Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#101) Kleroo


Kleroo
veterán

A képminőség szerintem gané ahhoz mérve hogy iphone és 2016.
Igaz egyik gyártó sem lép nagyokat előre ilyesmi szintről, de kb 2013-14-ben ezt már hozta az aktuális legjobb mobil.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#102) moleculez


moleculez
veterán

Kicsit úgy voltam vele, hogy mostmár csak kellene egy iPhone, kiismerni az iOS-t. Csábított a RAW-fotózás lehetősége, de nem sikerült megoldani. Ha már RAW-ban fotózom, nyilván nem telefonon akarom szerkeszteni, hanem asztalin, monitoron, erre a DNG-t nem lehet mozgatni (javítsatok ki, ha tévedek) Meg amúgy is, a kamera simán csak átlagos, és nem kiemelkedő (csak a síkból)
A jack csati annyira nem izgat, vannak jó BT fülesek elérhető áron. Szóval összességében egy nagyon jó készülék, de nem nekem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#103) mjani1172 válasza Motion_Blur (#15) üzenetére


mjani1172
addikt

Hüvely P9 olyan homályos képeket készít hogy csuda. Ezek lényegesen jobbak.

(#104) icemad válasza Wesder (#100) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De a redmi és az i7 kb. pariban vannak...

(#105) Szakiii válasza davidsz (#96) üzenetére


Szakiii
addikt

94es hszt tudnam csak ismetelni. Es az hogy egyik androidos teloval ez a tapasztalatod ne a rendszerre vetitsd mar ki... de amugy mint irtam is nincs ezzel semmi baj hogy nem jatszol, az nem jo hogy igy altalanositasz bar fura nekem hogy honor 7 ilyen gyenge lenne akuban de elhiszem neked azt nem hasznaltam sose. Nalam pl i5s volt katasztrofa akuban meg a htck amiket hasznaltam. S4 se volt egy bajnok de rossz se volt viszont s7 brutalis..

[ Szerkesztve ]

(#106) cld válasza davidsz (#48) üzenetére


cld
csendes tag

"Vezeték nélküli világban, mert ez az irány, minek a jack?"
Akkor tudnám elfogadni ezt az érvet, ha végre belekerült volna a vezeték nélküli töltés.

(#107) BOBAKILL válasza davidsz (#78) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tesztből kiderült hogy a nap végén tölteni kell már az Iphone-t, kevés az a majdnem 2000mah-s akksi. Nekem Honor7 van amivel példálóztál. Én 2 naponta töltöm de ha nagyon sokat használom akkor 1,5 napot bőven kibír. Mégis miről beszélsz akkor? És mi neked a Munka amit annyira csinálsz egy telefonnal hogy arra ez a legjobb?

#w333: neee, Jámbor Jack. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#108) helixP válasza davidsz (#65) üzenetére


helixP
nagyúr

Nem értem, hogy jön a napközbeni töltés a wirelesshez? Szerinted wireless töltés azért van, hogy napközben lehessen tölteni?
És mi a fenének: Te jöttél azzal, hogy wireless a jövő. Most akkor mégsem?

cld: Pont ezen az érven küzdünk épp ;)

[ Szerkesztve ]

(#109) davidsz válasza Wesder (#100) üzenetére


davidsz
őstag

Nem ezt írtam!
Értelmezési gondjait vannak neked is.

Adatforgalom nem egyenlő a nezezéssel.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#110) r3dsnake válasza moleculez (#102) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Tévedsz. Oda viszed a dng-t, ahova akarod.

(#111) Aryon87 válasza davidsz (#96) üzenetére


Aryon87
félisten

Elmondanám, hogy amit leírsz, azt a 2800-as akkuval rendelkező G5-öm is simán hozza :K

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#112) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Szerintem jó lett. A jackot lehagyták, hát evvan. Az ár kábé annyi, amennyi eddig is volt, szóval semmi extra. Ami a designt illeti, megnéztem élőben a matt feketét, valahogy sokkal szebbnek tűnt, mint a 6S, talán mert azok a csíkok nem olyan hangsúlyosak. Én elgondolkodtam, hogy megvegyem-e az első iPhoneomat, mert valahogy nagyon egyben van a cucc, minden hiányossága ellenére is.

BTW az az első generációs iPhone, ami a cikkben a képen szerepel, nem eladó véletlenül? :)

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#113) #40359168 válasza moleculez (#102) üzenetére


#40359168
törölt tag

Lehet gépre másolni, küldésnél van csak JPG.

(#114) Gengi válasza Szakiii (#82) üzenetére


Gengi
senior tag

Értelmetlen reagálni. Aki csak ilyeneket ver oda ,hogy "MUNKA" meg "ÜZLETI VILÁG", meg "PÉNZT" termel, csak vagánykodni akart egyet, meg trollkodni.

Egyébként a 32 gigából mennyi foglalt alapból? Mennyi hely maradt? Van-e értelme ilyet venni vagy 128-as mindenképpen.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#115) helixP


helixP
nagyúr

Amúgy meg simán van megoldás a 3,5 jack-re a 7-es iPhone-on is, csak kevesen tudják! Itt.

(#116) CptAdamica válasza Kleroo (#101) üzenetére


CptAdamica
veterán

Szerintem is, nem vagyok beszarva ezektől a képektől. Simán elmegy kategória.

Megyen!

(#117) Wesder válasza davidsz (#109) üzenetére


Wesder
félisten

Akk mi a túrót akarsz hívás közben az adatforgalommal? :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#118) , válasza Kleroo (#101) üzenetére


,
addikt

A 2010-es Nokia N8 magasan verte ezt képminőségben.

(#119) CptAdamica válasza helixP (#115) üzenetére


CptAdamica
veterán

:DDD

Megyen!

(#120) Departed


Departed
őstag

Negyedmilliós vagy még nagyobb árba 2016-ban egy 2ezer mAh alatti aksi fért bele? Atyaég. :DDD :U

(#121) Szakiii válasza Wesder (#117) üzenetére


Szakiii
addikt

Hat penzt termelni :D

(#122) andreas9109 válasza Departed (#120) üzenetére


andreas9109
tag

Szerintem is érthetetlen. De az is, hogy ez ennyiert miért ajánlott.

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

(#123) r3dsnake válasza , (#118) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

N8-at már az iPhone 4 is verte: [link]

(#124) w333 válasza helixP (#115) üzenetére


w333
félisten

Kár ezen vergődni ... átalakító kb. hozza ugyan azt a jó minőséget mint i6S !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#125) yodamester10 válasza fordfairlane (#112) üzenetére


yodamester10
őstag

Azért ezt olvasd el mielőtt ennyi pénzt kiadsz ;)
[link]

(#126) Aryon87 válasza Wesder (#117) üzenetére


Aryon87
félisten

Ezt én se értem :C
Nálam az adatforgalom=netezés.. (mindezt hívás közben ;] -> esetleg skype?)
(eszembe jutott még más lehetőség is, de az erősen nem ide való, és most sírva röhögök rajta. Mert az adatforgalmas, munka közben a pénzt is generálja.. )

Na jó befejeztem :C

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#127) davidsz válasza Szakiii (#105) üzenetére


davidsz
őstag

Ezek megvoltak nekem is. S7 ami nem volt. S6 is. Tehát androidosok. Honor 7 volt nagyon jó. Most az i7.

Amit a többiek kérdeztek, de ezerszer írtam:
Adat és hanghívások együtt. Pl. Megosztott net, közben meg a telefonon is megy minden.
Aki nem használja ki így az okostelefont, az nem is fog ebbe bele futni, mint én.

Dolgozol laptopon osztott nettel... telefonon közben megy Skype, Viber, meg minden ilyen. Árajánlatot nézel, adatot keresel, közben rendelést veszed fel. Adott esetben ezt mind a telefonon... magán és kér féle melós dolgok szétválogatva... stb.

Nem átlag Facebook user vagyok.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#128) Viktor0610 válasza Wesder (#117) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Engem kifejezetten idegesít, miközben beszélek egy ügyféllel telefonon, és belerezeg a mail... :((( :D

Samsung Galaxy A54

(#129) fordfairlane válasza helixP (#115) üzenetére


fordfairlane
veterán

Bazz :DDD

x gon' give it to ya

(#130) stevve válasza davidsz (#65) üzenetére


stevve
nagyúr

"Mi a fenének? Nem kell tölteni napközben, mint a többi szart :)
Reggel leveszem töltőről, aztán lefekvéskor felteszem."

Ez sokkal jobban csökkenti az akksi élettartamát, mint a nap közbeni rátöltések. Az állandó éjszakai "rajtahagyás" az egyik legrosszabb, amit tenni lehet egy akksival.

(#131) fordfairlane válasza yodamester10 (#125) üzenetére


fordfairlane
veterán

Olvastam már, elszigetelt esetnek tűnik mindegyik.

x gon' give it to ya

(#132) Szakiii válasza davidsz (#127) üzenetére


Szakiii
addikt

Igy ertem mirol beszelsz, tehat te a telo neterol dolgozol laptopon at, gondolom amikor uton vagy. Ez igy azert ritka felhasznalas meg munkara is :) ilyet meg en se probaltam en ha dolgozok nem vagyok uton tehat a gepen adott a net telotol fuggetlenul. (Szoftverfejleszto vagyok)

(#133) r3dsnake válasza stevve (#130) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Semmi baja nem lesz.

(#134) Jeanne d'Arc

Nem hozott annyi innovációt hogy azt érezzem most ezt meg kell vennem.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#135) , válasza r3dsnake (#123) üzenetére


,
addikt

Az érdekes, mert ha megnézem a linken lévő N8 tesztben lévő képeket, meg az ebben a tesztben lévőket, akkor nekem erről más jön le.
https://mobilarena.hu/teszt/nokia_n8_vajon_eleg_lesz-e/kamera.html
(Sajnos nem eredeti méretben mutatja a képeket a teszt.)

[ Szerkesztve ]

(#136) #40359168 válasza stevve (#130) üzenetére


#40359168
törölt tag

Szabályozza az elektronika, ha teljesen feltöltődik, leáll a töltés. Ugyanígy csontra lemeríteni se lehet, mert kikapcsol jóval a tényleges 0% elérése előtt.

(#137) Cingáriusz


Cingáriusz
őstag

Sok telefon azért nem kapott "Ajánlott" vagy "Különösen ajánlott" plecsnit, mert holott a tesztben agyon lett minden téren dícsérve, de a 150ezer Ft-nál nagyobb ár miatt csak "Tesztett" plecsnit kaphatja meg.
Itt egy 270-330ezres készülék, és simán megkapja az "Ajánlott" besorolást ezzel az árszabással? :U

(#138) Blyan válasza Cingáriusz (#137) üzenetére


Blyan
félisten

Helyén kell kezelni, mert androidos készülékben megvan a lehetőség a választásra, de ha mutatsz még pár és főleg olcsóbb iOS alternatívát, akkor azt megköszönöm. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#139) davidsz válasza Szakiii (#132) üzenetére


davidsz
őstag

Örülök, hogy akkor megértettük egymást. Más fórumban is kaptam régebben emiatt hideget meleget.
Sajnos 2 féle munkát csinálok egyszerre.
Az adatforgalmas dolgot már több helyen felvetettem hogy teszteljéj, mert érdekes eredményeket hozna.

Tudja sok telefon, de...
Valahol alig van sávszélesség, vagy ettől merül mint a dög. Vagy szakad a hívás, adatforgalom... és sorolhatnám.

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#140) Shyciii


Shyciii
veterán

2 dolog jutott eszembe a tesztet megnézve:

1. Kamera minőségét nézve egyre jobban lemarad a konkurenciától. Az oké, hogy a középmezőnynél jobb, na de könyörgöm egy minimum 255eFt-os készüléknél a vonalélesség egyszerűen rossz. Egy Nexus 6P/5X mellé téve meg kifejezetten. Dinamikatartomány is halovány a Honor 8-asomhoz képest. Összességében jó képeket lő, de 255e-ért viszont nem nevezném már jónak.

2. "odabent azért sok minden változott, és azt is borítékolhatjuk, hogy aki megveszi az idei iPhone-t, az ezúttal is egy vérbeli csúcsmodellt kap, ami a konkurensekhez képest egyedi tud lenni."

Itt vártam azokat az újdonságokat ami cáfolni fogja, hogy kullog a konkurencia után, de csak nem jött a felsorolás. No és vártam hogy mitől tud egyedi lenni, de sehol nem lett leírva. Mondjuk nem csoda, mert nem egyedi semmilyen téren, és újdonság nuku, csak másolás. Ha egyediséget akarnánk mondani, akkor pl LG V20. No abban tényleg van újdonság: Második kijelző, 4db(!) DAC, FLAC-ben rögzítő képesség stb.

[ Szerkesztve ]

(#141) Blyan válasza , (#135) üzenetére


Blyan
félisten

Pont eredeti méretben mutatja azokat, csak rá kell kattintani.

[link] vs [link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#142) Cingáriusz válasza Blyan (#138) üzenetére


Cingáriusz
őstag

Szerintem ezt a tévhitet kéne végre elfelejteni, hogy iOS-nek csak iOS lehet alternatívája. Pár éve még talán így volt, de most már ezt a szűk látókört hagyni kéne.

(#143) macskea válasza Crob (#7) üzenetére


macskea
őstag

Abszolút egyet értek, nagyon messze van ez a telefon az ajánlhatótól.

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#144) #40359168 válasza Cingáriusz (#137) üzenetére


#40359168
törölt tag

Csak a pontosság kedvéért, 255.990.- az induló ár (ne érts félre, teljes áron én se venném meg). Másrészt viszont az S7E hasonló, vagy még magasabb áron nyitott, az is ajánlott lett.

(#145) Blyan válasza Cingáriusz (#142) üzenetére


Blyan
félisten

Ez nem tévhit, ha valaki évek óta használ iOS-t és nem rest alkalmazásokat vásárolgatni, akkor akár 100+ dollárt elköltött már különböző appokra.
Persze lehet, hogy adott esetben megéri ezeket mind kukázni és venni egy másik platform készülékét, de ez egyéni dolog.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#146) Shyciii válasza Blyan (#145) üzenetére


Shyciii
veterán

Ez badarság. Voltam más platformon, de az nem jelentette azt, hogy soha többet nem válthatok nincs alternatíva, mert én már megvettem máshol az appokat. Bocs, de ez igen nagy ökörség. Te nézeted szerint, akkor innentől kezdve örökkön-örökké iOS-en kell lenniük? Még egy cégvezetés sem gondolkozik így, pedig azért ott jóval nagyobb beruházás a teljes flotta készülékét lecserélni.

(#147) Lacy6 válasza Blyan (#138) üzenetére


Lacy6
senior tag

De ez még nem indokolja azt hogy ajánlott legyen....
Túl van árazva, de nem rossz készülék aki IOS-t akar használni.
Tetszett plecsni az ésszerű döntés, csak vannak elfogultak még a világba.

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#148) kleinguru válasza Szakiii (#93) üzenetére


kleinguru
addikt

Igen, jó az a töltő is, nem kell semmi extra hozzá.

Lényeg, nem csak 1A töltést tud felvenni a telefon, hanem többet is. (persze valamiért csak 1A töltőt adnak hozzá).

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#149) ΞΔGLΞ válasza Blyan (#145) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

akkor akár 100+ dollárt elköltött már különböző appokra.

Pl én, többet is és droidon is, most mégis egy Lumia 950 van nálam a legtöbbet. Ez nem így működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.