szeretnénk még olvasni mostanában :P

Cum Deo Pro Patria Et Libertate. Verje meg a mi Istenünk, aki ezt engedte! | Free life, free people, free internet! *See you, space cowboy!

(#51) Coccer válasza Vakegérke (#47) üzenetére


Coccer
tag

:R

Akkor minden tiszteletem az Öné! :) Én még igen messze vagyok a nyugdijtól (nincs hosszú I-m), ráadásul kollégák sem vagyunk, mert nem dolgozom ott. De a szellemiségünk elég hasonló lehet az irományod és a hozzászólásaid alapján. Csak több fát apritottál már abba a bizonyos tűzbe élettapasztalatod okán.

A logout-ot meg majd lapozgatom, tetszik a stilus és könnyen emészthető. ;) Néha ilyen is kell. (akár csak egy-egy Rejtő regény - vagy L.L. Lawrence -...)

A komolykodásnak mindig megvan a helye, de ha "elengedhetem magam", akkor nem erőltetem, könnyebben élem meg a mindennapokat és majdnem mindig vidám vagyok tőle.

Szóval határozottan támogatom az otthonszülést! :DDD Nézem a tv-t, iszom a sört..., közbe szülök... :))

(#52) Vakegérke válasza Coccer (#51) üzenetére


Vakegérke
veterán

Hasonlóak vagyunk még a beregisztrálásban is. 3 órával vagyok "fiatalabb" nálad. ;)

sz4blya: Köszönöm. :)
A "mostanában" nem biztos, de nem fogok "hallgatni". :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#53) Coccer válasza Vakegérke (#52) üzenetére


Coccer
tag

:C

Most, hogy mondod... felfigyeltem erre is! :D

Kellemes vasárnap délutánt.

Üdv.,

Cocc

(#54) Csoffadalom


Csoffadalom
tag

Hali. Csak megtörted a titkot? Megírtad hogy a tórilban melózol? Gratula. Sajna a műszak váltás miatt nem tudunk annyit dumálni mint régebben. De sebaj, majd itt zaklatlak eleget. :D :D :D

Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják.

(#55) Vakegérke válasza Csoffadalom (#54) üzenetére


Vakegérke
veterán

Két hét múlva szerdán végzek, csókolom. Már segond a cég neve. :)

Egyébként még jó, hogy írtam az auditról. Ma, meg holnap van. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#56) bigyo108


bigyo108
aktív tag

Fura állat ez az audit :)

Jó cikk volt , jópár éves, de a múltheti audit is ugyanígy zajlott
:)
semmi sem változott.

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#57) Vakegérke válasza bigyo108 (#56) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ó te szegény, csak nem a Tauril szolgája alkalmazottja vagy? Talán még ismerjük is egymást?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#58) bigyo108 válasza Vakegérke (#57) üzenetére


bigyo108
aktív tag

Nem Tauril-os vagyok, hanem egy elektronikai cég alkalmazottja.
Külföldi cégtulajdonosok és szuperfejesek tömkelege :)

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#59) Vakegérke válasza bigyo108 (#58) üzenetére


Vakegérke
veterán

A lényeg az élmény. Nekem már nem kell átélnem. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#60) bigyo108 válasza Vakegérke (#59) üzenetére


bigyo108
aktív tag

10 évet lenyomtam .... még 32 visszavan ....jeahhhh
:)

A PC visszafelé MINDIG kompatibilis lesz,.... MINDENRE!! :)

(#61) Vakegérke válasza bigyo108 (#60) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nekem meg majdnem 45 munkás év van a hátam mögött, ha nem is mind a "cumigyárban".
Tarts ki, jó egészséget kívánok. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#62) #90088192


#90088192
törölt tag

Sokára találtam ide, de egy jó röhögés sosem késő.

Köszönöm. :R

(#63) Vakegérke válasza #90088192 (#62) üzenetére


Vakegérke
veterán

Köszönöm, hogy elolvastad. :)

Szerintem van még sok írásom, ami nevetésre ingerel. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#64) #90088192 válasza Vakegérke (#63) üzenetére


#90088192
törölt tag

A sztori a radír és a gyufa főszereplésével is nagyon jó, igaz nem nevettem rajta.
De az már másik kérdéskör.

Viszont sejted, mennyire hülye vagyok én is.

Pont ma, csak neked: Van egy mérőállomás, ami gyakorlatilag üzem képtelen, de kéthetente el kell menni és leírni, hogy nem üzemel.
Van egy kapcsoló szekrény, ahová beköltöztek a gekkók.

Az inspekcios lap végére a megjegyzés rovatba, leírtam nekik, hogy a gekko jó egészségnek örvend, meg lett nézve. :DDD

(#65) Vakegérke válasza #90088192 (#64) üzenetére


Vakegérke
veterán

Üdvözöllek a bolondok táborában. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Audit
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.