Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) FIREBLADE78 válasza malphitee (#1799) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Endomondo stb?

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1802) Tibee86 válasza malphitee (#1799) üzenetére


Tibee86
veterán

Pedometer++-t használom a widget miatt, ugyanazt mutatja mint a gyári app.

(#1803) cantu99


cantu99
csendes tag

Egy nagyon off topic kérdés az Árkádban kell átvennem az i6-ot van ott olyan üzlet ahol felteszik nekem a fóliát?

(#1804) FIREBLADE78 válasza cantu99 (#1803) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Melyik? Ha van gsm bolt,akkor ja,pl szegediben fizetni kell egy ezrest érte

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1805) cantu99 válasza FIREBLADE78 (#1804) üzenetére


cantu99
csendes tag

A budapestiben :)

[ Szerkesztve ]

(#1806) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Sziasztok! Tegnap jött meg a 2. i6om (az elsőnek jött fel a ragasztása a képernyő szélén). A problémám az lenne, hogy iszonyat lassú a wifi a telón kb. ma délutántól itthon. Egyenlőre csak itthon tudtam kipróbálni, de napközben tökéletesen működött ezzel, ill. másik wifi-vel is. Mi lehet a gond? 8.1.2

(#1807) laszak válasza cantu99 (#1805) üzenetére


laszak
tag

Space, 500 HUF-ért rakta nekem fel:
[link]

(#1808) Pipikék


Pipikék
tag

Talalkoztatok olyan hibaval pl 100% aksi kijelzés ujraninditom akkor meg 97 %? De nem mindig van ez igy csak néha csinalja.

(#1809) B-L-A-C-K válasza Pipikék (#1808) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Töltsd fel csontra, majd Home + Power gombos reset, ha újraindult húzd le a töltőről. Elvileg ez bekalibrálja a %-os kijelzést...

(#1810) catroot válasza Pipikék (#1808) üzenetére


catroot
veterán

Mennyi ideig volt ilyenkor még a töltőn?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#1811) Pipikék válasza catroot (#1810) üzenetére


Pipikék
tag

Elég sokáig volt tolton amikor levettem kb olyan 10 percet nyomtam de még mindig 100-on volt ujrainditottam akkor lett 97-en a %

B-L-A-C-K

bekalibrálom mitol lesz jobb ? Netaj az uzemido, vagy mit csinal pontosan? :)

(#1812) kali válasza Pipikék (#1811) üzenetére


kali
legenda

a töltöttségi érték kijelzése lesz/lehet úgy pontosabb.

(#1813) malphitee


malphitee
senior tag

Sziasztok telefon rokonok . Egy olyan problémám lenne hogy a telefonnal készített képeket, mikor dlna programmal (imediashare) a full HD tv men meg szeretnem jeleníteni akkor nem a kép teljes egesze kerül ki a tv képernyőre hanem eléggé be van kicsinyített . A problémát nem értek mert elvileg a telefonnal fullhd bán lehet csakis fényképezni a tvm is az.. Hogy lehet megoldani hogy teljes méretben lássam az képet a tv-men?

(#1814) B-L-A-C-K válasza Pipikék (#1811) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pontosabban fogja mutatni, annyi.

(#1815) Pipikék válasza B-L-A-C-K (#1814) üzenetére


Pipikék
tag

Köszönöm :)

(#1816) malphitee válasza malphitee (#1813) üzenetére


malphitee
senior tag

Valaki reagáljon pls.

(#1817) erdoke válasza malphitee (#1816) üzenetére


erdoke
titán

Légyszi ne írd be ugyanazt a kérdést több témába, és a szakmaiban upolást is tiltja a szabályzat.

A legjobb aláírás a héten

(#1818) dodoal9


dodoal9
csendes tag

Sziasztok.Szeretnék kérni segítséget.Vettem egy vodás függő i6-ot.Nem akar csatlakozni wifi-re.Mi lehet a probléma?Előre is köszi.

(#1819) erdoke válasza dodoal9 (#1818) üzenetére


erdoke
titán

Kiírja, hogy „Nem akarok csatlakozni a Wi-Fire"? Hány hálózattal próbáltad? Milyen titkosítás van rajta? Titkosítás nélkül se csatlakozik?

A legjobb aláírás a héten

(#1820) dodoal9


dodoal9
csendes tag

Köszönöm megoldódott.A router-rel volt gond.A másnaposság hatása :)

(#1821) malphitee válasza erdoke (#1817) üzenetére


malphitee
senior tag

Oké , de ez a szakmai téma erős túlzás mert 2 napja nincs válasz .

(#1822) erdoke válasza malphitee (#1821) üzenetére


erdoke
titán

Egy téma nem attól lesz szakmai, hogy egy adott kérdésre milyen gyorsan érkezik válasz. :N
Egyébként a DLNA szerintem nem a legjobb szabvány (?), illetve az adott alkalmazással is lehetnek gondok. Apple TV-vel hibátlanul működik.

A legjobb aláírás a héten

(#1823) #19708160 válasza malphitee (#1813) üzenetére


#19708160
törölt tag

hasonló gondom van a szuper uhd-s televiziómon kis képekben jelenik meg minden nem tudom kirakni nagyra,ha nagyitom teljes méretre akkor elég pocsékan mutatja a képeket.Talán mert samsung :)

(#1824) szabogabor10 válasza malphitee (#1813) üzenetére


szabogabor10
veterán

Apple TV-vel minden gondod megoldódna. Apple cuccokhoz erősen ajánlott a beszerzése, ha TV-re szeretnél tartalmat vetíteni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#1825) hanti válasza #19708160 (#1823) üzenetére


hanti
senior tag

Nem, mert 8,3 x több pixel van a tévén és a telefonod képe még az 1/8 sem éri el a TV képernyőjének.

malphitee: Nálad is ugyan az a gond csak ott fele a telód felbontása a TV-nek (ha 6- od van)

[ Szerkesztve ]

(#1826) _Csaba_ válasza szabogabor10 (#1824) üzenetére


_Csaba_
senior tag

De vezetél nélkül airplay-en szépen átlehet küldeni egy hd filmet a tv-re?
Nekem volt anno apple tv-m, de nem támogatta a macbook alu az airplay-t.. Ezért külső programmal próbálkoztam. De az nem volt tökéletes, volt hogy hang nem volt, volt hogy a képarány nem volt a megfelelő.

(#1827) erdoke válasza hanti (#1825) üzenetére


erdoke
titán

A telefon kijelzője nem érdekes, ha az alkalmazás és a kimenet is támogatja az adott felbontást. Apple Tv-re AirPlayen teljes képernyősen teszi ki a 16:9-ben lőtt fotókat, illetve videókat.

A legjobb aláírás a héten

(#1828) hanti válasza erdoke (#1827) üzenetére


hanti
senior tag

Az rendben, de a TV 98% a képernyőt tükrözi le és a kérdezőknek meg a világ 98%- nak nincs Apple TV-je és nem kompatibilisek az Apple csatlakozóival.

[ Szerkesztve ]

(#1829) erdoke válasza hanti (#1828) üzenetére


erdoke
titán

Nekem egy WD TV-m is van (médialejátszó), és az ahhoz való alkalmazással is teljes képernyősek a képek, videók, de még a TeCső is.
Lehet, hogy van jól működő szoftveres megoldás direktben is DLNA-s tévére, de az biztos, hogy nem tükrözni kell a telefon képét, mert akkor értelemszerűen nem lesz teljes képernyős. Kivéve talán a 6 Plust Full HD tévére tükrözve, de abban se vagyok biztos.

A legjobb aláírás a héten

(#1830) hanti válasza erdoke (#1829) üzenetére


hanti
senior tag

Én csináltam egy hálózati felhőt és azon keresztül tudom rendesen nézni.
A 6+ az elméletileg fullos kell hogy legyen FHD-n.

(#1831) univerzita válasza malphitee (#1813) üzenetére


univerzita
addikt

Én most próbáltam imediashare-val Samsung tv-re iPadrol kitenni képet. 47-es a tv és a kép majdnem kitölti a képernyőt( két szélét nem mert a tv 16:9 de e képek nem.)

(#1832) P00By válasza B-L-A-C-K (#1797) üzenetére


P00By
nagyúr

Sok időt megspóroltál nekem, hibátlan a tok! ;)

(#1833) B-L-A-C-K válasza P00By (#1832) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Akkor neked is bevált...;)

(#1834) Punisher15


Punisher15
tag

Sziasztok

[link]itt néztem a telefon h innen veszem meg.Ha jól néztem 2év garit adnak alapból csak nem tudom hogyan.És "kicsi" pénzért lehet rá még 2-őt.Szerintetek itt vegyem meg vagy appstoreba?

Origin/Psn ID.: HU_Bunyec ....Az élet egy szar játék. De a grafikája nagyon ott van!

(#1835) HUTCHDB válasza erdoke (#1827) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Milyen app-ot hasznalsz 16:9-es fenykepek keszitesere?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1836) P00By


P00By
nagyúr

Fel kellet raknom új itunes-t, erre letörölte a régi telefonról készült mentéseimet :O

(#1837) erdoke válasza HUTCHDB (#1835) üzenetére


erdoke
titán

Camera+

A legjobb aláírás a héten

(#1838) nokia6500s


nokia6500s
csendes tag

Sziasztok!
Elsősorban azokhoz szól a kérdésem, akik Magyarországon hivatalos boltban vásároltak iPhone 5s-t vagy 6-ot. Én úgy tudtam, hogy a Magyarországon vásárolt készülékekre (Istyle,Icentre,Apple.hu,stb) újraindul a garancia (újra 1 év), ha valami okból meghibásodik a készülék és fődarab cserére szorul. Tegnap bementem az Icentre-be megkérdeztem, hogy a náluk vásárolt készülékekre újraindul e a gari, és azt a választ kaptam, hogy: "Már nem indul újra a garancia a csere után, mivel sokan visszaéltek ezzel." Így kb. ugyanannyit érne a hivatalos Magyar viszonteladónál vásárolt telefon, mint amit külföldről hoznak be, ugyanis tudomásom szerint a külföldön vásárolt telefonokra, ugyanis -tudtommal- azokra 90 nap garanciát vállal hivatalosan az Apple. Nektek mi a tapasztalatotok? iStyle-nál is ez a helyzet?
Előre is köszönöm a segítséget! :R

(#1839) Tibee86 válasza nokia6500s (#1838) üzenetére


Tibee86
veterán

Szeptemberben cserélték az 5S-t az iStyle-ba, újraindult a garancia.
Valaki majd biztos belinkeli, de tudtommal jogszabály, persze szóban azt hazudnak, amit csak akarnak. Ilyenkor célszerű megkérni emberünket, hogy akkor ezt a szöveget írásba is vállalja.

[ Szerkesztve ]

(#1840) B-L-A-C-K válasza nokia6500s (#1838) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mindig kavar van ezzel kapcsolatban, már én se tudom mi az igaz és mi nem. Ha újraindulósat akarsz vegyél szolgáltatósat, annál eddig is, és most is újraindul....

(#1841) spawn21 válasza nokia6500s (#1838) üzenetére


spawn21
veterán

Ezért kell szolgáltatótól venni, ahogy előttem is írtak. Ott mindíg újraindul.

iPhone 13p

(#1842) Tibee86 válasza spawn21 (#1841) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem feltétlenül, szakmaiban lehetett olvasni több esetet is, mikor vodás telefont vittek iStyle-ba és nem indult újra a garancia.

(#1843) pusihusi válasza HUTCHDB (#1835) üzenetére


pusihusi
addikt

Szia itt nem igen lehet romolni :( még szerencse a tabom droidos, azt lehet nyúzni! De ezt nem kell megy mint a villám!

Üdv. Feri!!

(#1844) spawn21 válasza Tibee86 (#1842) üzenetére


spawn21
veterán

A T-nél adtam le, nem tudom hogy a Vodánál hogy megy.

iPhone 13p

(#1845) B-L-A-C-K válasza Tibee86 (#1842) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Közbe kitudakoltam hogy akármilyen apple boltba viszel leadni szolgáltatós telefont, vinni kell a szolgáltatós garit, és le kell pecsételtetni azt is mikor átveszed az új telefont, és akkor a szolgáltatónál az 1 év újra indul...Ha ezt nem csinálod meg marad a 3 hónap apple gari, de ugye hallani olyat is aki 1 év apple garit kaptak...

[ Szerkesztve ]

(#1846) Asbee válasza B-L-A-C-K (#1845) üzenetére


Asbee
veterán

A t-mobileoshoz nincs már garanciapapír. Egy számla van, ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1847) Sev!er


Sev!er
aktív tag

Sziasztok! Valakinek 5let arra, hogy mitől lehet az, hogy egyszer jól megy a wi-fi és szupergyors máskor meg rohadt lassú? Ugyanarról a routerről használom (itthon). Nagyon idegesítő így. Köszi

(#1848) M.Eriksen válasza Asbee (#1846) üzenetére


M.Eriksen
tag

De van garanciapapír. A T honalpján bejelentkezés után tudod letölteni a dokumentumok közül.

(#1849) HUTCHDB válasza erdoke (#1837) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

:R

MÁS:

Srácok!
Nálatok nincs jelen a hívás fogadási bug?
Gondolom ismeritek, csöng a telefon, jön a bejövő hívás, elhúzzuk a csúszkát, és kb. 2-3 mp-ig még tovább csöng ...
Nálam, és minden ismerősömnél jelen van ez, viszont a másik - iphone általános- topicban egyesek szerint ez nincs jelen a 8.1.2-es szoftvernél, már kijavították.

Nálatok mi a helyzet?

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1850) perfecthet válasza HUTCHDB (#1849) üzenetére


perfecthet
csendes tag

üdv,nekem i6 óta megszűnt.Valószínű a régebbi mentésekből maradt bent a bug,újrahúztam,amikor megvettem,azóta nincs.Üdv

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.