Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Aryon87 válasza B-L-A-C-K (#194) üzenetére


Aryon87
félisten

:R

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#202) davidsone válasza Tanisz (#184) üzenetére


davidsone
addikt

kb

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#203) Gsx-rr válasza #08205312 (#200) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Gondolom most mar sokkal jobban erzed magad,hogy ezt leirtad! :)

Amugy nem ertem a sok elegedetlenkedot. Problemaztok ,hogy draga!
Mas topicokban ezt leirjatok ,ha valami nektek draga vagy csak az Iphone szurja a szemeteket?

(#204) #08205312 válasza Gsx-rr (#203) üzenetére


#08205312
törölt tag

Kb. ugyanannyira, mint hogy te sem tudtad szó nélkül hagyni a hsz-em.

(#205) no more


no more
addikt

Nekem szemből nagyon tetszik és rohadt gizda a gesztusvezérlés! :D A hátlap viszont borzalmas azzal a fél centis kiálló kamerával, az előlapon pedig nagyon nem jó a "notch". Elrontja a felhasználói élményt. A kijelzője szerintem tényleg gyönyörű. 5.8", de meglepően apró a telefon, a súlya meg mint egy fél tégla. Ennyit egyáltalán nem ér, semmi extra a többiekhez képest...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#206) jacis válasza no more (#205) üzenetére


jacis
nagyúr

Nekem is a hátlapi kamera az ami nagyon nem tetszik. Azt szerintem nagyon mocsokra hagyták. A többi dolog nagyon tetszik. Végre az Apple is fejlesztett és nem csak a "maszatolást" próbálja világmegváltóként feltüntetni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#207) Hegasus


Hegasus
senior tag

szép, már majdnem annyira mint a 4/5 széria volt. de a rendszertől mai napig rémálmaim vannak. :D
majd néhány év(tized) múlva beszerzem max 50ért a polcra :DDD

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#208) Greg-o


Greg-o
csendes tag

“bárhol, bármikor működő ujjlenyomat-olvasóval szemben”

Khm. Vizes ujj? Télen kesztyűs kéz? Azért az ujjlenyomat olvasó sem kompromisszum mentes megoldás.

(#209) B-L-A-C-K válasza jacis (#206) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Úgyis szinte mindenki tokkal használja majd, így meg egysíkban lesz a kamera a tokkal.

(#210) Parallaxis válasza rvgy75 (#152) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ha vki rootolja és esetleg vmi gebasz van ujra tudja huzni nagy valószinűséggel.

Ha a Knox ugrik, akkor annyi, azt nem állítod vissza, mert hardveres a védelem és garanciális ügyintézésnél az az első, hogy ezt ellenőrzik.

Hardveres gondja meg nagy eséllyel ugy se lesz.

Ja, a jó eséllyel beégő kijelzőt meg kifizeted garin kívül.

ja és nem is ismerek olyat akinek kellett

Az eddigi összes Samsungom már volt szervizben.

(#211) no more válasza Parallaxis (#210) üzenetére


no more
addikt

Sem az A5, sem az S6, sem az S7 Edge eddig nem volt szervizben nekem. Inkább az az izgi, hogy az Apple vajon cseréli-e a beégő kijelzőt.. ugye 1 év a garancia, addig simán bírja bármelyik AMOLED. ;)

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#212) Szilofon


Szilofon
tag

Nem láttam,lehet be van írva,azért a 256GB-os árát is illet volna be írni,annak az ára nem semmi! :Y
A telefon szép,egy fekete háttér,és már nincs is sziget,amíg meg nem nyitsz valamit,ujjlenyomat olvasót hülyeség volt kihagyni,nem is old fel teljesen a arc izé...Nekem ne mondja senki,hogy a hátuljára nem fért volna el,és lehet választani.
Jövő héten én is ki próbálok élesben egyet,aztán lehet írok blogot róla.

Remek napom volt, egészen addig, amíg fel nem keltem.

(#213) rvgy75 válasza Parallaxis (#210) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Ja a gari ugrik nem is azt mondtam hogy nem. Hanem ha már tégla hogy mondja meg hogy ugrott a knox?

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#214) Parallaxis válasza no more (#211) üzenetére


Parallaxis
addikt

Sem az A5, sem az S6, sem az S7 Edge eddig nem volt szervizben nekem.

Eddig az én listám: S, S2, Note 2, Note 3, Note 4, Note 7

Ezek mindegyike szervizes volt, Note 4 többször is.
A Note 7 volt a legszebb, mert vásárlás után 1 nappal összefosta magát flash hibával, aztán mivel jött az akku gate a szerviz befogadta, majd nem kaptam vissza 3 hétig semmit, míg ki nem jött a második verzió, ami ugyebár szintén nem oldotta meg az akku problémát és azt is visszavonták :)

A cégünknél is a legtöbbet szervizelt márka a Samsung, szóval örülj, ha te kivétel vagy.

(#215) rvgy75 válasza Parallaxis (#214) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Akkor ott te lehetsz a hibás. Mert az nem létezik hogy nálad köt ki az összes hibás készülék. Nekem is volt már vagy 4 samu de szervizbe egy se járt. nem vagyok samu fan egyébként.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#216) no more válasza Parallaxis (#214) üzenetére


no more
addikt

2 hétig használtam anno egy S3 LTE-t is, annak sem volt semmi baja abszolút. Azon kívül, hogy azon még a régi TouchWiz "duruzsolt" és k*va lassú volt... Főleg, az akkori HTC One-omhoz képest. :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#217) arn


arn
félisten

Apple beta program.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#218) mugencivic


mugencivic
tag

Nem tudom volt -e már de a tömege hibásan szerepel a táblázatban, nem 148g hanem 174g.

(#219) FIREBLADE78 válasza mugencivic (#218) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jaja. 6s-hez képest nehéznek érzem. Van benne anyag.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#220) .Szaki. válasza Aryon87 (#193) üzenetére


.Szaki.
addikt

Ha valaki soha sem használt iOS-t, akkor ez bizony előfordulhat. :) Amikor nekem még nem volt iPhone-om, hanem Androidot használtam és haverom megkért, hogy valamit nézzek meg az Almáján, hát bizony vakartam a fejem. Amióta viszont huzamosabb ideje használom az 5S-t, azóta pedig ez már teljesen fordítva van. Egyikkel sincs semmi gond, egyszerűen csak teljesen más világ a két rendszer, ezáltal ha az ember az egyiket használja éveken keresztül, akkor a másikhoz értelemszerűen hozzá kell szokni. :)

(#221) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

Felraktam az üvegfóliát. Borzasztó. Hagyományos fóliát tud valaki javasolni?

(#222) Gsx-rr válasza joefasalasso (#221) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Az meg rosszabb lesz!

(#223) B-L-A-C-K válasza joefasalasso (#221) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mondtam rendelj Nillkint... Bár most elég drága, én pár napja 12 dollárért vettem itt.

(#224) viera válasza .Szaki. (#220) üzenetére


viera
őstag

Ez így igaz. :K
Én mindkét rendszert használom és jól elvagyok velük.Nem érzek nagy különbséget a kettő között. :N iOS-t tableten használom és meg vagyok vele elégedve.Mondjuk telón már kevésbé,nekem ott jobban tetszik az Android.De szerintem jó mindkettő,nem érzem egyiket sem jobbnak.Ugyanazt tudják,csak másképp. :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#225) joefasalasso válasza Gsx-rr (#222) üzenetére


joefasalasso
aktív tag

Feleségem 8-asán alig látszik a sima fólia. Kipróbálom.

(#226) RCTiv válasza B-L-A-C-K (#209) üzenetére


RCTiv
tag

nem feltétlenül, mert ami tokot én vennék rá, az 0,2 mm és szerintem az bizony keskenyebb lesz - ha megveszem az x-et- és már nagyon megszoktam azt a fajta tokot, szóval ezt nem lehet szépíteni, szarul néz ki és bumfordi is az a kiálló kamera, én még a döntés előtt állok, nem utána vagyok, nincs mit igazolni :)

(#227) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Mivan? Megnéztem a GSM boltos árát. Mivan? Hahó világ! Ezt nem normál értékrendű embereknek találták ki. ...

(#228) Takashi válasza oxide83 (#47) üzenetére


Takashi
aktív tag

Nem kicsit vicces, hogy TE eldöntöd, ki számít az értelmes emberek közé és ki nem. Gratula. :R Kissé megkésve reagáltam a kollégára, tudom - de csak most olvastam a szösszenetét.

[ Szerkesztve ]

七転八起

(#229) rvgy75


rvgy75
aktív tag

Ez lesz másfél centi vastag tokkal üvegfóliával xd

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#230) B-L-A-C-K válasza RCTiv (#226) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Most nekem is jelenleg ilyen nagyon vékony van rajta, ezzel valóban kiáll, de itt se vészesen:

(#231) RCTiv válasza .Szaki. (#220) üzenetére


RCTiv
tag

az a baj, hogy lassan eljutunk oda, hogy megfordulnak a szerepek, régen az alma az egyszerű kezelhetősége miatt azonnal komfortos volt, most meg egy kölcsönkapott droidon azonnal eligazodtam, míg az X-et sokszor legszívesebben falhoz csaptam volna, hogy ez most miéééééért (tesztelgetem, akarom -e)

saját teljesen szubjektív véleményem:

a dizájn nem tetszik, a kitüremkedő kamera új szintre lépett, a körbefutó krómkeret meg kétezres évek eleje nekem nagyon nemgyerebe. a szigetet az egyediségen kívül szintén nem lehet mivel magyarézná szerintem, dehát ez csak ízlés természetesen, és tok nélkül öngyilkosság úgyhogy lehet fehéret veszek, azt oda tudom adni asszonykának egy év múlva, tokban tökmindegy milyen a hátlap :)

a gesztusvezérlés (pár óra nyomkodás még csak) nem jó, a home gomb duplakopp helyett félmegoldás a képernyő lehúzása, az appok kilövése körülményes és idegesítő, főleg nekem aki rendszeresen kilövöldöz pár applikációt. A baloldalt fent visszalépésre meg hadd ne mondjak semmit, szóval az egykezes használat durva csorbát szenved, ami nekem nagyon nem oké.

a sziget zavar. hiába szokod meg attól még ott van szerintem béna.

az ujjlenyomat olvasó mint választási lehetőség hiánya szintén zavar, szemüvegesként nem ájultam el a face id-tól, kb pont még 20 centit és vagy tíz húsz fokot kellett volna belegyömöszölni a face id-ba és akkor már nem fanyalognék, de asztalon kéztávolságból fel kell venni, tíz centivel az asztal fölött mér oké, dehát baxxus inkább lazítottak volna és csak egy a harmincezerhez legyen okés (a pin kód ugye úgyis rosszabb)

pozitív, hogy a kijelző odabax, tényleg faxa, közel sem az a túlszaturált műanyagvilág mint mondjuk az s8 samun. a rendszer fluid, és hát már annyi minden köt az apple ökoszisztémához, hogy ez is itt tart, meg igazából a konkurencia hátlapi ujjlenyomatolvasós nagykijelzős telójeai sem jobbak.

szóval nehéz ügy, és valószínű, hogy nem fogom tudni lenyelni, hogy 400k-ért nem képesek egy earpodsot, vagy egy normális gyorstöltőt belerakni a dobozba, lehet bedurcizok emiatt mert hiába tehetem meg, hogy megveszem, de annyira arcpirító ez a hozzáállás, hpogy veszek (lassan harmadáron) egy s8-at ami pont elfér a kezembe, mindezt egy 6s tulajként.

(#232) joey04 válasza RCTiv (#231) üzenetére


joey04
titán

Tipp: ha jobb üzemidőt akarsz, ne lövöldözd ki az appokat, csak ártasz vele. Ez nem android.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#233) RCTiv válasza B-L-A-C-K (#230) üzenetére


RCTiv
tag

de ez a tok nem egyenes a kamera résznél, ha úgy lenne már ez is kiállna - persze ne a tokhoz vegyek telefont tudom :D

(#234) RCTiv válasza joey04 (#232) üzenetére


RCTiv
tag

nem nem, az nem érdekel, bár a 6s sokszor nem bírja egy egész nap, azért lövöldözgetek, mert használok olyan appokat, amiket nem szeretném, ha bárki látna amikor az összes app megjelenik és lapozgatok közötte. (banki fizetős cucc ilyenek) ez az én heppem, de mindig van pár app amit kilövök a többi közül.

(#235) S e t h


S e t h
nagyúr

Külsőre szép, bár erősen kompromisszumos azzal a kitüremkedő kamerával és az előlapi kivágattal, aminek kb. annyi előnye van mint az edge szélnek a másik térfélen.
Mindig vártam hogy meggyőzzön az apple, ez régen talán sikerült volna, ma már nem, mert ennyi pénzért nem tetszik, hogy kompromisszumot kell kötni több fronton is, amíg ideát több zászlóshajó közül is választhatok.
A fotók sem igazán nyerték el a tetszésemet, eddig azt hittem, hogy csak a Samsung szaturáció bajnok, de az iosnak sem kell ezen a téren szégyenkeznie és bizony a dinamika tartomány is nagyobbnak tűnik annál, amit a szem képes befogadni, ez amolyan csillámpóni effekt. A feldolgozott raw képeket meg nem minősítem, mert nem akarok hinni a szememnek annyira gyengék, bár ez kissé véleményes, mert befolyásolja a készítő és alkalmazott szoftver is.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#237) B-L-A-C-K válasza RCTiv (#231) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezekre válaszolok, úgy hogy 5 napja használom, és igaz iPhone párti vagyok, de ha valami szar elmondom:

Kitüremkedő kamerát már írtam, tokkal egy síkba lesz kit érdekel, írod viszont vékony tok párti vagy, így akkor is látszik majd, ez oké, de ha írod tok nélkül öngyilkosság egy 0.2mm-es tokkal is az...:) Amúgy nekem jobban tetszett az i7 matt felülete, ezen az üvegen minden meglátszik, bár tokkal tök mind1, nekem amúgy a forma az bejön.

Duplakopp helyett ez a lehúzás tényleg sz@r, alig lehet használni normálisan ezt a funkciót, oké hogy szokás kérdése de nekem 5 nap után se az igazi. Jobb felül lehúzással van a "gyors elérés" ugye, na ezt is alig éred el így, jobb lett volna bal alulra felhúzással jönne elő. Appok bezárása meg minek? Itt éppen nem kell bezárni semmit, csak ártasz vele mint hasznot csinálsz.

Sziget abszolút nem zavaró szerintem, pár óra és nekem már fel sem tűnt.

Ujjlenyomat nekem már nem is kellene, ez a Face ID nekem nagyon bejött, igaz voltak olyan szituk nem vette be az arcom, de utána kód beír, újra próbál, és lám beenged. Sokan nem tudják de a Face ID folyamatosan tanul, nem 1x felismeri az arcod és kész. Pl szakállad van, levágod, nem enged be, beírod a jelkódot, újra ránézel már beenged.
Asztalon nem kényelmes oké, fektetve tényleg nem, de belerakod egy tartóba, jobban látod az értesítéseket is, és úgy szépen be is enged.

Kijelző nekem is nagyon bejön, jó ránézni, ez a True Tone is bejön (külső hatásokhoz igazítja a kijelző színt), kellemes színeket generál.

Az áráról meg már leírtam a véleményt, kurv@ drága, nem ér ennyit közel sem, ezt kár cáfolni, nem lehet. De ettől elvonatkoztatsz, és úgy fogod fel ha megvennéd 250-ért az i8-at vagy akármilyen csúcskészüléket 1 év alatt kb annyit fogsz bukni rajta mint ezen, csak persze a befektetett összeg nagyobb itt.

[ Szerkesztve ]

(#238) B-L-A-C-K válasza Dtomka (#236) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"Sikerült a lehetetlen? Maszkkal nyitották ki az iPhone X-et!"

Azt elfelejtették megmutatni hogy úgy engedte be hogy a szem felismerés ki volt kapcsolva...Bár még mindig jobb mint a samu, oda elég egy fényképet tenni és már bent is vagy...:)

A többi hiba meg valós, de nem globálisan, nekem pl ilyen hibái nincsenek, bár igaz 0 fok alatti hidegben még nem nyomogattam

(#239) csacsi67 válasza B-L-A-C-K (#238) üzenetére


csacsi67
addikt

Rakd be a fagyiba fél órára. :))

(#240) rvgy75 válasza B-L-A-C-K (#238) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Volt másik eset ha igaz [link]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#241) B-L-A-C-K válasza rvgy75 (#240) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt se lehet látni a szemérzékelés be volt e kapcsolva, az meg ugye sokat ront a biztonságon.

(#242) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Steve Jobs munkásságát, életét , és azt amit elért nagyra értékelem, viszont ez már nem halandó árazás

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#243) elekreg válasza Szakiii (#92) üzenetére


elekreg
tag

Ránézésre lehet, hogy nem tűnik fel a különbség, de általában minden újabb Samsung csúcstelefonban is kicsivel jobb kijelző van az előzőnél, ezért gondolom, most X-é a nyerő, bár a DisplayMate tesztet még nem néztem.

(#244) RCTiv válasza B-L-A-C-K (#237) üzenetére


RCTiv
tag

De ettől elvonatkoztatsz, és úgy fogod fel ha megvennéd 250-ért az i8-at vagy akármilyen csúcskészüléket 1 év alatt kb annyit fogsz bukni rajta mint ezen, csak persze a befektetett összeg nagyobb itt.

ezt már többször olvastam tőled, de szerintem ez így nem állja meg a helyét. többet invesztálsz és arányaiban ugyanott vagy de a drágább telefon 20%-a az nem ugyanannyi veszteség, mint egy olcsóbbé. Nem beszélve arról, hogy jövőre talán kicsit konszolidálódni fog majd ez az egész, ás a mostani geek báétateszterek szerintem szopni fognak az egyéves készülékek eladásával :D nem beszélve arról, hogy azért ez az oled panel annyira új, hogy ki tudja meddig fogja bírni beégés nélkül, de félre ne érts én neked szurkolok :)

a többit adom és köszönöm, a tartó nekem nem alternatíva, egyelőre ez a két dolog (egykezes használat és körülményesnek tűnő face id) még visszatart, mert nyilván meg tudom szokni, de nem akarom. a sziget, meg a hordóabroncs kamera az tényleg nem annyira para, kb. soha nem videózok, játszok, a fényképek képaránya meg nem "szigetes" :) szóval ez nem lenne rumlis -nekem.

(#245) xmad


xmad
őstag

Kanadában az apple storeban ,,csak” 276 ezer.. atszamitva 211 ca dollaros arfolyamon..

Az iphone 8 pedig 195 ezer..

Magyarországon mennyi is?

(#246) Gsx-rr válasza xmad (#245) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Adot hozzaadtad?

(#247) Juhaszatti válasza Parallaxis (#214) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Erről eszembe jutottak a legutóbbi Apple szervizes tapasztalataim.
A 6S a rossz akkumulátora miatt folyton kikapcsolt a hidegben, elég volt neki 3-4 fok és már meg is adta magát. Bevitte párom az iStyle-ba, mivel ez szériahiba, így garanciaidőn túl is cserélik az akksit. Viszont csak akkor cserélik ha erre jogosult, mert nem minden 6S érintett és ezt ellenőrizni kell. Egy 4(!) nappal későbbi időpontot kapott, hogy akkor tudnak egyáltalán ránézni a telefonra, mert annyian vannak előtte.

A hozzáállás korrekt, az is hogy elismerte a szériahibát az Apple és ezért garanciaidőn kívül is cseréli az érintett akkukat.
Viszont az elképesztő mennyi hibás Apple cuccot visznek vissza, hogy 4 napra előre folyamatosan be vannak táblázva.

[ Szerkesztve ]

(#248) agabe válasza RCTiv (#244) üzenetére


agabe
addikt

Nem en otlottem ki, de osztom a velemenyt miszerint jovore amikor mindegyik uj telo ugy fog kinezni mint most X akkor az osszes regebbi (a 8-asok is) ara drasztikusan esik hasznaltpiacon, igy inkabb az jar jobban aki X-et vesz most es azt adja el jovore, mert minden mas tobbet fog ertkcsokkenni mint amennyit szokott.
Ez radasul semmi mas miatt nincs mint az uj kinezet, a face id (meg ha nem is tokeletes jelenleg de eleg jo) meg a “full” kijelzo es a gesture funkciok miatt. Ezekhez kepest az amoled mindegy kb.
Hiaba tudja hardverben es szolgaltatasokban majdnem ugyanazt I8plus ... most sem veszik annyian (de meg mindig tobben mint sima I8-at) es hasznaltan se fogjak mint az X-et, raadasul joval nagyobb es kenyelmetlenebb X-nel. 7plusom volt es szerettem a kamera, meg a jo akksiido miatt, es a kijelzo meret jo volt bongeszeshez videohoz stb, de ekozben tul nagy is volt zsebben hordva.
Plus-ok kijelzoje most is praktikusabb mint X-e, de miutan nem nez ki olyan jol, meg a formanak osdi hatasa van egyszeruen nem is fogjak venni nagy aranyban.

(#249) CsabaZz válasza B-L-A-C-K (#238) üzenetére


CsabaZz
tag

Az alultájékozott emberek hajmeresztő tényállításaitól néha a falra tudok mászni. Nem, nem lehet csak úgy feloldani egy fotóval, ahhoz engedélyezned kell a Gyors feloldást. Legutóbb anélkül 3 óra alatt sem oldott fel, azzal viszont kb. 30 perc alatt megvolt a megfelelő távolság/pozíció. Inkább a fényviszonyokat mondanám, hogy kevesebb fénynél már problémás a használata (naná, hogy ennek a megsegítésére van a Gyors feloldás :)), ebben az Apple megoldása jobb kell legyen.

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#250) mrThomi


mrThomi
addikt

hat nem tudom teljesen érdektelenül pörgettem lefele el se olvasva az egeszet

Nothing Phone (2a)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.