Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) sgery


sgery
őstag

Én azon röhögtem, mikor azt mondták a bemutatón, hogy Ők kábel nélkül képzelik a jövőt. Akkor miért nem tettek bele vezeték nélküli töltést? Vagy azt majd jövőre, mikor minden csatit elhagynak? Vagy még nincs meg a techológia, ami csak az apple töltőkkel működne, más termékkel nem ,így arra is lehetne jogdíjat szedni?
Mert ugye azt sokan elfelejtik, hogy aki kiad egy apple csatlakozós fejhallgatót az keményen fizet jogdíjat az apple-nek. Tehát érdekük volt leszedni a jack-et, mert azért nem fizet nekik senki.
És bármennyire is kezd egy nagyon kiforrott rendszer felé haladni a iphone, mindig előjönnek az apple érdekek. Csak apple termékekkel működik megfelelően, pc-vel nem. Egyedi csatlakozók.. stb.. És mindenért kemény sarcot kell fizetni.
Ez is egy fura lépés, hogy ip67-es minősítést szereztek rá, akkor miért nem vállalják a vízállóságot garanciába? Akkor ne is írják rá, hogy ezt tudja.
És az sem nagy teljesítmény, hogy harmad akkora felbontáson mint ahol mások tartanak ilyen pöcc röff rendszer fut. A legnagyobb teljesítményt a sok pixel viszi el.
Nem vagyok apple fan, magát a cég mentalitását elvből elitélem, bár egyik gyártó sem jobb / rosszabb a másiknál, de sok cég nem nézi birkának a vevőket és akár még adakozni is képesek, még ha csak marketing miatt is, de legalább..
Ami viszont szerintem még mindig nagy előnye az a rendszerének minősége és gyorsasága - bár itt is kétélű a dolog, mert ha csak pár saját telefonra kell fejleszteni, akkor könnyebb dolgom van mint ha egy olyan rendszert adnék ki ami majd 10e féle telefonon és konfigon fog futni.
Én inkább tetszett pecsnit adtam volna neki.
És nem vagyok elfogult, az android meg egy adatgyűjtő borzalmas cég, igazi hiéna ilyen szinten, ők sem jobbak. Miattuk lesz az, hogy már mindent tud rólunk az a pár hacker akik sunyiban feltörik a szervereiket.

FurTv-s Lapeno figurát keresek, aki tudja hol lehet venni szóljon!!!:)

(#52) Darkrage


Darkrage
csendes tag

Már nem a minőségen hanem a pénzen van a hangsúly és a dizájnon...
És van pofájuk hozzá hogy elvesznek valamit, aztán megmagyarázzák, hogy ez miért lesz nekünk kurv@jó..
És kapunk egy funkciót amire igazi garancia nincs. (Mint a cseppállóság.)
Mint tudjuk ez az eddigi legjobb Iphone... :)
Tárhely növelést azt nem igazán írhatjuk fejlesztésnek hiszen, már rég eljárt az idő a 16gb-os memória felett kamerák felbontásának növekedésével.(Ami ugye nem vissza vehető alapesetben.)
Jackel elvették a készülék konfortját részben. Sajnos az akku mindenképp kevesebbet fog bírni mert a wireless eszközök azért erősebben merítik mint vezetékes társaik... Plusz a kiegészítőket is tölteni kell..
Én inkább abban gondolkodnék, hogy így próbálják az új vezeték nélküli fülhallgatójukat rásózni a népre...

Válassz a termékeim közül kedved szerint AKG, JBL , Sennheiser termékek akár harmad áron.

(#53) gerii válasza Szakiii (#50) üzenetére


gerii
addikt

Ezazz, szedjétek szét mint foxi a lábtörlőt :DDD

(#54) bajzal válasza davidsz (#48) üzenetére


bajzal
őstag

ezekre az igényekre egy 50 ezer ft-os telefon is megfelelő neked. Ilyen használat mellett még jó hogy sokáig bírja az akksi.

(#55) davidsz válasza Szakiii (#50) üzenetére


davidsz
őstag

Trollkodás megmutatkozik!
Elfogyasztottam pár telefont Androidosból is. Pont nem érdekel milyen márka. Vagy lehet vele dolgozni, vagy nem.

Ez ebben a troll világban nem érthető, mert játszanak, zenéznek, vagánykodnak...

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#56) Ricardo válasza szentkuti11 (#44) üzenetére


Ricardo
félisten

Bocs. Ezek szerint nem olvastam elég figyelmesen 😄

(#57) Gergőke88


Gergőke88
addikt

És az FM rádió hol maradt? ;]

(#58) sutszi


sutszi
veterán

Annyira nem érzem jogosnak ezt az ajánlott plecsnit... A képek nem valami jók.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#59) helixP válasza davidsz (#48) üzenetére


helixP
nagyúr

Vezeték nélküli világban mért nincs Wireless charging? :U

"Ha nem fanként kezelné mindenki a telefon témát, akkor talán menne a gondolkodás!" => Mondod ezt TE? :) Aki semmilyen, a legkisebb negatívumot nem sorolt fel az előzőekben?

[ Szerkesztve ]

(#60) Szakiii válasza gerii (#53) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem az, orulok ha elegedett vele de tenyleg. De ez hogy telefonalasra hasznalja es masra nem es ezek utan azt irja hogy jobb az akuja mint mas telonak 3k-s aksival az vicces. Elhiszem hogy takarekos, de akkor milyen jo lett volna ha ez fejlodik is erdemben tehat itt is lenne 3k-s aku mint mashol.. :)

Davidsz: hat igen ebben a troll vilagban van aki zenezik es jatszik is a teloval ebben igazad van (de nem teljesen ertem ez mi akart lenni)

[ Szerkesztve ]

(#61) davidsz válasza bajzal (#54) üzenetére


davidsz
őstag

Félig értelmezted a mondatokat!

Munka!

Érdekes, hogy többet bír a szifon 7, mint a Honor 7 a 3000 Akkuval, vagy mint a S7... ahol utóbbinál az adat és beszédforgalom igen csak nem megy mindig egyszerre és sorolhatnám.

Ha nem fanként kezelné mindenki a telefon témát, akkor talán menne a gondolkodás!

(#60) Szakiii :
Hol írtam hogy telefonálásra használom??? Tanulj meg olvasni és értelmezni! Vitadélutánhoz meg hozz egy másik telefont, azt teszteljünk úgy, ahogy én használom!
A nagy csúcskészülékek 90%-a elvérzik.

Zenére vegyél mást 300ezerért!
Munka!!! Munkára, erről beszélek. Ilyenre nem drága, mert tudja azt, ami pénzt termel.

Azt is írtam, hogy mit nem néznek a tesztek. - ez egy alap dolog nálam, ami kell.

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#62) Aryon87 válasza davidsz (#61) üzenetére


Aryon87
félisten

Bekotnyeleskedek ide mint droidos..
Az esetleg nem jutott eszedbe hogy az altalad emlitett telefonok milyen felbontassal birnak mint az imadott 7-esed.. persze hogy jobban birja az akku...a nagy semmit.

:R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#63) #40359168 válasza bajzal (#54) üzenetére


#40359168
törölt tag

Navi, Pages, Numbers, Keynote, normális gyári mail alkalmazás, jegyzetek, emlékeztetők, iMessage, Facetime audio és video, iBooks, ezeket lehet használni átlagos munkához alapból, és van egy rakás ilyen-olyan szakterületre jól megírt alkalmazás a Store-ban. Vagy ha nem hardcore Angry birds meg Spotify user valaki, akkor már csak telefonálgat?

(#64) Viktor0610 válasza Aryon87 (#62) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez azért hülyeség, mert a kutya nem kérte a droidos gyártókat, hogy belemenjenek egy felbontás-háborúba.
Nekem bőven jó a HD is. És szerintem ezt a felhasználók döntő többsége is osztaná. Persze, látom a pixeleket, ha nagyon akarom az 5 colon, és jó lenne a FHD, de akkor sem kell nekem a QHD- meg a 4K-kijelző egy mobilba...
Nagyon jól teszi az Apple, hogy nem áll bele ebbe a felbontás-warba. :D

(Android user vagyok, nem szeretem az iDevice-okat, de azért van jó néhány elvitathatatlan érdemük Apple-éknek.)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#65) davidsz válasza helixP (#59) üzenetére


davidsz
őstag

Mi a fenének? Nem kell tölteni napközben, mint a többi szart :)
Reggel leveszem töltőről, aztán lefekvéskor felteszem.

Nekem nincs negatívum. Munkaeszköz. Azt jobban tudja, mint az előzőek. - ennyi.

(#63) skitter :
Ezt jól megfogalmaztad! Így van.
Egyesek nem tudják elképzelni, hogy bizonyos üzleti világban nincs imessage, face time (és mellette a többi) akkor lemaradsz. Elérhetőségek száma is játszik...

[ Szerkesztve ]

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#67) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

50-60ért talán elgondolkodnék rajta, de inkább mégsem.

(#68) Kasya válasza Cattle_Decap (#40) üzenetére


Kasya
nagyúr

Nem egészen ugyanaz a célközönség, erre próbáltam utalni.

(#69) pető bá' válasza davidsz (#48) üzenetére


pető bá'
őstag

"Nem kell nagyobb akku! - Androidos 3000-es akksis nem bírt ennyit nálam."

itt abba kellene hagyni a reagálást a kommentjeidre..

Ha nagyobb akku lenne az iPhone-ban, és olyan f@sza az energiafogyasztása, ahogy írod, az nem lenne jobb Neked? :F még jobban bírná... :U

"... and I hope you have a great day!"

(#70) ollie válasza sgery (#51) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A fémház miatt nem lehet wireless charging.

***

(#71) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Az ajánlott plecsnit én sem értem... Nem lett ez egy akkora update az előző generációhoz képest, hogy annyira ajánlott kategória legyen, főleg negyed millióért. Tetszett reálisabb lett volna, egyszerűen hozta a kötelezőt, de semmi olyan nincs benne, amit bármelyik másik gyártó csúcskészüléke ne tudna. Sőt sokmindent más telók sokkal jobban tudnak: üzemidő, kijelzőfelbontás, jackcsatlakozó, kávaarány, és a kamerája sem valami nagy szám.

Minden szavam magánvélemény!

(#72) davidsz válasza Aryon87 (#62) üzenetére


davidsz
őstag

Nagy kijelző felbontás az üzleti világban és a munkában mennyit ér számomra? Mennyit lehet vele keresni? SEMMIT!!!
Az aláírásodban szereplő telefonok nálam mind elvéreztek! ...

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#73) Szakiii válasza pető bá' (#69) üzenetére


Szakiii
addikt

En mar feladtam. Eleve nem erti meg hogy ez a "MUNKA" felhasznalas nem egy akuigenyes dolog tehat nem csodalatra melto hogy ilyen "troll vilagban" jol birja nala akuval.

(#74) Viktor0610 válasza SkyLine3000 (#67) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Háháháháháháháháháhá!!!!! :C Trollolololóóóóó!!!!!!!! :)) :DD

Samsung Galaxy A54

(#75) kleinguru válasza pető bá' (#69) üzenetére


kleinguru
addikt

Én is örülnék a nagyobb akkunak, de...
...sajnos kompromisszummal jár:
* vastagabb készülék (tudom van akinek ez nem számít)
* Taptic engine off
* Nehezebb készülék

Ha fentiek nem sérülése mentén lehetséges lenne, én is kérem a több akku időt:D

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#76) Coyot válasza Viktor0610 (#64) üzenetére


Coyot
őstag

Hol kell pluszegyezni? :D

Má' nem

(#77) Aryon87 válasza Viktor0610 (#64) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezzel en is egyet ertek, en mar az Xperia SP-n se lattam a pixeleket, de olyanhoz hasonlitja az uzemidot, ami pont a kijelzofelbontas miatt van. Ami nekunk is volt telo, az is jobban ment volna FHD felbontassal (ha meg neked az van, en mar az utodot hasznalom).Mert a mai droidok tobbsege a QHD miatt gyenge uzemidosek. Szifon maradi, marad a HD felbontason (nemtom a 7-be mi kerult, nem olvastam a tesztet).
Kepek alapjan a fekete i7+ tetszik, de sose lesz nekem harapott almam..

Davidsz, ha a szifon kepes xarni a penzt, mert az irasod alapjan ugy ertelmezem, esku veszek egyet. Ha megsem, akkor nemnis kell :D
Penzt keresni szifonnal LOL.
G5 nalam kibirja felkelestol lefekvesig. Durvan 18-20 oras idot jelent ez. Es nekem szorakozas, nem munkaeszkoz. Ha megis lemerulne, van konnektor, 20-30 perc alatt minimum 70% naftat beletol a toltoje, azt jonapot.

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#78) davidsz válasza Szakiii (#73) üzenetére


davidsz
őstag

Értelmezési hiányban te szenvedsz!

Munka! Ugyan az a felhasználás 3000-es aksis Android esetében mint szifon esetében és mégis a szifon a jobb. Kápís?

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#79) ollie válasza davidsz (#72) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az üzleti világban pont, hogy sokat számít, hogy mennyire kell nagyítanod egy táblázatot ahhoz, hogy el tudd olvasni a tartalmát. E miatt pl nagyon fontos a nagyméretű és nagyfelbontású kijelző. Pl. QHD-s mobilon kevésbé kell nagyítani, hogy olvashatóak legyenek a szövegek (saját tapasztalat). Persze 4.7-es kijelzőnél nincs értelme ennek, és egy ekkora mobil nem is használható olyan hatékonyan az üzleti világban, mint egy 5.5-6 colos.

***

(#80) Szakiii válasza davidsz (#78) üzenetére


Szakiii
addikt

En ertem hogy te elozo telefonodhoz hasonlitod de te nem erted hogy attol hogy azt lenyomja meg nem jelenti hogy ennek jo az akuideje... jobb, de nem jo, jo lenne ha nagyobb akut kapott volna mint ahogy a lesajnalt androidos telefonok tobbsege mostanaban

Btw. uzleti telefon a note szeria samunal ez minden csak uzleti telefon nem. Atlagos okos telo atlagos tudassal.

[ Szerkesztve ]

(#81) Dovloran


Dovloran
senior tag

Jó és korrekt teszt volt! Köszönjük! :R

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#82) Szakiii válasza davidsz (#78) üzenetére


Szakiii
addikt

Egyebkent ha mar aku es munkatelefon hol a gyorstoltes ami mashol mar fele ennyiert is megtalalhato.. nekem s7 7 ora kijelzo idot lazan bir ugy hogy en terhelem is jatekkal. Ma mar benne van 32 perc heartstone es 36 perc vainglory es 4 ora ossz kijelzo ido, igy jarok 43%nal.. de ha gond van ratoltok egy picit hisz par perc alatt orakat kapok vissza kijelzo idoben merve..

Nem akartam konkret peldat felhozni mert utalom ezt a nekem ilyen van es ennyit tud dolgot, de hihetetlen hogy nem latod be hogy szanalom hogy nem birnak egy nagyobb akut belerakni ennyi penzert

[ Szerkesztve ]

(#83) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Attól, hogy törlik a hsz-em, még nem lesz ajánlott ez a telefon, ennyi pénzért. :U

(#84) davidsone


davidsone
addikt

a kijelző felbontása elég ratyi nem? az árról meg ne is beszéljünk... ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#85) Freiherr válasza BoneDragon (#83) üzenetére


Freiherr
őstag

Van, aki plecsni alapján vesz telefont? Kutyát nem érdekli, felőlem el is törölhetnék, elolvasom a tesztet, aztán levonom magam a konzekvenciát.
De abban igazad van, ez max. egy tetszik-et érdemelne.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#86) Wesder válasza davidsz (#72) üzenetére


Wesder
félisten

Hívàs közben netezni igen bunkó dolog nem gondolod? :D Ja és a Redmi 3 is tudja, milyen érdekes ugye?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#87) Szakiii


Szakiii
addikt

Egyebkent ez a sztereo hangszoro hogy mukodik? A felso telefonalasra hasznalt hangszoro mellett van egy erosebb masik vagy ugyan az latja el mindket funkciot?

(#88) kleinguru válasza Szakiii (#82) üzenetére


kleinguru
addikt

Van gyors töltés, csak gyors töltő nincs. Ez mondjuk nekem is érthetetlen, de jobb így, mintha nem is lenne támogatott.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#89) hemaka


hemaka
nagyúr

A cimet egyebkent nem ertem, halp! :D

(#90) ollie válasza BoneDragon (#83) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem az a baj, hogy szerinted nem ajánlott, hanem ahogyan kifejezted magad.

***

(#91) ,


,
addikt

Iszonyat gyenge képeket csinál... :(

(#93) Szakiii válasza kleinguru (#88) üzenetére


Szakiii
addikt

Na ez uj :) es mondjuk en samu toltofejem jo hozza? Vagy specko felaras apple tolto kell? (Nem kotekedesbol kerdezem) Ilyen fontos dolgot hogy hagyhattak ki gyarilag a csomagbol..

[ Szerkesztve ]

(#94) gusthy válasza davidsz (#61) üzenetére


gusthy
veterán

Akkor ez úgy pontos, hogy a _te igényeidnek_ ez felel meg.
Az én igényeim mellett konkrétan használhatatlan lenne.

(#95) w333


w333
félisten

Szegény "Jack" és tényleg kinyírták ... :D

[link]

Szerk.

A telefon jó, sőt nagyon jó és majd jöhetnek a személyes tapasztalatok ! :R

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#96) davidsz válasza Szakiii (#82) üzenetére


davidsz
őstag

Bocs, de nem játszom! Nem játék telefont vettem.
Nem vagyunk egy korosztály.

Reggel leveszem töltőről. Lefekvésnél felteszem. Kibírja a napot. Ehhez nekem nem kell semmi több.
Androidnál meg ehhez egy 3000 akku is kevés, azért kell a többi.

Nem csak kijelzőidő van a világon!

Adat és beszéd forgalom egyszerre. - erre nincs összehasonlító teszt. Elárulom: az ilyen szívja legjobban az akkut. Egyes telefonok meg ilyenre eldobálják a térerő, vagy valami nem lesz frankó gyors.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#97) Richoo44 válasza Crob (#7) üzenetére


Richoo44
aktív tag

Tökre egyet értek, nekik már meg van.De ajánlott ennyi pénzért...hát nem tudom...

[ Szerkesztve ]

(#98) gusthy válasza Wesder (#86) üzenetére


gusthy
veterán

Hívás közben netezni, azt bármelyik okostelefon tudja.

(#99) oriic válasza ollie (#70) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm. Na majd az iPhone 8C-ben. :D

Live-Die-Respawn

(#100) Wesder válasza gusthy (#98) üzenetére


Wesder
félisten

Persze, csak a fórumtàrs azt írta hogy az i7 tudja, màst teló meg nem. A Redmi és iPhone nem egy kategória mint tudjuk :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.