Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) joey04 válasza kleinguru (#496) üzenetére


joey04
titán

Talán a bejelentés óta volt egy rakás topik, ahol sokezer kommenten keresztül ment a fikázás? A tulajok meg már rég az iPhone topikban vannak.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#502) Szakiii


Szakiii
addikt

Megnyomkodtam ma, tetszett. Keretnélküliség azért erősen túlzás mert van bőven keret körbe DE teljesen jó számomra szebb az s8 megoldás mérföldekkel viszont ezt szerintem jobb fogni. Kijelző számomra nem volt jobb mint az s8 vagy az én s7em akár kevésbé szaturált próbálták ips-es színvilág felé eltolni ami nem baj de nem az esetem. Kamera türemkedés nem tetszik de szerintem ez a legkevesebb, szép kis teló simán használnám. (ios android ellentétet félretéve)

(#503) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Srác 2 héttel le van maradva az árakkal:

[ Szerkesztve ]

(#504) Szellem. válasza Szakiii (#502) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Én pár napja néztem meg MM-ben, meg iCentre-ben.
Annak ellenére, hogy Note 8-am van, nekem nagyon tetszik és amúgy meg szeretem az IOS-t.
A keretnélküliség az valóban enyhe túlzás. A fogása valóban nagyon jó. Én megszoktam azonnal a home gomb hiányát és az új gesztusokat. A kamera kitüremkedés valóban bumszli, de ez egyik iPhone esetében sem zavart, mert gyári tokban hordtam mindegyiket. A belógó szenzorsziget meg abszolút nem zavart.
Szóval, szerintem asztroszürkében nagyon szép telefon lett.

Más:
Olvastam, hogy tegnap elérhetővé tették a frissítést amivel orvosolják a hidegebb időben történő lefagyást.

(#505) syIex


syIex
veterán

Tegnap írtam az iPhone topicba, de ide aktuálisabb! :U

Szóval a tegnapi nap tesztelgettem a telefont és nagyon tetszik egyértelműen. Az üzemidő meglepően nagyon jó lett ezelőtt egy iPhone 7 Plusszom volt, de az nem bírta ennyit. Reggel 9.00-kor vettem le a töltőről vagyis előtte mert reggel kilenckor 98 %-on volt aztán most 17-kor vagy akörül tettem fel ismét. 52 %-on volt a telefon. Ez szerintem nagyon jó persze tudom, hogy még nincsen beállva az akumlátor, de akkor is. A X gyönyörű úgy mint a kamerája is és mindene. Volt S8 +-om, Note 8, de közelébe sincs egyik sem annak az érzésnek amit ez nyújt. Igaz az ára sincs közelébe sem na jó talán a Note a közelébe van, de akkor is. Nem biztos, hogy még egyszer kiadnék ennyi telefonért, de ez valami brutálisan jól sikerült legalábbis szerintem. :C :DD
Gyári bőr tokban használom és amint írtam Üvegfólia tetettem rá a MediaMarkt ban ami egy kicsit asszem úgy egy fél millimétert el van csúszva, de ezenkívül az is tökéletes. Black kolléga által javasolt helyről rendeltem még skint hozzá. :)
A Home gomb hiánya számomra olyan, mintha szinte nem is lett volna. A Home csík tökéletes és praktikusabb is, mint az volt miután megtanulja az ember a használatát. :U
Na meg persze FaceID > TouchID! Bárhol, bármikor. :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#506) Szakiii válasza syIex (#505) üzenetére


Szakiii
addikt

Fura első ember vagy aki FaceId-t jobbnak érzi határozottan, eddig mindenki csak azt mondta hogy hát szokható kicsit lassabb de nem rossz. Én ezt nem próbáltam amikor kézben fogtam, de már csak így elképzelve is macerásabbnak hat nekem főleg hogy olvastam hogy tényleg sok szemcsivel nem megy ami vezetés közben pl elég problem és ezt biztos nem tudom be annak hogy jobb még akkor se ha nem próbáltam :D

(#507) joey04 válasza syIex (#505) üzenetére


joey04
titán

Igen, az akku nekem is pozitív meglepetés, tovább bírja picivel nekem is, mint az i7 Plus. :R

506: szerintem is jobb. nekem elsősorban azért, mert a nedves/vizes/nyirkos ujj problémáját TELJESEN kizárta. Legnagyobb problémám vele, hogy fektetett módban nem működik.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#508) Szellem. válasza joey04 (#507) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Szerintem sem lesz rossz az akkuideje. Faszán be kell állítani és jó.
Amúgy meg ha valaki esetleg nem használja a FaceID-t, akkor meg még jobb lehet a fogyasztása. Azért azok a kamerák, meg szenzorok elől zabálnak rendesen.

(#509) TajgaVodka válasza India (#475) üzenetére


TajgaVodka
csendes tag

Szia az ígért képek a fóliával.



Szerintem észrevehetetlen, és árban teljesen korrekt.

Üdv :R

(#510) Szakiii válasza joey04 (#507) üzenetére


Szakiii
addikt

Hm az érdekes hogy úgy nem megy viszont az érved jogos bár ritka az olyan pillanat de segítség ellene az tuti.

(#511) B-L-A-C-K válasza TajgaVodka (#509) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Látom nem vagy egy rendmániás... :U

(#512) Szakiii válasza B-L-A-C-K (#511) üzenetére


Szakiii
addikt

kicsit por van :D de ki tudja hol készült

(#513) TajgaVodka válasza B-L-A-C-K (#511) üzenetére


TajgaVodka
csendes tag

:DDD nem otthoni kép havonta 1x használt irodában lőttem.

(#514) joey04 válasza Szakiii (#510) üzenetére


joey04
titán

nekem ez nyáron annyira idegesítő volt, hogy napokig kikapcsoltam inkább a biometrikus azonosítást. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#515) Szakiii válasza joey04 (#514) üzenetére


Szakiii
addikt

Nekem nyáron se szokott izzadni a kezem de mondom megértem teljesen ezt az érvet. :)

(#516) FIREBLADE78 válasza TajgaVodka (#509) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ez csak oldalát védő bumper? Aliról rendeltem egyet,de nem hiszem hogy nagy durranás lesz 5 dolcsiért :D

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#517) Tibee86 válasza FIREBLADE78 (#516) üzenetére


Tibee86
veterán

2. képen ott van a telefon mellett a tok.

(#518) TajgaVodka válasza FIREBLADE78 (#516) üzenetére


TajgaVodka
csendes tag

Szia. Ez a gyári szilikon tok a készüléken.

(#519) #19784448 válasza B-L-A-C-K (#462) üzenetére


#19784448
törölt tag

Aki erre veri......

(#520) syIex válasza Szakiii (#506) üzenetére


syIex
veterán

Teljes mértékben jobbnak tartom és nem hiányolom egyáltalán. Mondjuk én nem nagyon hordok napszemüveget csak simát, ha kiveszem a lencsét! :DDD

@519: Nincs mit verni rá, ezek tények! :U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#521) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Én pár hete egy ilyet rendeltem barnában, kiváncsi leszek milyen.

(#522) Tkulcsar


Tkulcsar
kezdő

Köszönjük a korrekt, részletes tesztet :)
A telefon teljesen rendben van, végre nem egy felturbózott iPhone 6-ot kapott a nagyközönség, látni az innovációt. Aki iPhone rajongó és van rá pénze az vegye meg ilyen egyszerű. Aki a telefont státusszimbólumnak tekinti, és esetleg ettől éri magát többnek az is vegye meg. Én sajnos egyik kategória se vagyok tehát nem tudom megérteni hogy lehet ennyiért telefont venni de nem vagyunk egyformák :D Én elvagyok a Honor 9-cel ami szerintem tud mindent ami nekem kell és még egyedi is főle a kék színben. Ja, és negyed ennyibe kerül :D de én se akarom elkezdeni az android-ios vitát, mert felesleges :)

"Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy nem lehet tudni róluk hogy valódiak-e" (Petőfi Sándor)

(#523) B-L-A-C-K válasza #19784448 (#519) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi a hasznos építő jellegű hozzászólást, most nézem Sony és android fan vagy, ki hitte volna....Megyek már én is valami android topikba és aki lemerte futtatni az Antutut leoltam, biztos jobb lesz a hétvégém...Hihi. Jah nem...:/

(#524) syIex válasza B-L-A-C-K (#503) üzenetére


syIex
veterán

Még PH!-n most is ennyi, egy-egy 380, de van 400-ért is bőven fent! :D

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#525) syIex válasza B-L-A-C-K (#523) üzenetére


syIex
veterán

+1 :C
De ez csak itt megszokott és Apple termékeknél! Legalábbia áltlában... :U

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#526) kleinguru válasza hemaka (#497) üzenetére


kleinguru
addikt

Sz én felhasználási szokásaimmal havi 800 forintra jön ki. Nekem határozottan megér ennyit:K

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#527) #19784448 válasza B-L-A-C-K (#523) üzenetére


#19784448
törölt tag

Nem tudom honnan vetted hogy sony és android fan vagyok..... Igen volt sony telefonom most huawei van de nem vagyok fan egyik oldalra sem. De neked van igazad. Csak aki ezekre az antutu pontokra veri azokról meg van a véleményem... :) magyarul e penis méregetés :D

[ Szerkesztve ]

(#528) B-L-A-C-K válasza #19784448 (#527) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van egy kis autizmusom, és mindenre emlékszem amit beírt valaki ha láttam...:/

Azért pedig mert megmutattam olyan teljesítményt dobott ki nekem pontban hogy ver mindent, ez már egyenesen arányos hogy én erre verem?

(#529) no more válasza syIex (#505) üzenetére


no more
addikt

FaceID > TouchID! Bárhol, bármikor

Ezt majd napfényben is mondd. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#530) syIex válasza no more (#529) üzenetére


syIex
veterán

Eddig nem volt vele gond, igaz nyáron biztos más. :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#531) collecting válasza no more (#529) üzenetére


collecting
tag

Valamelyik nap elég durván sütött a nap, rendesen napszemüveg kellett, és feloldott nagyon gyorsan. Persze a napszemcsit le kellett vennem :C

[ Szerkesztve ]

(#532) <Lacy85> válasza collecting (#531) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Tényleg nem értem, hogy sokaknak miért kényelmetlenebb egyetlen jól irányzott mozdulattal megtörölni az ujját, és miért kényelmesebb állandóan levenni a szemüveget, vagy árnyékot keresni, ha nagyon nem bír a napsütéssel a teló. :D

[ Szerkesztve ]

(#533) syIex válasza <Lacy85> (#532) üzenetére


syIex
veterán

Nem kicsit túlzás a kommented. Nem kell állandóan levenni csak az extra átláthatatlan napszemüveget és árnyékot meg mégúgysem kell keresni elég, ha csak megfordulsz, hogy ne világítsa telibe a TrueDepth-et a nap! :U

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#534) collecting válasza <Lacy85> (#532) üzenetére


collecting
tag

Nem kell árnyék, full napsütésben is felold.
Hát a napszemüvegem nem kompatibilis vele, ezt nem tudtam előre, de ez sem tartott volna vissza a megvásárlásától. Mondjuk szemüveget nem fogok cserélni emiatt, mert 100k+-ba került az is, inkább felemelem a szememről, ha kinyitom a telót. Viszont télen meg nem hordok szemüveget, felold az arcomra, a kesztyűm meg kapacitív kompatibilis, tehát nem kell levennem a kesztyűt, sokkal kényelmesebb, mint a touchID :)

(#535) B-L-A-C-K válasza <Lacy85> (#532) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj még nem hasznàltad, és úgy könyveléd el hogy rossz az egész, miközben ez hülyeség, én sokkal rosszabbra számítottam, napsütésben is simán feloldott nekem eddig.

(#536) <Lacy85> válasza B-L-A-C-K (#535) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Egyrészt előtted is írták, hogy egyes napszemüvegekben kb. semmit nem ér (meg van rengeteg videó is róla), másrészt azért a novemberi "napsütést" én nem mondanám egyenértékűnek a júliusival.
De ahogy írták is, "max elfordulsz, hogy ne kapja telibe a nap". Hát igen, ez valóban kényelmi faktor.

"Ja várj, le kell vennem a szemüveget. Basszus, a nap is telibe süti". Oké, kényelmes. :D

[ Szerkesztve ]

(#537) #37841920 válasza TajgaVodka (#518) üzenetére


#37841920
törölt tag

Mennyire védi a hátlapi üveget?

(#538) TajgaVodka válasza #37841920 (#537) üzenetére


TajgaVodka
csendes tag

Szia, belül plüss bevonatos. Nem tudom mennyire lesz jó, bnőmnek i8 plus-a van ugyanilyen tokkal és ott belefért az üvegfólia is a hátlapra, sajnos ahonnan rendeltem a fóliákat ott pont akkor nem volt X-hez fólia, de szerintem belefér a tokba az X is a fóliával együtt.

[ Szerkesztve ]

(#539) B-L-A-C-K válasza <Lacy85> (#536) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem kell elfordulnod, ha nem veszi be egyből jelkodot kér, amit ebben ez esetben gyorsan beírsz és kész, csak te adod elő drámaian ezt az egészet. Inkább akkor mondj véleményt róla ha pár napig használtad is.

[ Szerkesztve ]

(#540) -Ben- válasza <Lacy85> (#536) üzenetére


-Ben-
veterán

Vagy egyszerűen beírja a jelkódot pillanatok alatt.... :)

(#541) <Lacy85> válasza B-L-A-C-K (#539) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Nem kell elfordulnod, ha nem veszi be egyből jelkodot kér, amit ebben ez esetben gyorsan beírsz és kész"

Ugye még mindig a kényelemnél tartunk. :U

(#542) B-L-A-C-K válasza <Lacy85> (#541) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mikor izzadt vagy koszos a kezed és nem veszi be a Touch ID az gondolom nem baj, de ha napszemüvegben nem olvas be a Face ID már hatalmás gázok vannak...Vicces srác vagy te.

(#543) <Lacy85> válasza B-L-A-C-K (#542) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Én annyit kérdeztem, hogy miért kényelmetlenebb egyetlen mozdulattal megtörölni az ujjad, mint várakozni, hogy vajon felold-e, utána meg jelkódokat írogatni, vagy levenni a szemüveget, mert már úgyis tudod, hogy nem fog beengedni.
Mert itt páran azt írják, hogy mennyivel kényelmesebb, mert kiszűri a vizes ujj gondot.

De ferdíts nyugodtan, amiért valaki nem emeli a trón tetejére a drágaszágodat.

[ Szerkesztve ]

(#544) joey04 válasza B-L-A-C-K (#542) üzenetére


joey04
titán

:R

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#545) S e t h válasza <Lacy85> (#536) üzenetére


S e t h
nagyúr

bukósisakban a legjobb

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#546) B-L-A-C-K válasza <Lacy85> (#543) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez már kezd erőlködés lenni a részedről, de sebaj!

Szóval nem használata a Face ID-t, de szerinted szar, mert nem veszi be sokszor, csak jelzem én 1 hete használom, kb 100 alkalomból 2x nem veszi be az arcom, ahol meg nem vette be, ott jelkód, és mivel a Face ID tanul, ezért utána már be is vette ahol nem. Használtam kint napon többször, bevette. Oké hogy bizonyos napsütésben nem veszi be, vagy szemüveggel, de mi van akkor? Jelkód beír kész. Te meg itt megmagyarázod ha Touch ID-t nem veszi be törölgetni az ujjad mennyivel jobb inkább. Mióta van Touch ID iPhone vonalon használom (azaz 4 éve), és ki tudom jelenteni hogy jobb a Face ID ha elhiszed ha nem, legalább is nekem jobban bejön. Sokan mondják asztalon van mi gáz, régen rátetted az ujjad már bent is voltál, most meg hajolgatni kell, na nekem asztalon tartóba van a telefon mindig, ez is, így sokkal kényelmesebben feloldom mint az elődöket.
A másik meg aki ismer azt tudja ha valami sz@r ugyan úgy elmondom róla a véleményem, de a Face ID jobban sikerült mint vártam, így tényleg mielőtt belemennél újabb próbálkozásba mi szar, javaslom tényleg tapasztalt meg milyen a használata napokig, addig feleslegesen ne erőltesd a témát.

(#547) Gsx-rr válasza TajgaVodka (#509) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Borzaszto ronda!!!!

(#548) <Lacy85> válasza B-L-A-C-K (#546) üzenetére


<Lacy85>
addikt

"Szóval nem használata a Face ID-t, de szerinted szar"

Na jó. Leírom még egyszer, utoljára. KÉRDEZTEM!!!!!!. Nem KIJELENTETTEM.
Mert a fentiek tükrében nagyon nem TŰNIK kényelmesebbnek. Sőt.

"Te meg itt megmagyarázod ha Touch ID-t nem veszi be törölgetni az ujjad mennyivel jobb inkább."

Nem. Erre is azt írtam, hogy MIÉRT KÉNYELMETLENEBB? Nem azt, hogy mennyivel jobb.

"javaslom tényleg tapasztalt meg milyen a használata napokig"

Ezt viszont valószínűleg megfogadom, csak nem ennél a modellnél. Nekem ez túl kicsi lenne. Főleg S8+ után.
Ha tényleg lesznek később nagyobb modellek is, akkor valószínűleg ki fogom próbálni. Addig meg még reszelnek a technikán is.

(#549) mumk1


mumk1
addikt

Kis érdekesség a napszemüvegekről. Infra képeket fotózok és több éves tapasztalatom, hogy nagyon nagyon kevés olyan napszemüveg van forgalomba, amin nem megy át az infra fény. A legtöbb szemüveg joggal, inkább az UV szűrésre vannak kihegyezve. Vicces, amikor valakiről készítek egy fotót és a napszemüveg a képen totál áttetsző, mintha egy sima üveg lenne csak. Úgy gondolom, ezért a napszemüvegek zömével simán megbirkózik az X infra ledje és látható lesz a szem is. Hétfőtől már tudom tesztelni. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#550) #37841920 válasza TajgaVodka (#538) üzenetére


#37841920
törölt tag

Értem, mondjuk én majd a gyári bőrtokot venném, hátha jobban véd :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.