Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) #19708160 válasza Darda Csabi (#911) üzenetére


#19708160
törölt tag

Én egy percet nem álltam érte sorban.Felhívtak a telenortól péntek reggel hogy megérkezett a rendelt készülékem mikor szeretném átvenni és pénteken 17.30-ra odamentem az Árkádba,17.50-kor már mentem is haza a telefonnal

(#952) manchester85 válasza #19708160 (#950) üzenetére


manchester85
addikt

"az anyaghasználat szerintem elég gagyi"

Hat persze. Mert az alumínium ház az ugy általában gagyi. Miből kene hogy legyen a telefon, hogy ne legyen gagyi? Titanból vagy Platinaból? Netán valami gagyi műanyagból vagy polikarbonatbol?

i6 Silver

(#953) #19708160 válasza manchester85 (#952) üzenetére


#19708160
törölt tag

nem de kézbefogva nem minőségi érzetet kelt.Ez az én véleményem,bocs hogy nem vagyok elfogult.Az iphone 4 4s minősége tetszett a legjobban.Még az iphone 5s anyaghasználata is jobb volt.

[ Szerkesztve ]

(#954) manchester85 válasza #19708160 (#953) üzenetére


manchester85
addikt

Tenyleg nem vagy elfogult. A tények ellenére, ami az anyagösszetételt jelenti, számodra megis gagyi, mert máshogy lapul a kezedbe. Nem gondoltál még arra, hogy a szögletes formával való szakítás eredménye az, amit érzel? Te most egy masszívabb kivitelezést hasonlitasz össze egy újabb, vékonyabb formatervvel. El kell keserítselek, minden ami vékonyabb, könnyebb, az gagyibbnak tűnhet, csak hat semmilyen érv nem szól az ellenkező irányvonal mellett (miszerint vastagabb, nehezebb telefonokat kene gyártani, talán csak az üzemidő kerdese) es az anyaghasznalat minőséget nem a megerzesek, hanem a tényleges összeszerelés minősége, milyensége határozza meg. Az meg azt mondja, hogy full unibody alumínium haz, aminél nem igen lehetne jobbat összerakni. Bocs, hogy nem vagyok elfogult.

[ Szerkesztve ]

i6 Silver

(#955) Tibee86 válasza irgum (#949) üzenetére


Tibee86
veterán

Szóljunk Csabinak is, hogy User error, a rendszer hibátlan. ;] [link]
10-ből 8-szor nem megy az AirDrop két iPhone között (5-5S), többet nem is próbálkozok vele. Nincs Mac-em, szerencsére a többi csodás szolgáltatást nem tudom tesztelni.

manchester85: "csak hat semmilyen érv nem szól az ellenkező irányvonal mellett"
Mondjuk ha nem ez lenne a trend, akkor lehetne normális akkut tenni az iPhone-okba, hogy ne kelljen naponta 2-3x tölteni. (kösziiOS8)

[ Szerkesztve ]

(#956) kchris78 válasza Tibee86 (#955) üzenetére


kchris78
veterán

sajnos az autóknál is ez a trend, a nem tul nagy autóknál a tank rendesen csokken... nekem egy 10 ev koruli autom van, 60+ l-es tankkal. egy vadiuj hasonlo kategoriaba csak 40-45l-t raknak. Hiaba csokken a fogyasztas, azert en jobb szeretem ha kicsit nagyobb a hatotavolsaga az autonak, autopalyan/kulfoldon jol jon hogy nem kell tobbszor megallni...

(#957) #19708160 válasza manchester85 (#954) üzenetére


#19708160
törölt tag

sajnos nekem nem igazán tetszik az új formaterv ès igencsak viccesnek találom hogy leteszed az asztalra ès illeg billeg 200000ft-èrt az asztalon a kamera kiállása miatt.Te szerintem nagyon elfogult vagy az iphone miatt,nekem eddig volt az összesböl,de.megmondom őszintèn nekem ez nem igazán bejövős ez a formaterv.Meg annak idejèn èn nem azèrt vettem iphonet,hogy az alma logó látszodjon a fejemnèl,hanem a minősèg ès az innováció,valamint a rendszer stabilitása miatt,sajnos most már csak az ios stabilitása maradt meg,az összes többi már nem igaz.Ez az unibody ház meg egy az egyben iphone 2 èrzetet kelt.Legalább is nekem.Nekem ez a vèlemènyem,elfogadom ha neked nem,ès tiszteletben tartom.

Más.Akkun nem vennèm èszre hogy javult volna ugyanúgy naponta kell tölteni.

[ Szerkesztve ]

(#958) Parallaxis válasza #19708160 (#957) üzenetére


Parallaxis
addikt

igencsak viccesnek találom hogy leteszed az asztalra ès illeg billeg 200000ft-èrt az asztalon a kamera kiállása miatt

Nem igen tudsz mondani olyan valóban komolyabb kamerával szerelt készüléket, ami ilyen készülékvastagság mellett ne lógna ki. Az i6-ban ez ráadásul eléggé minimális, a többi gyártónál ez sokkal drasztikusabb.
Persze lehetett volna vastagabb az a készülékház, csak akkor meg az lenne a gondja sok embernek.

Ez az unibody ház meg egy az egyben iphone 2 èrzetet kelt.

És ez miért probléma? Az első iPhone volt az egyik legszebb készülékük.
Kézbe fogni is sokkal jobb a lekerekített élek miatt, nem vágja az ember tenyerét a sok szögletes él.

Az meg, hogy szerinted nincs innováció az kb. vicces. Nézd meg a konkurens termékeket, hogy hány maggal és milyen órajelen sem képesek azt a folyamatos működést elérniük, mint az iPhone.
Mondjuk minket egyelőre nem érint, de ezzel az új készülékkel az Apple a mobil fizetést is szépen megreformálja, mostanra már több mint 1 millió ember napi szinten használja vásárlásra. Ez is innováció, mégpedig olyan, ami hosszú távon nagyon sok változást hozhat.

(#959) Asbee válasza #19708160 (#957) üzenetére


Asbee
veterán

Most őszintén te minek vetted meg ezt a telefont? Lényegében az ios-en kívül mindenben csalódás. Volt pár heted, minden infót megtudni, róla. Nem volt kötelező azonnal megrendelni, várhattál volna pár napot megnyomkodhattad volna. Miért nem néztél utána neten?
Nem tetszik az új formaterv, 200k-ért billeg (bár lehet az a vicces inkább úgy adtál ki 200k-t egy telefonért, hogy azt sem tudtad ki áll a kamera), gagyi, nincs innováció. Akku miért lenne sokkal jobb mikor alig lett nagyobb?
Nem a véleményed a gond, csak nekem furcsa, hogy megvétel után panaszkodsz mikor ezekről a dolgokról tájékozódhattál volna simán.

[ Szerkesztve ]

(#960) #19708160 válasza Asbee (#959) üzenetére


#19708160
törölt tag

őszinte leszek.Már èn sem tudom :)

Szeretem az ios rendszert,meg a legújabb telefont szerettem volna.A vèlemènyem ìrtam le ahogy èn látom,sajna èn többet vártam tőle,de majd hozzászokom.

Tibee86. Nem adom el.

[ Szerkesztve ]

(#961) Tibee86 válasza #19708160 (#960) üzenetére


Tibee86
veterán

Féláron átveszem. :))

(#962) H1N1


H1N1
aktív tag

Életem első Iphone-ját kaptam meg tegnap és van néhány bosszantó dolog. Mi a búbánatért kell állandóan megadni a jelszót ha store-ból akarok letölteni? Örültem, mikor megláttam,hogy ujjlenyomattal is megoldható,de akkor meg a zárolás feloldása után mindig kéri a jelkódot vagy az ujjlenyomatot, pedig nincs is bekapcsolva az "Iphone feloldása" a touch id menüpontnál. Csak az "itunesés app store" van bekapcsolva. Ez így természetes? Remélem érthető voltam!

(#963) Asbee válasza H1N1 (#962) üzenetére


Asbee
veterán

Amióta van ujjlenyomat olvasó azóta feloldás vagy azzal vagy kóddal. Nekem itunes egyszer szokta kérni aztán utána ujjlenyomat. Restart után újra kell a kód.

(#964) #19708160


#19708160
törölt tag

egy nagy kèrdès.Amit vettem 16gb-os lètezik hogy csak 7gb-ot tudok felhasználni a 16-ból?Vagy hibásat kaptam?

(#965) #19708160 válasza #19708160 (#964) üzenetére


#19708160
törölt tag

kinulláztam igy is csak 7gb amit fel tudok használni a 16-ból az 5s-en 13gb volt.Tuti hibás a telóm :(

(#966) kchris78 válasza #19708160 (#965) üzenetére


kchris78
veterán

ott valami gubanc lesz, iTunes-bol kene ujratelepitened, szerintem az install filet nem torolte... nekem 12 korul indult..

(#967) #19708160 válasza kchris78 (#966) üzenetére


#19708160
törölt tag

kicserèltetem.Most megyek vissza az árkádba

(#968) Gicz válasza #19708160 (#967) üzenetére


Gicz
addikt

Inditsd ujra, akkor szabadul fel a törölt cuccok helye.

(#969) #19708160 válasza kchris78 (#966) üzenetére


#19708160
törölt tag

igen.Pontosan 12.1gb.Valaami foglallta a helyet

[ Szerkesztve ]

(#970) nederlanden válasza #19708160 (#957) üzenetére


nederlanden
senior tag

Kb.ilyen véleménnyel voltam róla első pár nap,majd napról napra egyre jobban tetszett,annyira,hogy már ezt találom legminőségibbnek és legmegbízatóbnak az összes i közűl!
Ha nem az alma logo miatt vetted már az első iponejaidat akkor miért vagy annyira kiakadva a dizajnon?
Csúcs hibátlan ez a telefon,mondhat bárki bármit ezt iszonyatosan jó használni minden nap!
(Nekem soha nem tűnt fel hogy billegne asztalon,de hogy közel nem olyan sérülékeny mint az i5-i5s az biztos,egyszerűen egy hajszálkarcot nem látok rajta pedíg kapja rendesen simán csak egy 500forintos fóliával)

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#971) nederlanden válasza #19708160 (#969) üzenetére


nederlanden
senior tag

Jól kiraktad a tel.számodat😁nincs takargatni valód az biztos😂😂😂

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#972) #19708160 válasza nederlanden (#971) üzenetére


#19708160
törölt tag

szia.Most már egyre jobban tetszik nekem is,bár hogy oldalra tettèk a bekapcsoló gombot azt mèg szoknom kell,de jó megoldás ekkora mèretnèl.Nem takargatom a számom 1992 óta èl,azèrt ez lett a nevem,hogy ne kèrdezzèk meg állandóan a telefonszámomat.

[ Szerkesztve ]

(#973) manchester85 válasza nederlanden (#971) üzenetére


manchester85
addikt

Lehet, folyamatosan varja a hívásokat. :D

i6 Silver

(#974) H1N1


H1N1
aktív tag

Tokot milyet használtok? Én most rendeltem egyet.

(#975) #19708160 válasza manchester85 (#973) üzenetére


#19708160
törölt tag

tèvedsz.Ez bizalom kèrdèse.

(#976) lugosi válasza #19708160 (#972) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

1992? Valami nem stimmel, 20-as elöhívóval a Pannon 1994-ben kezdte meg a szolgáltatást.

(#977) Tibee86 válasza lugosi (#976) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem kell elveszni a részletekben. :D

(#978) dulifuli01 válasza Parallaxis (#958) üzenetére


dulifuli01
csendes tag

Vicces amit írsz. Elvakult alma fant láthatunk személyedben. :DD

(#979) Parallaxis


Parallaxis
addikt

Elég vicces lenne, főleg, hogy droidot használok és Note 4-em van :D

De ettől még illik elismerni a tényeket.

[ Szerkesztve ]

(#980) nederlanden válasza #19708160 (#972) üzenetére


nederlanden
senior tag

Pont annyira kényelmes lett az oldalt záró mint régen a "kissebb" utódoknál a fölső!Ez a masszív strapabíró ház hihetetlen😜Ki lett itt minden tapasztalva és tesztelve becsületesen😃

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#981) Gicz válasza nederlanden (#980) üzenetére


Gicz
addikt

Csak ne jött volna a 6plus-nak a bend-gate... Sajna naponta többször is megnézem h nem-e hajlott meg a zsebemben.... :W pedig nyilván max akkor hajlik meg ha ráülnék pl, de akkor is, beletették az ember fülébe a bogarat. Egyébként természetesen semmi jele nincs a meghajlásnak, bár néha belelátom, hogy mintha tényleg meghajlott volna, de mellérakom az asztalomnak pl, vagy valaminek, és látszik h teljesen egyenes :))

(#982) #19708160 válasza lugosi (#976) üzenetére


#19708160
törölt tag

igazad van.

(#983) Gergőke88 válasza Gicz (#981) üzenetére


Gergőke88
addikt

Hol vásároltad?
Én nem aggódok emiatt, kötöttem rá biztosítást ha baj lenne....
Ma viszont valahol vennem kéne egy "belebujtatós" tokot, mert így nem akarom a táskámban tárolni a karcok miatt.

(#984) kovacscsi válasza H1N1 (#974) üzenetére


kovacscsi
tag

Nekem ma hozta a futár az apple szilikon tokot, feketét, nagyon tetszik eddig, jó a fogása és az i6-on jól néz ki 😀

(#985) Rossi válasza Gergőke88 (#983) üzenetére


Rossi
addikt

Bugatti gyárt több fajta belebújtatás tokot.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#986) Gicz válasza Gergőke88 (#983) üzenetére


Gicz
addikt

T-ben pénteken éjfélkor :D tokot én is vennék, a gyári fekete szlikon tok bejön, de azt még nem lehet kapni sehol.

(#987) Gergőke88 válasza Gicz (#986) üzenetére


Gergőke88
addikt

Ott draga lenne a biztositas?
En atmenetileg vettem egy szilikon atlatszot ra.

(#988) hello28


hello28
aktív tag

Sziasztok
Visszevittem a plust a T-be mert lcd csíkos volt majd a 1,5 sorban állás utan közölték webshopos rendeles adjam fel postán!!Nagynehezen visszavedték ugy hogy vissza törölték az előfizut es pontokat mindent es akkor ujra rendlehetek majd ugy hogy keszlet hiany van!!
Hihetetlen az egesz!!!!
Amugy 2 nap hasznalt soran akksi nem rossz de nincs akkora nagy különbség szerintem!!kijelző akkor nagy külonbseg nincs 6 6 plus kozott es amugy élvezhető a 5,5 coll bár ahogy kilepek az ajton jovok megyek azert kissé kényelmetlen!!!!
Ebbol a szempontbol jobb a 6!!
Most ujbol elgondolkodok ha már ujravásárolhatok

(#989) Gergőke88 válasza hello28 (#988) üzenetére


Gergőke88
addikt

Nincs nagy kulonbseg szerinted 4,7 es 5.5 kozott?
Szerintem eleg nagy a differencia.

(#990) Asbee válasza hello28 (#988) üzenetére


Asbee
veterán

Sajnos ha hiány van mást nem nagyon tudtak, mint elállás a vásárlástól. Az hogy add fel postán olyan nincs. Olyan hiba miatt ami rendeltetésszerű használatot befolyásolja 3 munkanapon belül a vásárlás után kötelesek cserélni. ez pedig az. Én holnap megyek be, enyém elérhető pár üzletben. Kíváncsi vagyok ide rendelnek-e egyet vagy nekem is elállást ajánlják. Ha igen kicseréltetem majd iStyleban ha pesten járok.

[ Szerkesztve ]

(#991) hello28 válasza Gergőke88 (#989) üzenetére


hello28
aktív tag

Szia
Akkumulatora mondtam a nagy kulombseget!!!nincsen szerintem!!
Kijelzo ott van kulonbseg joval arra mondtam kissé kenyelmetlen nem beszelve ha nyár lesz!!!

(#992) hello28 válasza Asbee (#990) üzenetére


hello28
aktív tag

Erre azt mondták hogy nem 3 nap hanem 14 van mert webshopos rendeles!!!
De ha már igy alaakult akkor sima 6oson elgondolkodok!!
Kezelhetöbb,de élményben otthon jobb a plus nekem ez a vélemenyem!!

(#993) Asbee válasza hello28 (#992) üzenetére


Asbee
veterán

Két különböző dolog a kettő. 14 napos elállás a vásárlástól, a 3 munkanapos pedig hiba esetén csere kérhető. Az utóbbira mindegy hol vetted. Őket idázve:

Jótállás
Az értékesítést követően 3 munkanapon belül meghibásodott készülék cseréje elsődlegesen abban a Telekom üzletben történik, ahol vásároltad azt. Amennyiben a telekom.hu-n keresztül vásároltál, akkor bármelyik Telekom üzletben kérheted a cserét.

Felhívjuk figyelmedet, hogy kizárólag abban az esetben végezhető el azonnal a csere, amennyiben a hiba a csere helyszínén tapasztalható, a hiba a rendeltetésszerű használatot akadályozza, illetve a készüléken nincsenek nem rendeltetésszerű használatra utaló nyomok! Ellenkező esetben bevizsgálásra és javításra adhatod le a készüléket.

(#994) hello28 válasza Asbee (#993) üzenetére


hello28
aktív tag

Szia
Méregbol most felhivtam őket elmodtam amit irtál erre a válaszuk!!!:::
Nemtudnak megkulonboztetni speciális keszulekeket pl Apple!!
Nem vonatkozik az iphonra mert nem donthetnek, hanem az apple donti el a cseret ők nem!!
Es igaz a 3 napos csere csak nem az iphonra!!szerinted!!
Ja és a hölgy mondta en voltam már a 3 ploblemas ugyfél:))

[ Szerkesztve ]

(#995) Asbee válasza hello28 (#994) üzenetére


Asbee
veterán

Ez is hülyeség. Te velük vagy szerződésben nem az Apple-vel. Nem a hivatalos apr-től vásároltál. Akkor miért nem adnak függetlenül Iphone-t... Telekomos topikba is írd be nyugodtan. Úgyis téma volt ez a napokban. Ezt a speciális dolgot már régen is előszeretettel játszották el 5S-nél... Van is erre egy jó hsz-mindjárt megkeresem neked. Olyan nincs hogy valamire él valamire nem a 3 napos jótállás. Tőlük van a számla. Nyugodtan hívd fel őket újra és mond el nekik, ne akarjanak ilyen kamu dumával lerázni...

[ Szerkesztve ]

(#996) Asbee


Asbee
veterán

A számos jogszabály közül a 151/2003. Korm. rendelet az, amelyik a 3 munkanapos kicserélési kötelezettségről rendelkezik. A kötelező jótállásról szóló rendelet 1 év jótállási időt biztosít minden olyan termékre, melyeket a rendelet mellékletében felsorol. Ezekre a tartós fogyasztási cikkek (pl.: autó, számítógép és alkatrészei, bútorok, háztartási gépek, stb.) esetében igaz, hogy ha a fogyasztó a vásárlás utáni 3 munkanapon belül jelzi a meghibásodást, akkor a kereskedőnek kötelessége kicserélni a terméket (egy ugyanolyan, új termékre), nem javítgathatja azt.
Ha van róla végül is jegyzőkönyved akkor kutya kötelességük cserélni ha 72 órán belül jelezted a hibás voltát bármilyen márka, komány rendelet irja elő. Ha van róla amúgy jegyzőkönyved hogy jelezted rajta az időpont akkor nagy baj nincs.

Hasznos infók azok számára akik úgy jártak mint én és gyári hibás Apple terméket vásároltak üzletben, ezt 3 munkanapon belül visszavitték a Telekomhoz, ott meg közölték velük, hogy "nem tudjuk azonnal kicserélni, mert nincs raktáron", vagy "az Apple termékeknél külön kell megrendelni a cserekészüléket" vagy hasonló lerázó szöveg.
Első lépés, ha ilyen szöveggel találkozol és egyszerűen látod, hogy nem akarják ott helyben kicserélni, pedig tudod nagyon jól, hogy van készleten: azonnal kérjél Jegyzőkönyvet, amit kitöltenek, aláírnak, lepecsételnek. Ellenőrízd az összes adatot!
NE add le a készüléket! A forgalmazó KÖTELES ezt azonnal kicserélni. Ha leadod, akkor ez csak tovább bonyolítja a helyzetet!
Az a lényeg, hogy amennyiben a forgalmazónál van készleten ugyanilyen termék, akkor nem hivatkozhat semmire, nem mondhatja, hogy be kell küldeni a hibás készüléket kivizsgálásra, nem mondhatja, hogy a gyár csak akkor küld újat, ha a tiédet előbb beküldöd, hanem köteles AZONNAL kicserélni egy másikra (Nyilván ez csak akkor, ha a készülék VALÓBAN hibás!) Tehát leveszi a polcról vagy kihozza a raktárból és odaadja, te meg odaadod a tiédet, minden tartozékkal együtt, ahogy kaptad!
Olyan nincs, hogy "az Apple-nál ez a szokás meg amúgy örülj neki, hogy az 1 éves garancián belül bármikor újat kapsz". Ott van ugyanis a bibi, hogy az a készülék amit te cserébe kapsz nem új, hanem gyárban felújított! Ezzel nincs is semmi gond, hiszen ha beviszel pl. egy 6 hónapos hibás készüléket, akkor nyilván nem fognak újat adni, hanem egy kijavítottat... ennek az a lényege, hogy ne kelljen hetekig várni, amíg kivizsgálják/kijavítják a tiédet, hanem egyből kapsz egy kijavítottat, a tiédet meg ráérnek majd javítani.
Igen ám, de ez a gyakorlat a 3 munkanapon belüli csereigénynél TÖRVÉNYELLENES! Van is kettó darab Legfelsőbb Bírosági itélet, ami megerősíti az azonnali csere kötelezettséget a forgalmazó által (itt a Telekom).
Hasznos lehet például egy ismerőst megkérni, hogy bemenjen az üzletbe és "vásároljon" egy ugyanilyen készüléket. Ha azt mondják van és ki is hozzák, akkor már ott is a bizonyiték, hogy volt készleten ugyanilyen termék.
Egy másik megoldás az, hogy felhívod a telefonos ügyfélszolgálatot és megkérdezed, hogy van-e abban a bizonyos üzletben ilyen készülék. Vagy ráméssz a Telekom webshop oldalára és ott rendelsz egyet..nem kell végigcsinálni, csak addig a lapig, ahol kiírják, hogy X üzletben található, ahol személyesen átveheted. Ekkor kiválasztod a te üzletedet és a rendszer kiírja, hogy van-e vagy nincs készleten. Ha van, akkor szépen elmented az oldalt idő/dátummal együtt.

A második inkább arról szól ha van raktáron de az is hasznos...

[ Szerkesztve ]

(#997) kicsisean


kicsisean
tag

Sziasztok! Én most rendeltem telefont (már 24edikén akartam de nem volt sima 6-os arany 64 gb-s) a telekom.hu-ról, ahol azt írják hogy december 8adikán hozza ki a futár
Olyan kérdésem lenne, hogy netes rendelésnél a 3 nap (72 óra) vagy a 14 napos csere vonatkozik. Ezt nem értem.Tehát ha telekom üzletbe veszem meg a telefont akkor 3 napon belül teljesen újat adnak (3 nap után javítás), netes rendelés esetén pedig 14 napig visszafizetik a vételárát a telefonnak?
Ezt azért sem értem, mert mivan akkor ha úgy döntenék hogy mégsem kell nekem iPhone 6... A telefon miatt váltottam next s díjcsomagra, eddig Like 300-ba voltam. Ha visszaküldöm a telefont akkor a díjcsomagommal mi történik?:D

[ Szerkesztve ]

(#998) Asbee válasza kicsisean (#997) üzenetére


Asbee
veterán

Az előbb írtam le. A 14 napos az elállás a vásárlástól, szerződéstől. A vétel árat 30 napon belül kötelesek vissza fizetni. Ehhez neten kell rendelni. A 3 munkanapos az jótállási csere. Ott mindegy hol veszed, ha hibás kötelesek cserélni. Ha neten rendeled és boltban veszed át, ugyanúgy él a 14 napos.

Ha élsz az elállás jogával megszűnik az előfizetésed is.

Iphone-nál amúgy nincs javítás. Refurb készüléket adnak. Csak mióta nincs telekom saját szerviz ők is tovább küldik. Ezt meg lehet gyorsítani, hogy pesten iStyle apr beveszi emiatt a telekomos telókat is.

[ Szerkesztve ]

(#999) zuioch


zuioch
aktív tag

Van itt valaki, aki Lumiáról, tehát WP-ról váltott? Érdekelnének a vélemények, tapasztalatok, előnyök, hátrányok, illetve hogy jó döntés volt-e, vagy elhibázott. Köszönöm. 😐

(#1000) milan0422


milan0422
csendes tag

Sziasztok,
Megjött végre a tokom, gondoltam megosztom veletek. Ebayről rendeltem 4.000ft-ért. Nagyon elégedett vagyok vele, jó az anyaghasználata, minőségi. Kívül-belül puha, jó hatású. Sajnos az eredetihez nem tudom viszonyítani, de azt hiszem közel megegyezőek. Logó stimmel, sőt, ami meglepő volt, hogy az eredeti dobozában küldték. Viszonylag gyorsan ideért, okt. 17.-én rendeltem.
első
második
harmadik

[ Szerkesztve ]

"a rolling stone gathers no moss"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.