Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) Parallaxis válasza HUTCHDB (#630) üzenetére


Parallaxis
addikt

Most te jossz egy samsung es egy ios kepernyokeppel!
Varjuk! ;)

iOS-en csak a töltéstől számított időt mutatja, az most 4 nap 14 óra és a használat 3 óra 13 perc (keveset használtam az utóbbi időben).

A Note-on meg felesleges lenne, mert ma reggel indítottam újra.

Szerintem indítsd újra a készüléked, lesz végre szegény rendszerednek egy kis plusz memóriája és sokkal gyorsabb lesz :D

--

Mint írtam, nem izgat, hogy ki milyen ellenvéleménnyel van, én ezt tapasztaltam és a fórumokban is sokan ezt tapasztalják. Az, hogy 1-2 usert nem zavar a memória elfogyása, a belassulás és az esetleges hibás működés, ez engem különösebben nem érdekel.

(#652) Touch-ko válasza Lacy6 (#608) üzenetére


Touch-ko
őstag

En szemely szerint nem talalkoztam meg 8.0-nal sem olyan hibakkal amiket fenti irtal. 8.0.2-nel egyszer akadt be a Safari, de utana mar mukodott. Legutoljara amikor resetelni kellett az iPhone3G-met, akkor egy app az AppStore-bel fagyasztotta le, 2008 karacsonya korul. Emlekszem ra, mert elotte sosem tapasztaltam, iPhone fagyast. Igaz ezt azota sem sikerult eloideznem.

iPad3, i5,i5S,iPad Mini Retina, valamint i6-on nalunk normalisan mukodik minden.

Nemtudom honnan szerzed az infot, miszerint az M8-nak kisebb a software problemak szama, szerintem nem igaz. Meg szerintem annak ellenere sem, hogy M8-bol mennyit adtak el, es iOS8-at futtato eszkozbol hanyszor tobb van.

Mellesleg nem ertem miert M8-at hozol fel egy iPhone6 topicban es miert probalsz minket gyozkodni..
Gondolom ezek utan nem sertodsz meg, ha kijelentem, hogy jottel hitet teriteni.. :)

(#653) Touch-ko válasza Lacy6 (#626) üzenetére


Touch-ko
őstag

`Üzemidő nem sokkal lett jobb mint az 5S-nek, ` A vegen meg netet is megosztottam 1 eszkoz volt kapcsolodva a telefonhoz.

2GB RAM?
Nezd meg az ehhez kapcsolodo tesztet es latni fogod itt: [link] , hogy a kevesebb mag, kevesebb RAM mellett mennyivel gyorsabb,

HUTCHDB:

iOS-en nincs ilyenrol info, igy kepet nem tudok kuldeni, szoval muszaj lesz elhinned, hogy a 3 honap iOS-en is teljesen realis ujraindulas nelkul. En csak frissiteskor szoktam ujrainditani, pontosabban akkor magatol indul ujra.

[ Szerkesztve ]

(#654) INGJOKE válasza zeg (#531) üzenetére


INGJOKE
veterán

Csak okosan osztogass arc, mert nekem Iphone-om van és H-s astrám... :P

(#655) INGJOKE válasza Touch-ko (#652) üzenetére


INGJOKE
veterán

Nekem I4-em van, de azért komoly gondban voltam először, mikor semmire sem reagált, hogy hogy kell újra indítani. A feleségemé kezdte, aztán az enyém kb 1 év alatt a két i4-et 3-4x újra indítottuk, az mellet, hogy ez engem nem érdekel. Mikor Iphone-ra váltottam furcsa, volt hogy este nem kapcsolhatom ki, mert akkor reggel nem ébreszt. Megszoktam. A feleségem most cserélte le sony z1c-re a készüléket és nagyon meg van vele elégedve. Arról nem beszélve, hogy 116 e volt a telefon és egy 10-esért a szlovákoktól rendeltem hozzá egy 64 gb-os kártyát, így már fényképezhet annyit amennyit akar... az mellet, hogy én is gondolkozok most már telefon cserén és az i5s áll nyerőre... de soha se mond, hogy soha... :)

(#656) joey04 válasza HUTCHDB (#638) üzenetére


joey04
titán

csak azt szeretném elérni, ha nem lennének sztereotípiák
na ez az. én is ezt szeretném, én is használok rengetegszer droidot hónapokig. legutóbb note 3-at 7 hónapokig. és azokat tapasztalom amiket leírtam. és számomra pedig ezért "elfogadhatatlan" az a kijelentés, hogy a droid ugyan olyan stabil. Igazából le is szarnám már a témát, ezen a fórumon meg pláne, de pont a bugos iOS 8 miatt újra élénken érdeklődök a droidok után, a note 4-et és róla a teszteket valamint a személyes találkozást különösen várom.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#657) huszar90


huszar90
aktív tag

érdekes módon nem érzek késztetést hogy leváltsam a sima 5-ösöm. peddig eddgi mindig rohantam az újért... :U

(#658) Tibee86 válasza huszar90 (#657) üzenetére


Tibee86
veterán

Akkor egy évet átaludtál, mert közben volt egy 5S is. ;]

(#659) INGJOKE válasza Tibee86 (#658) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez nekem is eszembe jutott, de sokkal jobb hogy te szólsz be... :DD

(#660) HUTCHDB válasza Parallaxis (#651) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szoval nem izgat, ki milyen ellenvelemenyen van?
En nem tapasztalom ezeket a hibakat, sot nagyon sokan nem tapasztaljak.
Kollegaim tucatjaval hasznalnak szolgalati telefonkent filleres androidokat (Lg l5) es ott sincs semmi hiba, semmi fagyas, semmi fc.
Megy a netezes, megy a navigacio, hivas, sms, mail.

Nem tudom milyen androidos felhasznalo vagy, ha ugy gondolod, hogy csak az ujrainditassal erheto el az altalad jelzett eredmeny.
Csak jelzem, a memoriafelszabaditashoz nem kell a keszuleket ujrainditani...ez is egy reg begyepesedett mondas, hogy az android csak ujrainditassal "hozhato ismet formaba".
Mostmar az is felmerult bennem, es halkan kerdeznem csak meg, hogy egyaltalan van-e androidos telefonod?

Az i6 telekomos ararol mikor varhato konkretum?
Azert szoktak itt is a szolgaltato munkatarsai forumozni, hatha...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#661) joey04 válasza HUTCHDB (#660) üzenetére


joey04
titán

Mostmar az is felmerult bennem, es halkan kerdeznem csak meg, hogy egyaltalan van-e androidos telefonod?
Magyarul ha más véleményen van akkor szerinted hazudik. btw note 3 topikot ha végigpörgeted a nevére rákeresve akkor láthatod, hogy nem kamu.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#662) INGJOKE válasza joey04 (#661) üzenetére


INGJOKE
veterán

Szerintem is kamuzik... :) :)

(#663) Gábor0 válasza robiii (#644) üzenetére


Gábor0
tag

Ez csak a 6 Plus ugye? :)

(#664) kchris78 válasza HUTCHDB (#660) üzenetére


kchris78
veterán

(Szerintem!) Ez mind attol fugg hogy milyen programot hasznal az ember droidon. ha nem hasznalsz olyan programot ami szarul van megirva akkor elhiszem hogy nincs gond vele, es honapokig nem kell restartolni. De amit en nem tudok a droidban elfogadni az az hogy NEKEM kell figyelnem hogy nehogy valami vacak programot telepitsek ami vagy befoglal egy rakas memoriat amit nem biztos hogy fel lehet szabaditani (memory leak) vagy folyamatosan porgeti a processzort (igazabol eleg csak annyi hogy ne menjen le sleep-be). Legyen az oprendszer feladata hogy a sok memóriát/energiát használó processeket lenyomja... Vagy.. 2GB-nál már mindegy hogy van egy kis memory leak mert elég ígyis, és a több mint 3000mAh is elég akkor is ha a CPU nem megy le sleep-be - úgyis az 5-6" LCD (IPS/AMOLED) fogyasztja a legtobbet.

(#665) Lacy6 válasza Touch-ko (#652) üzenetére


Lacy6
senior tag

Link

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#666) Parallaxis válasza HUTCHDB (#660) üzenetére


Parallaxis
addikt

En nem tapasztalom ezeket a hibakat, sot nagyon sokan nem tapasztaljak.

Sokan meg igen. Olvasgass fórumokat, folyamatosan visszatérő problémákra mindig ott a válasz, hogy indítsd újra, megjavul. :D

Nem tudom milyen androidos felhasznalo vagy, ha ugy gondolod, hogy csak az ujrainditassal erheto el az altalad jelzett eredmeny.

Olyan, akinek ez a tapasztalata az elmúlt 5 év közel 30 Androidos készüléke után.

Csak jelzem, a memoriafelszabaditashoz nem kell a keszuleket ujrainditani...

A memory leak máshogy nem gyógyítható. Már fél nap használat után sem tudsz annyi memóriát felszabadítani, mint bootolás után, nem hogy 3-4 nap elteltével.

Fél nap utáni maximálisan elérhető memória:

Bootolás után elérhető memória:

...és ez csak fél nap használat.

Mostmar az is felmerult bennem, es halkan kerdeznem csak meg, hogy egyaltalan van-e androidos telefonod?

Ez bennem is felmerült már, mert érdekes mód, akárhány gyártó, akármilyen droidos készüléke kerül hozzám, az mind produkál valami hülyeséget, bezzeg az itt fórumozó megmondóembereknek nem.
Igaz az adott készülékek topicja tele van panaszokkal, de persze ez nem gond, ha tagadjuk, akkor problem solved...

[ Szerkesztve ]

(#667) HUTCHDB válasza joey04 (#661) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ezt nem ertem.
Nem arra ertettem, hogy ha mas velemeny van, akkor mar nincs is androidja, olyat meg plane nem hogy hazudik.
Egyertelmuen arra, hogy a memoriahasznalatos megjegyzese ismet egy ferdites, es ismet a regi iphone-os megjegyzes jott elo, vagyis, hogy az android ugy jo ha ujrainditjuk.

Nem kell tulgondolni a dolgot, de ha valaki azt irja, hogy a memoriauriteshez ujra kell inditani a keszuleket, akkor joggal merul fel a kerdes, hogy egyaltalan van-e ilyen keszuleke...

#666) Parallaxis !

Erdekes olvasmany lehet szamodra az android memoriahasznalata. Ajanlom, nezz utana! ;)

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#668) joey04 válasza HUTCHDB (#667) üzenetére


joey04
titán

A memory leak rengetegszer feljön a legújabb készülékek esetében is mind a hazai mind a külföldi fórumokon. Igen, ismerem az android memóriakezelését, de ez ugye nem az. btw iphone-on is teli a memória ios 7 óta, ezzel nincs is gond, az üres memóriának alapvetően nem sok értelme van.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#669) Parallaxis válasza HUTCHDB (#667) üzenetére


Parallaxis
addikt

Egyertelmuen arra, hogy a memoriahasznalatos megjegyzese ismet egy ferdites, es ismet a regi iphone-os megjegyzes jott elo

Olyan régi, hogy a Note 3-ra elérhető létező legfrissebb rommal készítettem a fenti két shootot alig pár perce.

Szegény Note-nak nem szólt senki, hogy az Androidon nincs memory leak :D
Tényleg vicceseket írsz...

(#670) crey


crey
MODERÁTOR

Srácok, privátban vitassátok meg az androidos memórialeak kérdését ha szabad kérnem... Ez maradjon már meg a készülék topicjának. Köszi.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#671) Parallaxis válasza joey04 (#668) üzenetére


Parallaxis
addikt

az üres memóriának alapvetően nem sok értelme van.

Ez persze féligazság, mert kevesebb erőforrásba kerül betölteni az adott alkalmazást, mint előbb kilőni a feleslegesen gyorsítótárazott szemetet és úgy betölteni amit TE szeretnél használni.
Az Android minden értelem nélkül gyorsítótáraz olyan alkalmazásokat, amiket az életben nem használsz, csak éppen nem tudod letörölni, mert letörölhetetlen bloatware, aztán, mikor indítod a számodra szükséges appot, akkor előbb takarít, aztán betölt. Nos akkor inkább legyen üres a memória.

Ilyen eszement memóriakezelés szerencsére iOS-en nincs.

[ Szerkesztve ]

(#672) Lacy6 válasza Parallaxis (#671) üzenetére


Lacy6
senior tag

Reménytelen vagy! :(

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#673) KeFe válasza Parallaxis (#671) üzenetére


KeFe
tag

"Az Android minden értelem nélkül gyorsítótáraz olyan alkalmazásokat, amiket az életben nem használsz, csak éppen nem tudod letörölni, mert letörölhetetlen bloatware, aztán, mikor indítod a számodra szükséges appot, akkor előbb takarít, aztán betölt."

root, és fagyasztás, vagy teljes eltávolítás.
Ugyan a Note3-at nem ismerem de a Samsungot igen, és náluk a gyári programok 70%-a totál felesleges szemét.
Kb 1 éve váltottam MTK-s kínai droidokra, és a valamivel gyengébb kamera és gps-t leszámítva semmi nem hiányzik a 3-4x drágább készülékekből.
Bár ha jön végre a Z3Dual (active) akkor visszatérek a 250USD-s kategóriából :)

Vicces ez a újraindítom nem indítom újra vita mert nem hinném hogy ez bármit is számítana, de egy kis adalékként én kb 2-3 hetente indítok újra jellemzően nandroid backup miatt.
ipadet is kb ilyen időközönként kell újraindítanom mert mondjuk megőrül benne portrait/landscape mód, vagy merevre fagy néha. Mondjuk ez sokkal de sokkal kevésbé zavar mint az oldalújratöltő és napi 4-5x összeomló
chrome.

iphoneom valszeg soha nem lesz mert nem hinném hogy valaha is lesz dualsimes megoldásuk.
Mondjuk amíg ez az UI marad addig mindegy is :)

[ Szerkesztve ]

(#674) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Akksiidő akkor a sima 6-nál rendben van? Mert hol azt olvasom, hogy olyan mint az 5s-é (rossz), hol azt hogy jó. Tesztekre gondolok az alatt, hogy olvasom. Felhasználói tapasztalatok szerint hogy alakul? A MA teszteknek hinni szoktam, eszerint jobb, mint az elődé.
Egy olyan tapasztalat érdekelne, hogy a való életben, normál mindennapi használattal hogy alakul.

(#675) Parallaxis válasza Lacy6 (#672) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ugye nem akarsz a tényekkel szemben vitázni?

Ha másként gondolod vess egy pillantást a futó és betárazott processekre a telefonodon és gondolkodj el, hogy közülük mi az amiket valójában szoktál használni, a többi meg mi a jó büdös francnak van a memóriában??

---

Kefe:

root, és fagyasztás, vagy teljes eltávolítás.

Két okból nem megoldás:
- Samsung esetén a root végleges garivesztést jelenthet, hála a Knoxnak (per pillanat Note 3-ra van megoldás, de semmi garancia, hogy a következő frissítés után is lesz).
- Nem fagyasztható, vagy törölhető a legtöbb bloatware, mert a Samsung eszement módon keresztbe kasul fejleszt, így pl. ha letiltod az egyébként teljesen felesleges Samsung HUB-ot, akkor megszűnik a képernyő elforgatása.

[ Szerkesztve ]

(#676) kali válasza lugosi (#674) üzenetére


kali
legenda

az 5s akkumulátoros üzemideje egyáltalán nem mondható rossznak - minden korábbi iphone típustól jobban bírja -, de olyan viszonyítási alap nincs, hogy normál, mindennapi használat, mert mindenki másként használja, és jelentős eltérések lehetnek, ahogy a telefonok témáiban is olvasható, valakinek 4 - 5 óra tényleges használatot bír egy nap készenlét mellett, másoknak meg akár 7 - 8 órát is, és mind a két réteg azt mondja, hogy átlagos használat mellett...
azonos módon készült teszteket érdemes alapul venni összehasonlításkor; 5s kontra 6

[ Szerkesztve ]

(#677) HUTCHDB válasza Parallaxis (#675) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

FEJEZD BE!
A moderator jelezte nincs erre szukseg.
Hulyeseget beszelsz, es mindig a tied az utolso szo!
Olvasd el mibol, honnan indult ki ez az egesz dolog.
A memoriahasznalatnak es a telefon stabilitasanak semmi koze egymashoz.
Hiaba linkelsz itt be kepeket a memoriahasznalatrol attol meg nem lesz gyorsabb a telefonod, ha ujrainditgatod.
Ha elkezded hasznalni kb. 1 percen belul ismet telitodik.
Amit en irtam (olvasd el ismet!) arrol szolt, hogy a memoriat nem csak ugy lehet kiuriteni, ha ujrainditgatsz!
Reszemrol a vitanak sem nevezheto diskuralas befejezve!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#678) joey04 válasza lugosi (#674) üzenetére


joey04
titán

Az 5s semmivel nem rosszabb ebből a szempontból mint a többi hasonló droid, kivétel pár phablet meg a 2 sony compact. A 6 picit jobb de nem sokkal.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#679) lugosi válasza kali (#676) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Köszi, ez egészen tetszett volna, mindaddig amíg meg nem néztem azoknak a telefonoknak a tesztjét, amiket használok, és azok alapján nem tartom hitelesnek ennek a tesztoldalnak az eredményeit.

(#680) kali válasza lugosi (#679) üzenetére


kali
legenda

a tesztek meghatározott, azonos feltételek mellett készülnek, ami nem azt jelenti, hogy te más feltételekkel azokat az értékeket kapod, de a különböző típusok összehasonlításához tökéletesek; link
másoknak meg az nem hiteles, ami neked kijön eredmény, hiszen ők nem feltétlenül úgy használják, ráadásul nálad nem ismert minden feltétel, tehát még viszonyítási alapnak sem jó, ellentétben a korrekt tesztekkel.
megnézed egy típus teszteredményét, ahhoz viszonyítod a nálad kapott, a te felhasználói szokásaid mellett született eredményt, és az alapján arányosan tudod hasonlítani a többi típus eredményéhez.

[ Szerkesztve ]

(#681) asprey válasza lugosi (#674) üzenetére


asprey
tag

Szia! Megjelenés napjátol használom és 1.5 nap. (I6 64GB) jobb mint az i5s kicsit.

(#682) lugosi válasza kali (#680) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Na ez így jó ötlet volt! El is mentem az oldalt ebben a nézetben, köszi!

Beállítottam a saját felhasználási szokásaimat, és ez alapján kb jó adatok jöttek ki, olyan szempontból, hogy a jelenleg használt 2 telefonomat néztem össze, és az a nagy különbség, amit napi szinten érzek köztük, az kb megvan!
Ez alapján viszont nekem az iphone 6 nem elég jó sajnos.

Ami jó lenne, az egy i6+ a saját preferenciáim alapján (napi kb 1.5 óra beszéd, 3 óra böngészés és mindkettő napfüggően innen felfelé), illetve 1-2 olyan modell amitől nagyon idegenkedek. De ismétlem, így ez az összehasonlítási lehetőség nagyon jó, ez a lényeg, a saját telefonjaim értékét látom, és azt mondom, hogy az általam beállított adatok alapján húzok egy vonalat annál a készüléknél, amit jónak tartok, és az afelettiek érdekelnek onnantól fogva.

Szóval köszi!

asprey: köszi neked is.

[ Szerkesztve ]

(#683) joey04


joey04
titán

Pff

[link]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#684) Gadgetfan_ válasza joey04 (#683) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

És... :F ?

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#685) joey04 válasza Gadgetfan_ (#684) üzenetére


joey04
titán

Csak érdekesség. Jobban kötődik a telefonhoz mint a memory leak droidon

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#686) panaman


panaman
csendes tag

üdv!
a görbüléses videók kamuk?

(#687) Tibee86 válasza panaman (#686) üzenetére


Tibee86
veterán

Kamuk, hozzá se kell nyúlni, csak ránézni és meghajlik.
Egyébként is is iPhone pfff... CsakazM8ésadroid!!!44!

[ Szerkesztve ]

(#688) Lacy6 válasza Tibee86 (#687) üzenetére


Lacy6
senior tag

Jól csinálod! :K

;]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#689) nederlanden


nederlanden
senior tag

Érdemes angol független i6-ot venni?miben másabb az eu-stól?köszi

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#690) spawn21 válasza Gadgetfan_ (#684) üzenetére


spawn21
veterán

Ha a Te céged ment volna tönkre, akkor is éseztél volna?? Vab benned emberség?

iPhone 13p

(#691) Gicz válasza spawn21 (#690) üzenetére


Gicz
addikt

Afrikában milliók halnak éhen, te pedig ma is ettél reggelit? Van benned emberség? ;]

(#692) bagkri01 válasza panaman (#686) üzenetére


bagkri01
őstag

A fene se tudja, vegyél egyet próbáld ki és írd meg nekünk is :DDD
Valamelyik videón úgy hajlítják, mint egy papírlapot, valamelyiken meg szinte már fekáliás problémák jönnek elő az erőlködéstől. Biztosan attól függ, hogy hol bányászták a házhoz készítéséhez használt bauxitot.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#693) spawn21 válasza Gicz (#691) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor elmondom kedves barátom, hgy többet segítek másoknak mint azt gondolnád. ;)

iPhone 13p

(#694) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Olvasgatom a sok hozzászólást és sokszor ütközöm abba, hogy a Droidos telefonok mennyivel gyorsabban vesztik az árukat. Lehet talán azért, mert ennyivel gyorsabban fejlődik a Droidon minden. Sorra jönnek ki az újabbnál újabb kijelzők, a gyorsabb hardverek, ezért logikus ha hamarabb esik az ára. Mire megveszed a legújabbat, már olvasod mi lesz negyed éven belül az új, persze nem feltétlen egy adott márkán belül.Ehhez képest az iPhone várat egy évet és a változásik sem túl nagyok. Ha nincs igazam, kövezzetek meg, de ez a kérdés merült fel bennem.

(#695) UFC válasza Fejvadi (#694) üzenetére


UFC
aktív tag

Véleményem szerint a droid-nál sincsenek már akkora változások. De amúgy igen jól látod. Az androidot használó telefongyártókból eleve több van pl(LG,HTC,Sony,Samsung stb) tehát ott már eleve a telefon gyártok között is van harc a jobb árazásért.

Plusz a gyártok főleg a Samsung lassan már havonta dob ki újabb telefont. Ebben a legdurvább a Samsung aki egy telefonról lehúz vagy 5-6 rókabőrt pl: S4, S4 mini , S4 La Fleur, S4 Zoom, S4 LTE és még ki tudja mennyi van.

Tehát igen. Viszont ma már nem állj meg a helyét az hogy az iPhone mennyivel drágább mert kb a mai androidos csúcs telefonok ugyan olyan árazással jönnek ki. Csak ugye a fentebb leírtak miatt azoknak 2 hónap múlva 40-60 ezret is eshet az áruk. És persze vannak sufnyi gsm boltok ahol már megjelenéskor megszerzed nagyon olcsón de azokat inkább hagyjuk.

Illetve aki IOS rendszert akar használni azt telefonok közül csak az iPhone-tól kapja meg.

[ Szerkesztve ]

(#696) Fejvadi válasza UFC (#695) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Akkor csak van abban valami igazság amit írtam. Nem azt írtam, hogy mennyivel drágább újonnan egy iPhone, hanem, hogy miiért tartja jobban az árát. Mondjuk, mert a Samsung ezzel a sok telefonnal saját magának csinál konkurenciát és minden új modelljével lejjebb árazza azt amit nemrég adott ki.

(#697) UFC válasza Fejvadi (#696) üzenetére


UFC
aktív tag

Igen jól mondtad. Az iPhone drágább újonnan nem neked szántam csak ez még általános duma az emberek többségénél.

(#698) Parallaxis válasza UFC (#697) üzenetére


Parallaxis
addikt

Csak itthon drágább, külföldön nagyjából egy árban indítanak a csúcsmodellek.

(#699) UFC válasza Parallaxis (#698) üzenetére


UFC
aktív tag

Hát igen.

(#700) Fejvadi válasza Parallaxis (#698) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Aki venni akar annak érdemesebb kintről beszerezni?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.