Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#201) Viktor0610 válasza pikszel (#191) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A fúró a burkolat alatti dolgokat IS átfúrta? :P

Samsung Galaxy A54

(#202) #40359168 válasza CptAdamica (#197) üzenetére


#40359168
törölt tag

Lécci ne qrjátok szét a topikot, ezt Motion Blurnek is címeztem. Biztos van saját homokozótok, ahol tudjátok oltogatni az iSheepeket, ez itt nem az. Kösz.

(#203) no more


no more
addikt

Hát, ez a kamera elég gyér, főleg low-lightban... Valamelyik oldalon láttam fotókat, még színes képzaj is volt rajtuk. De nappal sem nagy cucc ez a fényképező, mondjuk belefér az átlagba. A sztereó hangszóró viszont plusz pont!

(#204) idntknow666: Miben másabb? Ugyanez a szenzor... ott maximum szét PS-elték.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#204) idntknow666 válasza #24536576 (#3) üzenetére


idntknow666
tag

Cook tudtommal a 7plus által lőtt képeket tette közzé,az kissé más kategória:)

(#205) #02683648 válasza 7Heads Drago (#199) üzenetére


#02683648
törölt tag

Az utolsó bekezdésed egy ordas nagy demagógia, plusz a relációanalízis szerint "igaz, igaz, nincs kapcsolat"
(i.e. sok embernek van hiteltartozása és nincs saját ingatlana és a nyugdíjrendszer deficites de nincs kapcsolat a kettő között)
Miből gondolod, hogy mindenki aki ebben a topicban i7-t vett, a kenyérre valót költi arra meg magas kamatozású pl provident hitelt vesz fel rá? Aki meg igen, az szánalom, de ameddig (vélhetően kuladék politikusaink áldásos közreműködésével) az ilyeneket nem közpénzből kell "megmenteni", legyen az ő bajuk.
A nyugdíjrendszer meg nem azért nehezen fenntartható (főleg hosszú távon) mert vki rossz ár/érték arányú telefont vesz (a _leadózott_, BTW) jövedelméből.

Ui. nincs és nem is lesz semmiféle iphoneom, de végletesen háklis vagyok a demagógiára

(#206) janeszgol válasza 7Heads Drago (#199) üzenetére


janeszgol
félisten

"Az is érdekes hogy milyen sok embernek telik több százezres telókra, miközben nincs saját lakása, teli van hitelel meg egyebek. Miközben a nyugdíjat az állam nem tudja fedezni a befizetésekből."

1, mindenki azt vesz, amit akar. Tudom szarul hangzik, ezért a saját véleményem: a dohányzás és/vagy egy autó nagyobb luxus ma már. Utóbbi max akkor nem, ha munkaeszköz, de többeknek nem az.
2, 4 milliónál is több nyugger van Magyarországon. Plusz a munkavállalók közül az a 6-7 százezer közmunkás is az adóból kapja a fizetését, plusz még a közszféra dolgozói is (orvos, börtönőr, tanár stb).

Ezeket a telefonokat azért gyártják, hogy megvegyék. Nem kötelező. Mindenki talál ma már a pénztárcájának/igényének/stb megfelelőt.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#207) CptAdamica válasza #40359168 (#202) üzenetére


CptAdamica
veterán

De csak azért mert a leccit két "c"-vel írtad. ;]

Megyen!

(#208) DaWe94


DaWe94
senior tag

Először egész jónak tűnt az i7... de úgylátom csak papíron. Számomra már rohadtul nem meggyőző...
Ha marad ez a vonal másfél év múlva is, akkor az SE volt az első és utolsó iPhone-om. Ezzel a telefonnal tényleg semmi bajom, szerethető kis cucc, viszont nem látom jelentős előnyét egy normális androidos telefonnal szemben. :))

(#209) #02683648 válasza janeszgol (#206) üzenetére


#02683648
törölt tag

az orvos, börtönőr, tanár, legalább hasznos szolgáltatásokat végez a társadalomnak, a MÁV-csoport és a Posta csoport alkalmazottainak egy jó része meg jelentősebb számú államigazgatási aktatologató már annál kevésbé.

(#210) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Átolvastam, szép is jó is, de nem.

Sajnos nekem az ingerküszöböm, ami közepes, azt egy közepes hardveres képességű telefon tudja. Kb azt, amiket itt olvastam.

Nekem az ára még mindig meredek, nem , nem azért mert nem tehetem meg, egyszerűen racionális érvek mentén nem látok megtérülést ennek használatában.

Nekem tök nyolc milyen rendszer, csak könnyen tanulható legyen. 255-355 között viszont már olyan dolgokat kapok, amik esetleg jobbá tehetik az életem, hogy csak na...

A mobil nem az, ezt 55 ezerből megoldom...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#211) #40359168 válasza CptAdamica (#207) üzenetére


#40359168
törölt tag

Most erre írjam azt, hogy köszcsi, cuki vagy? :DDD

(#212) ToniSoprano válasza Motion_Blur (#196) üzenetére


ToniSoprano
addikt

Dániában is bulit csináltak: [Viborgban mindösse két embert érdekelt az Iphone 7 nyitáskor]
Egyébként jó lett, a fényképek kicsit csalódás nappal, este jól teljesít viszont.

[ Szerkesztve ]

(#213) helixP válasza pikszel (#191) üzenetére


helixP
nagyúr

Nincs hát! Valamelyik szétszedős youtube csatorna mutatta, hogy a taptic motor egy része illetve a nagy büdös semmi van ott.

[ Szerkesztve ]

(#214) Viktor0610 válasza Graphics (#210) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Kérj tanácsot davidsz fórumtárstól, hogy kell a készülékkel pénzt keresni, hogy megtérülhessen! :D

;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#215) haxiboy válasza ollie (#70) üzenetére


haxiboy
veterán

Qualcommnak van rá megoldása, csak elég drágán adják, meg talán még kész sincs.

De tök mind1, mert almáék wireless töltéshez is megoldanák hogy ne tudd bármilyen töltővel használni :U ;]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#216) Graphics válasza Viktor0610 (#214) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Én tudom ;] El kell adni, sokat.

Úgy lehet pénzt is keresni vele :C

@ForRedGlory: Szerintem teljesen jó a címadás, frappánsnak hívják az ilyet.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#217) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Hogy lehet ilyen idiota cimet adni egy cikknek. :(

[ Szerkesztve ]

(#218) DemonDani


DemonDani
addikt

Egy kérdés merült csak fel benne a cikk végére érve. Vajon Nokiás dobozban kapta a Mobilarena a kenőpénzt a plecsniért? :U

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#219) fordfairlane válasza ForRedGlory (#217) üzenetére


fordfairlane
veterán

Ez itt hagyomány.

x gon' give it to ya

(#220) Viktor0610 válasza DemonDani (#218) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, ájFonos. :P

;]

(Ki kellene töröljem a topikot az utoljára hozzászóltam listából. :B :D )

Samsung Galaxy A54

(#221) jozsi252 válasza qantum (#27) üzenetére


jozsi252
veterán

Írhatsz nyugodtan állambácsinak hogy miért van a 256k-s telón 57k környéki adó. Csak nyugodtan.. :W

iPhone 13 Pro Max

(#222) Szabcsizz válasza 7Heads Drago (#199) üzenetére


Szabcsizz
őstag

Az is milyen érdekes,hogy mennyi szabadidőd van arra,hogy más emberekkel foglalkozz.Mindenki azt csinál amit akar,és úgy ahogy akarja.

Más..csak én gondolom úgy,hogy jobban megéri megvárni a következő generációt?Majd ott lesz innováció,én itt nem igazán látok.

(#223) #40359168 válasza Szabcsizz (#222) üzenetére


#40359168
törölt tag

Jónak tűnik ez a széria is, de valószínűleg tényleg jövőre gurítanak nagyot a kerek évforduló miatt.

(#224) Lirion válasza #96302336 (#169) üzenetére


Lirion
addikt

Ott van az aláírásában. :)

Én csak azt nem értem, hogy akkora májer gyerek, hogy csak iphonet vesz munkára, mert a pénz nem számít, de egy sz@ros laptophoz való mobilnetre már nem futja, a telefonról kell osztani azt az 1-2 gigányi netet, amit oly nagyvonalúan adnak a szolgáltatók.

---

A kamerája szerintem iszonyat gáz, ennél az xperia x is jobb képeket lő, azt meg lehúzta mindenki a sárga földig. Persze az nem apple...

Kíváncsi leszek az eladási adatokra, mert szerintem itt több visszafejlődés történt, mint előrelépés.

[ Szerkesztve ]

(#225) Richie86


Richie86
senior tag

Nekem tetszik ez az i7, de szerintem ma aki iPhone-t vesz, annak jobban megéri a 6s. Na majd a 7s (vagy 8) biztos odab*sz! :)

(#227) kleinguru válasza Lirion (#224) üzenetére


kleinguru
addikt

Az off részt magyarázd már el, mert nem értem.

Szerintem valamilyen macje van (tudom az apple a hibás, hogy nem tesz bele gyárilag modemet), 2 előfiezés? vagy társkártya:F

A telefon mindig ott van az embernél (nálam biztosan), szerintem vállaható.

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#228) nordo


nordo
tag

Az androidos telefonoknál mindig megemlítik ,hogy túl nagy az alsó és felső üres rész a készülékházon.

Ehhez képest itt senkit nem zavar a 4,7" 138.3 x 67.1 x 7.1 mm-es méret .Ami a Sony Z5 Compactnál 4,6" 127 x 65 x 8.9 mm tehát az iPhone 7 1.3 centivel nagyobb, mégis tökéletes és egy vagyonért még ajánlott is.

Kezd vicc lenni a mobilaréna is.

(#229) Lord Sidious válasza Szakiii (#82) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

van "gyors töltés" már elég régóta... próbáld ki iPad töltőjével. 80%-ig nekem 32 perc volt a maradék 20% meg akkukímélés miatt további 16 perc. :K

(#230) attimanus


attimanus
csendes újonc

nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem a sima i7 felbontása nevetséges. 4,7"-en HD (szerűség)?
Középkategóriás mobiloknál is FHD szinte minimum. Itt pedig egy 250+ ezer forintos telefonról van szó, én már a 2k-t is elvárnám a Plusznál pl.

Ez a jackes dolog meg nem értem miért kavar fel ennyi embert, ha nagyon kell a fülhallgató ott az átalakító, van rá megoldás, most nem mindegy, hogy milyen lyukból jön a zene, thunder-jack vagy jack közvetlen? :D

A vízállóság is szinte alap egy csúcskategóriásnál, jó, hogy az apple is észbekapott, így, hogy már pár éve van a legtöbb gyártónak vízálló készüléke. (fröccsálló, bocsánat)

A számomra az iphone továbbra is divattelefon marad, nem kínál semmit, amiért ezt az óriási árat kiköhögném.

(#231) Lord Sidious válasza Lirion (#224) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

"Kíváncsi leszek az eladási adatokra, mert szerintem itt több visszafejlődés történt, mint előrelépés."

LOL! :C látom te is használtál már iPhone-t. (az MM-be 15 perc tapogatás nem számít ;] )

(#232) SkyLine3000 válasza nordo (#228) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Erre mondják, h elvakultság. Lehet akármilyen szar, megveszik, mert iphone... De jó, h nem tartozom közéjük.
Rokonomnak ma reggel jött meg (4 helyett). Majd megnézem, és szénné fikázom. ;]

(#233) Balzak83 válasza attimanus (#230) üzenetére


Balzak83
senior tag

A kijelző résszel teljesen egyetértek. De miért jó a vízállóság? Mert a zuhany alatt is facebookozhatok?

(#234) Lord Sidious válasza SkyLine3000 (#232) üzenetére


Lord Sidious
senior tag

Nem, pontosan erre mondják, h elvakultság, de még meg lehet fejelni egy kicsinyességgel és irigységgel is ;] :C

(#235) Blyan válasza SkyLine3000 (#232) üzenetére


Blyan
félisten

Na ez van olyan legalja, mint sátorozni és ugrálni a boltból kifele jövet az új ájfónnal. :C ;]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#236) Scholes9 válasza Blyan (#200) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Egyetértek, ez már majomság :D :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#237) Motion_Blur válasza attimanus (#230) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Egészen pontosan 3,6x annyi képponttal dolgozik egy S7 vagy G4/G5. Valszeg ekkora felbontáson már vállalhatatlan akku időt produkálna az i7, ezért sem erőltetik.

Hozzátenném gyorsan hogy 5-5,5" környékére is elég lenne bőven az 1080p.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#238) icemad válasza Balzak83 (#233) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nálatok sosem esik az eső?

(#239) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Köszi a tesztet.
A telefon jó, de nem kimagasló. Az árát megéri-e....nekem nem, de sokaknak jó társ lesz. A plecsni sztem inkább tetszett szinten lenne.....aki használja egészségére, rossz választásnak nem lehet mondani az biztos.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#240) Kormi76


Kormi76
aktív tag

Nem flamelni akarok, de ez a kamera tényleg egy felső kategóriás telefonra utal? Elég nagy csalódás, bár megszoktuk, hogy a csúcstelókat sosem tesztelik, csak bemutatják, így kritika sem éri azokat, akkor sem, ha indokolt lenne. Vagy én vagyok vak?

[ Szerkesztve ]

(#241) ΞΔGLΞ válasza Kormi76 (#240) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

de ez a kamera tényleg egy felső kategóriás telefonra utal?

Nem ez apple kategória, a 6s plus telommal jobb képeket lőttem mindenféle beállítás nélkül. Ez hol fejlődés?
Azért írom múlt időben, mert egyébként letojom ezt a részét. A L950(XL) körberöhögi ezt is, mint az s7 edge-t is, ha fényképezni kell...még mindig.

[ Szerkesztve ]

(#242) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

A kamera tragédia...

Azért beteszem, ha már az Iphone-al is lefotózták a Lánchidat és a Parlamentet, hogy milyen is a valóságban, mert ezek szerint az I7 felhasználók nem fogják tudni megörökíteni. :U :DDD

LG V10

Ez meg az S7 edge:

[ Szerkesztve ]

(#243) #40359168 válasza Motion_Blur (#237) üzenetére


#40359168
törölt tag

Enjoy: [link]

(#244) joey04 válasza Lirion (#224) üzenetére


joey04
titán

Nagyobb az érdeklődés mint a 6s-nél, a kamera pedig jobb mint a sonynál. Rossz a szemed.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#245) Hunt3r22 válasza DemonDani (#218) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ezen a plecsnis dolgon annyira kitudtok akadni... mintha egy szent írás lenne, hogy a MA mit ad rá. :U

Xr

(#247) stellaz válasza davidsz (#72) üzenetére


stellaz
addikt

Most már nagyon kíváncsi vagyok, mi az a munka, ahol a mobillal keresel nagyon sok pénzt. Turistákat fotózol és egyből küldöd nekik emailben?

Hifiman fejhallgatóhoz keresek ballanced kábelt

(#248) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Jó lett a teszt címe. :)

(#249) tib85


tib85
tag

Komolyan nem értem az áron rugózást. Mennyi is egy s7,vagy note7? Ha egy valós teljesítménytesztet néztek kiderül,hogy durván odaver sebességben a samunak.

(#250) dealerman


dealerman
senior tag

"iPhone 6-nál (akár) kétszer gyorsabb processzort és (akár) háromszor gyorsabb grafikai egységet kap"

a videóban 40% proci és 50%-al gyorsabb grafikáról van szó,akkor most mi van ? :D ezek kicsit másabb számok :U

underground techno will never die

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.