Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Criton válasza kali (#900) üzenetére


Criton
veterán

ha jól emlékszem, de majd megkeresem, a redmondpie.com írt erről, hogy a hardveres hibát 6s plus-nál kizárják, mert 8.4.1.-en azokat a jelenségeket nem tapasztalják mint 9.2 alatt. A főképernyők közötti lapozások nem mindig vannak, de az általad írt " (ios 9) probléma; beállítások -> mobiltelefon, itt a lefelé görgetéskor van némi röcögés" viszont én nem tapasztalom :) többen kivesézték, hogy mint ha memória kezelési probléma lenne ios9 alatt, és azért vannak ezek az akadások, de ami engem kétségbe ejt, hogy 9.3 alatt is még érezhető....

bár annyi tanácsot olvasni, hogy mit kell csinálni, hogy ez a probléma megoldódjon, tényleg mind próbáltam, egy egész napom ráment kb minden lehetséges megoldás kipróbálása, de ami tetszett, és még iOS esetében ilyet nem hallottam, hogy valaki írta, hogy indexelési dolog miatt vannak az akadozások, rakjuk újra a telefont iTunes-on keresztül minden backup nélkül, és kb 2-3 óráig ne is nyúljunk hozzá....ez a fajta megoldás szerintem "hülyeség" - vagy volt aki írta, hogy lecserélte a háttérképet és megoldódott a probléma, volt aki a passcode kikapcsolása után nem tapasztalta stb.... és ugye van az 50% aki életében nem látott ilyet, de ők nem is írják meg, milyen készülékük van.....

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.