Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) ILoveMyPhone


ILoveMyPhone
csendes tag

Péntektől én is gyarapítom az Iphone 6 tulajdonosok táborát :) eddig nagyon pozitív minden a telefonnal kapcsolatban a dizájnt kell még kicsit szoknom mert az 5/5S generációkat már nagyon megszoktam de a 6 is mint minden Iphone egy műremek csak nagyon más kinézetre a 4.7 colt is meg kell szokni de úgy egyébként jó a telefon nagyon gyors nagyon szépen fényképez böngészés is remek rajta :) Azt kell még kitalálnom milyen tokot vegyek rá ideiglenesen van egy amit kaptam ajándékba ahol vettem de ha megjelenik Magyarországon a bőrtok szerint az lesz hozzá ideális . Ja és a telefonnak az aksija is jobb érezhetően mint az 5s-nek volt . Egyébként nem tudom miért álltak át erre a szürke színre miért nem matt fekete mint az 5 volt szerintem az 5 mai napig a legszebb telefon .

Iphone 6s 4.7

(#852) kovacscsi válasza ILoveMyPhone (#851) üzenetére


kovacscsi
tag

Egészséggel használd, üdv i6 táborában😀

(#853) Gábor0


Gábor0
tag

Csak azt tudnám, hogy 1 év múlva miért kerül majd fele annyiba? :D
Bevezetik a korbácsot a Foxconn gyártósorain?

[ Szerkesztve ]

(#854) Gergőke88 válasza Gábor0 (#853) üzenetére


Gergőke88
addikt

Igazán hasznos hozzászólás volt. :U

(#855) Szemi88


Szemi88
tag

Nekem ez a kerekített dizájn annyira nem jön be. Jobban tetszik az a vonal, amit a 4-től elkezdtek.

Jelenleg sima i4-em van, és még marad is, de ha cserélek majd akkor 5S-re fogok váltani. A 6 vagy a 6 plusz nekem szerintem kimarad. :)

iphone 14 pro, PlayStation 5, PS nick: Mr_SweetPeaShine

(#856) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Tudtok ajánlani aprón megbízható emberkét ,aki 230k alatt árulja a telefonokat? 16gb tárhely nekem elég

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#857) nederlanden válasza ILoveMyPhone (#851) üzenetére


nederlanden
senior tag

Szerintem ez az i6 titánba lenne a legszeebb okostelefon.Én tok nélkűl használom,ma is kiesett a zsebemből emelőre meg kerékkulcsra kbfél méterről és semmi.Egy microkarc nincs rajat közel 1
hiónapja.Napról napra rgyre jobban fog tetszeni.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#858) atirag


atirag
őstag

Az összes iphone karcolódik. Nem tudom a többihez képest jobban vagy kevésbé,de karcolódik. Az első fóliám a 3gs-en volt és a töbin nem. A 6-ra is csak azért vettem mert van egy olyan érzésem,hogy benne van az eladás lehetősége mert nem tartom annyira jónak.
Bár én sokat használom ,de nekem mind karcolódott. Leginkább kis karcok amik nem zavaróak használat közben,de voltak nagyobb karcok is. Pedig nem az arcán csúsztattam egyiket sem.
Láttam pár késes is kulcsos videot,de azokon csak simágatják a telefonokat. Ha valaki mellérakja a zsebében akkor az garantáltan karcos lesz.
De ebben semmi furcsa nincsen mert ez így normális.

(#859) kicsisean


kicsisean
tag

Sziasztok. Senki nem tudja még hogy mennyibe fog kerülni a telefont? Nekem telekomnál next s díjcsomagba kellene, de gondolom előrendelni csak a legnagyobb csomagba lehet majd nem?

(#860) Gergőke88 válasza kicsisean (#859) üzenetére


Gergőke88
addikt

Eddig is lehetett barmelyik csomaggal rendelni.
Arak ejszaka lesznek, talan este 1-2 oldalra felkerulnek majd ( szifon es tarsai).

(#861) Gábor0 válasza Gergőke88 (#854) üzenetére


Gábor0
tag

Szerintem is, de azért ismerd be, hogy nagy szemétség az Apple részéről ez az árlehúzás...

(#862) Handball94


Handball94
aktív tag

220.990Ft a kezdőár istyle-nál.

(#863) Gergőke88 válasza Gábor0 (#861) üzenetére


Gergőke88
addikt

Miről beszélsz??
Most is 170e egy 5s a hivatalos helyeken. Újonnan 220e volt.
Milyen fél ár akkor?

(#864) Rossi válasza Handball94 (#862) üzenetére


Rossi
addikt

Többre számítottam...

Lehet, hogy meg sem várom a karácsonyt? :DD

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#865) Gadgetfan_


Gadgetfan_
senior tag

Hmm... A T-nél olcsóbban megtudnám venni most az i6-ot, az előfizetésemre mint amennyiért tavaly ilyenkor az i5s-t vettem. Azért a pénzért most 6 Plust kapnék. :Y nem terveztem váltani, de lehet, hogy elcsábulok.

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#866) pdev1811


pdev1811
tag

akiket a választás során egyszerűbb dolgok vezérelnek (design, anyaghasználat, márkanév, méret, árazás, talán kamera és netes képességek) valószínűleg egy iPhone 6-tal is teljesen elégedettek lesznek.

tessék? szokásosan túlárazott.

egyszerűbb dolgok vezérelnek

még milyen "komolyabb" dolgok vannak?

[ Szerkesztve ]

(#867) Tibee86 válasza pdev1811 (#866) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem kötelező megvenni, lehet venni helyette 200ért Samsungot, mert az bizony megéri az árát. ;]

[ Szerkesztve ]

(#868) SpongyaBob válasza Tibee86 (#867) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Csak a szokásos troll. Ne foglalkozz vele :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#869) #79621120


#79621120
törölt tag

Telekom
Telenor
Vodafone

Apple Magyarország :

(#870) trane08 válasza #79621120 (#869) üzenetére


trane08
tag

na 16 gigás arany berendelve, remélem jövő hét pénteken itt lesz :D

[iPhone 6] https://www.facebook.com/harapottalmakozosseg

(#871) Hunt3r22 válasza Tibee86 (#867) üzenetére


Hunt3r22
őstag

+ Kapsz hozzá agyon optimalizált tácswízt ami még azon is laggol :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Xr

(#872) janitor01


janitor01
tag

Sziasztok,

Tudom, hogy sokatoknak már van de akinek még nincs és nem is fogott ilyesmit a kezében annak pár gondolat:

1. a 4,7 es i6 nekem i5 után nem volt nagy. Nagyobb volt de nem hatalmas. Simán bele lehet ugrani tapizás nélkül is, nem fogtok csalódni. Az i6+ ellenben hatalmas. Tényleg olyan nagy, hogy alaposan gondoljátok át, hogy megveszitek-e és látatlanba szerintem ne válasszátok ezt, csak ha hasonló méretű telefonról jöttök. Nekem sokkoló volt a mérete. Nem tudtam megfogni rendesen és kezelni is kényelmetlen volt, egy kézzel pedig konkrétan lehetetlen. A fotózásnál is akadályozott a mérete.

2. Képeken a telefon randa szerintem. Élőben szintén. Főleg az astroszürke. Nekem 3GS óta mindig fekete (vagy ahogy éppen hívják) iphonom van. Most előszőr gondolkoztam el azon, hogy nem az lesz. El is mondom mindjárt, hogy miért

Sosem hordtam tokban iphonet. Ezt viszont fogom. A kamera kiáll és nem lehet lerakni az asztalra. Lehet, hogy van akit ez nem zavar de a kamera akármilyen zafírkristályból növesztett karcolhatatlan bizbasz én nem akarom, hogy azon támaszkodjon fel egy negyedmilliós cucc. Namost az asztroszürkére fele annyi jó színkombinációt sem tuodk kitalálni mint a fehérre:)

Ahogy írtam a telefon randa de ha megemeled megfogod akkor véged. Nekem végem volt. Ahogy a kezembe került megint elkapott az a hú sztakva érzés.

3. Akinek 5s-e van szerintem bátran hagyja ki ezt a generációt. Az a telefon sokáig tartja majd az árát, hisz ez lesz a legjobb ekkora mérető iphone, és sokan vannak akiknek nem kell nagyobb! Viszont a 6 nem volt érzékelhetően gyorsabb az 5s nél, már amennyit az Istoreban meg tudtam nézni. Én 5 ről váltok ott már azért látható a különség.

4. Ne vegyetek 16 GB-osat. Mind az ios8 sok helyet foglal és egy ilyen telefon már elég rendes méretű képeket csinál. Egy komolyabb nyaraláson egyfolytában megtelik majd a memória ami szerintem baromi idegesítő. Pláne ha mondjuk van fent pár komolyabb app.

Remélem volt akinek segítettem én Liverpoolban tapiztam őket kb egy hónapja, akkor ott még teljesen hiánycikk volt, nem tudom a magyarok mennyit kaptak belőle de Én már 1:14 perckor nem tudtam sehol rendelni (se istyle, se apple.hu, se icentre)

(#873) Rossi válasza janitor01 (#872) üzenetére


Rossi
addikt

Sok mindennel egyetértek, de:

Én is a 16GB vs. 64GB között vacillálok, de csak a fényképezés miatt szerintem nem érdemes a nagyobbra beruházni, max. 4-5MB egy kép...

HD videó, az már más téma mondjuk.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#874) janitor01 válasza Rossi (#873) üzenetére


janitor01
tag

Azért ne feledd el, hogy:

Az IOS 8 eléggé szereti a helyet.
Panoráma képek 20+mb osak. és akkor jön a többi képed videót
A messages és az Email app együtt is megesznek 500 MB ot nálam. Tudom, hogy lehet törölni már őket 30 nap vagy egy év után de én szeretem, hogy megvannak
Egy rendes navi program 1-1,5 GB
Az az 5 app amit sztem mindenki felrak (facebook, instagramm, whatsupp/viber, iphoto, gmaps) szintén vagy 3-400 MB
Zenék, ha mached is van és szüken tartod akkor is mondjuk 1 GB
E-books, és a podecast még vagy 200 Ml minimum.

Szerintem aki hozzám hasonlóan évek óta iosen van és hozza magával a dolgait 10 Gb ot azonnal elfoglal minimum.

(#875) Zjunior válasza Rossi (#873) üzenetére


Zjunior
veterán

Nekem 5S-en fifa 14 igo foglalt 4gb szval maradt 8gb a 16ból...
Én 64gb i6-t vettem most van 30gb szabad úgy h mindent megengedhetek magamnak!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#876) Zjunior válasza pdev1811 (#866) üzenetére


Zjunior
veterán

Agyon értesült vagy látom:(!
S5 245k rol indult, lg 3 240, M 8 260!
2 hónap után 160k korul állnak...
Lehet rohanni megvenni azokat!
Lg G3 S-t hajítják ingyen utánad, javaslom siess, biztos fogy!;)

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#877) nederlanden válasza janitor01 (#872) üzenetére


nederlanden
senior tag

Te használod vmelyiket?
Egyébként nekem a legszerethetőbb és legstabilabb iphoneom eddíg az össz közűl(i6 16g fekete)több mint 1hónapja 1-szer indítottam újra azt sem lefagyás miatt

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#878) SpongyaBob válasza nederlanden (#877) üzenetére


SpongyaBob
veterán

"több mint 1hónapja 1-szer indítottam újra azt sem lefagyás miatt"

Mert ennek aztán a telefonhoz nagyon sok köze van. Nem gondolod, hogy ez a rendszertől függ? Az elmúlt két hónapban négy iOS frissítés volt, némelyikekkel voltak gondok ezért jött újabb frissítés.

Az 5s amióta megvan (2 hónap) még nem kellett fagyás miatt újraindítani. Szerintem ez stabilabb iPhone, már ha érted :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#879) kchris78


kchris78
veterán

hely az tenyleg felhasznalas kerdese... en elofizettem iTunes Match-re, ezzel eleg praktikusan lehet banni a zenekkel, csak egy net kell es hallgathatom a teljes zenegyujtemenyemet, letolthetek offlinera barmit (ha 64GBos iPhone-om lenne akkor sem tudnam feltenni az egeszet). Navigacio, Sygic szerencsere nem tul terjeszkedos, es nincs minden folyamatosan fenn. Par program... igy meg van 7GB helyem a 16-bol. Ez meg nekem igy rendben van de az i6s vagy i7 mar biztosan 64-es lesz - szerintem akkor mar 16-os nem is lesz.

Ha elkezdenek fotozni, lenne gyerek vagy en lennek nagy jatekos es pakolnam fel oket az is onmagaban tobb GB.. ugyhogy nem megoldhatatlan de mar torodni kell vele.

(#880) nederlanden válasza SpongyaBob (#878) üzenetére


nederlanden
senior tag

Nekem egy időben volt az i5s és az i6 ,ugye tudod,h nem kérdés és vita tárgya,h melyik a jobb.
Huh,,inkább ne szólaltál volna meg,és nem pirítod magad.
Nálam az i5 fagyogatott másnál soha,pedíg egy rendszer!óóóh

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#881) SpongyaBob válasza nederlanden (#880) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Látom felfogtad amit írtam. Menj és takargasd be este az i6-ot nehogy megfázzon.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#882) janitor01


janitor01
tag

Nekem jelnlelg egy 16GB os i5 öm van és alig van rajta szabad hely szal a számok amiket írtam azok kb az én usage adataim. Így nekem a váltás nagyon időszerű!

Egyébként volt 3GS em most egy i5 öm van, van mellé egy ipad 3, asszonynak van egy i5s és soha egyik sem fagyott még le (vagy ha igen akkor nem emlékszem rá, tehát nem lehetett túl gyakori)

Nekem összeségében elég jó tapasztalataim vannak az IOS-ről stabilitás tekintetében. Van itunes match is de azt szerintem le fogom mondani. A spotifyt sokkal többet használom.

Egyébként van egy macbookom is és mióta kijött a yosemite meg a ios 8 azóta tényleg elképesztő, hogy milyen szinkronban működnek a dolgok együtt. A family sharing pedig igazi áldás! Sőt az évek alatt beszereztem airplayes hifit is. Hát ez az amit a legjobban imádok! Ez az ökoszisztéma amivel így körbe lehet venni magadat valóban elképesztően jól működik. Az egyetlen dolog ami miatt szívom a fogam az természetesen ezeknek a készülékeknek az ára, de ez már egy másik lapra tartozik (egyébként itt szeretném megjegyezni, hogy aki fordít energiát, hogy adja-vegye ezeket az eszközöket ha kell évente az elég kis ráfordítással elérheti, hogy mindig kb. a legfrissebb dolgai legyenek).

Amit ki akartam hozni az egészből, hogy valóban hihetetlen egyszerűen és jól működnek együtt az alma gépek ezért megbocsátom azt, hogy az i6 messze nem a legszebb Apple telefon!

Itt szeretném még megjegyezni, hogy a 3GS egy barátomnál van jelenleg a mai napig is működik. Bár már inkább ügyes mint okos telefon de neki ez is elég.

(#883) Gábor0 válasza Gergőke88 (#863) üzenetére


Gábor0
tag

Az iPhone 5S 260 ezerről indult tavaly szeptemberben, most már 147500 Ft-tól elérhető,
természetesen csak a kártyafüggetlen és legolcsóbb változatra gondolok!

[ Szerkesztve ]

(#884) Gábor0 válasza Handball94 (#862) üzenetére


Gábor0
tag

Akkor már vesztett az értékéből, pár nappal a megjelenése után a sima 6 még 260 ezer körül volt.
(Természetesen kártyafüggetlenül és 16 GB-os kivitelben.) :)

(#885) Tibee86 válasza Gábor0 (#883) üzenetére


Tibee86
veterán

Ezeket az árakat honnan szedted??
Az 5S pont ugyanannyiba került egy éve, mint most az i6 (220.990ft)
A 6 megjelenésével lett olcsóbb, jelenleg 185.990ft.
Ne legyen már a sufnigsm-es, áfacsalt, külföldi szolgáltatós, Angliába kimegyek behozom +50 ezret ráteszek árak a mérvadóak..

[ Szerkesztve ]

(#886) Gábor0 válasza Tibee86 (#885) üzenetére


Gábor0
tag

árgép, árukereső, olcsóbbat.hu stb.
megőrzik a régi árakat és az árváltozás is nyomon követhető egy diagrammon.
Természetesen Mo-i ÁFA-s számlával.
Ha meg konkrét üzlet neve kell, akkor pl. vip-phone, gsm-line stb.

[ Szerkesztve ]

(#887) mondomén válasza Gábor0 (#886) üzenetére


mondomén
őstag

Ez mind gsm bolt. Hivatalos árak azok amiket tibi írt.

(#888) Gábor0 válasza mondomén (#887) üzenetére


Gábor0
tag

Ezt most nem értem. Ezek akkor minek számítanak?
Mert ÁFA-s számlát, garanciát kaptam, személyesen vettem át.
Sőt azt is írtam, hogy kizárólag kártyafüggetlen telóra vonatkozik az ár.
Akkor most mi nem stimmel? :)
Amikor meg először írtam az árról, az hetekkel ezelőtt volt...

[ Szerkesztve ]

(#889) mondomén válasza Gábor0 (#888) üzenetére


mondomén
őstag

Hivatalos ar az amit apple partnereknel es szolgaltatoknal latsz kiirva. Ezek a gsm boltok kintrol hozzak be a telefonokat 'ki tudja honnan', arakat meg kenyuk kedvuk szerint varjaljak.

(#890) kchris78 válasza mondomén (#889) üzenetére


kchris78
veterán

... meg a szamlakat is...

(#891) janitor01 válasza Gábor0 (#883) üzenetére


janitor01
tag

Azért itt van egy kis félre értésed szerintem az iphone 5S a i6 bejelentése után esett be 170-190 közé (szigorúan 16Gb osról beszélek!) és a megjelenés után 170 alá miután az apple is csökkentette az árakat. A használ 5S ek mennek 130 körül ha jó állapotúak.

(#892) Elpresidente válasza Gábor0 (#888) üzenetére


Elpresidente
tag

Lehúzásnak, gyors pénzszerzésnek, kapzsiságnak...

Páran már megírták, a hivatalos ár az apple.hu honlapon megtalálható.

Xbox gamertag: goserHU

(#893) kicsisean


kicsisean
tag

Sziasztok! Valaki tudna nekem valami választ adni arra, hogy a Telekomnál 64 gb-s iPhone 6 miért nem kapható arany színben?:D Csak mert a telekom-os ügyintéző nem tudja a választ...
Ez vicc???

(#894) bobooo válasza kicsisean (#893) üzenetére


bobooo
addikt

Mert talán elfogyott?! :U

(#895) kicsisean


kicsisean
tag

Nem, eleve nem lehet aranyba rendelni csak ezüstben és asztroszürkében! :/

(#896) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Kínában feltűnt a 32Gb-os verzió mindkettőből. :F

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#897) Skorpio.59 válasza kicsisean (#895) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Mert a Tnek ilyen érdekes rendelési politikája van.Anno nekem is sok bosszúságot okoztak/m8/,csak ezüst ben voltak hajlandóak rendelni,holott a forgalmazó raktárában minden színben volt....Valaki eldönti helyetted,hogy neked mi tetszik..

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#898) spawn21


spawn21
veterán

Azért kész vicc, hogy kint UK-ban, csak aranyból lehet kapni 64 giga felett. Ilyen ratyi színt.
A csávó annyira rám akarta tukmálni, hogy ez a király color. Vigyek egyet.

iPhone 13p

(#899) Skorpio.59


Skorpio.59
aktív tag

Az ''előlap'' fehér színe az mitől függ? You tube-on láttam asztro szürkét fehér és fekete elő lappal is.

[ Szerkesztve ]

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#900) spawn21 válasza Skorpio.59 (#899) üzenetére


spawn21
veterán

Arany, ezüstnél fehér az előlap

iPhone 13p

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.