Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#452) hemaka válasza Parallaxis (#447) üzenetére


hemaka
nagyúr

Nekem is iPhone-om van de a Note8 egy nagyon fasza mobil, csak kar, hogy android van rajta.
Ja es a teszt igazan fair, foleg, hogy a Note-nak min. 50%-kal tobb pixelt kell megjeleniteni es renderelni. :D

(#453) vasi89 válasza aujjobba (#451) üzenetére


vasi89
addikt

Nem gondoltam komolyan a kérdést. Nem akarok itt a fizetésekbe belemenni de nem mindegy hogy melyik cégnél vagy mérnök. És az évek is számítanak.

(#454) agabe válasza hemaka (#452) üzenetére


agabe
addikt

Note 8 alapbeallitasban FHD+ felbontasban van, nem hiszem, hogy ezt atallitotta volna WHQD+ -ra. Senki nem szokta, es ki sem emelte, szoval velhetoen samsung renderelt 13-14%-al kevesebb keppontot.
Ettol meg sokkal jobb a ram managementje. Nem vitas.

(#456) no more válasza <Lacy85> (#450) üzenetére


no more
addikt

Amúgy igen...

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#457) Gsx-rr válasza agabe (#454) üzenetére


Gsx-rr
veterán

X en is lehetne felbontast allitani ha szoftveresen engedelyeznek?

(#458) madgie válasza Gsx-rr (#457) üzenetére


madgie
titán

Hova? Fentebb nem lehet, lentebb meg ciki volna :D

(#459) Tanbá-apó


Tanbá-apó
tag

Sziasztok. Ma érkezett a telekomtol a 256os silver grey X-em. 7 plus-t váltott, az első együtt töltött pár óra előtt kicsit féltem a méret változástol, de most már kimondottan tetszik a kisebb-és-mégis-nagyobb vegyes érzése. Egy sima Xpro fóliát tettem rá ami kicsit fura mert 3-3mm mindkét oldalon kimarad, tehát kb a teljes kijelzőt fedi csak le, a bezel-t már nem. A tok a nálam már évek óta bevált Usams család egyik tagja (átlátszó szilikon) amely elég vastag ahhoz, hogy ne kelljen feltenem. Holnap kotom a biztosítást az egyik legnagyobb biztosító termékek biztosításával foglalkozó weboldalán, egy év 30000, teljeskörű biztosítás. Fekete modell, a párom fehér X-e mellett (ami elég csajos), igazán elegáns benyomást kelt. Az oled szem-orgazmus, nem tudom mikor volt utoljára ilyen bokalefosós élményem iPhone váltáskor... uzemidorol majd a napokban, illetve tervezek egy 7 plus Vs X fotóparbajt holnap. Ezt majd megosztom veletek. ;)

Egyelőre ennyi. Kérdés? ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 ProMax; Asus ROG Strix 3

(#460) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Elérhető a 11.1.2-es iOS frissítés!

(#461) Tanbá-apó válasza Tanbá-apó (#459) üzenetére


Tanbá-apó
tag

[ Szerkesztve ]

iPhone 12 ProMax; Asus ROG Strix 3

(#462) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Azért teljesítménye komoly:

[ Szerkesztve ]

(#463) TajgaVodka válasza JamesHolden (#401) üzenetére


TajgaVodka
csendes tag

Szia ez az üvegfólia gyár apple szilikon tokkal tökéletesen üzemel.

Üvegfólia

Ha szeretnéd megnézni az összképet lövök róla egy fotót.

(#464) Szellem. válasza hemaka (#439) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt az üzenetet én kaptam személyesen egy igazi honpolgártól aki gyűlöli a burzsúj embereket! :)
Nem tetszett neki, hogy volt egy Huawei Mate 9 Porsche Designem.:)
Megkapta a magáét az üzenetért.:)
De, sajnos van egy jó pár ilyen tag a PH!-n!

(#465) B-L-A-C-K válasza Szellem. (#464) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja tényleg elfelejtettem írni berakhatom e, de így hogy kihúztam a lényeget gondolom nem gáz... :R

(#466) Szellem. válasza B-L-A-C-K (#465) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Abszolút nem gáz. Nem titok. Legalább a lúzerje tudja, hogy már publikus.
Amúgy meg én még 20 éve amikor alig volt valamim sem szidtam azt, akinek többje van, vagy jobbja.
Apám úgy nevelt, hogy örüljek más sikerének és örömének. Ez visz előbbre, nem pedig az irigység :R .

(#467) India válasza TajgaVodka (#463) üzenetére


India
aktív tag

Legyszives küldj képet! :R

(#468) kchris78 válasza mumk1 (#416) üzenetére


kchris78
veterán

azta! akkor nekem is remelhetoen hamarabb varhato mint gondoltam... Nekem DU lett leadva az igeny a kapcsolattartonak... Most elokapartam ezt a levelet kollegatol es az allapot 'szallitasra var'. Ez jelenti azt hogy mar megvan a konkret darab (ha igen akkor T-nek ma esett be egy szallitas)?

[ Szerkesztve ]

(#469) #37841920


#37841920
törölt tag

Az iGlass Pro üvegfólia megéri azt a 20-25e Ft-ot?
Illetve milyen tokot érdemes rá venni, amiben a kamera nem púposodik ki, illetve védi a hátlapot is?
Gyári bőrtokot nézegetem, az mennyire véd?

[ Szerkesztve ]

(#470) gusthy


gusthy
veterán

Nyilván ízlés dolga, de nekem így elsőre a legnagyobb bajom nem a faceid, hanem a gesztusvezérlés. Sose kedveltem, egyszerűen azért, mert nem intuitív. Pedig az Apple legnagyobb előnye eddig az elképesztően egyszerű használat volt.

(#471) Gsx-rr válasza gusthy (#470) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Pedig gyorsabb ,mint a home gomb! fele annyi idő alatt lépek ki egy alkalmazásból!

(#472) kchris78 válasza gusthy (#470) üzenetére


kchris78
veterán

Azt a kb 3 gesztust megtanulni szerintem nem egy nagy dolog...

(#473) gusthy válasza Gsx-rr (#471) üzenetére


gusthy
veterán

Értem én, erre mondtam, hogy ízlés dolga. Van aki szereti, van, aki nem.

(#474) TajgaVodka válasza India (#467) üzenetére


TajgaVodka
csendes tag

Ha hazaérek reggel melóból berakom a képeket!

(#475) India válasza TajgaVodka (#474) üzenetére


India
aktív tag

:R

(#476) aprokaroka87 válasza gusthy (#470) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Majd megszokod...valamikor persze furcsa lesz.

Meg még fog fejlődni is gondolom.

(#477) Parallaxis válasza <Lacy85> (#450) üzenetére


Parallaxis
addikt

Belinkelsz egy videót, amivel no more-t igazolod. Vagy mit kellett volna nézni?

Mert hiába a 2x-es memóriamennyiség, amivel valóban több appot tud bent tartani, mégis 2 percet rávert az X.

(#478) no more válasza B-L-A-C-K (#462) üzenetére


no more
addikt

Egy év múlva úgyis belassítja az Apple. ;]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#479) Bossi


Bossi
őstag

Akit érdekel a Westend City Centerben van X készleten... bár nem tudom menyi írtak levelet korábbi érdeklődésemre.

(#480) <Lacy85> válasza Parallaxis (#477) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az utolsó app fogta csak meg a note-ot (most meg nem nézem, mi volt az), de azon kívül kb. semmivel nem gyorsabb egyik sem, mint a másik.
Ha megnézed a teszteket (van egy pár), akkor kb. mindenhol az van, hogy egyiket az egyik tölti gyorsabban, a másikat a másik. Szóval teljesen egyforma a kettő.
A multitask meg egyértelműen sokkal jobb a note-nál.
Lehet keresni olyan videót, amiben 2x gyorsabb az iPhone (mondjuk ez itt sem igaz), de attól még ez nagyon nem lesz így.

(#481) ToniSoprano válasza Parallaxis (#410) üzenetére


ToniSoprano
addikt

"Csak megsúgom androidon már több éve tökéletesen működik a gesztusvezérlés, ezzel a programmal:
...kipróbáltam, gyönyörűen ütközik azokkal a szoftverekkel, amiknél szintén alapból van gesztus vezérlés az appon belül"

Konrétan milyen appokkal ütközik? (Én több mint 1 éve használom így a telefont de ilyennel még nem találkoztam.)

[ Szerkesztve ]

(#482) rvgy75 válasza <Lacy85> (#480) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Hagyjátok már szegényt. Neki fontos hogy azt higgye a legdrágább telo a legjobb is. Ami vhol érthető is, én is hülyét kapnék a helyébe ha vki mást mond. :)

[ Szerkesztve ]

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#483) aprokaroka87 válasza ToniSoprano (#481) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Valószinű ő arra gondol hogy nincsennek külön bontva a Gesture-hoz tartozó "események"

Azaz ha pl van 2 alkalmazásod amiben mondjuk felfele suhintással két külön funkció van akkor lehetnek gondok.

De ezért kell külön bontani.
Gondolom iphone x-en a Rendszer szintű gesture-ok magasabb prioritással futnak mint az appoké

Androidon ez egyben van.
De meglehet oldani.

(#484) B-L-A-C-K válasza rvgy75 (#482) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Viszont azt nem értem ha téged nem érdekel, nem veszed meg, miért jársz ide? :/ Vagy a kis lelked megnyugszik hogy beírhatod? :/

(#485) kchris78


kchris78
veterán

Tegnap volt a hír hogy a 3-4 hetes várakozás lecsökkent 2-3 hétre.
Ez önmagában nem lenne olyan érdekes de a kérdés:
Megjelenéskor 4-5 hét... Aztán rá egy hétre 3-4... Most kb megint egy héttel később 2-3 hét... Tehát ha valaki most rendeli ugyanakkor kapja mint az elején??? Kicsit érdekes a dolog, lényeg hogy szerintem közel sincs akkora túlvásárlás mint ahogy az a clickbait cikkekből lejön.. Ezért az árért csoda is lenne...

(#486) rvgy75 válasza B-L-A-C-K (#484) üzenetére


rvgy75
aktív tag

A telo maga érdekel, meg az ujdonsagok általában. Meg az érdekes viták.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#487) hemaka válasza kchris78 (#485) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mindig ezt csinalja az Apple, fenntartja az erdeklodest. Ha az elso heten mindenki megvehetne nem beszelnenek annyit rola, mint pl mi most... :D

(#488) Redplee válasza kchris78 (#485) üzenetére


Redplee
senior tag

Hát, azért valami biztos van :D

Mondta a telekomos ismim hogy 11 nappal később kapták meg az appletől a készleteket, és a rendelt készlet csak töredékét.. ezért alig van nekik teló.

Tech YouTube csatornám: Ren-Tech - Technology Unboxed

(#489) B-L-A-C-K válasza rvgy75 (#486) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Téged a fikázása érdekel semmi más mint látható, szóval az ilyeneket sose fogom megérteni miért vannak hasonló felületeken jelen. Vagy ha leírod ezeket boldogabb leszel? :/

(#490) rvgy75 válasza rvgy75 (#486) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Az én lelkem nyugodt anélkül is de jól esik kicsit. Azert lássuk be kicsit vicces hogy szemelyes sértésnek veszi mindenki a kritikat. Más drága telonal is így van nem csak itt.Telóm tuti nem nyerne teszteken de még vhogy nem is volt rá szükség. Nem flusztral az se ha 2 ezred másodperccel lassabban nyílik meg egy oldal. Vicces fórum na.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#491) Parallaxis válasza rvgy75 (#482) üzenetére


Parallaxis
addikt

Neki fontos hogy azt higgye a legdrágább telo a legjobb is. Ami vhol érthető is, én is hülyét kapnék a helyébe ha vki mást mond.

Mondjuk érdekelne, hogy ez miért is lenne nekem fontos? :)

(#492) rvgy75 válasza Parallaxis (#491) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Azt nem tudom. De minden negatív kritikát cáfolni akarsz vmiert.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#493) B-L-A-C-K válasza rvgy75 (#490) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem személyes sértés csak már kurv@ unalmas hogy aki leszarja ezt a telefont, nem érdekli, nem tetszik neki, nem fogja megvenni, esetleg pénze sincs rá azok jönnek és fikázzák, illetve megakarják magyarázni miért ne vegye meg senki, aki meg már esetleg megvette mekkora ciki, meg orbitális barom. Kicsit unalmas már.

[ Szerkesztve ]

(#494) rvgy75 válasza B-L-A-C-K (#493) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Ne haragudj magadra rám még nincs miért. Ezentúl csöndben olvasom a fórumot.

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#495) FIREBLADE78 válasza B-L-A-C-K (#493) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

A topik zárható. Ámen!

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#496) kleinguru válasza FIREBLADE78 (#495) üzenetére


kleinguru
addikt

A korábbi években a hsz-ek száma bőven ezer fölött volt 2 nap után. Nem tudom, hogy ez most a nem pénteki cikk megjelenés miatt van-e vagy csak az érdeklődés valóban nem akkora.

Van olyan X tulaj, aki akárhol használja az ApplePay-t:F

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#497) hemaka válasza kleinguru (#496) üzenetére


hemaka
nagyúr

Kulfoldon biztos, de itthon nehezen, tudtommal egy magyar kartyat sem fogad el. Persze mindenfele boonos kinlodassal mukodesre lehet birni, de annyit meg kinek er?! :D

[ Szerkesztve ]

(#498) kleinguru válasza hemaka (#497) üzenetére


kleinguru
addikt

Ha kipróbálja az ember (vagy látja, hogy a kollégák mennyire egyszerűen megoldják android platformon), akkor van akinek megér annyit (nekem is pl :DDD ).

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#499) agabe válasza kleinguru (#496) üzenetére


agabe
addikt

Van biztos.

Pár éve én is próbáltam 6S-el poén volt, de folyamatosan nem érdemes itthon használni.

[ Szerkesztve ]

(#500) ToniSoprano válasza aprokaroka87 (#483) üzenetére


ToniSoprano
addikt

"Gondolom iphone x-en a Rendszer szintű gesture-ok magasabb prioritással futnak mint az appoké"
Ez doidon is így van, magasabb szintű mint a többi program, mert rendszerszintű hozzáférést kell adni.

De tényleg rendszerbe integráltan a gesztusvezérlés az X-en jelent meg.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.