Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) vasi89 válasza FIREBLADE78 (#292) üzenetére


vasi89
addikt

nem kötekedni akarok de ez is relatív. havi 20e ft-os előfizetés melett több mint 200e a telefon. Nem kevés pénz az sem. De tényleg kezdenek elszállni az árak, nem is kicsit. Viszont szerintem is fölösleges már leírni főleg h minden 2. hozzászólás ez :DDD

(#302) Lacy6 válasza collecting (#276) üzenetére


Lacy6
senior tag

Én is szoktam nézni az ér/érték arányt, mert nincs olyan fizetésem, hogy mindent megvehessek amit akarok.
Ennek ellenére aki megteheti hogy megveszi, akkor elismerést érzek hogy ennyi pénze van hogy megteheti, nem irigységet. Nyilván ha valaki metrón ül, és úgy összességében látszik rajta hogy nincs anyagilag eleresztve de iphone x van a kezében, ott inkább sajnálatot és szánalmat érzek, mert nem tudja beosztani a pénzét. Kollegám lassan 30 éves, a szüleinél lakik és van egy roncs autója. Ennek ellenére 200 ezres szamurájkardokat vesz és rossz hűtőt meg ilyeneket darabol velük. Nem vagyok rá irigy, nincs is szükségem egy ilyen kardra, mint ahogy egy iphone ra sincs szükségem, semmivel nem lennék előrébb vele mint egy androidos készülékkel. Szóval összefoglalva szoktam ár/érték arányt nézni és elismerés, szánalom, és sajnálat érzéseket vált ki az Iphone X belőlem a fentebb leírt szituációtól függően :)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#303) RaveForce válasza Parallaxis (#298) üzenetére


RaveForce
veterán

". Szóval lehet itt mesélni, de az élet mást mond" ezzel a lezarassal tokeletesen leirtad a hantazasaidat es ferditeseidet. Milyen ironikus...:))

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#304) Parallaxis válasza #95462144 (#300) üzenetére


Parallaxis
addikt

Halkan megkérdezném:
Ennek mégis mi köze az eredetileg felvetett gesztus vezérléshez, ami az iPhone X-ben rendszer szinten jelen van??????????

De szívesen tanulok, mutasd már meg, hogy hol tudom bekapcsolni a gesztus vezérlésű alkalmazásváltás, alkalmazás kiléptetést, visszalépést stb.
Tudod, azokat a funkciókat, amiket most azokkal a helyes kis ikonokkal érsz el a képernyő alján :D

Bár semmi gond, csak idő kérdése, hisz az S9-ben már meglesz ez is :D

(#305) collecting válasza Lacy6 (#302) üzenetére


collecting
tag

Ez egy korrekt válasz, köszi!

Én pl szinte minden nap metrózom (zsebemben a X-nel), mert át kell mennem a Duna alatt, de erre nem fogok autót fenntartani, totál felesleges lenne, pedig megtehetném. Szóval a metrón sem csak a rászoruló réteg utazik (tudom, nem is ezt mondtad, hanem akin látszódik is, hogy csóró), aki véres verejtékkel nyögi ki az új telefonja részleteit kétévente :) Azokat az embereket én is sajnálom, mert a fogyasztói társadalom elvitte őket egy rossz irányba, és képesek a számlákon és/vagy kaján spórolni, csak hogy legyen egy ilyen kütyüjük. De még ebben az esetben sem róható fel semmi az Apple-nek, hacsak az nem, hogy annyira szépek a cuccaik, hogy instant birtoklási vágyat tudnak kialakítani az arra fogékonyakban :)

(#306) ToniSoprano válasza Parallaxis (#304) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Csak megsúgom androidon már több éve tökéletesen működik a gesztusvezérlés, ezzel a programmal:
[All in one Gestures]

Eredetileg a home gomb itt is alulról suhintásra volt beállítva, ez nagyon kényelmetlen és fárasztó volt.
Én átlállítottam a home gombot oldalról suhintásra sokkal kényelmesebb, és gyorsabb:
[HOME gomb helyett gesztvezérlés androidon]

(#307) Szakiii válasza Parallaxis (#298) üzenetére


Szakiii
addikt

Írtam hogy nem hibátlan a droid ahogy ios sem, de amiket írsz azok nem igazak.. nagyon erősen általánosítasz, ismerősödnek ez volt, neked az volt havernak egyszer ilyen történt tehát mindenkinek így kell lennie ahogy a haveroknál előfordult valami :D de az hogy itt a userek 90%-nak nincs vele baja az kamu. Ébresztés nekem még sose maradt el, de nem kizárt hogy előfordulhat és akkor mi van? IOSnél is előfordulthat.

Egyik pillanatban ios-t samu módosított droidjához hasonlítod másik pillanatban pure droid és össze vissza mindig éppen ahhoz ami talán igazolja az állításaidat..

(#308) viera válasza Parallaxis (#298) üzenetére


viera
őstag

Ne haragudj az se volt semmi amikor meg akartad magyarázni a Note 8 topikban,hogy az OLED kijelző többet fogyaszt mint az ips. :DD

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#309) Lacy6 válasza collecting (#305) üzenetére


Lacy6
senior tag

+1

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#310) #95462144 válasza Parallaxis (#304) üzenetére


#95462144
törölt tag

Nem értesz a témához egy kicsit sem. Kijelentetted, hogy az andoid ilyet nem tud arra reflektáltam. Egyértelmű bullshit. És ne is haragudj meg, de minden gyártó más kényelmi funkciókat tesz bele az eszközeibe. Össze-vissza írod továbbrais a butaságaidat, általánosítasz ráadásul sanszosan kitalált sztorikkal. Na szia, te "nagy tudós". Legalább egy humor topikot csinálsz a fórumból, vicces a tudatlanságod. 😂 De legalább hiszel benne és harcolsz is érte. 😁

[ Szerkesztve ]

(#311) YASKATIR válasza Parallaxis (#299) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Dunning–Kruger hatás

Egyebkent a $120 -os Infinix telefonom is tudja a gesztusvezerlest... gyarilag...

[ Szerkesztve ]

(#312) Szellem. válasza YASKATIR (#311) üzenetére


Szellem.
nagyúr

:C :Y

(#313) atike válasza Parallaxis (#299) üzenetére


atike
nagyúr

"Az eladott Androidos készülékek 80%-a Samsung... Innentől én azt mondanám, hogy biza az Android egyenlő a Samsunggal."

:Y

(#314) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Imádom az új ájfon topikok 2-3 hetes lefolyását...

- Írjuk be nekem nem tetszik. (hihi)
- Írjuk be nekem sose volt ájfonom és nem is lesz. (hihi)
- Írjuk be orbitális barom aki megveszi ennyiért. (hihi)
- Írjuk be a 12 ezer forintos telefonom többet tud mint ez. (hihi)
- Írjuk be úgy hogy androidos vagyok, sz@r az X (hihi)
- Írjuk be hogy az android miért jobb, és kötekedjünk (hihi)

Biztos még kihagytam vagy 5 mondatod...:/

Érdekes, nekem miért nem jut eszembe ha megjelenik egy új androidos csoda hogy átmenjek trollkodni? :/

[ Szerkesztve ]

(#315) #95462144 válasza viera (#308) üzenetére


#95462144
törölt tag

😂😂😂😂😂😂

(#316) Tuco Ramirez válasza Lacy6 (#302) üzenetére


Tuco Ramirez
őstag

"szamurájkardokat vesz és rossz hűtőt meg ilyeneket darabol velük"

Lol, már csak ezért érdemes volt ma benézni a topicba.... :))

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#317) hemaka


hemaka
nagyúr

(#318) viera válasza B-L-A-C-K (#314) üzenetére


viera
őstag

Hidd el,ugyanez megy ott is.Az első 500-1000 hsz így telik el,olyankor nagyon ritkán olvasok bele. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

Soha ne mondd,hogy soha!!!

(#319) Szakiii válasza B-L-A-C-K (#314) üzenetére


Szakiii
addikt

Azért most itt nem erről van szó :) ő bizonygatja hogy droid szar ha visszanézed elég kevés ilyen van amit írtál a hszek között.

(#320) Szellem. válasza B-L-A-C-K (#314) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Ezt rendszeresen lehet olvasni. Mindig ez megy.
Emberek fontosnak tartják magukat annyira, hogy az általad említett mondatokat leírják és ezzel hangot adjanak a személyiségük kifejezésének.
Én egy ideje ezeket szelektálom. Nem kell etetni ezeket az embereket.
Amúgy vannak durvábbak is, de azt már nem írom le! :)

(#321) RaveForce válasza B-L-A-C-K (#314) üzenetére


RaveForce
veterán

Parallackó/everman/ulkesh mostani heveny amokfutasat es hulyeseg osszehordasat az android ellen kihagytad, pedig nem semmi eloadas volt, meg ot ismerve is kitett magaert :D

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#322) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#255) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem kell! Nálam minden kikapcsolva ,még az is ,hogy figyelje ,hogy kézben van-e a telefon és simán működik!

(#323) Bossi válasza Parallaxis (#273) üzenetére


Bossi
őstag

Meg lehetett volna oldani laposabban is, mint ahogy a Samsung tette az S8-nál, csak akkor itt is lehetne pöckölgetni, mikor beragad a kamera

Nekem volt S8 nem kellett semmit pöckölgetni...

(#324) collecting válasza Szakiii (#319) üzenetére


collecting
tag

Szerintem meg nagyon sok ilyen van a hsz-ek között, nem beszélve a kimoderáltak szép száma alapján is levonható mennyiségről.

Én megrögzött almás vagyok, és még sosem jártam egyetlen flagship Samsung topikjában sem.. :F :F :N

(#325) Gsx-rr válasza leslieke (#272) üzenetére


Gsx-rr
veterán

nulla befizetővel biztos nem!

(#326) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#322) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen tudom már, én néztem be valamit (tudod pedig sose hibázok :/).

;]

(#327) Juhaszatti válasza Parallaxis (#270) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Én is a saját tapasztalataimhoz mértem és tartottam soknak ezt a 4 napot. Mert az S7E-m egyszer volt szervizben, sikerült úgy leejtenem hogy behorpadt és végleg benyomódott az alsó hangerőgomb. :D
Bevittem, azonnal megnézték mit lehet vele kezdeni, és másnapra el is készült, mehettem érte. Más tapasztalatom Samsung szervizzel nincs, mert sosem kellett mennem, csak ekkor a saját balfaszságom miatt.

A 6S-t meg nem 4 napig szervizelték, hanem akkor tudtak egyáltalán ránézni hogy jogosult-e a cserére. Ha nem lett volna az, javítás nélkül kapjuk vissza utána.

(#328) FIREBLADE78 válasza vasi89 (#301) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Erre megy el a világ. Két év múlva már 400k lesz egy csúcs telefon. Ez van. Megszoksz vagy megszöksz. Arról nem tehetnek,hogy Mo ennyire jól teljesít,hogy nem képes egy átlag ember megfizetni ezer dolcsis telefont.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#329) pioneer922


pioneer922
csendes tag

Véleményem:

a világ legdrágább mobiljától alapelvárásom lenne, hogy a legszebb legyen a kijelzője, de az iPhone X-nél van már jobb kijelző a piacon. Másrészt ez a telefon nem szép, vannak sokkal szebb külsejű telefonok. Harmadrészt ez a kidudorodó hátlapi kamera nagyon gáz....

Bár nálam is benne van a top 5 telefonban, de a dobogóra nem férne fel nálam, ez van....sorry :R

(#330) Szakiii válasza collecting (#324) üzenetére


Szakiii
addikt

De miért baj az ha valaki elmondja a véleményét? Nekem tetszik ez a teló de mint minden ez sem tökéletes. Az s7 amit használok sem tökéletes csak számomra az használni, hibái vannak csak szerencsére nem esik bele az én napi használatomba vagy nem olyan ami zavaró lenne és itt is van ilyen, ha valaki ezeket leírja szerintem ezzel nincs baj.

(#331) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#326) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ennyi erővel tudnia kellene az I8-nak is! Ha már az A11-hez van köze.

(#332) aprokaroka87 válasza Gsx-rr (#331) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Neural Engine-hez van köze.

(#333) FIREBLADE78 válasza tween (#57) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ne félj ifjú szkájvóker. Állj át a sötét oldalra. Nem bánod meg. ;] Együtt legyőzhetetlenek lesztek. :DD

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#334) B-L-A-C-K válasza Gsx-rr (#331) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, csak ha beleraknák az X-et nem lehetne eladni annyi újdonsággal...

(#335) <Lacy85> válasza viera (#308) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Hát még mikor azt, hogy a samu olednél a fekete is világít, mert így oldották meg az utánhúzást. :D

(#336) nord_ válasza pioneer922 (#329) üzenetére


nord_
veterán

de az iPhone X-nél van már jobb kijelző a piacon

A szakmailag leginkább elfogadott tesztelők szerint az iPhone X-ben van a legjobb kijelző. A te forrásod micsoda? :F

Másrészt ez a telefon nem szép
A szépség relatív. Szerintem meg a legszebb - na bumm. ;)

(#337) FIREBLADE78 válasza nord_ (#336) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Az irigység ;] :C

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#338) galaxys80


galaxys80
veterán

Kitartás X tulajok. Néhány hét és használatba vehetitek ti is a topikot. :DDD

(#339) FIREBLADE78 válasza vasi89 (#301) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Havi nettó 10k előfizuval (korlátlan besz,extra 3,5gb net) vettem 240-ért. Miről beszélünk? Ha nem veszek telefont ezer ft-al lett vna olcsóbb az előfizu. Bocs,1010 ft :D Persze ahány ügyfél,annyi ár. De itt a szolgáltatást veszem meg. Előzőleg net nélkül többet fizettem. Kivételesen díjazták a hűséget,meg is lepődtem.
hú de laggolsz,ezért kell ios ;] :K

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#340) Huha81


Huha81
tag

Nekem csak egy olyan kerdesem lenne, hogy PDF-et lehet olvasni teljes kepernyon? Vonaton valo olvasgatas miatt kerdeznem, mert ha nem muszaj, akkor a franc se hordana magaval egy iPad-et.

(#341) vasi89 válasza FIREBLADE78 (#339) üzenetére


vasi89
addikt

telenor 240, telekom 205, voda nem tudom de az egyéni ajánlatokat ne igazán hozd ide, szimpla előfizetésről volt szó. De havi netto 10 az brutto 13-14? na hát még abban a csomagban is sok a 240. Mindig előfizetésben vettem az iphonejaimat, szerencsére van a családban pár nagyobb havidíjú előfizetés és soha nem adtam 100e-nél többet iphoneért. Az i7 már tavaly is havi 14ezer mellett céges előfizetésben 150 körül lett volna. Én már arra is azt mondtam h kösz nem.

(#342) adise


adise
őstag

Valoszinu, hogy a többi gyárto is elfogja hagyni majd a home gombot, ahogy páran a jacket is.
Régen ugyanugy az apple hagyta el a floppy meg a lemez meghajtot elsőnek. Akkor is sokan kacagtak mégis túlélték.

(#343) nord_ válasza Huha81 (#340) üzenetére


nord_
veterán

Mindegyik iPhone-on lehet pdf-et olvasni teljes kijelzőn.

(#344) Huha81 válasza nord_ (#343) üzenetére


Huha81
tag

Az oke, bocsi, nem voltam egyertelmu. Szoval kitolti-e a teljes kepernyot a pdf olvaso vagy hagy meg fekete savokat alul-felul?

(#345) Juhaszatti válasza adise (#342) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Oké, de a floppy helyett azonnal ott volt egy jobb megoldás. A jack helyett jelenleg nincs jobb, mind a vezetéknélküli, mind az USB-s, Lightingos megoldás kompromisszumos ahhoz képest.
Jelenleg legalábbis, idővel persze fejlődik még a bluetooth adatátviteli technológia, meg a fülesekhez tartozó akksi is.

[ Szerkesztve ]

(#346) FIREBLADE78 válasza vasi89 (#341) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Igen,kb 13. Telefon még így is drága,mert 6s-t vettem anno 64gb-t asszem 120 körül ugyanezzel a csomaggal,de akkor nem volt hozzá plusz net és nem volt olcsóbb az előfizetés. Ha úgy nézem csak kaptam 138k kedvezményt telefon árából,de még így is drága ha 6s-hez viszonyítom. i7-et kihagytam. Ez van. Ez csak rosszabb lesz. :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#347) #95462144 válasza Juhaszatti (#345) üzenetére


#95462144
törölt tag

Így van, egyik sem egy audiofil megoldás, bár a gyártó oldaláról érthető, olcsóbb úgy nekik a gyártás, ha nem kell bele egy quad dac chip... Bár ilyen árkategóriában inkább evidensnek "kéne" lennie, hogy minőségi a hangzás.

(#348) collecting válasza Huha81 (#344) üzenetére


collecting
tag

Teljesen kitölti, most próbáltam ki egy user manual-lal. Persze a kamerasziget az kitakar kicsit ;)

(#349) nord_ válasza Huha81 (#344) üzenetére


nord_
veterán

Ez a pdf formátumától függ. Ha pl. egy A4-es lapot szkennelünk be, akkor úgy jeleníti meg, hogy a hosszabbik oldal mentén tölti ki a kijelzőt, így alul és felül mindenképp lesz egy fekete sáv. De természetesen bele lehet úgy nagyítani, hogy ne legyen ilyen sáv. Egyébként ez az iPhone is pont úgy csinálja, mint az iPaded. :)

(#350) B-L-A-C-K válasza nord_ (#349) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Viszont ha több oldalas, és lapozol benne, akkor ugye kitölti, a lényeg teljes képernyős a kezelés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.