Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-03-22 11:50:25

LOGOUT.hu

iPhone X termékismertető és GY.I.K.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) JamesHolden


JamesHolden
aktív tag

Sziasztok,

Beszerzés alatt van iPhone X-em, mint eddigi összes korábbi telefonomat ezt is szeretném előről üvegfóliával és hátul gyári Apple szilikontokkal védeni. Üvegfólia típusok között van méretbeli különbség az X-re? Iphone 7-nél azért nem tudtam felteteni teljes kijelzőt kitöltő fóliát mivel a sziliontok felfekszik rá a szélein és felnyomódik. Kérdés, hogy ugyanez fennáll-e a X-nél is? Van aki hasonló kombót alkalmaz, sikeresen?

Köszi

(#402) kchris78 válasza agabe (#398) üzenetére


kchris78
veterán

hmhm :D. T-s infó szerint nekik viszot nagyon akadozik a szállítás... gondolom nem ezerszámra kellene a készülék, de azért rendelgetnék - ha lenne.. hiszen legnagyobb szolgáltató és legegyszerűbben ott lehet részletre venni, egy cég meg akkor is részletre veszi általában ha ki tudná fizetni, de könyvelésileg úgy jobb..

(#403) agabe válasza rvgy75 (#399) üzenetére


agabe
addikt

Mer 256-osból még nincs érkezőben pedig abból kettőre várok :DDD

Áhh tényleg..nem is veszem meg ezt a 64-est mert szégyen bemenni istyle-ba és csak egyvalamit vásárolni.

(#400) B-L-A-C-K :
tartalékba is minimum kettő kell...tudod raid miatt nehogy adatvesztés legyen :))

(#402) kchris78:
istyle-ban sincs, csak elő volt rendelve és most írtak emailt. párat kaptak, de nincs sok most sem.
T-nél meg okt. 27.-én lehetett elég sokáig rendelni, sőt azután 28.-án újból elérhető volt az előrendelés legalább fél napig, és nov3.-án azokat mind le is szállították. Volt ott jópár darab, aztán meg múlt héten MM szórt ki egy nap alatt egy keveset, így kb. az nem kapott aki nem nagyon akart.

[ Szerkesztve ]

(#404) joey04 válasza Szakiii (#390) üzenetére


joey04
titán

mondjuk ha nem lépek ki x programból, akkor úgy tekeri a vasat, hogy a podcast appban akadozik a lejátszás... csak egy példa a sok közül. de nem akarok ebbe belemenni, nekem ezerszer nyűgösebb a használata, pedig mindkét rendszert használom párhuzamosan. Sőt, ezek ellenére, lehet, hogy az android fog maradni nálam is, de hogy miért, azt másik topikban kifejtettem, itt nagyon off lenne. De attól még az ios szerintem jóval kezesebb, jóval bolond biztosabb, jóval jobban működnek az automatizált dolgok, jóval stabilabb, jóval szebb, stb, stb. de ez persze szubjektív, én ezt tapasztalom, ha te mást, akkor legyen, attól még nem fogok úgy fogalmazni, hogy másnak megfeleljen. szerintem ios-en kimondottan hátrány zárogatni, droidon meg bizonyos esetekben szinte kötelező, hogy ne merüljön és ne akadozzon a készülék.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#405) rvgy75 válasza B-L-A-C-K (#400) üzenetére


rvgy75
aktív tag

Na azért :)

Akinek humora van, az mindent tud(hat), akinek humora nincs, az mindenre képes.(Peterdi Pál)

(#406) Huha81 válasza B-L-A-C-K (#400) üzenetére


Huha81
tag

aaa, en meg arra gondoltam, hogy epitek X-ekbol egy 4k-s falat, ugy hogy mindegyik telora csak 1 pixelt teszek ki :D

(#407) aujjobba válasza #95462144 (#388) üzenetére


aujjobba
addikt

Neked meg mi bajod van ember? :)

(#408) agabe válasza Huha81 (#406) üzenetére


agabe
addikt

Az nem jó mert nehéz cipelni.
2db X még elfér zsebbe a harmadikat meg nyakba aranyláncon fityegtetve lehet kénylemesen jazzkareszolni a plázában ide-oda, így tutira optimális mennyiség :K

(#409) Huha81 válasza agabe (#408) üzenetére


Huha81
tag

Minek cipelni? A haz oldala lesz kirakva vele, hogy a holdrol is lassak :D

(#410) Parallaxis válasza ToniSoprano (#306) üzenetére


Parallaxis
addikt

Csak megsúgom androidon már több éve tökéletesen működik a gesztusvezérlés, ezzel a programmal:

Tökéletes katyvasz.
Kipróbáltam, gyönyörűen ütközik azokkal a szoftverekkel, amiknél szintén alapból van gesztus vezérlés az appon belül, így mivel mint mondtam nincs egységes rendszer szintű megoldás, nem igazán használható.

---

viera:

Ne haragudj az se volt semmi amikor meg akartad magyarázni a Note 8 topikban,hogy az OLED kijelző többet fogyaszt mint az ips.

Ezen nincs mit magyarázni, a Displaymate gyönyörűen kiméri mindegyik képernyő fogyasztását, max. nem hiszed el :D

---

Rocket6:

Nem értesz a témához egy kicsit sem. Kijelentetted, hogy az andoid ilyet nem tud arra reflektáltam. Egyértelmű bullshit.

Mondtam, szívesen tanulok, várom a tippeket, hogy rendszer szinten hol tudom bekapcsolni ugyanazokat a vezérlő gesztusokat, amik az iPhone X-ben jelen vannak (ugyanis a vita kezdete óta erről van szó, nem a képernyőmentésről és egyéb gesztusokról, amit az iOS is jó ideje tud). Ha meg ezt nem lehet, akkor érdemes lenne beismerni, hogy az Android ezt gyárilag nem tudja.

---

Bossi:

Nekem volt S8 nem kellett semmit pöckölgetni...

Szerencsés vagy, de ez annyira típushiba, hogy a készülék topicjának összefoglalójában is szerepel. De persze egy iPhone topicban ezt is letagadjuk, hisz az Androiddal és Androidos készülékekkel soha semmi probléma nincs (bár az általam is leírt gondokról több ezer hozzászólást lehetne belinkelni, akár az itt nyilatkozó tulajoktól is) ;)

(#411) <Lacy85> válasza Parallaxis (#410) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ne erőltesd, mert ez egyre rosszabb lesz. :DDD

A te logikádat követve a windows sem képes futtatni az új Assassin's Creed-et, mert a rendszer nem tartalmazza alapból. :DDD

(#412) szdavid8585 válasza B-L-A-C-K (#386) üzenetére


szdavid8585
csendes tag

Helló! Egyetértünk. Ezzel kezdtem amúgy, hogy van aki (egy másik hozzászóló írt róla) szamuráj kardra költ 200 rugót. Nekem pl.: a sport a hobbym futásra, országuti kerékpárra nem merem leírni hányszor többet költöttem eddig, mint az X. Ez ennyi. És ne haragudj, hogy ítélkeztem, tényleg hülyeség volt így kinyilvánítani, de szerintem abban egyet fogunk érteni, hogy ha az Iphone 8 plusz- hoz 280 -ért is hozá lehetett jutni kártyásan a vodánál (úgy emlékszem), akkor az X ahhoz képest indokolatlanul drága. Tehát én ezt nem érzem igazságosnak/reálisnak nevezzük, ahogy akarjuk, hogy a face Id (amin lehet vitatkozni, hogy jobb -e,mint a touch ID) , az AMOLED kijelző (ami beéghet, mínuszban fagy) és a f/2.4 -es optikai képstabilizátora plusz 80 rugó. Én azt mondom, hogy Apple gyártson egy olyan telefont, :

-aminek nem lógnak az érzékelői a kijelzőbe (nem tudom hogyan, oldják meg) (vagy tegyenek egy touch ID -t a hátlapra, jó helyre mert szerintem azzal kevesebb baj lenne, mint ezzel. Az, hogy nem látom van -e bluetooth bekapcsolva vagy se, hány % on az aksi, az ENNYIÉRT nem ok.

-sztereó hang rögzítés, de a legjobb, ha már a legdrágább a piacon

-Pl.: FM rádió (senkinek nem kell, de ENNYIÉRT legyen benne, és mondhassam mindenki másra, aki 200 -ért vett telefont, hogy bebe neked ilyened nincs) Ezt mondhatom a Face ID -ra csak visszaszólnak, hogy nem is akarok szart a fejemre

-azt mondják a gesztus vezérlést meg lehet szokni. Ebbe nem kötök bele, bár Magyarosi levezette, hogy minden 1-el több lépés, mint home gombbal

A LÉNYEG: EGY ILYEN ÁRÚ TELEFON LEGYEN TÖKÉLETES. Mert különben én úgy gondolom, hogy nem jogos, becsapás az a plusz összeg, amit elkér az Apple. Nem a kaki miatt érzem "átvertnek", "hülyének" magam, vag ymert rossz teló lenne. Ez a világon az egyik legjobb. De rossz üzletet csinálnék, ha megveszem és ezt mindenki át fogja érezni max. 1 év múlva, ha most még tart is a hipe. Kegyetlen, de szerintem ez igaz.

(#413) kleinguru válasza #37841920 (#387) üzenetére


kleinguru
addikt

Itt elég jól le van írva.

Röviden:
Boon ír reg
Megerősíted a plus reget (személyi, bankszámla kivonat)
Feltöltöd pénzzel (TransferWise) itt van egy ~500 ft költség
Használod - itt a költség a vásárlás +1,5%

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#414) tmskvcs válasza kchris78 (#397) üzenetére


tmskvcs
tag

Én még a 6S-sel se szállok fel BKV-ra nem, majd hogy még az X-el.
Egyébként tényleg húzós az ára én valószínűleg 7 vagy 8 mellett döntők, remélem lesz valami blackfridayes akció.. Páromnak iPhone 8 van és nagyon jól muzsikál.

(#415) hemaka válasza szdavid8585 (#412) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha tokeletes lenne, ki venne meg a kovetkezot es az azt kovetot? Mert az Apple viszonylag sokaig tamogatja a keszulekeketí igy marketing ugyileg remek tokon loves volna a cegtol... :D

(#416) mumk1


mumk1
addikt

T-nél, mai rendeléssel hétfői kiszállítást visszaigazolt egy 64esre.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#427) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Mai eddigi üzemidőm, se jónak se rossznak nem mondanám.

(#430) no more válasza Parallaxis (#298) üzenetére


no more
addikt

Akkor szólj az Applenek, hogy valami nem ok náluk multitasking téren. :) Mert a Note 8 porig alázza.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#431) RaveForce válasza B-L-A-C-K (#427) üzenetére


RaveForce
veterán

Min? Komolyan egy lokalizalt szoftverben nem tudtak leforditani "perc"-re? Ez igy eleg igenytelen... mikozben az óra meg le van... kovetkezetlen is.. alul viszont mar "h" ... tejoeg...

[ Szerkesztve ]

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#432) hemaka válasza RaveForce (#431) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ezert nem szabad magyar nyelven hasznalni kb semmit, a magyar nepre rafer egy kis idegen nyelv gyakorlas. :D

[ Szerkesztve ]

(#433) B-L-A-C-K válasza RaveForce (#431) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ezt észre se vettem, köszi, viszem is vissza....:/

(#434) gyuromoj válasza RaveForce (#431) üzenetére


gyuromoj
veterán

Biztos "clone" készülék, tudod szok kiszi áziai nem beszélni magyar sokat....

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#435) Takashi


Takashi
aktív tag

Hát én holnap hozok el egy black 64-est, de ezután a “min” fiaskó után erősen átgondolandó... Pláne még egy “h” is alul... Borzalom.

:U

[ Szerkesztve ]

七転八起

(#436) gyuromoj válasza Takashi (#435) üzenetére


gyuromoj
veterán

Android áron (számomra, ingyen vagy olcsóbban) átveszem. ;] :DDD

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#437) B-L-A-C-K válasza Takashi (#435) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Aha csak így kijelented veszel egy ilyet, merész, privátban nehogy megtaláljanak hasonló formában:

;]

(#438) gyuromoj válasza B-L-A-C-K (#437) üzenetére


gyuromoj
veterán

LOLXDnemmondod :DD
#nemvagyokirigy :))

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#439) hemaka válasza Takashi (#435) üzenetére


hemaka
nagyúr

Atallitod angolra, azt szevasz. :D

B-L-A-C-K
Miert nem irtad vissza, hogy : Latod, ha tanultal volna, akkor most neked is lehetne?! :DDD
Istenem, hogy nekem miert nem irnak ilyen diszpintyek. :O

[ Szerkesztve ]

(#440) B-L-A-C-K válasza hemaka (#439) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem én kaptam, küldték...:)

(#441) Takashi válasza B-L-A-C-K (#437) üzenetére


Takashi
aktív tag

Ez mekkora aztaqrva. :DD
Sosem tudtam elfogadni az irigységet. Nekem sok olyan dolgom NINCS, ami másoknak van - mégsem küldöm el őket emiatt a csába. Én pl nem költök autóra, nincs, mert nincs rá szükségem. Annak a szervizelése, fenntartása lazán elvinné ezt a pénzt 1 év alatt... Értelmesen kellene gondolkodni, nem a másikat savazni.

七転八起

(#442) #76385920 válasza B-L-A-C-K (#437) üzenetére


#76385920
törölt tag

Ezmiez? :B :)

(#443) gyuromoj válasza Takashi (#441) üzenetére


gyuromoj
veterán

Szinten zenész! :R

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#444) Urban Terror


Urban Terror
tag

Eddig olvasottak alapján, ha kiadnék ennyi pénzt egy telefonért, jelenleg a szoftveroldali lemaradás miatt elhalasztanám a vásárlását elsősorban a home gomb kiváltását szolgáló idegesítő gesztusvezérlés korrigálásáig, de megvárnám az általam leginkább használt appok .működéséről is a visszajelzéseket.

Nem értem, oldalra esetleg nem lehetett volna feltenni egy értelemszerűen ujjlenyomat olvasó nélküli home-funkció gombot ?

[ Szerkesztve ]

(#445) no more válasza B-L-A-C-K (#437) üzenetére


no more
addikt

Szánalmas... :U

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#446) Gsx-rr válasza B-L-A-C-K (#437) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nalam nem talalt volna be, mer Apu vette! :D

(#447) Parallaxis válasza no more (#430) üzenetére


Parallaxis
addikt

Akkor szólj az Applenek, hogy valami nem ok náluk

[link]

Vagy a Samunak kéne szólni?

Ezek a tesztek semmit nem érnek, mivel nem ugyanazok az alkalmazások (eltérő fileméretek és funkcionalitás).

(#449) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szerintem nem néz ki rosszul, az első iPhone vonalai is felfedezhetőek benne. Hardver iszonyat erős, a kamera is hozza a szokásos Apple minőséget. Arcfelismerés nos én nem bánom hogy elhagyták a Home gombot róla, és nem került a hátlapra egy ujjlenyomat szenzor. Persze jönnek a hírek, hogy még sem annyira tuti, hát ezeken már tényleg csak a naivak lepődnek meg. Szigetes szenzorosdi nekem nincs vele bajom, szokható, és ha ilyet vennék ez lenne a legkevesebb problémám vele. Ellenben vigyázni kell rá, mint egy hímes tojásra, az már nem tetszik, ismervén a saját szokásaimat nem maradna sokáig szép nálam. Az ára miatt viszont nem kell, ennyit nem ér szerintem, nekem legalább is.

Ja látom pár hónap szünet után sem változott semmi, a jó öreg sárdobálás megy még mindig. No van ami állandó ebben a változó világban. :DDD

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#450) <Lacy85> válasza Parallaxis (#447) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Belinkelsz egy videót, amivel no more-t igazolod. Vagy mit kellett volna nézni? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.