Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) Skorpio.59 válasza spawn21 (#900) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Akkor már nem csak öreg,de szintévesztő is vagyok. :)

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#902) Skorpio.59 válasza spawn21 (#898) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Neked melyik szín jön be? Egyszerűen fogalmam sincs ,hogy ennek a formának mi az ami jól áll?

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#903) spawn21 válasza Skorpio.59 (#902) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem 5s-ből is a fehér van. De itt az Astro szürkét néztem ki, de 128-as memóriával nem igen lehet kapni, mert az arany a menő. Otthon meg kb 50 ezerrel drágább mint itt

iPhone 13p

(#904) zorromoto


zorromoto
senior tag

Sziasztok
Nagyon fontos lenne tudnom hogy az USA -bol behozott független modell működik- e itthon mert első körben azt hallottam hogy nem.
Tud valaki bizosat erről ?

(#905) bobooo válasza zorromoto (#904) üzenetére


bobooo
addikt

Működik. Most már világgaranciás szóval az se lehet gond itthon, de az LTE is megy itthon.

(#906) hello28


hello28
aktív tag

Sziasztok
Valaki nem tudja hogy hogy ha valaki elorendelte a a 6ost akkor 31 0:01 kor Alleba elonyt elvez es tuti megkapja a telot!!??
Koszi elore is

(#907) Gicz válasza hello28 (#906) üzenetére


Gicz
addikt

Nem tudom milyen előnyre gondolsz :F

Aki oda megy az sorban áll, és ha szerencséje van akkor jut neki olyan amilyet szeretne. A rendelést a kiválasztott üzletben veheted át, vagy kiszállítják úgy tudom. Ha előrendelted inkább várd meg a reggelt, hiszen azért rendelted elő.

Én csak azon izgulok, h mire sorra kerülök, legyen még fekete 64GB-s 6+ :)

(#908) Darda Csabi válasza zorromoto (#904) üzenetére


Darda Csabi
tag

Működik az USA-ból behozott, van is egy Miamiban vett készülék a családban, semmi baja, még a garitis lehet érvényesíteni itthon!

(#909) hello28 válasza Gicz (#907) üzenetére


hello28
aktív tag

A vállalat az online előrendelést javasolja azoknak, akik az elsők között szeretnének hozzájutni készülékükhöz. Az online megrendelt telefonokatt az ügyfelek az Allee Bevásárlóközpontban található üzletben 2014. október 31-én, pénteken hajnali 0.01 perctől - az értékesítés kezdetekor - elsőbbséget élvezve átvehetik, illetve a normál munkaidő kezdetétől, a megrendelés sorrendjében, a Telekom belföldön díjmentesen házhoz szállítja azokat.

Ezt irtak egyik oldalon
Mire gondol hogy elsobseget elvez???

[ Szerkesztve ]

(#910) zorromoto válasza Darda Csabi (#908) üzenetére


zorromoto
senior tag

privát üz ment

(#911) Darda Csabi válasza zorromoto (#910) üzenetére


Darda Csabi
tag

Külön sor volt az online rendelősöknek, vélhetően erre gondoltak!

(#912) lugosi válasza Darda Csabi (#911) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Semmi bajom a szifonnal, és a szifonosokkal se (nekem is van egy 4s-em), de az, hogy a XXI. sz.-ban sorba kell állni, és van külön megkülönböztetett sor, és sztenderd sor, az azért valahol vicces, valljuk be! ;)

(#913) gabeee01


gabeee01
csendes tag

A térerővel kapcsolatban tud valaki tapasztalatokat mondani? Szabolcs megyei faluban lakom, és a 4 használhatatlan volt :( Folyamatosan ugrált 3d-edge között, soha nem voltam elérhető. Most szeretnék 6-ot venni, de félek hogy azt sem tudnám használni. A 3g nem kikapcsolható, és ahol lakom, ott pont 0 és 1 között ingadozik a 3g hálózat.

(#914) hello28


hello28
aktív tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne aki iPhone 6 plus használ tapasztalt olyat valaki hogy fehér felületnel látok csíkokat !??masnak is van ilyen vagy ez valami probléma !???csikokat látok ha fehér a háttér !??
Várom segítségeket!!!

Ja és szerintem eléggé melegszik !!!nektek??

[ Szerkesztve ]

(#915) Asbee


Asbee
veterán

Lassan beindíthatjuk ezt a topikot. :) Én sajnos kifogtam egy gyári ragasztó hibás példányt. Sima i6. A keret és az üveg bal felső sarokban erősebb nyomásra lötyög, kattog ki áll nagyon kicsit. Neten utána nézve előfordul sajnos. Szerencsére T-s telefonokat iStyleban le lehet adni szervizbe.

[ Szerkesztve ]

(#916) tmabati


tmabati
csendes tag

Sziasztok, ma vettem át a t-nél, a némító gomb nem működik, lényegében folyamatosan némított állapotban van a teló. Nem lehet átkapcsolni mert visszaugrik a gomb. Cserét persze nem tudnak adni mert nincs készlet.
Majd talán jövő héten...

(#917) Asbee válasza tmabati (#916) üzenetére


Asbee
veterán

Kicserélné a T? Mert akkor lehet én sem futkozok vele iStyleba ha cserélik.

(#918) tmabati válasza Asbee (#917) üzenetére


tmabati
csendes tag

Igen, azt mondták, hogy vigyem be hétfőn az alle-ba, hátha ott lesz készlet.

http://www.t-mobile.hu/lakossagi/ugyintezes/vasarlasi_utmutato/hasznos_tudnivalok/garancia

(#919) Asbee válasza tmabati (#918) üzenetére


Asbee
veterán

Igen ez ok, csak nem mindegy ott helyben kezedbe adnak egyet, vagy elküldik. Ja látom van ilyen 3 napos csere.

[ Szerkesztve ]

(#920) kisferi


kisferi
tag

Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. Az USA-ban ez a T mobile modell
( Contract-free ) $649, ez a végösszeg? Ez itthon a Telekomos kártyával használható? http://store.apple.com/us/buy-iphone/iphone6
Valaki betudná linkelni az USA, teljesen független telefon linket? Köszönöm.

(#921) tmabati válasza Asbee (#919) üzenetére


tmabati
csendes tag

Igen, hát itt az az opció játszik, hogy ha van készlet cserélik, ha nincs akkor várni kell. Meglátjuk hétfőn mi lesz.

(#922) Asbee válasza tmabati (#921) üzenetére


Asbee
veterán

Hétfőn benézek én is helyi boltba. Mondjuk itt Sopronban kicsi az esély, hogy lesz belőle, meg nekem nem is olyan gáz a helyzet mint neked. Nem tudom ilyenkor mi van ha 3 napon belül vissza viszem de készleten nincs.

[ Szerkesztve ]

(#923) Drp81


Drp81
aktív tag

Sziasztok!
Én is ma vettem át i6-ot. 8.02 volt rajta, frissítettem 8.1-re, aztán rá az i5 cucca..
Most épp az iwork cuccokat frissíti, és nagyon melegszik a teló.. :/ Ki kellett vennem a tokból is..
Másnál is melegszik?
Amúgy remek a masina, gyorsabb sokkal mint i5, faja.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#924) Drp81


Drp81
aktív tag

Amúgy furcsálltam, hogy 8.02 volt rajta, biztos valami korai példány lehet. Remélem nem gyári hiba, hanem csak a sok frissítéstől melegedett (bár az i5 ilyet nem csinált anno emlékeim szerint, amikor 3gsről váltottam).
Amúgy a continuity nagyon baró, ha hívnak, mint a csicserilegények zeng a lakás, az asztali gép, az ipad, még talán a mosógép és a hűtő is beszállt :))

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#925) Asbee válasza Drp81 (#924) üzenetére


Asbee
veterán

8.0.2-vel jönnek. Simán lehet hogy melegszik. Nekem az 5S is tudott melegedni, ez meg vékonyabb is.

(#926) manchester85 válasza kisferi (#920) üzenetére


manchester85
addikt

Ez független, minden szolgáltatóval működik.

i6 Silver

(#927) Darda Csabi válasza lugosi (#912) üzenetére


Darda Csabi
tag

Vicces ez a sorban állás dolog az tény, én a kiküldéses verziót preferálom, ha lemegy ez a pár hét én is rendelek egyet, de előtte meg akarok egyet fogdosni :DD

(#928) hello28


hello28
aktív tag

Sziasztok
Melegedés volt az első használatkor meg mobilinternetnel amúgy semmi nem tudom mi lehetett !!vekonyabb is meg lehet mobilinternetnel jobban dolgozik de azért nem kene neki nem egy android!!
Viszem vissza mert fehér háttérnel csíkos a képernyő valami gond lehet az LCD vél!!
Nem tudom ha visszaviszem a T be akkor miért nem cserélik ki hiszen egyértelmű lehet majd várni mert készlet hiány van hátha a 128gb nem fogyott annyira
Amúgy ez a plus ahogy féltem tőle annyira megkedveltem!!!

(#929) lugosi válasza hello28 (#928) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ilyenkor az jut eszembe, hogy minek tanítanak magyar nyelvet az iskolákban, felesleges... :U

(#930) hello28 válasza lugosi (#929) üzenetére


hello28
aktív tag

Reggel volt ...:)))Most elolvasva kissé össze vissza írtam!!
Bocsi

(#931) Gicz válasza lugosi (#929) üzenetére


Gicz
addikt

Kötözködésre kötözködés: értetted a gondolatait? igen, akkormeg: a nyelv van értem nem én a nyelvért :) no offense!

Hello28: Én is féltem a 6 plustól, sorban állni voltam egyébként, és a éjfél után kijött 1-2 T-s srác, körbeaogatta a telókat, ki lehetett próbálni, ott is még gondolkodtam h kell e nekem ez.... De aztán vettem egy plust, és nem bántam meg, azóta teljesen megszoktam, és már nem kéne kisebb. Főleg így ios8.1 Jailbreakkel, istenkirály :)

[ Szerkesztve ]

(#932) Asbee válasza hello28 (#928) üzenetére


Asbee
veterán

Kicserélik a T-ben ha 3 munkanapon belül vagy. Ha nincs készleten akkor gondolom ahogy raktáron lesz adott típus. Vidék esetén ez meg gondolom berendelik onnan ahol van raktáron. Nekem a fekete i6 16 gigásból akad pár darab az országban raktáron, remélem Hétfőn délelőtt ha bemegyek helyik üzletbe ide rendelnek aztán 1-2 nap alatt kicserélik. Szerintem azt is meg lehet beszélni, ha nem használhatatlan a telefon, hogy addig maradhat nálad.

[ Szerkesztve ]

(#933) Tibee86 válasza Gicz (#931) üzenetére


Tibee86
veterán

Tweakek mennyire kompatibilisek az iOS8-cal?

(#934) kovacscsi


kovacscsi
tag

Sziasztok, a telenoros iphone 6 hálózat függő-e? Mert régen az iphone a telenornál az volt, köszi!

(#935) Gergőke88 válasza kovacscsi (#934) üzenetére


Gergőke88
addikt

Pont hogy nem volt az! :U

(#936) Gicz válasza Tibee86 (#933) üzenetére


Gicz
addikt

Amiket én használok, azok már működnek, pl swipeselection, noslowanimation, tehát az egyszerűbbek, de csak idő kérdése, kb 1 hete van JB és már 350 tweak kompatibilis.

(#937) Handball94 válasza kovacscsi (#934) üzenetére


Handball94
aktív tag

Volt Iphone telenornál? :O

(#938) Tibee86 válasza Gicz (#936) üzenetére


Tibee86
veterán

Köszi!

Handball94: Volt, csak nem reklámozták valamiért.

(#939) Gergőke88 válasza Tibee86 (#938) üzenetére


Gergőke88
addikt

Mivel nem teljesen hivatalosan volt naluk. Fuggetlen keszulekeket arultak.

(#940) kovacscsi válasza Gergőke88 (#935) üzenetére


kovacscsi
tag

Csak azért kérdeztem, mert nem volt hivatalos apple partner a telenor és az i4s-t tudtommal hálózat függetlenként árulta. Nem próbáltam, csak olvastam a neten.

[ Szerkesztve ]

(#941) kovacscsi válasza Handball94 (#937) üzenetére


kovacscsi
tag

Volt az i4s, nézz utána

(#942) kovacscsi válasza Gergőke88 (#939) üzenetére


kovacscsi
tag

:R :R :R

(#943) hello28


hello28
aktív tag

Sziasztok
Valaki tudd segíteni AirPlay ügyben??ios 8-alnem tudok pl YouTuberol zenét rákuldeni erősítőre??

(#944) Drp81 válasza Asbee (#925) üzenetére


Drp81
aktív tag

Köszi a véleményedet.
Egyébként ma nyúztam elég sokat,és nem melegedett..

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#945) Drp81 válasza hello28 (#943) üzenetére


Drp81
aktív tag

Airplay azt hiszem, hogy csak Apple termékek között működik, de ha bluetooth-os a hifi, szerintem sima bluetooth funkcióvál ráküldhető a hang..

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#946) hello28 válasza Drp81 (#945) üzenetére


hello28
aktív tag

szia
De eddig egy Wifin volt vagyis van és ios 7 AirPlay viszi!!most meg a 8bol kivettek??
Pedig nagyon sokat használom !!!
Csak Bluetooth megoldással viszi??Akkor AirPlay már nincs ,nincs rá megoldás ??

(#947) irgum válasza hello28 (#946) üzenetére


irgum
addikt

Nálam működik rendesen az airplay AppleTV és AirportExpress-el. Próbáld újraindítani a kütyüket.

(#948) hello28 válasza irgum (#947) üzenetére


hello28
aktív tag

Szia
A gondom az hogy YouTube elindítom aztán a gyors menüt előhúzom ott eddig AirDrop mellett megjött az AirPlay de mind ez ios 7!!
Ios 8 semmi nem jelenik meg a gyorsmenunel!!!!
Nem értem mi lehet !!denon erősítő van ami wi-fi -s!!!

(#949) irgum válasza hello28 (#948) üzenetére


irgum
addikt

Nálam mint írtam rendben van az airplay, nem vették ki, miért is vennék. Úgy megy rendben, mint iOS7 alatt i5-ön. Nem gondolnám, hogy bármin változtattak az iOS 8-al. User error lehet. Azonos hálózaton kell lenni a telefonnak és az erősítődnek. Ha mindent lecsekkoltál, még megpróbálhatod a telefonon a hálózati beállítások törlését, hátha rendbejön.

(#950) #19708160


#19708160
törölt tag

Sziasztok.Vettem egy ilyen csoda készüléket,még ismerkedünk egymással,a kérdésem az lenne hogy ezt is tudom esetleg jailbreakelni?Tudtok adni segitséget?Nem rossz a telefon,de az anyaghasználat szerintem elég gagyi.és nagyon nem tetszik ahogy a kamera lencséje kilóg a házból.Ma veszek rá tokot remélem addig nem karcolom össze,mert nem tünik karcállónak a háza.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.