Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#901) lugosi válasza Navaren (#899) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mondjuk ja.. Ez eddig inkább az android fanboyok topikja.

(#902) .Szaki. válasza buvartacsko (#897) üzenetére


.Szaki.
addikt

+1

(#903) adise


adise
őstag

kár hogy abba a papír vacakba van már a fülhallgató.
Szerintem akkor húztak volna nagyot, ha az Airpods-ot adják hozzá gyárilag.

#890

amiket, írsz hibák azok többszöri olvasásra is hardveresnek tűnnek(bootloop,kamera hiba stb) nem szoftveresnek. Nem is értem az összehasonlítást. Azzal visszaviheted a boltba, de azzal, hogy az androiddal van bajod nem nagyon. Hol olvastál te rengetek app crashől? Valahogy nekem és több ismerősömnek sem szoktak bezáródni a programjai Jahogy droidon szerinted nem ragad be a cucc ami még az akksit is leszivja? Erről irnak elég sok helyen S7 kapcsán is. Vagy csak azt azért nem írtad mert neked az van?
És annyira probálsz általánosítani, hogy jobb a kamera SW, mert te állítgatod a sport és stb üzemmódokat ugye? Pont az a jellemző "általánosságban", hogy előveszik és megnyomják a gombot. Nem állítgatnak az emberek semmit. Se windowson se androidon se sehol. Aki meg akkora guru, hogy iso és stb értékekkel akar szórakozni valószínű nem a telefonjával szórakozik. Kivéve ha csak felvágni akar pár szakszóval, hogy ő milyen okos és mit tud.

[ Szerkesztve ]

(#904) CptAdamica válasza buvartacsko (#880) üzenetére


CptAdamica
veterán

Azt az apróságot elfelejted, hogy a samsung megoldása sportoláshoz van tervezve, így nyilván több a levágott zsinórú apple fülhallgatónál. Van benne beépített 4GB tárhely, gyorsulásmérő, pulzusmérő, ugyan úgy tokból tölthető és jár hozzá a tok is. :D Amúgy is honnan tudod, hogy tovább bírja egy feltöltéssel? Próbáltad már? :D az apple 5 órát ír, 50%-os hangerőn használva, amiben megállapodhatunk, hogy halk egy átlag ember 75% körül fogja használni.

Bluetooth esetében is egyszer kell párosítani, utána automatikusan kapcsolódik, mikor bekapcsolod a kis fülhallgatót. Plusz majd megnézem, hogy fogod használni telefonálásra, garantálom neked, hogy nem lesz fényes a minősége.

Te egy roppant elvakult fanatikus vagy.

Megyen!

(#905) lugosi válasza CptAdamica (#904) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

ugyan úgy tokból tölthető

Nem ugyanúgy. Az apple airpods tokban van akksi, amibe ha beleteszed a fülest, akkor ha nincs a hálózatra kötve, akkor is tölti.

és jár hozzá a tok is

Az airpodshoz is.

Amúgy is honnan tudod, hogy tovább bírja egy feltöltéssel? Próbáltad már?

A gyártó a samsungnál eleve alacsonyabb értéket adott meg. Fejből nem biztos hogy jól emlékszem, de 3-4x-es különbség van a gyári adatok között.

amiben megállapodhatunk, hogy halk egy átlag ember 75% körül fogja használni

Téged idézlek, "honann tudod? Próbáltad már?" :U

Plusz majd megnézem, hogy fogod használni telefonálásra, garantálom neked, hogy nem lesz fényes a minősége

És ismét, "honann tudod? Próbáltad már?" :U

Te egy roppant elvakult fanatikus vagy.

Én ezt most rád érzem inkább igaznak. Megy a haterkedés egy olyan termékről, ami még meg sem jelent, ráadásul úgy, hogy azt a keveset, amit tudsz róla, azt is nagyrészt rosszul tudod. Szerintem ezt így nem kéne.

(#906) nord_ válasza CptAdamica (#904) üzenetére


nord_
veterán

Szerk.
Eh, lemaradtam, lugosi kartács pont ugyanezeket írta. :)

[ Szerkesztve ]

(#907) Navaren válasza CptAdamica (#904) üzenetére


Navaren
aktív tag

Sok baromsága van az Apple-nek is, nincs ezen mit szépíteni, de ha van egy dolog, ami kifejezetten szimpatikus: a kütyüi nem a brosúravastagságról szólnak, hogy hány elméleti funkciót lehet a dobozra írni, hanem arra, hogy használni lehessen.

Nevetni fogsz, az is egy abszolút bevált és régóta alkalmazott marketing-fogás, hogy a kevesbé bonyolult, jó minőségű, egyszerűen használjató eszköz nem bátortalanítja el a kevésbé műszaki érdeklődésű, műszaki érzékű potenciális vásárlókat is.
Nem, nem lesz jobb az Almás pórázmentes füles attól, hogy tudásban valóban kevesebb, mielőtt kiforgatnád a szavaim, nem ezt mondom. Talán használhatóbb lesz, de ezt sem lehet mondani tényleges hosszútávú teszt nélkül. És mindezeltől függetlenül baromi jónak tűnik a Samsungos cucc is.
Vagy megérted vagy nem. Valószínűleg totál baromságnak fogod tartani, amit írtam.

Nem tudom, milyen lesz a minősége hangzásban, én ilyen tekintetben nem is vagyok tűlsűgosan kényes (kövezz meg, de szeretem a gyári apple fülest is, sőt, kiválóan tudok futni is vele, hoppá van), de azért meg merem előlegezni, hogy nagyjából legalább partiban lesznek használhatóságban, és legalább lesz olyan népszerű is, pláne így, hogy fájdalmas búcsút vett az Apple a Jack-től. Ez van, ezt köll szeretni.

Egyébként halkan mondom, hogy Te is úgy reklámozod Vértacsinak a konkurenciát, ahogy Ő bálványozgatja az almás kütyüt. Lefanatikusozhatod, de látottak (olvasottak) alapján legjobb esetben is ugyanazon érem két oldala vagytok.

-Tisztelettel.

[ Szerkesztve ]

iBalu // Ordo Ab Chao //

(#908) CptAdamica válasza lugosi (#905) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ha vissza követed a beszélgetést, akkor láthatod, hogy buvartacsko írta, hogy lazán jobb, mint a Samsung hasonló megoldása. Úgyhogy, ha rendesen vissza olvasol, akkor láthatod, hogy nem én fikáztam, csak kijavítottam.

De akkor szedjük szét a te hozzászólásodat is:
Nem ugyanúgy. Az apple airpods tokban van akksi, amibe ha beleteszed a fülest, akkor ha nincs a hálózatra kötve, akkor is tölti.
Gear iconX
"A Gear IconX tartója nem csak töltőként funkcionál, hanem belső akkumulátorral is rendelkezik, vagyis tudod tölteni akkor is, amikor éppen nem használod, így mire visszatérsz az edzéshez újra használatra készen áll a fülhallgatód. "

Az airpodshoz is.
Ki mondta, hogy az apple-hoz nem jár? Ő állítottam, hogy a Samsung-hoz nem jár, ismét olvasási hiba.

A gyártó a samsungnál eleve alacsonyabb értéket adott meg. Fejből nem biztos hogy jól emlékszem, de 3-4x-es különbség van a gyári adatok között.
Igen, nagyobbat adott meg, 50%-os hangerőn tesztelve, ami lepkefing. Honnan tudom? Fog meg a telefonod, csatlakoztass rá egy fülest, vedd 50%-ra és menj el edzeni, ha túlüvölti az edzőtermi fos számokat, akkor igazad volt.

Megyen!

(#909) #18001664 válasza adise (#903) üzenetére


#18001664
törölt tag

Szerintem jobb ha erre nem reagálok.

(#910) buvartacsko válasza CptAdamica (#908) üzenetére


buvartacsko
addikt

Most igazat kell adnom, valóban nem tudtam az iconX egy pár featurejéről. Viszont most már látom, hogy full más a kettő termék. Az iconX-hez akár telefon sem szükséges, és valóban teljesen sportra van tervezve. Az AirPods ha megnézed megint más kategória. Fentebb leírtam a tudását, mind a kettő másban jó nagyon. Részemről nekem jobban bejön az AirPods, mert nem sportra kell.

Értem, hogy azt mondod ezt is csak egyszer kell párosítani, de nem érted hogy az AirPods esetén ez hogy mködik. Van egy iPadem, egy Watchom, iPhoneom és MacBookom is. Az Airpods dobozkáját kinyitom csatlakozok vele egyszer az iPhonehoz, anélkül hogy bármilyen Bluetooth témával szarakodni kellene, ezután ismerni fogja mindegyik készülékem, ha az iPhoneon hallgatok zenét vele, és hirtelen a Mac-en akarok, OSX alatt csak rákattintok a hangerő ikonra és kiválasztom a fülest, az iPhoneon szünetel a zene, és abban a másodpercben a Mac lesz a hangforrás, anélkül, hogy azzal valaha is párosítanom kellett volna. Amelyik eszközöm be van lépve az én iCloud accountommal azzal így működik. Szerintem ez baromi kényelmes. Itt látszik mindez.

Más kategória a kettő, nekem az AirPods ezen tulajdonsága sokkal fontosabb mint hogy legyen benne 4GB memória és telefon nélkül is menjen, mert ígyis úgyis Spotifyról streamelek.

(#911) lugosi válasza CptAdamica (#908) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

IconX tartója nem csak töltőként funkcionál, hanem belső akkumulátorral is

Ezt nem tudtam. Én csak a mobilarena cikkét olvastam el róla, és abban nem rémlik, hogy írták volna. De ezek szerint tudja ezt a funkciót, ami mindenképpen hasznos.

Ő állítottam, hogy a Samsung-hoz nem jár, ismét olvasási hiba.

Nem írta, hogy a samsunghoz nem jár, tehát valóban olvasási hibát érzek, viszont inkább nálad. Azt írta, hogy ráadásul az apple variánshoz jár. Egyszerűen szerintem ő sem tudta, hogy a samsungos füles doboza is tölt, mert ez nem derült ki az itt olvasott leírásból. De azt konkrétan nem írta, amit te mondasz, hogy a samsunghoz nem jár, ez erős ferdítés a részedről szerintem.

Igen, nagyobbat adott meg, 50%-os hangerőn tesztelve, ami lepkefing.

Persze ismét hozzá kell tenni, hogy egy olyan termékről írsz véleményt (kinyilatkoztatást), ami még meg sem jelent, de efölött most hunyjunk szemet. Kérdés, hogy mi a garancia arra, hogy a gyári specifikációkat a samsung, illetve az apple nem ugyanazon a hangerőn adja meg?
Persze ez szintén csak teoretikus kérdés. Úgy láttam a samsung iconx tesztekből, hogy ott az akku nagy részét a bluetooth kapcsolat viszi el, mert 1 óra 30 perc körül írták streamelt zene, és 4 óra körül olyan zene esetén, ami a füles saját tárhelyén van. Ezért én ebből arra következtetek, hogy a hangerő kisebb szerepet játszik a tényleges akkufogyasztásban, mint a bluetooth.

Viszont ténylegesen úgy gondolom, hogy valós összehasonlításra tényleg csak akkor lesz lehetőség, ha kijön a termék, mert addig csak papírspecifikációkat tudsz összehasonlítani.

(#912) mackoapo11


mackoapo11
aktív tag

Csak azt nem értem,hogy itt miért nem lehet ugyan úgy törölgetni HSZ-eket,mint mondjuk egy Samsung fórumban,csak úgy az egyenlőség elvén.Mert ott ha valaki elmondja az igazat,hogy egy ipari hulladék,jó drágán(J3 2016-50 ezerért :W J5 2016 -80 ezerért :W ,galaxy bummbumm edition 300 ezerért :W )jönnek egyből a fanklub tagjai és már törölnek is.Itt meg az Iphone haterek vígan trollkodhatnak!!! Mindenről szó van,csak ép a készülékről nem,ennek a fényében egy átlag júzer miből tudja megállapítani,hogy megéri-e venni egy ilyet,vagy nem.Jó lenne már tényleg,ha tulajdonosok is alkotnának véleményt,előny-hátrány stb.... :R

(#913) B-L-A-C-K válasza mackoapo11 (#912) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ilyenkor 2 hét, kitombolják magukat, és eltűnnek, felesleges itt takaríttatni addig.

(#914) CptAdamica válasza buvartacsko (#910) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én elhiszem, hogy neked tetszenek és azt is elismerem, hogy az iconX aksija lepkefing, de most nem kell valamit kikiáltani egyből mindent verőnek csak azért, mert apple.

Megyen!

(#915) zuioch


zuioch
aktív tag

Gyűlölöm a vezetékeket, kábeleket, nem hogy jacket, de felőlem a lightningot is lehagyhatják legközelebb. Utcán zenét hallgatok, lafog a vezeték, állandóan összegabalyodik ha feltekerem este, a kocsiban meg beleakad a biztonsági öv csatlakozójába aztán kirántja a fülemből ha elnézek valamerre :(

[ Szerkesztve ]

(#916) buvartacsko válasza CptAdamica (#914) üzenetére


buvartacsko
addikt

Ez a tulajdonsága éppen mindent verő, mert éppen pont semmi nem tudja ezt és nem is fogja. :) Ezért jó ha házon belül készül minden, nyilván Windowsban soha nem lesz mélyen rendszerszinten integrálva egy SamsungID szolgáltatás, hogy ez működhessen.

(#917) Qukac


Qukac
tag

Sziasztok,

telefonváltás előtt vagyok, ezt a topikot azért kerestem fel, hogy gyakorlati tapasztalatokat, esetleges típushibákról beszámolókat és hasonlókat olvassak erre hitviták és kiegészítő viták lettek. Tudom nem én vagyok az első, aki ezt leírja, de nem lehetne az ilyeneket az annak megfelelő topikban megbeszélni?

Ha valakinek az releváns hogy ekézzen egy op rendszert, keressen neki topikot és tartsa tiszteletben azt, hogy mások az igények egy telefonnal/ OS-el kapcsolatban.

Láttam már elburjánzani egy két topikot, követem az SE topikot is, de annak örülök, hogy ott annyira jó kis kommunikáció alakult ki ugyanilyen ekézés/hitvita után, remélem itt is hasonló lesz, bár mivel ez egy főverziós iPhone....

Egyébként a telefon a keynote-on nagyon bejött, most kíváncsi vagyok a valós tapasztalatokra, nem csak a marketingre, amit minden gyártó mester szinten űz manapság :).

(#918) kchris78 válasza Qukac (#917) üzenetére


kchris78
veterán

mire vagy kíváncsi? nekem van kb 2 hete és meg vagyok vele elégedve. Jobb az akksija mint a 6s-é, hagszóró szuper, végre lehet rendesen kihangosítani hívást pl... De azt a pénzt nem érte meg amennyiből lecseréltem a 6s Plust erre, de nekem ez a "hobbim".

(#919) adise válasza Wesder (#868) üzenetére


adise
őstag

Ez vicces ez az elfogadás! Mégis téged látlak sokszor fröcsökögni apple topikokban. :U
No offense

#909
hát igen nehéz megfogalmazni

[ Szerkesztve ]

(#920) Astery válasza Qukac (#917) üzenetére


Astery
senior tag

Kérdés, hogy milyen telefonról és milyen rendszerről váltasz? Ha régi iphone-ról, akkor nagy meglepetés nem ér ... néhány új feature lesz amit vagy fogsz használni vagy nem (3d touch, emelés ébresztés, stb.) ... de ezeket el tudod dönteni a vásárlás előtt. Maga a készülék nagyon egyben van ... legnagyobb gyakorlati újdonsága szerintem a home gomb-ban van - megszokás kérdése, nekem bejön. Mivel ez nem egy teljesen új felépítésű modell, hanem a 6s tovább fejlesztésének gondolom (számomra olyan 6s+ érzés) - szerintem olyan nagy gond nem lesz vele. Akksiját én is takarékosabbnak gondolom.

[ Szerkesztve ]

(#921) Qukac válasza Astery (#920) üzenetére


Qukac
tag

Lumia 930-am van, igazából tetszenek az újítások, csak a méreten gondolkozom, meg tényleges esetlegesen hosszabb távú tapasztalatokat szeretnék gyűjteni, mert ugye 2 hét alatt nem minden jöhet ki, jobban szeretek egy- másfél hónapos időszakot átnézni egy telefonnál.

Plusz mindig azon gondolkodom, hogy kiad-e egy új SE generációt jövőre az Apple (esetleg optimalizáltabb kijelző-ház aránnyal), bár sokan úgy vélték, hogy nem biztos. Jelenleg annak az eladásait is böngészem, mert abból ha jól fogy akár belegondolhat az Apple egy új generációba.

Annyira nem sürgős a váltás, és lehet ezt elnapolom esetleg jövő év elejéig, mert bár egyre több nyűggel, de megy még ez a telefon és szeretnék a piacon egy olyan telefont látni, ami minden igényemnek megfelel (méret/tudás arány). Most ami telefonok tetszenek vagy túl nagy (7- 7Plus/Note 7/ S7/ HTC 10) vagy túl kics ( iPhone SE). Ezektől függetlenül szeretek képben lenni egy-egy telefonnal, nem csak specifikáció szinten is, ehhez sem utolsóak az átlag userek tapasztalatai.

Köszönöm a segítségeteket eőre is :)

(#922) buvartacsko válasza Qukac (#921) üzenetére


buvartacsko
addikt

Amennyire én eddig megismertem az Applet, nem fog kiadni frissített SE-t, Szerintem még nagyon maximum 2 évig a kínálatban lesz és utána megszűnik a 4" kijelző méret. Rá fognak menni ők is a vékonyabb kávára valszeg. Sokan sírnak a 4" méret miatt, ezért adtak egy kis haladékot ezeknek a usereknek az SE-vel sztem. A nagy többség aki egyszer átvált 4,7"-re az úgysem fogja lejjebb adni. Én is felmennék szívesen 5,5"-re, de tényleg nagyon nagy a Plus size iPhone. :) Egyébként én is nagy 4 inch fan voltam, el sem tudtam képzelni annál nagyobbat, néha ugyan tényleg kényelmetlen, de többször hasznos mint nem.

(#923) Qukac válasza buvartacsko (#922) üzenetére


Qukac
tag

Kifejtettem már az SE topikban, hogy nekem valahol a normál méret és az SE között van az ideális állapot.
Most az 5"-os telefonom már nagynak érzem, bár gépelni szeretek rajta, de mostanában többször hátrány mint előny a nagyobb kijelző, főleg úgy, hogy mindig nálam van a céges BB.

Igen, jó lenne ha egy kicsit csökkenne a ház mérete a normál iPhone esetében és bennem ez kicsit fura, hogy egy dizájn központú vállalatnak ez, hogy nem szúrja a szemét?

(#924) adise válasza Qukac (#921) üzenetére


adise
őstag

de igy mindig lesz egy jobb egy gyorsabb amire vársz nem?

(#925) Khelben válasza buvartacsko (#922) üzenetére


Khelben
nagyúr

Én 5,5-ről váltottam 4-re és egyelőre csak az előnyeit érzékelem a kis méretnek. Persze ez felhasználói szokásoktól is függ.

(#926) buvartacsko válasza Khelben (#925) üzenetére


buvartacsko
addikt

Nyilván, nekem nincs tabletem. Magamnak nem látom értelmet. Így jobb ez.

(#927) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Mint írtam attól függetlenül hogy évek óta iPhone használó vagyok, elmondom ugyan úgy a véleményem arról is ha valami nem tetszik. Igaz engem nem érint ez a jack elhagyás, mert nem hallgatok zenét telefonon, de ez így ha tölteni is akarjuk egyszerre tényleg gáz:

(#928) Qukac válasza adise (#924) üzenetére


Qukac
tag

Nem a gyorsaság miatt várok, csak eddig mindig akkor cseréltem telefont, ha már abszolút használhatatlannak éreztem az előzőt. Mivel a mostani megannyi nyűg mellett is sok igényemet kielégíti, inkább kivárom hogy alakul a piac. Természetesen ha a mostanimmal történne valami és indokolt lenne a csere (tönkre megy, ellopják stb.) akkor gyorsabban is döntenék :)

Addig is gyűjtöm az infókat, ami majd megkönnyíti a döntésemet.

(#929) adise válasza B-L-A-C-K (#927) üzenetére


adise
őstag

Persze ez igy képen vicces. De hol fordul elő, hogy tolteni is akarod és közbe fullhallgatózni is? Menetközben nyilván nem. Ma meg veszel egy kb bármilyen erősítőt, csomó hangfalat vagy kocsiba fejegységet (idáig is volt amin ment lightingrol is a zene plusz a töltés,carplayről nem is beszélve) amivel megoldható a vezetéknélküli dolog.
Mondom azt kellett volna meghúzniuk, hogy gyárilag az Airpodsot adják mellé.

[ Szerkesztve ]

(#930) B-L-A-C-K válasza adise (#929) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pl otthon ágyból, vagy vonaton, vagy még mondhatnék pár példát.

(#931) somogyib válasza B-L-A-C-K (#927) üzenetére


somogyib
őstag

De ha megnézed, így csak egy csati megy a telefonba.

Én is nagyon ritkán hallgatok telefonról zenét, de ez a megoldás engem nem zavarna.

Sőt! Hazajövök, ledobom a phone-t az asztalra, egy csati: tölt+zene (a régebbinél két csati kellene)

Az más kérdés, hogy sokan nem így használják (autóban, úton, futás közben, ...)

[ Szerkesztve ]

(#932) adise válasza B-L-A-C-K (#930) üzenetére


adise
őstag

Vonat nem olyan jo példa mert sok vonaton nemtudod tölteni sem :(

Otthon ágyból persze, de nyilván maradhattunk volna a kazettás zenénél is nem? Egyszer el kell engedni ezeket. Miért ne lenne jobb a vezeték nélküli? Nem hiszem hogy aza beats olyan rosszul szólna. Gondolom majd jön ki több gyártó is w1 chippel nemtudom lehet e nekik. Vagy ott a bluetooth. 1-2 év és a vezetéknélküli lessz az alap mellé szerintem

(#933) kchris78 válasza adise (#929) üzenetére


kchris78
veterán

Kocsiban? Simán előfordult! Waze, + zenehallgatás. Eközben töltenéd, nyilván! Akksiról Waze-zni, és megérkezéskor egy jól lemerült telefonnal érkezel meg... (Arról nem beszélve hogy ezzel tömi az ember a töltési ciklusokat az akksiba teljesen fölöslegesen) Zenehallgatás viszont AUX-jacken van. Ez a legjobb minőség, egyáltalán nem általános hogy BT legyen.. BT transmitter meg fölösleges nyűg, azt is tölteni kell, etc..

(#934) kchris78 válasza B-L-A-C-K (#927) üzenetére


kchris78
veterán

létezik ilyen elosztó?

(#935) B-L-A-C-K válasza adise (#932) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Power bankról vonaton is lehet, én pl otthon is arról szoktam sokszor.

(#936) br4adam válasza kchris78 (#934) üzenetére


br4adam
aktív tag

A Belkinnek van ilyen. Belkin Lightning Audio / Charge Rockstar

[ Szerkesztve ]

(#937) adise válasza kchris78 (#933) üzenetére


adise
őstag

De ez megint rétek hogy te auxozol az elmult 10?15? évben?
Van olyan fejegység amin megy lightning kábelen is! Ott a bluetooth. vagy valami carplayes megoldás?!
Jahogy ezekre költeni kell. Akkor megint csak az a baj, hogy drága emiatt szar!
Gondolom kazettás sony walkmannel jársz az utcán is.

(#938) somogyib válasza adise (#932) üzenetére


somogyib
őstag

"...maradhattunk volna a kazettás zenénél is..."

Erre reagálva, azt hiszem ezt most el kell mondanom:

Anyósom át szokott jönni hozzánk zenét "letölteni". Hozza a kazettás magnót. Feleségem bekapcsolja a zenét a telefonon, ö meg REC gomb és mellé teszi a magnót. Mondtuk, hogy ezt manapság már nem így, de hiába... :D

[ Szerkesztve ]

(#939) kchris78 válasza br4adam (#936) üzenetére


kchris78
veterán

látom... 40 dolcsi. nem semmi. lesz az olcsobban is :)

(#940) br4adam válasza kchris78 (#939) üzenetére


br4adam
aktív tag

A gyári adapterek és kábelek árához képest nem drága, de valószínű, hogy más gyártók hoznak ki hamarosan jóval olcsóbb verziókat is.

(#941) adise válasza B-L-A-C-K (#935) üzenetére


adise
őstag

Gondolom ezzel ugy vannak hogy ott a gyári battery case azzal megy a füles is és ennyi, ha kell az akksi. Nem a kinai dzsunka powerbankokra tervezték nyilván. Amikor kivették a floppyt lett usb, wlan. Lett thunderbolt stb ezeket ugyanugy mind szidták az emberek. A vezetéknélküli füles is elfog terjedni, egyelőre a "szar a minősége" érv van a köztudatban. közben meg üvolt a 128as mp3

[ Szerkesztve ]

(#942) Astery válasza somogyib (#938) üzenetére


Astery
senior tag

Ez hasonló kategória mint amikor ismerőstől kérem, hogy küldjön át a telefonjáról képernyőképet. Mondja, hogy oké - mindjárt előszedi a canon fényképezőgépet ...

(#943) CptAdamica válasza br4adam (#936) üzenetére


CptAdamica
veterán

12500 Ft? Te jóságos isten.

Megyen!

(#944) somogyib válasza adise (#941) üzenetére


somogyib
őstag

"Lett thunderbolt"

USB-ben, SIM kártyában adta az Alma a ritmust, a thunderbolt viszont nem sikerült...

(#945) adise válasza somogyib (#944) üzenetére


adise
őstag

jól megfogtad a lényeget :C

(#946) B-L-A-C-K válasza adise (#941) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj ez csak a te szemszögedből van így, én pl nem használtam soha, és nem is fogok aksis tokot használni, mert gusztustalan lesz tőle a telefon, inkább van mellette egy power bank ha olyan helyre megyek hogy tudom kell, viszem.

A vezeték nélküli füles konkrétan ez az új alma féle szerintem necces, félő hogy elhagyod, nekem pl ezek az agybadugós fülesek mindig kiesnek. Már várom azokat a hirdetéseket hogy árulják a jobbost vagy ugyan itt keresnek balost... ;]

(#947) adise válasza B-L-A-C-K (#946) üzenetére


adise
őstag

Ez sajnos mindig igy volt hogy általában a saját cuccaikkal működnek a dolgok.

Azt meg nem is írtam, hogy az ővé a legjobb füles. A vezetékes is csak beszédre jó kb szerintem. De abban biztos vagyok hogy több cég is fog vezetéknélküli füleseket árulni ezután.

(#948) somogyib válasza adise (#945) üzenetére


somogyib
őstag

Mondhatjuk, hogy más görbületén érintettem a körívet. Azért nem kellene tapsolni. :D :R

(#949) Peddy789


Peddy789
őstag

Oszinten most hogy kulfoldi mernok poziciom van, elgondolkodtam hogy nah majd az uj iphonet megveszem, de ha jol ertem nemtudom egyszerre tolteni a telefont es hasznalni a fulest. Meg amugyis ez a jack hiany dolog szerintem tulzas. Mar majdnem megbekeltem hogy nah probaljuk ki az applet vegre, de ez most ugyerzem megintcsak elijeszt a dologtol. A vezeteknelkuli fules otlet nekem ott bukik el hogy eselytelen hogy megegy eszkozt fogok toltogetni, ezert nemlesz okosoram se. Konverter meg eleg retardaltul hangzik nekem egy high tech flagship phone melle :S nincs meg benne az az erzes hogy egy szep es tokeletes termek.

Nagy kar erte mar majdnem beadtam a derekamat.

Baratnomnek is ezt akartam venni karira, neki iphone 5s-e van, de meg o is mondta hogy jack nelkul neki nemkell a telefon, inkabb majd valami mast ha majd elromlott a mostani.

Ettol fuggetlenul jopofa telonak tunik, meg szep hogy vizallo stb, a home gomb +feature is jol hangzik.

(#950) Parallaxis válasza Peddy789 (#949) üzenetére


Parallaxis
addikt

de ha jol ertem nemtudom egyszerre tolteni a telefont es hasznalni a fulest.

Ezt többször olvastam ellenérvként, de én elképzelni sem tudom, hogy milyen helyzetben lenne erre szükség.
Füles nálam kizárólag akkor kell, mikor úton vagyok, de ilyenkor természetesen szóba sem kerül a töltés.
Tölteni meg éjjel töltöm, mikor alszom, akkor meg soha nem kell füles :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.