Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) -Ben- válasza India (#700) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem tudod esetleg egy másik telefonnal felvenni?

(#702) gomez55


gomez55
tag

Tegnap en is megkaptam az iPhone X-emet. Nagyon tetszett arra a masfel orara amig mukodott. Utanna mar a Face ID nem oldotta fel a keszuleket es a kijelzo se reagalt az erintesre. :(
Hard Reset, DFU mode-bol valo ujra telepites iOS 11.1.2-re majd 11.1.1-re oldotta meg a problemat. Ma vittem vissza, es kuldtek szervizbe. Nem kezdodott jol a kapcsolatunk.

(#703) m@xsys válasza -Ben- (#698) üzenetére


m@xsys
senior tag

Ha az Oled is ugy akarja 😅.
Ettol azert tartok. De van olyan S5 ami napi hasznalatban van es nem eget be. Viszont van olyan S8, ami igen.

(#704) -Ben- válasza m@xsys (#703) üzenetére


-Ben-
veterán

Na igen, az OLED is kérdéses, de amitől még tartok egy kicsit az a Face ID. Az első generációs Touch ID -k szerettek bedögleni úgy 2 év környékén... :U

(#705) collecting válasza gomez55 (#702) üzenetére


collecting
tag

Hát ezt kifogtad.. :( :F

(#706) xtremetuning válasza India (#700) üzenetére


xtremetuning
addikt

Az első linkednél semmi, a másodiknál a férfi hangja néha receg, ahogy írod. Ha egy kattintással visszaveszek a maxból, akkor már az is jó.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#707) B-L-A-C-K válasza India (#700) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem nem recseg ez se. Lehet a te telefonos román... ;]

(#708) -Ben-


-Ben-
veterán

Nem találok X-hez normális „bebújós” (mi ennek a normális neve? :D) bőrtokot. :F

(#709) viera válasza -Ben- (#708) üzenetére


viera
őstag

Szerintem ez elég jó. :K

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#710) D1Rect


D1Rect
félisten

XI majd jobban sikerül, arra kíváncsi vagyok, hogy a Touch ID visszajön-e az almába építve, vagy marad ez a gesztusos izé meg a facepalm.
Egy USB-C is elférne már igazán, de akkor nem lehet külön kábelt árulni nevetséges áron...

A jó hír, hogy sikerült átlépni az elavult dizájnt és már nem nevetséges ahogy kinéz (ezt a belógó marhaságot létszámítva).

(#712) FIREBLADE78 válasza D1Rect (#710) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Asztalra letéve nem működik a fész. Nagyon fölé kell hajolni. Remélem lesz kijelzőbe épített tács id.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#713) Teal'C válasza FIREBLADE78 (#712) üzenetére


Teal'C
addikt

Pedig ha jól emlékszem a reklám képen aztalra van téve(földre)??? :F

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#714) B-L-A-C-K válasza Teal'C (#713) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyen szögből megy is, amúgy ez nem asztal hanem medence... :P

(#715) Teal'C


Teal'C
addikt

Közben rájöttem.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#716) Teal'C válasza B-L-A-C-K (#714) üzenetére


Teal'C
addikt

Akkor akolléga honnan próbálkozott mert ezt nem nevezném fölé hajolásnak.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#717) B-L-A-C-K válasza Teal'C (#716) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Fölé teljesen nem kell hajolni, pl most néztem ha ülök, a combom közepére rakom a telefont, kiegyenesedek teljesen, ránézek beenged. De pl ugyan így ha a térdemig feltolom a telefon, már nem enged be.

Amúgy asztalon nekem tartóban van, úgy meg mindig kényelmesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#718) -Ben- válasza viera (#709) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem rossz, csak ilyen Ali és társai oldalairól nemigen tudok rendelni.... :( Magyar oldalakon vadászgatok most...

(#719) D1Rect válasza FIREBLADE78 (#712) üzenetére


D1Rect
félisten

Szerintem olcsóbb és egyszerűbb a hátlapra tenni, meg ott van az alma is. Nagyon kézenfekvő.
A touch ID szinte tökéletes, kár lenne kidobni.

(#720) FIREBLADE78 válasza D1Rect (#719) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem életszerű h a hátlapot fogdossam. Plusz fel kell emelni.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#721) B-L-A-C-K válasza D1Rect (#719) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Majd ha használod ezt a Face ID-t ràjőssz nem kell ujjlenyomat olvasó.

(#722) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#721) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Jó dolog,de nálam 3 nap alatt vagy 10x hibázott akkor egyszer sem.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#723) B-L-A-C-K válasza FIREBLADE78 (#722) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mindig tanul, nálam már szinte semmit több mint hét után.

(#724) xtremetuning válasza FIREBLADE78 (#722) üzenetére


xtremetuning
addikt

3 nap alatt 2.

Ezt a mennyiséget az s6 edge-em megcsinálta akár 10 percen belül. ;] (ujjlenyomattal)

Hozzátenném nekem is meg kell szoknom/tanulnom, hol vannak az érzékelő korlátai.

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#725) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#723) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Tanul,hogyan?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#726) ToniSoprano válasza B-L-A-C-K (#723) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Ja lehet hogy túlásgosan is jól tanul, itt vót má? http://24.hu/mobil/2017/11/14/meg-egy-tizeves-is-at-tudta-verni-az-iphone-x-arcfelismerojet/
"Attaulah Malik és Sana Sherwani fedezte fel, hogy ötödikes fiuk, Ammar képes feloldani édesanyja telefonját a FaceID-n keresztül. Ez akkor derült ki, amikor a kissrác besétált a hálószobába, hogy megcsodálja az anyuka új iPhone X-ét, amin akkor már be volt állítva az arcfelismeréses rendszer. „Nincs rá mód, hogy feloldd a telefont” – mondta neki az édeasapa, Malik (aki maga is informatikai szakértő), és felajánlotta a fiának, hogy nézze csak meg. Egészen ironikus, hogy miután a kisfiú pár pillanatra a mobilra nézett, ennek ellenkezője történt."

(#727) B-L-A-C-K válasza FIREBLADE78 (#725) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ránézel nem enged be valamiért, jelkód beír, megint ránézel ugyan ott már beenged arccal is...Azaz mindig tanul, persze lesznek olyan helyzetek ahol ezután se enged be, de nekem az elején többször tapasztalható volt ez.

De mindenhol írják is ezt, most hirtelen ezt a magyar cikket találtam.

Mi több, a hibás beolvasásokból is képes tanulni. Abban az esetben ugyanis, hogy a Face ID nem ismert fel minket, de az azonosítás során használt kép elég jó minőségű hozzá, illetve a sikertelen próbálkozás után rögtön megadtuk a helyes jelkódot, akkor frissíti a modellt az előbb még érvénytelennek számító képpel. Ennek az eljárásnak köszönhetően a Face ID nagyon könnyen képes lesz adaptálódni akár mág a drasztikus arcváltozásokhoz is. Ügyes.

ToniSoprano: Csak itt is elfelejtették említeni hogy az az opció hogy a szemedet is nézze nem volt bekapcsolva, ugyan úgy mint az ikerek videónál is, úgy a biztonsága nagyon lecsökken...

[ Szerkesztve ]

(#728) lugosi válasza B-L-A-C-K (#721) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Kocsiban hogy tudod feloldani ha tartóban van? Én ezen dilemmázok, hogy hogy oldom fel autóban vezetés közben, most az ujjlenyomat nagyon jól működik, úgy hogy nem kell odanézni.

(#729) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#727) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Akkor nem bántom. Viszont itt ülök a kocsmában és ha olyan szögben van lerakva a tel,mint a reklámban akkor nem old fel.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#730) aujjobba válasza lugosi (#728) üzenetére


aujjobba
addikt

Felteszem azert oldod fel, hogy aztan csinalj valamit a teloval, szoval szerintem mindenkepp ra fogsz nezni.
Ami persze vezetes kozben touchid-val feloldas eseten sem tul szerencses.

(#731) kchris78 válasza D1Rect (#710) üzenetére


kchris78
veterán

Nem kell nevetseges aron USB-C - Lightning kabelt venni, alirol lehet 2 dollarert rendelni. Igaz benne van az esely hogy megakad, de az ara tizede. En honapok ota hasznalok egyet.

[ Szerkesztve ]

(#732) lugosi válasza aujjobba (#730) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

De meg is kell hozzá emelni, nem?

(#733) B-L-A-C-K válasza lugosi (#728) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem így van a kocsiba az X is, szóval egyszerűen ránézek és kész. Ha elforgatva van egy tartóba, akkor úgy nem old fel.

[ Szerkesztve ]

(#734) madgie válasza lugosi (#728) üzenetére


madgie
titán

Miért, a kocsiban hogy oldaná fel, ha hátul lenne az almában az ujjlenyomatolvasó? :)

(#735) aujjobba válasza lugosi (#732) üzenetére


aujjobba
addikt

Gondolom attol fugg milyen szogben nezel ra, a tavolsag miatt nem tudom kell-e mozgatni.
Nincs X-em, csak probalom osszerakni miben mas a mozdulatsor vezetes kozben.
Mert ugye ranezni mindenkepp fogsz, hisz azert oldod fel, a tavolsag szerintem nem kellene hogy baj legyen kocsiban, nem lehet tul messze toled a telefon.
A ratekintesi szog lehet bajos esetleg, de szerintem lehet ugy allitani a tartot, hogy nagyjabol szemben legyen veled.

[ Szerkesztve ]

(#736) lugosi válasza madgie (#734) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na az egy nagy hülyeség lenne.

Black: értem, de akkor megnyomod a power gombot?

(#737) B-L-A-C-K válasza lugosi (#736) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Elég az is ha egyszer a kijelzőre böksz.

(#738) ToniSoprano válasza B-L-A-C-K (#727) üzenetére


ToniSoprano
addikt

"Csak itt is elfelejtették említeni hogy az az opció hogy a szemedet is nézze nem volt bekapcsolva, ugyan úgy mint az ikerek videónál is, úgy a biztonsága nagyon lecsökken..."
És ezt te honnan tudod, ott voltál? Másrészt mi köze ennek a szemhez úgy tudom nincs benne retinaszkenner, csak annyit néz hogy a szem nyitva van vagy csukva. Vagy mit?

(#739) Fall-N válasza D1Rect (#719) üzenetére


Fall-N
veterán

Az alma logó tényleg adja magát, de kihagyták. Szerintem elfért volna mind a kettő rajta. Vagy rakták volna a bekapcsoló gombra. Voltak ilyen pletykák is. Annyiból tényleg jó a FP, hogy vakon ki lehet tapintani hogyha megszokta az ember a helyét.

A hátlapi FP sem gond, mert meg lehet adni (Androidban legalábbis), hogyha BT-n keresztül csatlakozik az autóhoz, akkor ne kérjen kódot. Gondolom van ilyen "megbízható hálózat és hely" iOS alatt is.

(#740) B-L-A-C-K válasza ToniSoprano (#738) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pedig a szemed a leglényegesebb pont ebben, amit ki lehet kapcsolni, de itt már írtam erről. Szóval ezeknél a videóknál ez az opció ki volt kapcsolva 100%-ra kimerem jelenteni.

[ Szerkesztve ]

(#741) India válasza kchris78 (#731) üzenetére


India
aktív tag

USB-C - Lightning kabel en ugy tudom az egyszeru kinai kabel nem tamogatja a gyorstoltest de ha nem igy van akkor elnezest.

(#742) lugosi válasza B-L-A-C-K (#737) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Az viszont más, úgy teljesen rendben van a dolog.

(#743) Gsx-rr válasza D1Rect (#710) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem a kabel a gond ,hanem a toltofej!

Probalta mar valaki a kepetnyofelvetelt?
Azt hittem felveszi a hangot egy videonedzelgetesbol is. Tevedtem, gondolom ugyanazert amiert a rendes hivast se lehet rogziteni?
De mi van ha kozben a hangrogzitovel veszem a hangot?

Meg nem ertem egy youtube videonal miert nem vesz fel a hangot.

[ Szerkesztve ]

(#744) Thewent12


Thewent12
aktív tag

Kiprobaltam, hogy milyen, ha kikapcsolom a helymeghatarozast.. amugy sem fontos nekem. Hasznalatban sok pluszt nem adott, keszenletben viszont nem merult annyira. Nem volt idom nyomkodni az elmult par napban sokat, igy legfokepp safari, face, insta volt.

(#745) kchris78 válasza India (#741) üzenetére


kchris78
veterán

Ezt nemsokara ki tudom majd tesztelni ha meg lesz az X-em. Ha a 2A-t tamogatja a sima 1A helyett amit tobb mint valoszinunek tartok akkor mar nem eri meg eredetit venni..

(#746) kchris78 válasza Thewent12 (#744) üzenetére


kchris78
veterán

Az adatvedelemnel a rendszerbeallitasoknal engedelyzve van az a rakas dolog? Ha igen akkor erdemes joparat letiltani es akkor nem kell a helymeghatarozast ugy ahogy van kikapcsolni.

(#747) Thewent12 válasza kchris78 (#746) üzenetére


Thewent12
aktív tag

Engedelyezve van minden. Majd kikapcsolom ami nem kell, csak most kivancsisagbol neztem, hogy igy tud e tobbet a telo.

(#748) India válasza kchris78 (#745) üzenetére


India
aktív tag

oke varjuk :)

(#749) agabe válasza B-L-A-C-K (#707) üzenetére


agabe
addikt

Nekem roman (MM-es) az se receg, se nem torzit. Valoszinuleg valtozo melyiknel fordul elo, de emiatt lehet, hogy siman cserelik szervizben.

(#750) #40359168 válasza lugosi (#728) üzenetére


#40359168
törölt tag

Lécci valami nyilvános fórumon tedd közzé előre, hogy mikor merre jársz autóval, köszi. Indulásnál beállítod a GPS-t (feltéve, hogy telóval navigálsz), hívások kihangosítva - fogadáshoz se kell feloldás, max egy pöttyintés a zöld gombra, mesélj, mi egyébért fontos a volán mögött a telefont piszkálni menet közben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.