Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) enginev3.0 válasza henrik1 (#243) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az a különbség kettőnk között, hogy én nem elfogultságból írok.

(#244) Csapoati@ Az S5-t nem nevezném sose minőségnek, de egy M8 lehet van olyan minőségre mint egy apple (ha csak a külsőségeket nézzük)

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#252) henrik1


henrik1
tag

Bogék írhatnának már egyszer egy "A 4 mag nem mindig üti a 2 magot"-féle cikket, mert egyes fejekben sajnos még mindig óriási sötétség van.

szerk: na már elfogult is lettem, még a végén rám fogja valaki, h van iPhone-om.

[ Szerkesztve ]

(#253) legiaap válasza enginev3.0 (#240) üzenetére


legiaap
nagyúr

Szerinted nem lehet összemérni droiddal? Én azt mondom az a ciki, hogy ha már droidot emlegetjük, hogy ott 1 giga rammal (ami igazad van megfizethetőbb, bár ezt már mondtam párszor nem a kicsi hazánk áraiból kell kiindulni) csak kullognál az IOS sebessége mögött. Az optimalizáltság számukra nem teljesen ismert dolog. A WP ami még meg tudta oldani, hogy smooth legyen a rendszere kevés rammal, bár ők sem érik el ezt a szintet. De ezt csak az fogja látni aki használt is IOS-t, droidot netán WP-t is és van összehasonlítási alapja.
Ja az árról annyit, hogy szokás szerint a Note ismét drágapábban nyit, mint az új iPhone, akkor ki a drágább?

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#254) Garada válasza enginev3.0 (#251) üzenetére


Garada
őstag

Hát a One M8 bizony egy nagyon pofás egy készülék. :D

(#255) Csapoati válasza enginev3.0 (#251) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az a különbség kettőnk között, hogy én nem elfogultságból írok. vs HTC , AMD , és Logitech FAN!!!

:DDD

Ja, az M8 készülékháza is minőségi, de pl a kamerája a lábnyomát se szagolhatja a 6-énak. A hangszórója tényleg jobb, de mindkettő ajánlottat kapott, szóval nem értem hol a gond.

#253: A Note-ot azért az i6P-hez mérd. Mondjuk én árról még nem tudok egyiknél sem (Mo-iról).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#256) nfsu17 válasza halkow (#233) üzenetére


nfsu17
veterán

amit elfogadnék az s5-ben kamera terén fotóknál, az az, hogy ne lenne olyan fura szőrös hatása a képeknek 100%-on. s4-nél nem is volt ilyen probléma.
Felére méretezve (azaz 8MP-re, ami még mindig mindenre elég és az i6 is csak annyit tud max) már nincs nagyon különbség a 2 között.
Ha belevesszük a samu által kínált extrákat (kiváló hdr, panoráma, ilyen olyan shoot módok stb), ha belevesszük a 4k felvételt és így egyben nézzük a kamerát, akkor az i6 nem jobb, mint az s5.
dinamikában szerintem jobb az s5, a hdr kiváló, fátyolos képet én még nem láttam vele, 4k brutál, de 1080p is.

(#257) alkatraz3000 válasza enginev3.0 (#247) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Te hasznaltal iphonet?
Ugyanitt Pentium D 3.6ghz-es gépembe beszámítok 1.5ghz-es i5-öt.

4k mobilfelvetelnek mi értelme van? Neked van 4k-s monitorod?

[ Szerkesztve ]

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#258) halkow válasza ^Boss (#250) üzenetére


halkow
őstag

+1 ezt érezni kell

Alcatel onetouch idol2s the king

(#259) Cannabis7 válasza ^Boss (#232) üzenetére


Cannabis7
senior tag

a lagg érdekes, mikor megvettem elég be4hatóan tesztelgettem a multitasking-ot, nagy élmény volt, megnyitottam több játékot, real racing, angry birds,böngésző, meg nem is tudom milyen programokat még, teljesen zökkenőmentesen tudtam közöttük váltani, meg se reccent a készülek.

a másik problémát én is tapasztaltam, bár a fél óra erős túlzás, kb 6-7 perc ha volt, az más kérdés, hogy ez az androidos telóknál is 2-3 percbe telik, ha csutkára lemerül, apple-el kapcsolatban ezt nem tudom, igaz h még nem használtam több napi,g egyszer pár órát volt nálam egy 5s.

És h miért nem lehet egy lapon említeni a kettőt én nem értem, légyszíves fejtsd ki, hogy mi az amiven rosszabb.
Bár ehhez szükséges lenne, hogy ne a legelső bb10-es rendszert vedd alapul, azóta teljesen más pl a kijelző kezelése, hidegebb lett a színprofil, és a kamera is jobb, a rendszer sebességéről nem is beszélve.

A másik meg az, hogy nem azt írtam, hogy a 2 telefont kell öszehasonlítqani, hanem akonkrétan a rendszerre értettem, ugyanis szerintem ott lenne mit javítani az apple-nek.

[ Szerkesztve ]

(#260) ^Boss válasza Cannabis7 (#259) üzenetére


^Boss
őstag

2 hónapja adtam el, a legutolsó frissítés is rajta volt. Ha belakta az ember, kicsit laggos lett. De még az elviselhetőség határán.
Miért nem lehet összehasonlítani a kettőt?
1. ökoszisztéma
2. támogatottság (app kínálat)
és most nem is agyalok többön, ezek bőven elegek.
ha kellene egy 2. telefon, továbbra is csak a BB (esetleg egy HTC, ha sok a lé), jöhetne szóba nálam is, azonban 5S vs BB akármilyen telója SEM egy kategória, ha nem elfogult valaki. Vannak szép ötletek, dolgok a BB10-ben, amiben valóban van ötlet, és érdemes lenne átvenni (hub, imádtam), de több a hátrány/korlát.
és az sem segítette a dolgot, hogy JB, illetve 4 éves iPhone mult után sem volt nagyobb fagyásom iOS fronton, míg a BB fél év alatt Androidos telepítés miatt elszállt 2x, akksi miatt kb 4x azt hittem, teljesen tropa a készülék, stb.

(#261) Cannabis7 válasza Touch-ko (#171) üzenetére


Cannabis7
senior tag

van olyan is, e amúgyis mintha olyan lényegi különbség lenne a két rendszer között! olyna túl mélnyen azért nem nyúltak bele hogy jobb legyen a ios8, sőőt.

Boss: elfogadom amit írsz, van alapja. de én elfogulatlanság nélkül mellé merem állítani egy iphone 5s-nek.
kinek mi a fontos szempont.
viszont én fagyást sem tapasztaltam 1 év alatt, és minden fontos programom megvan ami kell.
Itt látszik, hgoy kinek mik az igényei.
Azt meg egyszerűen nem hiszem el, hogy egy iphone se fagyott soha senkinél...
nálad fagyott a z10, nálam nem, lehet iphone-al pont fordítva lenne,

[ Szerkesztve ]

(#262) adomok válasza henrik1 (#236) üzenetére


adomok
tag

Hidd el engem picit sem izgat fel, hogy mit és hogyan tálal az Apple, és mennyi pénzért. Ennél sokkal fontosabb dolgok vannak az életemben. Inkább megmosolyogtat, hogy milyen könnyen eladható bármi, bármennyiért pusztán jó marketing stratégiával :-) De ha értenéd amit írtam, akkor látnád, hogy ez a kommunikáció is engem igazol. Persze, hogy nem írja a pay oldalára, hogy NFC, hiszen világgá kürtölte az előző generációnál, hogy az NFC mint technológia tökéletesen felesleges a mobilba :-) Most itt a Szent Grál, az Apple pay (amit persze kis hazánkban nem fogsz még sokáig használni), de nem kommunikáljuk, hogy NFC, mert még számon kérik rajtunk, hogy miért nem használható másra is... De mondom ismét, Te ragadtad ki a mondandómból az NFC-t, fogalmazhattam volna úgy is, hogy semmi olyan nincs ezekben a mobilokban ami indokolná a felhajtást körülöttük, vagy ami egy átlagos user számára valódi pluszt jelentene. A korábbi generációk esetében valóban mindig innovatív megoldásokat láthattunk, de ez most nem igaz. És szintén ismétlem magam (mielőtt valami fanatikus Apple ellenesnek titulálnál), hogy ettől még prémium készüléknek tartom az iPhone mobilokat.

(#263) Cannabis7 válasza Cannabis7 (#261) üzenetére


Cannabis7
senior tag

*elfogultság nélkül

(#264) BOBAKILL válasza ^Boss (#250) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Az I6 Plus adásában Legendd is nagyjából elmondta ezt az ökoszisztéma dolgot. Ha tele vagy Apple cuccokal akkor barmi jó az összhang az összes cuccod közt, stb. De amint kilépsz ebből az Apple rendszerből, máris csak egy telefont kapsz a sok közül, ami ugyan baromi jó, de ennyi. Leginkább önmagával kompatibilis. Mindent tud de máshogyan, stb..

Ha ezt az Apple rendszerben vizsgáljuk akkor megérdemli a legjobb minősítést. De ha az egész mobilos világba helyezzük akkor vajon ott is ezt lehetne elmondani? Szóval akkor most telefont az ökoszisztémájában kezelve kell egy minősítést adni egy telefonra? A WP is más, mégis hasonlítgajták az Androidhoz. A kínai cuccokra csak a garancia miatt nem adnak plecsnit. Van hogy a magas ár miatt kap gyengébbet egy telefon.
Szóval akkor most hogy van ez? Csak kiváncsi lennék.
Nem kötekedni akarok ezzel. Nekem mindegy hogy ajánlott vagy hulladék minősítést kap az I6. De akkor az legyen egységes mérce alapján.

(#265) ^Boss válasza Cannabis7 (#261) üzenetére


^Boss
őstag

teljesen megértelek, alapvetően ami valakinél beválik, azon semmilyen más vélemény nem fog változtatni... bárcsak néhány androidos felhasználó is felfogná ezt - tisztelet a kivételnek -, és nem jönnének hittéríteni az összes Apple-ös hír alá. akinek bevált az iOS, elárulom, 100000%, hogy nem fog váltani. nincs rá oka. BB ugyanez, sőt, akinek a google rendszere vált be a legjobban, azt sem szeretném "áttéríteni". más szokások, más igények...

(#267) AMD Power


AMD Power
titán

Szerintem ez a telefon valami gyönyörű szép lett. :R :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#268) Hunt3r22 válasza enginev3.0 (#240) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Kiakadtál az "ajánlott" minősítésen?

Bolhából elefántot csinálsz.. :B

Xr

(#269) henrik1 válasza adomok (#262) üzenetére


henrik1
tag

szvsz ami a Pay esetében előremutató lehet, az a Touch ID összekötése a fizetéssel. azért azt is látni kell, h ezt a fizetési módot valahogyan el is kell adni a bankoknak, üzleteknek, és ehhez nem árt, ha van valami biztonsági megoldás is. az Apple-re mindig is jellemző volt, h más, nagy cégekkel karöltve vittek sikerre egy eszközt, vagy megoldást. példaként említhetném az iPodokat és az iTunes-t, amik mellett ugyanúgy léteztek egyéb mp3 lejátszók, de az Apple és a szolgáltatása mögött ott voltak a nagy zenekiadók, és így, együttesen alakítottak ki egy rendkívül sikeres üzleti modellt. a Pay ugyanígy indít, megegyeztek a legnagyobb kártyakibocsátókkal, jó pár nagy bankkal és üzlethálózatokkal, nem csak úgy beraktak egy csipet, hogy utána mindenki kezdjen vele azt, amit akar.

ezt lehet nem szimpatikusnak tartani, de az élet eddig őket igazolta.

(#270) Touch-ko válasza BOBAKILL (#264) üzenetére


Touch-ko
őstag

Egyseges mercerol nem beszelhetunk. Anno az iPad nem kaphatott 0.5 pontot mert elmondasuk szerint azt nem adnak. Termeszetesen a Samsung Galaxy S XY kapott. Ezt azota ha jol tudom mar atirtak, mert szoltam :)

Tavaly a muanyag SGS jobb anyaghasznalatot kapott mint az iPhone aluminium-muanyag.. Nonszensz.. :)

Ezeket a dolgokat en sem ertettem.. Most sem ertem..
Az iPhone6, akarcsak a tobbi csucstelefon nagyon jok. Ezen kar vitatkozni. Szerintem megerdemli az ajanlott plecsnit.

Nem te vagy az egyetlen aki nem ert dolgokat.

(#271) Elpresidente válasza oszi666 (#218) üzenetére


Elpresidente
tag

Az osztráknak ebben az esetben olcsóbb lenne Magyarországon venni a telefont. Fordítva szívás, ahogy írtad is.

Xbox gamertag: goserHU

(#272) Touch-ko válasza enginev3.0 (#240) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem a magok szama szamit, nem az, hogy 2-3Gb memoria van benne. Az a muveszet, mikor 1Gb-vel jol elfut a rendszer. Ahhoz nem nagyon kell mernoki munka, hogy 8 magon 4GB-vel elfusson a rendszer.. Emlekszel, amikor a 4.4-nel igertek, hogy eleg lesz az 512Mb a rendszernek? Ki hoz ki telefont ennyivel?
Az iPhone gyorsabb mint barmelyik androidos eszkoz. Foleg single core teszteknel (ugye a mindennapi hasznalatnal ez eleg)
Kamerajat tekintve az osszes nagy oldal a legjobb kamera cimet adta az6,6+-nak.

(#273) enginev3.0 válasza alkatraz3000 (#257) üzenetére


enginev3.0
félisten

Gyorsan keressük vissza a 4k-s hozzászólásomat :)) hátha meglesz

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#274) Darda Csabi


Darda Csabi
tag

Nekem nagyon tetszett elsőre a tepsi változat, azonban használni szeretném és még mindig sokszor csak az egyik kezem szabad, így én is a kisebb mellett fogok dönteni, nagyon ógy nézem:-)

(#275) Gengi


Gengi
senior tag

Háááát a véleményem egy kicsit felemás . De az ajánlott plecsnit talán megérdemli alúlról. Rengeteg tök jó erénye van a Touch ID még mindíg lenyűgöz. A megbízható szinkronizálási lehetőségek megint mellette szólnak. A HW egy pontot leszámítva erős és kb 20%-al gyorsabban nyitja meg az appokat, mint egy S5. (A Third party-kat kivéve)
A formaterv szép. Mégha...

Tipikus apple termék lett. A design és az okoskodás oltárán fel lett áldozva, hogy ultimate telefon legyen.

A design szép és király, meg minőségi is. De... Ezt a telefont első percben tokban kell hordani, mert leri róla ,hogy karcgyűjtő a ház. A kijelző meg bizonyította, hogy a védelme gyenge(Youtube videók). A kiálló kamera miatt meg már nem is olyan baj ,hogy lesz rajta tok, így legalább nem lesz kiálló és az sem gyűjti a karcokat.
Ha meg innen nézem, akkor a végeredmény egy ugyan olyan tejfölös doboz, mint a Samsungé. (A HTC M8 is karc gyűjtő)

A hülyeség még a ram. Mi lesz a következő frissítéskor? Lag-lag hátán? IOS9 kicsit több infót akar a háttérben nyomni és már vége is .

A Fórumban is olvastam, hogy optimalizáció ... Úgy dobáljátok ezt a szót, mintha tudnátok is miről van szó. Ami egyszer kétszer belagol az optimalizálatlan, ami meg kvázi állandóan tölt esetleg animáció elfedi az meg optimalizált :S.

Az ártartás meg megint egy vicc. Ugyan úgy csökken az áruk, mindnek. A legvégén van eltérés. Egy 3 éves Iphone-t is el lehet még adni, de egy 3 éves Galaxy S-t már nem tudom kinek kéne.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#276) BOBAKILL válasza Touch-ko (#270) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igen, ebben egyetértünk.
De ha mondjuk úgy tekintenénk bármelyik okostelóra hogy csak egy telefon. Nem Apple, nem HTC, nem LG stb.. csak okostelefon. És úgy készülne teszt róla. Például arra gondoolok hogy a mindennapokban mennyire állja meg a helyét, külső eszközökkel kompatibilis-e. Vagy például át tudok-e egy fáljt küldeni 'Józsinak' akinek egy régi Nokiája van internet nélkül stb..
Nem biztos hogy érdemes ezt a témát boncolgatni, de el lehetne gondolkodni rajta.

(#278) Hunt3r22 válasza ak76 (#179) üzenetére


Hunt3r22
őstag

De ritkán látni ilyet, ált. mindenki csak almát szidja.

"Szokás szerint nem az ájfon a drága,hanem szarul keresünk."

Egyetértek. :K

Xr

(#279) turbulencia8


turbulencia8
őstag

Azert az akkut ilyen kicsi kapacitasura hagyni eleg meresz dolog volt. Mondjuk ehhez az iPhone felhasznalok mar hozzaszokhattak, de ha szavazhatott volna a celkozonseg, hogy a vekonyitas, vagy az uzemido novelese legyen a fejlesztesi irany, feltetelezem az utobbi nyert volna. Amugy eddig nincs olyan nagy kommentaradat, mint a korabbi hype modelleknel, ami azert nem tul jo jel, meg a trollkodasi es tuzgyujtasi tilalom abraja sincs kirakva.

(#280) AMD Power válasza Gengi (#275) üzenetére


AMD Power
titán

Én pl lazán eltudom képzelni ,hogy ha elérhető árban lenne egy 6-s lazán beneveznék rá.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#281) S e t h


S e t h
nagyúr

A nagyobb testvér tesztelésénél is köd volt a fővárosban, a fene vigye el.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#282) FіkuszKukіsz válasza Gengi (#275) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

I asked my friend who works at Apple and actually develops iOS. He said iOS is more efficient and doesn't need more ram. In fact having more ram will simply encourage developers to be sloppier lazier and you end up with the same performance but greater battery drain. If you only give the developer 1gb they will learn to code better and maximize the resource they have. If they can't do it it will just weed out the inferior developers.

Official iPhone 6 Plus Reviews Report 1 GB RAM

Romanes eunt domus

(#283) mufi válasza Touch-ko (#272) üzenetére


mufi
senior tag

"Kamerajat tekintve az osszes nagy oldal a legjobb kamera cimet adta az6,6+-nak."

...majd megvarjuk, amikor a Nokia alkot egy ujabb 1020-as telefont, pardon, annak az utodjat. Az epl alapbol az ev vege fele dobja ki az uj telefonjait, amit a tobbi gyar mar fenyevekkel azelott letett az asztalra...
Madj amikor blutuuuton ( :DDD ) atkuld valaki a haverjanak egy fenykepet ajfonrol ajfonra, akkor beszelhetunk...akkor mar inkabb vertu, vagy mobiado, azokert bar tudja az ember, hogy miert is fizet annyit...

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#285) Cannabis7 válasza ^Boss (#265) üzenetére


Cannabis7
senior tag

így van, ha az első hsz-mat újraolvassa bárki, én se áttéríteni akarok senkit, csak leírtam, hogy évek óta gyakorlatilag nem változott a kezelése lényegesen sem az iosnek sem az androidnak, és szerintem előbb-utóbb érdemes lenne alapjaiban átgondolni, mert bár így is kezelhető, sokkal jobban, egyszerűbben megoldható lenne minden (ebben viszont szerintem egyelőre verhetetlen a BB10)
Nem volt célom a BB-t szembeállítani az Apple-el (bár ez lett a vége :D)

(#286) UFC válasza mufi (#283) üzenetére


UFC
aktív tag

De buta vagy szegénykém :)

(#287) r3dsnake válasza kameraman77 (#217) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

1 dollár eBay-ről az microusb-lightning átalakító. Pénztárcában meg sem érzed.

(#288) Lacy6 válasza S e t h (#281) üzenetére


Lacy6
senior tag

Még a kötelezőt se hozták ezzel a telefonnal. 1 GB RAM nem elég! Aki azt mondja elég, nézzen meg 10 ilyen tesztet youtube-on és utána mondja h neki bizony elég ha csak 3 alkalmazást tud fejbe tartani, mert 300 ezerért nem vár többet. Egyszerűen vicc. 4,7 col a kijelző, de maga a készülékház 5,2 colos amibe mehetett volna a 3000Mah-es aksi. NEM, mert minek is...elég lesz a szűk 1 napos üzemidő. Az biztos, hogy több értelme van az 5s-nek mert legalább kicsi. Ez meg a nagyságával bekerült a felső kategóriás droidok közé ahol egyszerűen elbukik. Instabil rendszer, akad, laggol, bugos, korlátozott.

[ Szerkesztve ]

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#289) legiaap válasza mufi (#283) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nokia már nem igen fog újabb telefont alkotni. Max a microsoft. Ha meg olyan utódot csinálni, mint a 1020 akkor nem lenne oka félni. Elég nagy a minőségi szórás ott.

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#290) Gicz válasza Lacy6 (#288) üzenetére


Gicz
addikt

Köszönjük, leülhetsz! :N

(#291) bagkri01 válasza legiaap (#219) üzenetére


bagkri01
őstag

128 giga laptopba, talán a sima hdd mellett annyi az ssd. A laptomomban 750-es van. Bár egy telóban szerintem bőven elég 32 giga is.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#292) d@minator válasza mufi (#283) üzenetére


d@minator
addikt

Átküldöm interneten. Ahol meg internet nincs ott iPhone sincs.
Ne azért húzzunk már le egy telefont mert valaki másképp gondolja, hogy hogyan küldjön át egy fájlt egy 2 méterre lévő Józsinak...

(#293) mufi válasza legiaap (#289) üzenetére


mufi
senior tag

Tudom, nem is abban volt a lényeg, hogy Nokia vagy Microsoft. Miért az apple cuccoknál nincs minőségi szórás? :U Ja, nincs...de csak mert az epöl nem hozza nyilvánosságra. Vagy az epöl fanok szégyenlik, hogy trét vettek egy csomó pénzért...vagy ha elismeri az epöl akkor úgy adják le, hogy ők ezt így is akarták...itt máris eszembe jut amikor 3,5"-től egy világért nem akartak nagyob bkijelzőt adni az ájfonnak. Merthogy, "miden ami 3,5"-nél az szükségtelen, felesleges, nem ergonómikus, mert nem fér el a tenyérben..." azóta nőtt a vásárló tenyere vagy mi....na ne már...

UFC

szerintem egy kicsit vegyél vissza a stílusodból...

d@minator

ne már...email...egy kép átküldéséhez...ezt ugye csak a lelkiismereted megnyugtatása miatt írtad ;]
ne adj' isten behal a net, mobilnet, akkor mit csinálsz? előveszel egy mekbuk prót, összekötöd a másikkal és voilá? ne már fiúk...ha nincs wc papir, ott a wc kefe? ne már....

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#294) razzorr


razzorr
őstag

Külsőleg bejön a gép,de egy szifont sohasem tudnék magaménak érezni.
Mondjuk az a kamera kitüremkedés kicsit randa,inkább hozták volna azzal egy síkba a hátlapot és pár milliamperrel megtoldva egész ütős cucc lett volna. Nem ez a vékonyítási b.zi mánia.

(#295) Gengi válasza FіkuszKukіsz (#282) üzenetére


Gengi
senior tag

Ez az év dumája.

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#296) r3dsnake válasza mufi (#293) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Elképesztő sürgős lehet egy mobilnet nélküli területen, hogy azonnal átkerüljön egy másik telefonra a fotó. Életszerű. :D Amúgy meg szerintem továbbra is a 3,5" az ideális, nekem már az i5S is kényelmetlen néha.

(#297) mondomén válasza mufi (#283) üzenetére


mondomén
őstag

airdrop. neked mi bajod van az angol szavakkal?

(#298) legiaap válasza mufi (#293) üzenetére


legiaap
nagyúr

Látom a 3,5 colos kijelző megint előkerült. Ez most úgy honnan jött ide meg ez is minden apple hírben benne van. Ha most adnék magyarázatot rá akkor egyből jönnél vele, hogy fan vagyok és csak magyarázkodok ugye?
Lehet van szórás itt is senki nem állította, de azért közel nem annyi, mint a 1020-nál vagy bármelyik Nokiánál. Elég csak benézni a topikjukba. A szervizükről meg inkább egy szót sem szólok és a vevőkjükhöz való hozzáállásukhoz. Ég és föld a a kettő cég közt a különbség és ehhez nem kell fannak lenni, hogy belássa az ember.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#299) mufi válasza r3dsnake (#296) üzenetére


mufi
senior tag

Pont erről beszélek. Mindig van, volt és lesz kifogás, hogy miért nem kell kékfog egy telefonba. Köszönöm.

legiaap

Nem kell magyarázat, tudom én azt talán jobban is mint te. Ennyi pénzért az a minimum, hogy kicsit jobban álljanak hozzá a dolgokhoz. Ennyit felárat csak megér. Ne gondold, hogy kötekedni akarok. Nincs nekem ezzel semmi, mármint a készülékkel semmi bajom...csak szerintem ez pont olyan játékszer mint egy droidos telefon, csak drágább...bejöttem megnéztem hogyan ugranak egymás torkának az emberek...

[ Szerkesztve ]

Creed Aventus 500 ml splashre keresek jelentkezőket.

(#300) UFC válasza mufi (#293) üzenetére


UFC
aktív tag

Apple termékek között ott van az AirDrop. [link]

Ha nem értesz valamihez legalább ne írj hülyeséget :D

A 3,5" os méret meg egyéni kérdés. Ha kicsi a kijelző az a baj. Ha kielégítik a mai piaci igényt hogy csinálnak nagyobbat akkor az a baj. Nem a te telefonod nem veszed meg és kész.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.