Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Audit

Hozzászólások

(#47) Vakegérke válasza Coccer (#46) üzenetére


Vakegérke
veterán

Azt hiszem, beszélhetek már nyíltabban is. Épp ma adtam be a felmondásomat nyugdíjba vonulásom miatt. Talán nem sújt le rám az "istenek" haragja.

Szóval a Tauril a munkahelyem. Ha itt dolgozol, akkor lehet, hogy ismerjük egymást. Két taurilosról tudok, hogy köztünk van, "miattam" regisztráltak be. Lehet több is, a csuda tudja.

Hogy ki a bolond, azt a többség határozza meg. Ha a bolondok vannak többségben, akkor a normálisok a számkivetettek.

Nem mindegy? Ha idáig nem nőttek be a kutacsaim, nem voltam képes megkomolyodni, akkor miért akarnék belesimulni a normálisok táborába? Akar a fene komolykodni.

Hundertwasser mondta egyszer a riporternőnek, amikor rákérdezett, hogy miért van az egyik lábán csíkos, a másikon meg kockás zokni: "Csak a hülyeség szimmetrikus."
Már csak az a kérdés, hogy Hundertwasser normális volt-e.
Szentségtörés, de azt mondom, hogy nem. Márpedig ha ő nem volt normális, akkor büszke vagyok rá, hogy én sem vagyok az.
Avagy ő volt normális, a többi építész pedig szolga módon sablont követett?

Avagy itt van Salvador Dalí

Ha ezek az emberek nem normálisok, akkor határozottan örülök, hogy én sem vagyok az. :)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Audit
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.