Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#102) BenHans válasza student (#50) üzenetére


BenHans
addikt

[link] :DDD

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#103) 407 válasza ak76 (#101) üzenetére


407
tag

Ügyes vagy,így tovább.

[ Szerkesztve ]

(#105) ricsi1130 válasza 407 (#96) üzenetére


ricsi1130
csendes tag

Nem akarlak meg bántani de szerintem azok az appok a WhatsApp meg a Viber sem igazán tökéletesek
nem csoda hogy fagynak a telefonok tőle. Amúgy meg ne vedd ennyire komolyan ezt a telefon dolgot nem éri meg , semmi sem tökéletes lásd még egy űrsikló is felrobban egy apró dologtól akkor mit várunk egy telefonál én azt mondom semmi se tökéletes és ezzel evvel kell együtt élni

(#106) bagkri01 válasza 407 (#96) üzenetére


bagkri01
őstag

Nem sértés képpen de teljesen igazat ír a fórumtárs. A sebességre már nem lehet fogni, ogy ki mit használ, az viszont tény a gyártók az összegányolt felületükkel elcseszik az abdroidot. Továbbá az is biztos, hogy az iphone-t már nem a sebessége, hanem a rendszer adja el.
Aki nem hisz, annak itt egy kis összehasonlítás:
[link]

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#108) lorinser


lorinser
senior tag

"ebben a méretben két igazi ellenfele van a telefonnak, a most 185 ezer forint körül elérhető Sony Xperia Z3 Compact 4,6 inches kijelzővel, illetve a Samsung Galaxy Alpha" - egy még van, az pedig a Nokia Lumia 930. Illik ezt is idesorolni.

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#110) delibab válasza zola96 (#38) üzenetére


delibab
senior tag

Jó, az mondjuk tényleg durva de ha el lehet adni akkor azért nem az eladóra kell haragudni... én is ismerek olyan embereket akiket nem érdekel, hogy mi hány magos meg ilyesmi, tetszik vagy nem, ha igen megveszi ha nem akkor tök mindegy mit tud, nem és kész, megveszi a 4S-t...

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#112) falijja válasza bagkri01 (#106) üzenetére


falijja
őstag

Szépen elpi...za szegény i6 -ost...de azért még bőven megfelelő az i6 sebessége is... ;)

(#114) Touch-ko válasza Blyan (#100) üzenetére


Touch-ko
őstag

2011... Az mar jo regen volt :)

(#116) FіkuszKukіsz válasza Touch-ko (#98) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Ha nem éred el akkor szerezz be egy ilyet :)

Egyébként ez jobban tetszik, mint a plus.

Romanes eunt domus

(#118) ricsi1130 válasza 407 (#111) üzenetére


ricsi1130
csendes tag

Ja értelek de ez addig nem fog megváltozni míg nem lesz valami minőség ellenőrzés a google play-en vagy beat rendszer . Átérzem nagybátyám Samsunga többet volt a szervizbe mint nála az frusztráló de ha unód akkor váltani kell ennyi meg hát nem lehet mindenki android profi hogy széthekelje a rendszert hogy jól múködjön

[ Szerkesztve ]

(#119) boncser


boncser
aktív tag

"A kisebbik iPhone 6 nem rendelkezik optikai képstabilizátorral. Ez elvileg két esetben jöhet jól, egyrészt videofelvételek készítése során ki lehet szűrni a kézremegések miatti ugrálást, amit az iPhone 6 Plus igen jó hatásfokkal meg is tett. Másrészt az esti, gyengébb fényviszonyok között elkövetett fotóknál is hasznos lehet, hogy a megnövekedett záridő ellenére se legyenek homályosak a felvételek, ebben viszont annyira a nagyobbik modell sem brillírozott."

Szóval akkor jó hogy nincs benne? Vagy mi van??? :))

(#120) kispecek válasza falijja (#25) üzenetére


kispecek
aktív tag

Hagyjuk már ezt a 5.5"-on a fullhádézást mert hülyét kapok.....

Napi egy alma - az orvost távol tartja.

(#122) Hegasus


Hegasus
senior tag

végre sokkal élvezhetőbb a kijelző méret, és az ájóesz is kezd tele lenni használható dolgokkal (amik innen-onnan jöttek ;] ) Cook bácsi még idejében észre vette merre felé kell haladni. A két ájfón is lefed két felhasználói réteget, nem úgy mint tavaly a "csúcs modell" és a "plasztikba burkolt tavalyi modell pofátlan áron" kategóriája. Életemben először most fogott el valami halvány érzés, h kedvem lenne kipróbálni egy ájfónt :Y (na persze szigorúan elfogadható áron)
viszont pofátlan dolognak tartom, h ebbe nincs ois, ráadásul nem hinném, h nagyon megdobta volna az árat, és amúgy is kilógó kamerát se vastagította volna tovább... de hát jövőre is el kell valamivel adni az új modellt. :U és nincs fekete szín. :(

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#124) bagkri01 válasza ricsi1130 (#118) üzenetére


bagkri01
őstag

Bocsáss meg, de ez már hülyeség. Azért mert feltelepít valaki egy rossz appot attól még nem kell szervízbe küldeni egy telefont. Törlöd az alkalmazást, ha ezzel egy időben nem törli a háttéradatait (ritka az ilyen), akkor azokat is törlöd. Inkább hibás lehetett a telefon.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#125) Stalki válasza ricsi1130 (#84) üzenetére


Stalki
csendes tag

Nagyon elkanyarodtunk, Pro-ban inkább a nagyra nőt G2-őt látom, akkor inkább várnék G3-ra essen picit és az is. 5.5"

(#126) deathsoft


deathsoft
tag

Ajánlott pfff

(#127) Touch-ko válasza FіkuszKukіsz (#116) üzenetére


Touch-ko
őstag

A home button ketszeres erintesevel lejon a kijelzo felso resze, ugy siman elerem, nah meg persze ha ket kezzel hasznalom ugy is. Csak hozzaszoktam a kissebb merethez igy neha szenvedes az egykezes hasznalat..

(#128) Cannabis7 válasza Fiery (#10) üzenetére


Cannabis7
senior tag

mipért? jelenleg nem 3 szériája van?
szerintem harvderesen az 5s-hez képest nem sokat fejlődtek, maximum a kamera egy nüanysznyit.

egyébként szerintem illő lenne már az ios-nek is érdemlegesen fejlődnie, mert azon kívül, hogy jól van optimizálva sok pozitívumot nem tudok felhozni mellette, ha a csili-vilitől eltekntünk még azt is rámondanám, hogy fapados.

[ Szerkesztve ]

(#129) ricsi1130 válasza bagkri01 (#124) üzenetére


ricsi1130
csendes tag

Én se erre gondoltam csak azért telefon és telefon között is vannak minőségbeli különbségek még ugyanazon modellbe is . De én inkább csak ara akartam rámutatni hogy milyen ha valaki nem nagyon ért a telefonhoz és folyton szervizbe viszi és még akkor se jó neki szóval akkor érdemes váltani mint hogy szarakodjon vele

(#131) embe


embe
nagyúr

Úgy látom a kamera teszthez új témákat kerestél. Csak öregszel Bog. ;] :P
Aranyos a kis Bog. :) És ugye hozzákapcsolódóan játszótéri témák. :D

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#133) Dovloran


Dovloran
senior tag

Nagyon jó teszt volt! Köszönjük! :)

Samsung Galaxy Y ~ LG Optimus F6 ~ Apple iPhone 4S - iOS 6.1.3 ~ Apple iPhone 5S ~ Meizu M6 Note ~ Lenovo S5 Pro ~ Umidigi S5 Pro ~ Google Pixel 6a - GrapheneOS

(#134) xT4ken


xT4ken
tag

Nem akarok (nagyon) kotekedni de WP8.1 csucskategorias gepei miert vannak teljesen kizarva az osszehasonlitasoknal? Szerintem boven versenybe vannak mar ezek a telok is .... (sooot)

(#135) Touch-ko válasza Cannabis7 (#128) üzenetére


Touch-ko
őstag

Milyen fejlodesre gondolsz pontotsan? Mi az ami szerinted hatranyban van? Ok BT, infra :)

(#136) crey


crey
MODERÁTOR

Kedves Fórumozók! A cicaharcot most fejezzétek be, nem kérünk sokezredik droid vs. iOS flamewart! Köszi!

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#137) Lambach


Lambach
tag

Ilyen árral hogy lehet egy telefon ajánlott? :W
[link]

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#138) crey válasza Lambach (#137) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Sokadjára nem lehet megérteni, hogy a szürke importált kereskedők által a nyughatatlan hülyékről lehúzott feláras készülék NEM a hivatalos ár.

Arra itthon majd november-december környékétől számíthatsz, mert akkor kezdi az Apple hivatalosan forgalmazni kis hazánkban is az új iPhoneokat. Érdekes mód, nem is lesz 300k fölött az ára.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#139) Möhe válasza Lambach (#137) üzenetére


Möhe
addikt

Miért nem a hivatalos magyar árat nézed? Jah bocs,még nem tudod ,mert nincs ... Ennyi erővel az apróról is linkelhettél volna ,Londonban sorbanállótól telefont.

(#140) Lambach válasza crey (#138) üzenetére


Lambach
tag

Azért a Speedshopot választottam mert nem tűnik mutyis boltnak. Oh, a hivatalos ár olcsóbb lesz 50 ezerrel, mon dieu? Húha.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#141) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Remek telefon, csak az ára... :B

Xr

(#142) Bog válasza embe (#131) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Unokaöcsém, csak megnyugtatásul. ;)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#143) Lambach válasza Hunt3r22 (#141) üzenetére


Lambach
tag

+1
Azt hogy jó nem is vitatom, de nem ennyire, ezek brutális árak...

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#144) nauro válasza Lambach (#143) üzenetére


nauro
aktív tag

Ha jól tudom az eurós ára változatlan maradt tőlünk nyugatra. Tehát a magyar ára körülbelül az 5S ára lesz +- árfolyamkockázat. Ne írj már badarságokat kérlek addig, amíg nincsen semmi hivatalos. Nem kell direktben kelteni a feszültséget.

(#145) crey válasza Lambach (#140) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Minden topicban bele kell menni abba is, hogy kinek milyen preferencia alapján lesz egy adott műszaki eszköz megfelelő és másnak nyugodtan ajánlható? Hogy nem minden az ár/érték arány, főleg hogy a rendszert és a szolgáltatásokat ami mögötte van, nem is látod?

Egy Lumia 1520, Note 3 milyen áron nyitott? Ja hogy az is 200 felett... Ha high-end készüléket választasz, annak ára van.

Egy Aston Martin üzletben nézelődő újgazdagot is tarkón vágsz, hogy "Hát tizede pénzen Ford Focust is vehet, az is autó!"

Attól hogy a Speedshop nem mutyi bolt, még nem jelenti azt, hogy hivatalos forrás jelenleg. Szeptember 26.-án volt a második kör, mi még nem voltunk ebben benne.

fene_vad: ezek olyan készülékek az esetek nagy többségében, amik valószínűleg soha nem érik el a magyar piacravezetést. Az iPhone nem ez a készülék.

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#146) fene_vad válasza crey (#138) üzenetére


fene_vad
senior tag

lehet kapni? nem lehet.
Eddig következetesen az itthon hivatalosan nem kapható készülékek nem kaphattak "tetszett"-nél nagyobb értekelést.
Több tökösséget vártam a tízsoros magyarázkodás helyett... :(

(#147) Lambach válasza fene_vad (#146) üzenetére


Lambach
tag

Na ez meg a másik.

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

(#148) Hunt3r22 válasza fene_vad (#146) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Nem értem miért vagy egy plecsnin kiakadva, hogy tetszett vagy ajánlott. :N

Bolhából elefántot csináltok. ;]

Xr

(#149) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Én csak ezt nem értem:
"Szoftver rugalmassága, bővíthetősége 9 pont"
Ennyire bővíthető manapság az iOS? Én nem így tudom...

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#150) Lambach válasza Hunt3r22 (#148) üzenetére


Lambach
tag

Inkább az áron személy szerint :D

Now its too late/I bite I suck I empty you/Theres no escape/You have to follow me into/Into the empire of the vampire/Where dreams turn into fright/Into a land called transsylvania/Where life begins at night

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.