Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) ak76


ak76
senior tag

Tetszik,csak nem ebben a fehér színben.
A plus helyett tutira inkább ezt venném,ha nem lenne az a rohadt iTunes,így maradok droidon/BB-n.

(#52) devast


devast
addikt

de azok az átlagfelhasználók, akiket a választás során egyszerűbb dolgok vezérelnek
Például az, hogy x ezer forintért/dollárért vettek már alkalmazásokat az adott platformhoz, és ezt platform váltásnál dobhatják ki a kukába kb.

(#53) RyanGiggs válasza legiaap (#48) üzenetére


RyanGiggs
őstag

Ha nincs szükségük azokra a vásárlókra akik csak DualSim-es készülékeket akarnak venni, ám legyen! Én konkrétan Z3 Compact-ot akartam volna venni, de az sem az, tehát kilőve. A párom szeretet volna venni iP6-ot, de mivel nekünk a DualSim elengedhetetlen (külföldön dolgozás végett), ezért neki ez kimarad. Pedig az ára lenne a legkisebb probléma!

(#54) raskolnikoff válasza Kinder (#39) üzenetére


raskolnikoff
őstag

:DDD

Egyébként az 4-5 éves i4-emet absz nincs értelme cserélni ilyen árak mellett. Még akkor sem ha nem tudok bele diktálni ami tökjól műxik ipad3-on.

5 colba lehet hogy ajánlott teló, de globálisan katasztrófa ami megy árazás tekintetében.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#55) freeknight


freeknight
őstag

4S-em volt anno. Azóta egyre kevésbé innovatív, egyre csúnyább, most már semmi must have érzésem nincs. Ráadásul itthon még mindig aranyárban megy.

Szerintem egyébként túl nagy váltás volt ez a 4,7 - 5,5 coll. Én mondjuk kifejezetten az egérmozi kijelző miatt váltottam Iphone-ról, de a legtöbb vásárlójuknak jó volt a 4 coll. Szerény véleményem szerint jobban jártak volna, ha ez marad 4, és a plusz meg nő 4,7-re, vagy esetleg 5-re. Sokan lesznek azok, akik, ha kiöregedett alóluk az 5S, a kompaktabb androidos gépek felé fognak kacsingatni (már azokból is van hardveresen vállalható, lásd a Sony Compactokat). De persze addig sok víz lefolyik még a Dunán, lehet, hogy addig a cupertoniak is feltámasztják ezt a kategóriát.

(#57) 407


407
tag

Én több év android használat után váltok i6 ra most a napokban.Hihetetlen,hogy mindig megvettem az aktuális csúcs droidokat,és pár hét használat után látványosan lassultak,az anyaghasználatról nem is beszélve.Szerencsétlen s4 em valami szőrnyen gagyin hat egy i6 mellet,de màr az 5s is bedarálta.Más opció nincs számomra csak iphone,arról nem is beszélve,hogy 500-600 euróért vett telefonom 10 hónap után 200 eurót ér.Miközben egy i4/s még mindig 250 eu.Vicc.

(#58) falijja válasza Cyberpunk (#49) üzenetére


falijja
őstag

Látom még most sem érted nem baj.... :R

(#59) kbyte1024


kbyte1024
addikt

Úgy tudtam hogy ez lesz:) És amikorv még csak a beharangozó jött a megjelenséről,már akkor is kaptam az ívet,mert azt mertem írni hogy jó lesz és fogyni fog mint állat :C Jó teló gratula!

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#60) raskolnikoff válasza 407 (#57) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Hát ebből a szempontból érdekes mondjuk iphonenal businesselni. Régen így cserélgettem én is mindig a PC alkatrészeket. Egy év múlva még egész jó áron el tudtam adni őket, aztán jött az aktuális új, minimális ráfizetéssel.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#61) student válasza 407 (#57) üzenetére


student
őstag

bullshit.
1éve használom moto g-t (középkategória!) és nem lassú ugyanolyan villámgyors mint 1.héten

kb 30appom van rajta.

viszont arra mindig ügyelek hogy legyen rajta min. 1gb szabad hely.

mert ha az alá mész, belassul a TRIM miatt.

ja és 200€ volt tavaly novemberben most megnéztem 177 €

[ Szerkesztve ]

(#62) hemaka


hemaka
nagyúr

Ebben a meretben nagyon bejovos a cucc szamomra, foleg hogy a jo oreg i4-et valtana le. Meret okes, design elmegy, ios-t szeretem es megszoktam mar, az ar lesz az egyetlen hatraltato dolog, de majd meglatjuk mit hoz a jovo. :)

[ Szerkesztve ]

(#63) 407 válasza raskolnikoff (#60) üzenetére


407
tag

Nem üzletelni akarok.Csupán egy viszonylag stabil rendszert értékállósággal.Ez szerintem csak az Iphone.

(#64) Smidti válasza 407 (#57) üzenetére


Smidti
csendes tag

Érdemes lenne körülnézned hTc fronton! ;) Egy éve használom a One-omat és ugyanolyan gyors, mint amikor megvettem (szvsz jobban is néz ki, mint egy iPhone... )

(#65) Duree


Duree
veterán

Lehet utálni öket,lehet szeretni öket,de bármelyik táborhoz is tartozol,azt el kell ismerni,hogy megint remekbeszabott készüléket alkottak.Majdnem tökéletes.

duree54

(#66) Dave46


Dave46
tag

Tegnap véletlen belebotlottam egy üzletben, kellemes kis telefon, de sajnos túl nagynak találtam, hosszú távon nem hiszem, hogy kényelmes lenne. Számomra is az 5S mérete az etalon, remélem a jövőben a következő sorozatból lesz valami "mini" változat.

It's never your successful friends posting the inspirational quotes.

(#67) vicze


vicze
félisten

Ha valakit érdekel a technikailag is elég mély és részletes AnandTech-es cikk akkor link. :)

(#68) crey válasza RyanGiggs (#53) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nem fognak dual simes készüléket készíteni. A legtöbb iPhone szolgáltatói előfizetésen keresztül fogy szerte a világban, gondolj csak az AT&T-re, Verizonra, vagy akár itthon a T, Vodafone kombóra.

A szolgáltatóknak nem érdeke a kártyafüggetlen készülék, sem a dual-simes. És nem, nem gyártanak azért a három userért dual-sim képes változatot, így is szűkös az Apple készülék paletta.

Megjegyzem, ha minden jól megy, a roaming miatt jövő júniustól nem kell aggódnod EU-n belül.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#69) Gabó75 válasza falijja (#31) üzenetére


Gabó75
senior tag

Teljesen felesleges nagyobb ppi fölé menni, mert tapasztalatom alapján a pixeleket nem látod jobban, mint 500 ppi-nél, azonban sebességben és fogyasztásban sokkal jobb felhasználást eredményez.

(#70) 407 válasza student (#61) üzenetére


407
tag

S2,S3,S4,Note 10.1 tab,Lg G2,G3.Mindegyiken megvan ez a jelenség,saját használat után mondom ezt.Amikor azt hittem,hogy az én telefonom nem laggol pl a névjegyzéknél mert gyorsnak tűnt akkor melléraktam egy 5s-t és majdnem sírva fakadtam.Ez pont egy null perces G3 mal történt amit 2 hétig tudtam hasznàlni.Többször fagyott mint télen LOL.Ha kapok egy whats vagy viber üzenetet miközben beszélek az s4 lefagy folyamatosan.G2 ön pl a mobil bankomnál 10 másodpercet kellett várni amíg a beírt számok megjelennek az adott mezőben.Galéria megnyitása közben megihatok egy kávét amíg betőlti.Sorolhatnàm még,de ez nem android topic,és elnézést a hosszú OFF ért.A lényeg,remélem azért a zsák pénzzért amit kifizetek lehet egy normálisan müködő telefonom.

[ Szerkesztve ]

(#71) ricsi1130


ricsi1130
csendes tag

nem tudom miért fontos hogy egy kézzel átérjem a telefonom mert én az 5.2" telefonomat simán tudom kezelni és még egyszer sem éreztem hogy érdekelt volna hogy átérjem egy kézzel max áthelyezem a fontosabbakat lejeb vagy lefixálom az alsó részére és kész

Amúgy meg azt se értem hogy mindenki dicséri a kijelzőt hogy a világ legjobb kijelzője amit meg nem Appel fejlesztet meg gyárt hanem az LG meg a Japan Display szóval szerintem nekik jár az ötös hogy ilyen kijelzőt gyártattak nem az Appel-nek

(#72) culas25


culas25
tag

A telefonról már mindent lehetett tudni, nem nagyon tudok már újat hozzászólni. De ez a cikk :D:D Komolyan mondom, az utóbbi idők legjobb Mobilarénás írása. Az egész annyira laza, és végig olvastatja magát. Eddig itt a fórumban csak akkor esett szó egy cikk minőségéről, ha nagyon gyatra lett (jó, 1-2 hiba itt is akad, de ki nem szarja le), de ez most annyira tetszik, hogy muszáj volt elmondanom.

[ Szerkesztve ]

(#73) Dexar007 válasza ricsi1130 (#71) üzenetére


Dexar007
veterán

En 4.3"-os kijelzot sem tudok fel kezzel kezelni. :(

Give me your cum,bull!

(#74) Stalki


Stalki
csendes tag

Fura hogy ajánlott..Jelenleg aki racionális az G2-t vesz kb:100rugó, 2G RAM, FullHD kijelző, 3000mAh, snapi 800.

(#75) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Semmi extra i5S-hez képest, de legalább kezelni se lehet rendesen egy kézzel...

(#76) bagkri01 válasza student (#50) üzenetére


bagkri01
őstag

Nem és nem, akkor mi lesz a megfelelő árréssel??? :DDD

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#77) Márko88 válasza 407 (#70) üzenetére


Márko88
aktív tag

HTC Sensation után váltottam, S4re majd 3 hónap múlva gyorsan csere egy új M8-ra. Tudtam, hogy sokáig nem akarom megtartani az S4-et. Jó teló volt fagyás nem volt, gyors de nem adott pluszt. Az M8 viszont piszok gyors,élmény.
LG-amiket eddig láttam, lassúak voltak G"-G3 ahogy írtad.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#78) kbyte1024 válasza Stalki (#74) üzenetére


kbyte1024
addikt

elfelejted azt azt apróságot hogy akinek nem kell droid az nem fog venni se G2-öt se mást.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#79) iiglo válasza Márko88 (#1) üzenetére


iiglo
tag

Nagyon jó képeket csinál, csak kár, hogy egy emberi arc mindössze három különböző színű foltból áll össze. :O A mezőny lehet itt a megoldás, nem tudom mire gondolsz...

(#80) lionhearted válasza 407 (#70) üzenetére


lionhearted
őstag

Tekintve, hogy minden ilyen témába beleböfögöd ugyanazt, így vagy nagyon nagy troll vagy, vagy... ezt nem részletezem, mindenesetre az írásaid olvasásra sem méltóak.

Tegnap még működött...

(#81) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Én is i4-ről szeretnék váltani, gondolkoztam note4-ben, vagy sima i6-ba. Az icolud fiók miatt és a gyors könnyű adatátmentés miatt az i6 lenne a logikus...

(#82) Dr.Anonymus válasza AS (#7) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a galaxy alpha is ajánlott lett
jelenleg 200 ezerért kapható, pedig az aztán végképp nem egy nagy dobás, pláne nem minőségben
kapott egy fém keretet és kész.. :U

(#83) 407 válasza student (#61) üzenetére


407
tag

Most 177 eu a telefonod.Használtan kb 80 eu ért tudnád eladni jobb esetben.Én erről beszélek.A bolti ár az s4 esetében is csak 200 al kevesebb mint 1 éve a nyitóhoz képest, de használtam semmit nem ér.

(#84) ricsi1130 válasza Stalki (#74) üzenetére


ricsi1130
csendes tag

Igazad van nekem is LG G2-öm van és szerintem tökre használható de nem tudom mit gondolsz a nagy tevésről a LG G Pro 2-ről na annak Iphon 6+-os kijelző mérete van 5.5"-ös és még 3GB memóriája van

[ Szerkesztve ]

(#85) viharhozo


viharhozo
addikt

Nem kovetem a vilagot. Tobbet fekete Apple telefon nem lesz?

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#86) bagkri01 válasza Dr.Anonymus (#82) üzenetére


bagkri01
őstag

Talán már láttad, használtad.....nem hiszem.

ui.: minél többször nézem az i6-ot annál jobban tetszik, szerintem ez a szürke e legjobb szín.

[ Szerkesztve ]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#87) Márko88 válasza iiglo (#79) üzenetére


Márko88
aktív tag

Szerintem remek képek, más oldalakon is.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#88) gabancs


gabancs
addikt

A fényképek borzalmasak. Mindegyik előtt egy fátyol szerűség van, a fókusz a széleken esetleges. Ennyi pénzért ez bizony nem jó.

(#89) helixP válasza lionhearted (#80) üzenetére


helixP
nagyúr

Egyértelmű hsz. generátor, trollal van dolgunk, aki véleményét 'báránybőrbe' öltözteti, de a flame gerjesztés a lényeg, a sablon hsz-szekkel, ez látszik :)

[ Szerkesztve ]

(#90) Csapoati válasza 407 (#83) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért ne túlozzunk. A Moto G-m 169 eur volt újonnan és a Hardveraprón 38-40-ért simán elmenne, ami olyan 125 eur. De aki droidos telefont vesz, valószínűleg számol az értékvesztéssel is, meg nem befektetés ez.

A telefonhoz meg annyit, hogy a képeken azért látszik az OIS hiánya a 6+-hoz képest, de máris megvan az egyik nagy újdonság a 6S-hez. :) Minden másban meg ugyanaz, mint a 6+, csak sokkal emberibb méretben. Biztos minden rekordot megdönt majd, de kíváncsi leszek a 6/6+ eladási arányra.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#91) 407 válasza lionhearted (#80) üzenetére


407
tag

Ez nem trollság,csupán vélemény.A sajátom amit megtapasztaltam.Ha nem tetszik ne olvasd.Érdekes másokat nem zavar csak téged.Picit véleményezzél több tisztelettel irányomban kérlek mert ez igy nem gyere be.Köszönöm.Vitázni nem fogok veled mert nincs miről,tényeket írtam le.

(#92) freeknight válasza 407 (#83) üzenetére


freeknight
őstag

Az, hogy az Iphone itthon úgy tartja az árát, mint az arany, érdekes, de ebből nem szabad messzemenő következtetéseket levonni. Ahogy abból sem, hogy bizonyos orosz oligarchák a jelenlegi ár 10-szeresét is képesek kiadni a 6-osért. Egyébként az emberek nagy része nem tekint befektetésként egy technikai eszközre, amit már a vásárlás pillanatában is minimum 27%-al olcsóbban tudsz csak eladni :U

[ Szerkesztve ]

(#93) sanyijedi


sanyijedi
őstag

kezd tetszeni a rendszer.
évek óta androidot használok (mellette cégesnek iphone-t telefonálni és sms-ezni), még mindig azt preferálom inkább. de a nagyobb kijelző a nyitás a külvilág felé kezd tetszeni! lehet lassan megfordul a preferencia.

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#97) M4tth3w.1992


M4tth3w.1992
csendes tag

Nem tudom mivel fényképezitek a képeket a telefonokról, (ez már nem az első olyan cikk ahol észrevettem) de borzalmas minőségűek!! A kamerájáról készült kép különösen :F

(#98) Touch-ko


Touch-ko
őstag

En elso napon beszereztem egy iPhone6-ot. 5-rol megerte cserelni, am baratnom 5S-evel osszehasonlitva mar nem latni nagy kulonbseget gyorsasagban.
Akksija jobb (sokkal) valamint a kijelzoje nagyobb. En 5S-rol nem valtanek.

Szerintem jobb mint a 6+, ez is nagy sokszor, az iPhone5/S-nem nem nagyon kellett nyujtoznom, itt nem erem el a text ikonjat a bal felso sarokban.. Tudtam, hogy ez lesz de nalam must have erzes volt a keynote utan.
Az iPhone5 mehet vissza a dobozaba a polcra a tobbi melle :)

Nagyon jo telefon, nem is emlekszsm mikor kapott iPhone ajanlott osztalyzatot.

(#99) fornettisuti


fornettisuti
veterán

érezni khm.. némi elfogultságot a tesztben, ad. 1., 6+ hajlásra fogékonysága, tényt ne állítsunk már be fikcióként
ad. 2., ha ilyen árral ajánlott plecsni jár

ami nekem új:

A kisebbik iPhone 6 nem rendelkezik optikai képstabilizátorral. Ez elvileg két esetben jöhet jól, egyrészt videofelvételek készítése során ki lehet szűrni a kézremegések miatti ugrálást, amit az iPhone 6 Plus igen jó hatásfokkal meg is tett. Másrészt az esti, gyengébb fényviszonyok között elkövetett fotóknál is hasznos lehet, hogy a megnövekedett záridő ellenére se legyenek homályosak a felvételek, ebben viszont annyira a nagyobbik modell sem brillírozott.

...ez esetben örüljünk, ha nincs optika képstabi a gépben ;)

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#100) Blyan válasza Touch-ko (#98) üzenetére


Blyan
félisten

Nagyon jo telefon, nem is emlekszsm mikor kapott iPhone ajanlott osztalyzatot.

3GS, 4, 4S ezek biztosan.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.