Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1701) Gengi válasza #00562176 (#1698) üzenetére


Gengi
senior tag

Külső akku 1500 Ft :). Minden problémád megoldja. Én azt vettem észre, hogy a teló elég gyorsan tölti magát, úhogy érdemes lenne megpróbálni.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#1702) B-L-A-C-K válasza HUTCHDB (#1700) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A kamerájától többet vártam, ma fényképezgettem egy kicsit, de nem vagyok elájulva tőle, vagyis 5S-hez képest szinte semmi fejlődés...Ettől függetlenül még mindig az a véleményem hogy amennyibe volt a csere annyit megért nekem, ez a nagyobb kijelző meglepően jobb használat során, pedig azt hittem rosszabb lesz...

[ Szerkesztve ]

(#1703) HUTCHDB válasza B-L-A-C-K (#1702) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

A kamera: mar az i5s-ben is az egyik legjobb mobilos fenykepezo volt.
A koncepcio maradt, a felbontas is, igy erdemi elorelepes nem volt varhato.
A kijelzovel kapcsolatban meg annyit, hogy evek ota hiaba mondjuk mi regi androidosok, hogy egyebek mellett ez ami fokent visszatartott iphone-ra valtastol bennunket, egyre csak az a valasz jott, hogy (korabban) a 3,5", majd a 4" is a legidealisabb meret.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1704) FIREBLADE78 válasza #00562176 (#1698) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nálam szinte két napot elmegy a sima i6, igaz nem játszok és nem is megy feleslegesen a 3g

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1705) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1706) B-L-A-C-K válasza FIREBLADE78 (#1705) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Komoly, ha nem játszanék mostanában 10+ nekem is meglenne szerintem...:)

(#1707) Pipikék válasza B-L-A-C-K (#1706) üzenetére


Pipikék
tag

Sziasztok!Facebook massengernél valahogy mas hangot tudnék neki adni?Beallitasoknal hangoknal próbáltam de semmi változás

(#1708) B-L-A-C-K válasza Pipikék (#1707) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Sajnos nem, esetleg ha Jailbreak-eled, de abban meg nem vagyok otthon, sose használtam...

(#1709) xabfx válasza FIREBLADE78 (#1705) üzenetére


xabfx
tag

Hogy hoztok ki ennyit belole?? Miket kapcsoltatok ki?

(#1710) spawn21 válasza spawn21 (#1696) üzenetére


spawn21
veterán

Kettőt tippelhetsz :DD

Tul sok opció nincs ezen az oldalon. Pláne, hogy tavaly egy kocsi árát elköltöttem mobilra. Majd a felét ezen az oldalon :DDD

iPhone 13p

(#1711) Tibee86 válasza xabfx (#1709) üzenetére


Tibee86
veterán

Rádiót hallgatott, ott van az első helyen.

[ Szerkesztve ]

(#1712) Tibee86 válasza Tibee86 (#1711) üzenetére


Tibee86
veterán

Csipás szemmel nem is tűnt fel, de töltőn is járt közben.

(#1713) SpongyaBob válasza xabfx (#1709) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Úgy hozta ki hogy: "az iPhone be lett dugva a legutóbbi teljes feltöltés óta" ;)

Oda van írva, nem látjátok? :D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#1714) B-L-A-C-K válasza SpongyaBob (#1713) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem is figyeltem, így nekem 3 hetet is tud akkor...:D

(#1715) erdoke válasza xabfx (#1709) üzenetére


erdoke
titán

Tud az hasonlót kevesebb zenehallgatással is. Amit korábban írtam, az teljesen valós. Persze segít, ha folyamatosan LTE és WiFi hálón lóg, illetve borongós időben a kijelző fényereje is alacsonyabb.

A legjobb aláírás a héten

(#1716) xabfx válasza erdoke (#1715) üzenetére


xabfx
tag

Nemrossz :) nekem eddig a max 1nap 3 óra készenlét és 9 óra kijelző. Nem a legjobb a szolgáltatón lefedettsege. Most is csak 3potty 3G van :(

(#1717) spawn21 válasza xabfx (#1716) üzenetére


spawn21
veterán

Az a 9 óra kijelző idő , maximum valójában 4 szerintem. (Mármint a valós használat , miközben ment a kijelző folyamatosan )

iPhone 13p

(#1718) B-L-A-C-K válasza spawn21 (#1717) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nem biztos, nekem ez pl biztos valós volt, mert rengeteget játszottam aznap, szóval ha nincs játék, 9-10 órát is elmehet valós használattal...

(#1719) MajaG válasza B-L-A-C-K (#1718) üzenetére


MajaG
senior tag

Valami marhára nem jó a használat méréssel!

Standby time valós, órákat telefonáltam, de a kijelző összesen jó, ha mehetett 1-2 órát. Kérdés mi pörgeti ennyire:

készenlét

Mondjuk ez mindig így volt a szifonnál.

Valós normális felhasználásnál, megnézegeti az ember az e-mailjeit, meg néz 1-2 linket. Lehet hozni simán 48 órát, olyan városban, ahol nem ugrik át állandóan másik toronyra.
Wifi, LTE kapcsolat be van kapcsolva.
BT off.

BT-vel 30-40 óra a continuity miatt.

Szóval kurva sokat nyomkodva is kibírja simán az egy munka napot. (7 töltőről levesz, 21H óra rádug)

(#1720) tomi5244


tomi5244
őstag

pff... durvák ezek az üzemidő eredmények, azért aki nincs megelégedve ezekkel az még nem használt droidos telót. Némi információ az S4 minimről. Reggel 7-kor vettem le töltőről és most van 63%-on, ebből 16 perc(!!!) kijelző használat és 20 perc telefonálás :D és akkor sokan kérdezik miért akarok én iPhone-t venni...

(#1721) Gengi válasza tomi5244 (#1720) üzenetére


Gengi
senior tag

Az Iphone nem S4 mini kategória azért... Kis pénz kis foci nagy pénz nagy foci.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#1722) mlinus


mlinus
őstag

no, kaptam egy 6 plus-t.. brutális! 5s után is. Azt szívesen hordtam zsebben, tok nélkül, ezzel konkrétan leülni nem merek :DDD van esetleg valami tok amit ajánlotok hozzá? A hivatalos apple szilikon cucc 13k ami azért egy picit sok.

(#1723) tomi5244 válasza Gengi (#1721) üzenetére


tomi5244
őstag

Világos persze de azért az S4 mini nem is alsó kategória. :U Picit lehetne combosabb, hiába, ez a b..zi touchwiz...

(#1724) spawn21 válasza tomi5244 (#1720) üzenetére


spawn21
veterán

Akkor inkább úgy volna reális, ha mondjuk nokia 3210-el hasonlítanád össze.

Vessük össze egy Z2-vel. Annyira zavar, mikor valaki elkezd i a droidot(s4 mini, alcatel pop, sony xperia m) összehasonlítani egy felső kategóriás eszközzel.

Milyen kategória? Érdekel. Mert egy nagy kula, minden szempontból

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#1725) kali válasza tomi5244 (#1720) üzenetére


kali
legenda

ne egy telefon alapján ítélj már megy egy rendszert, illetve az ahhoz kapcsolódó akkumulátoros üzemidőt, de még gyártó alapján sem!
az androidos z3c például bármelyik iphone 6-tól (a korábbi típusok kevésbé jók adott szempontból) jobban bírja akkumulátoros üzemidőben.
iphone esetén sem mindegy, hogy melyikről van szó, két 4s összesen bírhat annyit - vagy nem sokkal többet -, amíg egy 6-os, pláne a plus.
írok példát a samsung gyártón belül is, az s4 mini már régen lemerült, amikor a note 4 még nagyon távol áll attól.
a helyén, illetve kategóriájában kell kezelni minden típust, és nem oprendszerre vagy gyártóra általánosítani!

[ Szerkesztve ]

(#1726) tomi5244 válasza spawn21 (#1724) üzenetére


tomi5244
őstag

Ácsi! Pont én voltam aki lehúzta az iPhonehoz képest ne én legyek már a rossz :) Véleményem szerint erős közép kategória, ha az android döcögését és a velejáró akku időt nézzük tényleg gyenge, de nem is egy 20-30 ezer forintos alap telefon. Én csak annyit mondtam, hogy pont ezért fogok váltani mert elegem lett belőle. Annyira meg ne utáljuk már a droidot, hogy egy 3210-hez hasonlítjuk.

De részemről itt le is zárom

(#1727) spawn21 válasza tomi5244 (#1726) üzenetére


spawn21
veterán

Pedig a 3210 volt az isten. :B

iPhone 13p

(#1728) tomi5244 válasza spawn21 (#1727) üzenetére


tomi5244
őstag

6233, az volt a rekorder nálam, azt 2,5 évig használtam. Minden más telefonomat 2 évnél hamarabb lecseréltem. :)

(#1729) FIREBLADE78 válasza xabfx (#1709) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nem emlékszem hogy ràtöltöttem volna,habár lehet,nem emlékszem. De két napot nálam simán megy. Néha fb,rádió inkább. És telefonálás

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1730) eladogeppc


eladogeppc
veterán

Sziasztok !

Barátom/kollégám immáron a második Vodafone-os iPhone 6-os készülket kapja.
Az első nem látta a szolgáltatót, a második 13% töltöttség után kiírta, hogy tölteni kellene, be is dugta, majd apple logo, és fekete kép.
Azóta sem lehet bekapcsolni.

Tapasztaltatok-e hasonló hibát, illetve van-e bármi hard reset mód a készülék felélesztésére ?

Töltést nem mutat, iTunes nem látja, windows nem ismeri fel.

Kérlek segítsetek ! Köszönöm szépen ! :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1731) B-L-A-C-K válasza eladogeppc (#1730) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Home + power gombot nyomja meg hosszan...

(#1732) eladogeppc válasza B-L-A-C-K (#1731) üzenetére


eladogeppc
veterán

Semmit nem csinál :(

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#1733) kchris78 válasza MajaG (#1719) üzenetére


kchris78
veterán

bármilyen program ami feléleszti a CPU-t.... nézd meg melyiknek van engedélyezve a háttérben futás. nézd meg a rendszerszolgáltatásokat és tiltsd le ami nem kell. Nekem a lépésszámláló séta közben 2-3 percenként ránézett a GPS-re gondolom korrigálni akar, de ennyi fogyasztást nekem nem ér ez... iOSnél ez a mérés mindig is így volt. Csak ahogy nő a lehetőség a háttérben futásra úgy mászik el a képernyő bekapcs ettől a "használati" időtől...

(#1734) FIREBLADE78 válasza kchris78 (#1733) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ezt hol találom? Tiltanék én is,belém ivódott az androidnál :DD
Van olyan program amivel a ram fogyasztást megtudom nézni,esetleg üríteni?

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#1735) P00By


P00By
nagyúr

A héten talán már a kezemben lesz :) Nagy váltás lesz(i4) :))

(#1736) B-L-A-C-K válasza P00By (#1735) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Kb ilyen lesz a váltás...:)

(#1737) P00By válasza B-L-A-C-K (#1736) üzenetére


P00By
nagyúr

Az biztos főleg, h ios6 :D

(#1738) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Ma vettem a legnagyobb lányomnak karácsonyra egy hTc m7-et...hát az brutális egy telefon, iszonyat smooth, még i6 után is.
Nagyon jó minőségű, a sense.... szoftver....., android csúcsa....csak az a fránya kamera....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1739) B-L-A-C-K válasza HUTCHDB (#1738) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

M7 se olcsó, de akkor már miért nem M8?:/

[ Szerkesztve ]

(#1740) HUTCHDB válasza B-L-A-C-K (#1739) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

50e függtelen?
Azért egy i4s-től fényévekkel jobb...

M8?
Már kicsit nagy egy 21 éves lány kezébe, ráadásul annyira nem jobb, hogy 2x több pénzt fizessek érte. :N

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1741) B-L-A-C-K válasza HUTCHDB (#1740) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én még ott tartok hogy az m7 vagy 100 ezer, akkor le vagyok maradva...:D

(#1742) HUTCHDB válasza B-L-A-C-K (#1741) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Kicsit másabb a helyzet.
Ez a telefon az enyém volt, munkatársamnak adtam el kb 3/4 éve, és most visszavettem.
Egyébként 50-60 között vannak a reális árak.
Ennyiért jobb telefon nem létezik...szerintem, ráadásul én az i6-hoz viszonyítom...szóval pazar!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1743) Skorpio.59 válasza HUTCHDB (#1742) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

M8-at használok,de a minap nálam volt egy napig kollégám újdonsült 6+-A/cseréltünk/.Amit írtál,avval tökéletesen egyetértek...a Htc,pazar androidban.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#1744) ronson88


ronson88
tag

Bocs, hogy egy kicsit OFF kérdést teszek fel, de

működik valakinél a port.hu oldala, desktop nézetben? Mióta kijöttek ezzel az új oldalukkal, nem jeleníti meg egyik csatorna műsorkínálatát sem, pedig korábban hibátlanul ment.

(Sem i6-on, sem i5-ön.)

(#1745) B-L-A-C-K válasza ronson88 (#1744) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen:

Menj felülre -> bal oldalt nyísd meg a 3 vonalat -> menj a "www.port.hu"-ra.

(#1746) Pipikék válasza B-L-A-C-K (#1745) üzenetére


Pipikék
tag

Chrome nem eszik tobbet mint a Safari? :)
Kiprobaltam Chrome-ot The Verge oldala szaggat nekem nagyon Safarin tokeles bar nekem nekem Plusz van de ennek semmi koze :).

[ Szerkesztve ]

(#1747) pusihusi


pusihusi
addikt

Sziasztok kb mennyi tárhely marad a 16 gb-osnál? Köszi! S tudna valaki linkelni olyan átalakítót ami kezeli a pendraivot?

Üdv. Feri!!

(#1748) Gengi válasza pusihusi (#1747) üzenetére


Gengi
senior tag

12,1 GB

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#1749) B-L-A-C-K válasza Pipikék (#1746) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Megszokákásból használom már több éve...

(#1750) pusihusi válasza Gengi (#1748) üzenetére


pusihusi
addikt

Köszi az mindenre elég az LG G2-nél csak kb.8-9 volt. Az is elég volt!

Üdv. Feri!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.