Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1051) totj80 válasza kchris78 (#1050) üzenetére


totj80
tag

Én is fogtam valameilyik nap Alphat de azonnal vissza is raktam és nagyot nevettem rajta,annyira gagyi az egész. Utána kézbe vettem egy I6 -ot, az nagyon jo és minöségi érzést keltett,össze sem lehet hasonlitani. Vicc az a samsung is,föleg az Iphone mellett.

(#1052) Tomeee1989


Tomeee1989
csendes tag

Sziasztok!

Most szeretnék váltani samsungról iphonra.

Melyik érdemes megvennem az Iphone 5s vagy az iphone 6-ot?

Kijelző méret nem lényeg!

Most lesz először almám :D

Köszi a választ!

(#1053) Parallaxis válasza HUTCHDB (#1045) üzenetére


Parallaxis
addikt

Mert anyagilag így jöttem ki jobban. Sajna a T a Note 4-et akciózta, nem az iPhone-okat.

(#1054) HUTCHDB válasza Parallaxis (#1053) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En szinte minden csomagban kb. 20-25e kulonbseget latok, ami a teljes arhoz kepest nem erdemi...ha meg reszletre vetted, ott meg aztan meg szinte semmi...
Nem ram tartozik hogy milyen keszuleket veszel, de te magad is tobb hozzaszolasban irtad, hogy az androidos csucskeszulekek arai nem ternek el erdemben az iphone-etol.
Szoval kicsit felemadnak erzem ezt a dolgot, hacsak nem latsz erteket az android rendszerben is...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1055) [P]laci válasza HUTCHDB (#1054) üzenetére


[P]laci
senior tag

"Szóval kicsit felemásnak érzem ezt a dolgot, hacsak nem látsz értéket az android rendszerben is..."

szvsz mind a két rendszernek megvannak a maga előnyei és felhasználói bázisa, szóval láthat benne értéket ő is, és a Telekom WS "akciójával" ilyen jól hozzájutott áron alul a nótához, akkor ez van! :K majd ha kedve szottyan vált, ha meg nem, akkor nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#1056) _Csaba_


_Csaba_
senior tag

Én annak örülnék ha jövőre kihozna az apple egy iphone 6 mini-t vagy ompact-ot :D... Ami kb akkora lenne fizikai méretben mint a 3GS volt.. Nekem ezidáig kényelmileg az tetszett a legjobban..
A sony szerintem a z3 compact-al nagyot szakíthat.. mert kisebb készülék és erős a hw alatta.. Remélem ha az apple követte a tepsi telefon divatot, ezt is majd bevezeti..

(#1057) totj80 válasza Tomeee1989 (#1052) üzenetére


totj80
tag

Ezt neked kell eldönteni melyik tetszik,igazábol sebességben nem nagyon van eltérés. Az 5s is még mindig szuper telefon,de ha 2-3 évig szeretnéd megtartani azért érdemesebb az újat mert addigra már lehet,hogy belassulhat a régebbi verzio.
Én mindig csak az S szériákat veszem meg,mert nekem ugy tünik azon már javitják a sima verzió esetleges hibáit.De ha mindegy az összeg a két telo között,akkor célszerübb a 6.

(#1058) Parallaxis válasza HUTCHDB (#1054) üzenetére


Parallaxis
addikt

A csomagomhoz 170-ért kaptam meg a Note 4-et és adtak hozzá ajándékba egy NX Mini fényképezőgépet.
Az utóbbit eladtam 75-ért, így a Note 4 nekem 95 eFt-ba került. Az előd Note 3-at 120-ért vitték el, így még kerestem is a cserén.
Az iPhone 6 plust 260-ért kaptam volna meg, ekkora árkülönbséget még nekem sem ér meg...

(#1059) migabi24 válasza Parallaxis (#1058) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hol találtál ekkora palimadarat aki 75-öt adott a kameráért? Mert pont akciós volt az extrémbe 59.900 volt mikor árultuk, alig vitték el 50-ért

(#1060) Parallaxis válasza migabi24 (#1059) üzenetére


Parallaxis
addikt

Szerencsém volt, 1 nappal később lett akciós az extrémben :)
(Egyébként most már ott is 90 eFt, lehet várnotok kellett volna az eladással.)

[ Szerkesztve ]

(#1061) migabi24 válasza Parallaxis (#1060) üzenetére


migabi24
nagyúr

Ja mérges is voltam, hogy pont akkor jelentkeztek rá vevő mikor akciós volt, de mivel sokan árultuk jól levertük az árát mi magunknak

(#1062) lugosi válasza Parallaxis (#1058) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Ha abban a csomagban vettem volna Note 4-et, akkor én tuti megtartom azt a jó kis fényképezőt.
Ha pár héttel korábban nem lett volna az az orbitális akció a Sony Z3-ra, akkor lehet hogy ez a fényképezős note 4 lett volna véve.

(#1063) migabi24 válasza lugosi (#1062) üzenetére


migabi24
nagyúr

Igen, az járt a legjobban aki pont ilyet akart venni, mert ugye az 90 ezret nyert volna akkor, nekem van jól bevált kamerám így fel sem merült bennem, hogy megtartom, így bontatlanul ment is az új gazdájának

[ Szerkesztve ]

(#1064) HUTCHDB válasza Parallaxis (#1058) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jah, ez így más...mondjuk én ekkor is másképp gondolkodtam volna a helyedben, vagyis ha nem jön be a nota és a 6+ annyira jó telefon, akkor eladtam volna a note 4-et is, és a fényképező+a note4 árából vettem volna egy független 6+-ot... :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1065) Parallaxis válasza HUTCHDB (#1064) üzenetére


Parallaxis
addikt

Nekem bejön a Note, az, hogy piszok kritikus vagyok vele szemben, az más kérdés :) de nem véletlen, hogy most már 4. éve megmaradtam ennél a típusnál.

Nekem azért nem mindegy, hogy megmarad a zsebemben +1xx eFt, vagy sem, ezért ilyen cserebere megoldás nem is foglalkoztat. Nálam a lélektani határ 170-180 eFt, ennél többet semmilyen mobilért nem vagyok hajlandó kifizetni, azért ezek mégis csak mobiltelefonok! 260-ért már vehetek egy Macbook Air-t is :)

[ Szerkesztve ]

(#1066) HUTCHDB válasza Parallaxis (#1065) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

na végre, hogy leírtad....jó az android, csak más.
ebben ez a jó, másban más op rendszer.
én most jelenleg, ahogy korábban jeleztem is az i6-ot használom.
sokat javult az összkép, a kijelző mérete, a rendszer sebessége, és a JB miatt szinte androidosként érzem magam.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1067) manchester85 válasza HUTCHDB (#1066) üzenetére


manchester85
addikt

"szinte androidosként érzem magam."

En pont ennek elkerülése miatt használók iOS-t. :)

i6 Silver

(#1068) HUTCHDB válasza manchester85 (#1067) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem rossz az, hidd el!
Mas, es van boven elonye annak a rendszernek is, mint ahogy az IOS- nek.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1069) kicsisean válasza lugosi (#1021) üzenetére


kicsisean
tag

A probléma csak az, hogy neked van egy saját véleményed ami szubjektív és ezt akarod másokkal is elhitetni. Szerintem nagyon jó a csík a hátoldalon, és én arany színben rendeltem le :D Az én véleményem szerint meg nagyon szép, ami nem tetszik nekem hogy olyan mint egy samsung majdnem, mindez a lekerekített forma miatt.. De ez is csak egy vélemény... Én se kezdem el itt írni hogy milyen szép arany színben az iphone :D

(#1070) kenguru99 válasza #79621120 (#1015) üzenetére


kenguru99
aktív tag

Egy munkatársam vett innen. Független, nincs sim lockolva. Nem kiemelkedő ár, viszont van 10 hónapra 0% thm ha valaki igényli.

[ Szerkesztve ]

(#1071) kicsisean


kicsisean
tag

Nem tudjátok hogy mikor érkezik új szállítmány Telekomhoz iphone 6 64 gb-ből?? Már nem merem felhíni őket, annyiszor betelefonáltam már. :(
Amikor megrendeltem (október 31) azt volt írva, hogy dec 8adikán jön a szállítmány, viszont most néztem és pl az iphone 6 plus 64 gb már november 26ai kiszállítással is megrendelhető.

[ Szerkesztve ]

(#1072) INGJOKE válasza #79621120 (#1015) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez kártyafüggetlen?

Már megvan a válasz köszi. (nem)

[ Szerkesztve ]

(#1073) Pipikék


Pipikék
tag

Sziasztok!
Telekomnal elég jó áron tudnék telefont venni :)
Iphone 6 plus 64 GB vagy Note 4?
Fontos a jó kamera és a jó aksi :)
Melyiket jobb szerintetek? :)

[ Szerkesztve ]

(#1074) INGJOKE válasza Pipikék (#1073) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ez egy Iphone blog, így természetesen az I6+... :)

(#1075) Pipikék válasza INGJOKE (#1074) üzenetére


Pipikék
tag

Tudom :)
Csak tanácstalan vagyok 2 -évre szeretnék venni telefont :)

(#1076) INGJOKE válasza Pipikék (#1075) üzenetére


INGJOKE
veterán

Mivel mind a kettő telefon flagship így 2 év múlva is bátran vállalható lesz mindegyik... ha el szeretnéd majd adni, biztos, hogy az applenek jobb ár lesz...

(#1077) kchris78 válasza Pipikék (#1075) üzenetére


kchris78
veterán

Először is tapogasd meg mindkettőt. Aztán gondold át mire kell.. Szerintem a Note4 annyira nem prémium (önmagához képest igen, de Applehöz képest nem). Kijelzője jó de többet ér a lagmentesség mint a kijelző.. Teljesen e-pénisz dolog... Kijelzőhöz képest a CPU-ja az i6-nak jobb. Akksi kb megegyezik.. Ujjlenyomat olvasónál az Apple a győztes.. Nekem i6+ lenne a nyerő, de nekem az iOS fele billen a mérleg. (ezek csak kiragadott dolgok)

[ Szerkesztve ]

(#1078) lugosi válasza Pipikék (#1075) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Hát nézd. Én 2 éve egy Note 2-t használok, a mai napig használható, mondjuk azt hogy időtálló.
Emellett van egy i4s-em, az 2 éves korában már bosszantóan nem volt használható. Persze nem kötelező a legfrissebb os-t feltenni, de na.
Szifonnál szerintem úgy esetleg jó, ha azt mondod, hogy a 2 év eltelik, de akkor tuti csere. Konkrétan a Note széria egy korábbi tagja bőven használható még ebben a korban. Tehát ha 2 év fölé akarsz menni, akkor inkább a note.

(#1079) Asbee válasza lugosi (#1078) üzenetére


Asbee
veterán

Nem tudom nálad mi lehetett a 4S-el, de nekem az 5 megjelenésekor hibátlan volt a sima 4-em. Simán lehet 2-3-4 évig használni.

(#1080) [P]laci válasza Asbee (#1079) üzenetére


[P]laci
senior tag

iOS 8-cal egy kicsit belassult azért a 4S és kellett utána az a 8.1, hogy megint értelmes tempója legyen (mint pl. 7.1.2 esetén volt) :K ráadásul nem célszerű OTA után használni a 4S-t, hanem géppel újrarakni és utána használni. :K

(#1081) Asbee: hát azért i5-ön és felette jobban muzsikál a iOS 8.1... :P

[ Szerkesztve ]

(#1081) Asbee válasza [P]laci (#1080) üzenetére


Asbee
veterán

Igen ezt tudom. Régebben mondjuk volt a helyzet, ilyen szoftver téren. De a 4S 8.1-el szerintem simán használható. Ismerősömét nyomkodtam pár napja.

(#1082) Parallaxis válasza lugosi (#1078) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ez azért nem egészen korrekt összevetés, mert az iPhone esetében történt egy elég nagy hardveres generáció váltás, ami a Note esetében talán majd csak jövőre várható.
Az A5 és A8 között hatalmas a teljesítménybeli különbség, míg az Exynos 4412 és a Exynos 5433/Snapdragon 805 között nem annyira. [link]

Arról nem is beszélve, hogy a Note 2 2 éves konstrukció, míg az iPhone 4s 3 éves.
(Egyébként több ismerősöm használja a legfrissebb iOS-el és a korához képest egész használhatónak tartják. Ellenben megnézhetsz egy hasonló korú és hardverű Androidos készüléket, hogy mit szenved a 4.x-es droiddal.)

Tehát ha 2 év fölé akarsz menni, akkor inkább a note.

Ez ebben a kontexusban nem korrekt tanács, mivel a Samsung nem támogatja egyetlen készülékét sem 2 éven túl. A Note 2 sem fogja megkapni az 5.0-s Androidot. Mondjuk, ha korrekt támogatást akarsz a Samsungtól, akkor minden évben meg kell venned a legújabb modellt, mert a régebbire akár fél-1 év késéssel adja ki az újabb rendszert, vagy akár ki is hagyja, mint ahogy Note 3-ra sem adta ki a 4.4.4-et.

[ Szerkesztve ]

(#1083) lugosi válasza Parallaxis (#1082) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Én kb 2 éves kora utánig valamivel használtam az i4s-t napi szinten, utána lett másodtelefon, most meg fióktelefon :)
Nálam már az ios 7 alatt is kicsit meglassult, de a 8 alatt lett igazán érezhető, hogy nem gyors - igaz, ez már a 2 éven túl van. A Note 2-n a 4.4.2 teljesen szuper, jobb, mint a 4.3 volt.
Épp tegnap vettem elő az i4s-t, hogy frissüljenek rajta az appok, mivel tartaléktelefon, ha arról van szó akkor legyen egyik napról a másikra használható. Pár dolgot megpróbáltam rajta a telepítés után, nagyon éreztem a sebességbeli különbséget a másik telefonjaimhoz képest, pl. egy-egy app indulási idején, másik futó progira való átváltáskor.

Mondjuk az biztos, hogy más általam ismert gyártók közül az apple adja ki a legtovább a szükséges frissítéseket a régi készülékekre. Így legalább telepíthetőek az új appok a régi készülékekre is. Persze nem lehet egy telefontól elvárni, hogy végtelen időkig ugyanolyan használható legyen, mint új korában.

(#1084) Parallaxis válasza lugosi (#1083) üzenetére


Parallaxis
addikt

Az i4s sebességét hasonlítsd inkább egy Note 1-hez, mert azzal egyidős és máris nem fogod lassúnak találni :) A Note 2-det az iPhone 5-höz hasonlítsd, az a szintén 2 éves vas és bizony itt már nem a Note 2 lesz a gyorsabb ha összeveted.

[ Szerkesztve ]

(#1085) lugosi válasza Parallaxis (#1084) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Még egyszer hozzáteszem, hogy az i4s két éves korában tapasztalt sebességét írtam.

(#1086) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Üdv.
Érdeklődnék aki HTC One M8-ról váltott mi a véleménye mindent össze vetve.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1087) nederlanden válasza PedroPascal (#1086) üzenetére


nederlanden
senior tag

dúrva Csalás egy kategóriában sorolni az i6-al a htc m8-at!
Nekem volt,és azon kívűl,h esztétikus egy zavaros,kényelmetlen használatú rakás f@s használatra,repedt fazék bántó beszédhanggal.
Viszont másik hagszórója a legszebben szól az össz. közűl amiket eddíg hallottam.kb.ennyiben jó.(bár visszagondolva az i6 már azzal is vetekszik)
A legjobb telefon most per pill a világon az biztos

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1088) HUTCHDB válasza PedroPascal (#1086) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Minőségileg a hTc minimum egálban van az iPhone-nal.
Hardveresen is nagyon erős, az android egyik legmegbízhatóbb, legszebben működő darabja, minőségi szoftveres megoldásokkal, exkluzív kezelőfelülettel, nagyon jó kijelzővel, iszonyatosan jó minőségű hangszóróval.

A kamera hiába nagyon gyorsan működik, a felbontás sajnos a mai világban kevés.

Az android vs. ios mindig kényes kérdés volt, és most is az, habár most én jailbreak-keltem, és szinte androidos testreszabhatóságot értem el.
A hTc azért csak android, ami sok mindenben előny.

Az i6 igen jó telefon, vékony kivitel, minden jól működik rajta, sok mindent átvettek alapból már az androidból, ami megkönnyíti a mindennapi használatot.
Kamera, üzemidő, gps a mai piacon etalon.

Ha elgondolkodtál a váltáson, akkor szerintem lépd meg, nem fogsz csalódni, mert a fentieken kívül a kijelzőméret is hozzájárulhat ahhoz, hogy megelégedéssel használd az apple termékét.

(#1087) nederlanden!
...inkább nem írok semmit! :(((

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1089) spawn21 válasza nederlanden (#1087) üzenetére


spawn21
veterán

Tiszta intelidzsente vagy :(((

iPhone 13p

(#1090) nederlanden válasza HUTCHDB (#1088) üzenetére


nederlanden
senior tag

Inkább ne tetted még ezt se...

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1091) nederlanden válasza nederlanden (#1090) üzenetére


nederlanden
senior tag

Szóval inkább ne tetted volna még ezt se....

Spawn:nagyon sokan szabadúlnak az m8-tól ami nem véletlen!'
Én leszúrkoltam érte 180ezret akkor és hatalmas csalódás volt,hadd beszéljek már úgy róla ahogy akarok😜lg g2 g3 ahoz képest maga az álom letisztúltság

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1092) spawn21 válasza nederlanden (#1091) üzenetére


spawn21
veterán

Te tudod. Nem igen érdekel. De aki valoban használt több fajta készüléket és tudja mi a minőség. Az nem beszél így. Nem látok túl sok eladó db-ot. Nem is értem

iPhone 13p

(#1093) HUTCHDB válasza nederlanden (#1091) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nem vagyok én itt senki...de azért ess már neki a saját hozzászólásodnak ismét, és aztán nézd meg, hogy ezek a szavak, mondatok, összefüggések illenek-e egy nyilvános szakmai topikba, vagy sem.
Ha úgy érzed, hogy az írásod megfelel az emberi érintkezés írott, vagy éppen íratlan szabályainak, akkor bocsánat, én nem szóltam.
De ha úgy gondolod, hogy azért a későbbiekben normálisan, nem fröcsögve, érthetően, megfelelő súlyú, alátámasztott szavakat kellene ide írnod, akkor elértem azzal a fél mondattal a célomat...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1094) Skorpio.59 válasza PedroPascal (#1086) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Váltás előtt állok én is,szintén m8 -ról és egy ideje kerülgetem a 6+_t / is./..a másik kijelzője számomra kicsi/i6/..Ráadásul m8 a családban marad.Számomra nagyon nehéz döntés bármire is váltani m8-ról. ''Nyomogatom'' az iphone-t,barátkozunk,de azt hiszem még egy kis időnek el kell tellenie hogy ráérezzek....de nyílván nem vagyunk egyformák...lehet,hogy neked gyorsabban megy majd....

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#1095) nederlanden válasza HUTCHDB (#1093) üzenetére


nederlanden
senior tag

Életem legnagyobb csalódása volt ami fájt,így lehet,h túl nyersen reagáltam le,csak figyelmeztetni tanúljon más hibájából.elnézést.

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1096) PedroPascal


PedroPascal
senior tag

Köszi a véleményeket! :R
5 hónapja használom az M8-at eddigi legjobb telóm.
Egy dolog zavar igazán h mindentől óvni kell mert könnyen megkarcolódhat a hátlap....
Az i6 is ilyen?
Egy 200k feletti telónál ez elfogadhatatlan szerintem...

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1097) HUTCHDB válasza PedroPascal (#1096) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ezt én nem mertem eddig kipróbálni, hogy karcolódik-e, egyesek szerint nem.
Én egy ultravékony átlátszó tokot tettem rá, és ezzel ez a probléma kilőve. :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1098) kicsisean


kicsisean
tag

Nagyon szeretem a technikai dolgokat de azért nem igazán vagyok képbe a dolgokkal, viszont én Androidról váltottam (sony xperia s) iphone 4-re ami gyorsabb mint a sony :D
szerintem ez kicsit durva, hogy egy 2010es modell jobb legyen egy 2012es akkor sony CSÚCSkészüléktől

(#1099) PedroPascal válasza HUTCHDB (#1097) üzenetére


PedroPascal
senior tag

Mióta megvan vigyázom rá mégis két minimális karc került a hátoldalra.
Nem mindig hordtam a tokban.
Egyiket pont a tok okozta mert mögé ment egy keményebb valami.
Nem szeretem tokban hordani mert iszonyat minőségi a teló, bármilyen tok csak rontana ezen...
Az i6-al is így lennék ezért kérdezem h az mennyire karcolódik.

Ha valakit érdekel: fólia
Ettől vékonyabb tok szerintem nincsen de tok nélkül lenne igazi egy ilyen prémium teló mint az i6 meg m8.

ASUS ROG Scar 17 G733PZ (AMD Ryzen 9 7945HX, NVIDIA GeForce RTX 4080) / SteelSeries Arctis Nova Pro Wireless, Aerox 5 Wireless / Synology DS923+ / Samsung Galaxy S23 256GB, Galaxy Watch6 Classic 47mm LTE, Galaxy Buds2 Pro /

(#1100) esfrost válasza PedroPascal (#1099) üzenetére


esfrost
tag

Én két évig használtam iPhone 5-öt. Két fajta tokot használtam. Az egyik egy Apple bőrtok volt, ami ugye felpattintós, illetve egy másik bőr tokot, amibe bele kellett csúsztatni a telefont. A felpattintósat csak és kizárólag akkor használtam, amikor kerékpároztam, amikor nem, akkor a másik tokot használtam. Pont amiatt használtam ilyen bele csúsztatóhatót mert egész egyszerűen gyönyörű volt a telefon, és élvezet volt "csupaszon" használni, viszont akkor kellett a védelem, amikor a zsebben, vagy táskában volt. Nekem két év alatt egyetlen egy karc sem került telefon elejére, vagy a hátuljára. Természetesen nem raktam le csak úgy simán sehova, sem asztalra, földre, kőre, padra, sehova. Vagy tokban, vagy valami puha dologra. Most iPhone 6-ot használok, a koncepcióm ugyan az, most még csak egy bőr, becsúsztatható tokom van. Nem használok sem fóliát, sem egyéb védő fóliát a telefonon. Vigyázni kell a telefonra, és nem lesz vele gond.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.