Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#908) CptAdamica válasza lugosi (#905) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha vissza követed a beszélgetést, akkor láthatod, hogy buvartacsko írta, hogy lazán jobb, mint a Samsung hasonló megoldása. Úgyhogy, ha rendesen vissza olvasol, akkor láthatod, hogy nem én fikáztam, csak kijavítottam.

De akkor szedjük szét a te hozzászólásodat is:
Nem ugyanúgy. Az apple airpods tokban van akksi, amibe ha beleteszed a fülest, akkor ha nincs a hálózatra kötve, akkor is tölti.
Gear iconX
"A Gear IconX tartója nem csak töltőként funkcionál, hanem belső akkumulátorral is rendelkezik, vagyis tudod tölteni akkor is, amikor éppen nem használod, így mire visszatérsz az edzéshez újra használatra készen áll a fülhallgatód. "

Az airpodshoz is.
Ki mondta, hogy az apple-hoz nem jár? Ő állítottam, hogy a Samsung-hoz nem jár, ismét olvasási hiba.

A gyártó a samsungnál eleve alacsonyabb értéket adott meg. Fejből nem biztos hogy jól emlékszem, de 3-4x-es különbség van a gyári adatok között.
Igen, nagyobbat adott meg, 50%-os hangerőn tesztelve, ami lepkefing. Honnan tudom? Fog meg a telefonod, csatlakoztass rá egy fülest, vedd 50%-ra és menj el edzeni, ha túlüvölti az edzőtermi fos számokat, akkor igazad volt.

Megyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.