Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1651) Asbee válasza #19708160 (#1650) üzenetére


Asbee
veterán

Szürkeimportos külföldről innen onnan szerzett telók árat ne hasonlítsuk már a hivatalos Magyarországon vásárolthoz. Az utóbbinál újra indul a gari pl ha gond van vele és cserélik, a gsm boltoson nem. Ott az iStyle pl már számlát kér garihoz, na oda aztán viheted, ha gond van.

Olx-et meg főleg ne említsük ide. Ott aztán a csalótól, a lopotton keresztül minden telefon megtalálható. A szolgáltatós, hivatalos viszonteladós és apr-es árak nem fognak esni ne félj. Akinek megéri a kockázat vegye meg olcsóbban kétesen.

[ Szerkesztve ]

(#1652) cantu99


cantu99
csendes tag

Sziasztok,

Voltam ma bent a telekomba megkérdezni, hogy állnak iphone 6 16 gb ossal a raktáron. nem is az a gond, hogy a kedves nő azt mondja nincs hanem, hogy minek akarok én venni iphone 6 ot úgyis kb mindegyik hibás. vegyek inkább 5s t, még jó hogy én dönthetnek mit akarok venni na mindegy.. Itt a fórumon hány hibás iphone 6 osrol tudtok?

[ Szerkesztve ]

(#1653) B-L-A-C-K válasza cantu99 (#1652) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért már kint van pár hónapja az i6, de nem sok hibás darabról tudok...

(#1654) #19708160 válasza cantu99 (#1652) üzenetére


#19708160
törölt tag

én kifogtam egyet de kicserélték.Lásd a blogomat :)

(#1655) Asbee válasza B-L-A-C-K (#1653) üzenetére


Asbee
veterán

Neten ha utána nézel elég gyakori a kijelző elengedése a keretnél. Én is bele nyúltam és még két emberről tudok. iCentre cserélte elég hamar ugye T-st lehet már oda vinni. Ajánlott mindenkinek körbe megnyomkodni megnézni a kijelzőt. :D

(#1656) lhurgoyf


lhurgoyf
tag

Kérdés: tudok valamit tenni, ha egy oldalra (.hu) azt írja ki Safarin hogy "Cannot Verify Server Identity"? Sőt, van, amikor meg ki sem írja, csak nem csinál semmit. A ph-ra meg nem is enged bejelentkezni. Beállítási probléma, vagy szokjak hozzá? (Nem akarok :-)

(#1657) cantu99


cantu99
csendes tag

Nektek az előlapi kamera el van csúszva? Elég sok helyen írták hogy van egy kis félhold a kamera lyuknál

(#1658) rayoliviero válasza cantu99 (#1657) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nekem nincs és haveromnak sincs elcsúszva.

(#1659) B-L-A-C-K válasza cantu99 (#1657) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem sincs (eddig).

Asbee: Nem azt mondom nem hallani, de mióta i4, 4S, i5, 5S-t használok, mindig adott az új szériánál elvétve gyári hibás, de a visszajelzések alapján nincs ilyen sok...Persze i6 esetén értem, i6+-nál már ez az elhajlás dolog gyakoribb azért...

(#1660) Asbee válasza B-L-A-C-K (#1659) üzenetére


Asbee
veterán

Ez azért durva. :D

(#1661) lugosi válasza Asbee (#1660) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

(#1662) B-L-A-C-K válasza Asbee (#1660) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A 6+ oké hogy hajlik mert az tényleg nagy és vékony, szóval nem nehéz véletlenül meghajlítani...De az i6-ot ahogy nézegetem azért már azt nem egyszerű...

(#1663) _Csaba_ válasza Asbee (#1660) üzenetére


_Csaba_
senior tag

Úgy is a hajlított kijelzőé lesz a jövő :DD

(#1664) lhurgoyf válasza Asbee (#1660) üzenetére


lhurgoyf
tag

Csak tudnám, mi az igazság ebben az egész bendgate ügyben... Az ember ezt is meg azt is olvas!

(#1665) Asbee válasza lhurgoyf (#1664) üzenetére


Asbee
veterán

Nem hogy ennyi ember csak úgy hajlítgatná. Van ilyen térképes jelölés kinek cserélték kinek nem. Kérdés ki hol hordja, milyen nadrágban stb.

(#1666) #19708160 válasza Asbee (#1665) üzenetére


#19708160
törölt tag

én semmit se csináltam vele még is elhajlott valahogy az i6,de korrektek voltak,másfél hetembe került de kicserélték egy újra.Ezt úgyanúgy használom és semmi baja.Hibás volt gyárilag.A sim kártya résznél hajlott meg,ott a legvékonyabb az anyaga a telefonnak,olyan 4-5 mm volt benne,az a lényeg hogy kicserélték.De én is azt hallottam hogy a plus hajlik inkább.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#1667) Gengi


Gengi
senior tag

A héten vettem én is egy I6-ot. Még a vásárlásnál nem is, de rá 2-3 nappal azért egy igen idegesítő érzés fogott el ,hogy kevés lesz a 16 gigás verzió. Emiatt remélem valaki csuklik Cupertinoban. Első iPhone-om és nem igazán tudtam belőni elsőre ,hogy hogyan fogom használni. Eddig egyik telefonomon sem volt 1 giga zenénél több. Lusta voltam másolni, itt valamiért azt érzem, hogy használnom kell. Nha de most legalább jól ehet az ideg, hogy miért nem 64 gigásat vettem. Legalább szervíz által lenne bővíthető.

Galaxy Nexusról váltottam, tehát azért volt honnan :). Ahhoz képest, hogy az akkumulátorát nem tartottam acélosnak tesztek alapján. Rendkívül kellemes csalódás volt. Sőőt!

Azonal vettem rá tokot, de sajnos eléggé gagyit sikerült akkor mikor megvásároltam a készüléket. Esetleg valaki használ Flip Covert, mágneseset?

[ Szerkesztve ]

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#1668) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Hol a legolcsobb most fuggetlenul az i6?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1669) Tibee86 válasza HUTCHDB (#1668) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha az ember tud kicsit várni akkor 160 körül lehet már hozatni az USA-ból.

[ Szerkesztve ]

(#1670) Asbee válasza #19708160 (#1666) üzenetére


Asbee
veterán

A plus biztos jobban hajlik. Én el tudom képzelni, hogy egy szűkebb gatyában leül az ember (nem hátsó zseb) és ott elhajlik. Eladáshoz képest biztos nem olyan nagy %-ot érint. Mondjuk az említett oldalon vannak durvák, amiket nem tudom elképzelni, hogy csak úgy zsebben annyira elhajlik.

(#1671) HUTCHDB válasza Tibee86 (#1669) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem most kell.... :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#1672) rayoliviero válasza Asbee (#1670) üzenetére


rayoliviero
veterán

Nálad a kijelző mennyire volt leválva? Ha oldalról nézem a telefont, az egyik oldalon nekem sem fekszik fel tökéletesem, látok egy kis rést.

(#1673) Asbee válasza rayoliviero (#1672) üzenetére


Asbee
veterán

Nyomkodd meg mozog-e. Nekem elég durván. Nyomásra kattogott lefelé a kijelző közepéig és befele is egy centit.

(#1674) spawn21 válasza Asbee (#1673) üzenetére


spawn21
veterán

Mikor megkaptam a szervízben az új ájfont, azonnal az eslő dolgom volt hallra nyomkodni az üveget :DDD

iPhone 13p

(#1675) rayoliviero válasza Asbee (#1673) üzenetére


rayoliviero
veterán

Mozogni nem mozog.

(#1676) B-L-A-C-K válasza Asbee (#1673) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Így hogy mondod én is körbe nyomkodtam, de semmi mozgást nem tapasztaltam (szerencsére)...

(#1677) tomi5244


tomi5244
őstag

Nem akarok senki agyára menni de szerintem 2-3 havonta elő fogok rukkolni ezzel a kérdéssel, mert valljuk be a vásárlásnál fontos szerepe van. Én jövőre szeretnék venni iPhone-t. Első iPhone-om lenne és nagyon nehéz a döntés méret szempontjából :U Elég nagy összegről van szó és nem mindegy, hogy a vásárlás után az ember mennyre szívja a fogát a (rossz) döntése végett.

Szóval, most már egyre jobban szaporodnak az i6 tulajok és az előzőleg 4" esetleg 3,5"- al rendelkező tulajokhoz szólna a kérdésem, hogy a 4,7"-t mennyire volt nehéz megszokni és kezelni?

Jelenleg egy S4 minit nyomkodok 4,3". A másfél éves használat után azt mondhatom, hogy véleményem szerinte ennél nagyobb nem kell, számomra ez a tökély. De tényleg. Sőt, néha a minit is 2 kézzel használom mert egész egyszerűen úgy kényelmes, szóval ha így nézzük akkor akár lehet nagyobb kijelző is. Viszont ha i5S-t nézem, az ugyebár 4". Ott nincs akkora különbség de az i6 mérete meg valahogy vonzóbb - teszem azt ha netezik az ember -, főleg, hogy ha vennék akkor 2 esetleg 3 évig nem nagyon szeretnék váltani. Tehát hosszútávú céljaim vannak. Van iPad-em, igazából a legújabb Air2 szóval mellette lehet elég lenne a 4"-os 5S is. ;] Franc tudja, nem tudok dönteni, mondjuk még nem életbevágó de mindig jó ha informálódik az ember.

Tehát, egy szó mint száz a kérdésemet erőltetve, ki hogy boldogul a 4,7"-al. Gondolom vannak itt jó páran akik tősgyökeres iPhone tulajok és valljuk be az idei méretnövekedés azért markáns volt az előző évekhez képest. a 3,5" mégis csak 5 évig uralkodó volt.

:R
T

[ Szerkesztve ]

(#1678) B-L-A-C-K válasza tomi5244 (#1677) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Röviden tömören, nekem sokkal jobban bejön, mondom ezt úgy hogy ekkora kijelzős telefonom még sose volt...

Viszont ez teljesen felhasználó függő, lehet neked nem fog bejönni, de lehet te is nagyon szeretni fogod... Tanácsolom vásárlás előtt nyomogasd valahol 1 órát...

(#1679) lhurgoyf válasza tomi5244 (#1677) üzenetére


lhurgoyf
tag

Az én dilemmám is hasonló, csak és a 4,7" és az 5,5" között vacillálok! És nekem hamarabb kellene eldöntenem. Továbbá az is kérdés számomra, hogy képes-e kiváltani egy 5,5"-os kijelző egy iPad-et. Ha igen, akkor végsősoron olcsóbb megoldás a 6+.

(#1680) xabfx válasza lhurgoyf (#1679) üzenetére


xabfx
tag

hasznaltam i4s -t egy evig utana atvaltottam galaxy mega 6,3ra. Orom volt hasznalni, akku is igen jol birta (3200mAh ha jol remlik ) egeszen addig amig nem jott a jo ido. Nem tudtam hova tenni,minden zsebet huzott, a rovidnadragokrol nem is beszelve. Most i6 ot hasznalok, probaltam a 6plusot egy rovid ideig de en azt mondom h a helykihasznalasa lehetne jobb is. Ha van melle tablagep en azt mondom untig eleg a kisebb iphone is. Szinten ugy hasznalom egy ipad 3 tarsasagaban. Sok telefon megfordul a kezeim kozott mivel ilyen a munkakorom ( szerviz es adas vetel ) es hiaba jonnek a csilli villi androidos cuccokkal amik x millio dolgot tudnak egyszeruen nem reszelnek rajtuk annyit h azt ugy csinaljak ahogy a vasarlo elkepzelne. Ebben meg mindig az apple a vezeto ( igaz volt par erdekes frissites manapsag :) ) remelem valamit tudtam segiteni

(#1681) lhurgoyf válasza xabfx (#1680) üzenetére


lhurgoyf
tag

És arról mi a véleményed, hogy kisebb telefon és tablet helyett venni egy 6+-t?

(#1682) Gengi válasza tomi5244 (#1677) üzenetére


Gengi
senior tag

Ha nem lett volna 4,7 tuti nem vettem volna :). 3 évig ekkora méretű készüléket használtam ez még kisebb is, a vékonysága pedig még jobb is, hogy át tudja az ember könnyen érni és stabilan fogni is.

Viszont az iOS és a hardwaren azért még van mit módosítani, hogy kényelmesebb legyen használni. A droidnál az érintős gombok annyival jobbak ,hogy a megnyomás miatt nem változik a súlypont. Meg alúl van példáúl a vissza gomb, itt meg át kell nyúlni a kijelzőn és behúzni.

Viszont tényleg jó próbálkozás, hogy ha kétszer hozzányúlok a HOME gombhoz akkor a felső rész lehúzódik és könnyű megérinteni.

"Tehát hosszútávú céljaim vannak. " :).

PSN:Mak1wara "A Tudásalapú társadalmat megette reggelire a fogyasztói társadalom"

(#1683) M.Eriksen válasza lhurgoyf (#1681) üzenetére


M.Eriksen
tag

Én használtam 4s-t 1 évig aztán Note II-re váltottam. Mellette volt egy ipad 4 is,de az nem mindig volt nálam. A note-t is kvázi tabletként használtam(filmezés,böngészés). Most pár napja egy i6+-ot nyúzok és úgy gondolom, hogy kisebb kompromisszumokkal kiváltható vele egy tablet is. Akkor lenne igazán tökéletes, ha ugyan ebbe a házba nagyobb kijelzőt raktak volnade így még tudom használni egy kézzel is pedig nincsen nagy kezem (tok erősen ajánlat,mert csúszkál az ember kezében alapból). Mondjuk ez szubjektív mindenkinek, hogy elég-e ekkora kijelző egy "tabletnek", de szvsz ez egy ideális méret.

(#1684) xabfx válasza lhurgoyf (#1681) üzenetére


xabfx
tag

en azt mondom h telefon melle kell a tablet is ha kenyelmesen akarunk tartalmat fogyasztani. En minden este az agybol tableten nezem at a forumot stb.. menj be egy uzletbe fogj meg egy i6 plust es probalj meg par alap dolgot, tedd pl zsebre es hajolj le bekotni a cipod :)))

megjegyeznem h mindegy hogy hol vannak az erintogombok ha az iosben egy swipeal vissza tudsz lepni az elozo menupontba, nincs szukseg a vissza nyilat nyomkodni a bal felso sarokban :P

(#1685) tomi5244


tomi5244
őstag

Köszi mindenkinek, ha esetleg még lesz valaki aki használhatósági tapasztalatokkal el tud látni ne fogja vissza magát. :)

Amúgy nem vagyok egy benchmark huszár, szóval nem azért "hajlana" ;] :D a kezem az i6 felé mert az erősebb és újabb, de tény, hogy talán 1 évvel tovább lenne támogatott. Ott van még az üzemidő ami valamelyest jobb mint az 5S-nél. Nekem a mini sokat zabál nagyon, egy kínszenvedés, hogy mindig arra kell figyelnem, hogy takarékoskodjak az akkumulátorral :U Már csak ezért is megérné az i6. De ott van az ár is, nyilván, 140-145 környékén már beszerezhető az i5S szemben az i6 180-190 ezres árával.

T

(#1686) lhurgoyf válasza xabfx (#1684) üzenetére


lhurgoyf
tag

"menj be egy uzletbe fogj meg egy i6 plust es probalj meg par alap dolgot, tedd pl zsebre es hajolj le bekotni a cipod"

:DD :DD :DD :DD :DD :DD :DD
Én próbálkoztam!!! A debreceni Media Marktban viszont azt mondták, hogy nemhogy zsebre tenni, de bekapcsolni sem lehet a kiállított készüléket!!!
Szolgáltatóknál ugyan be van kapcsolva, de egyéb teszt/próba ott is kizárt, normálisan meg se lehet fogni a két oldali rögzítőktól!!!

(#1687) nederlanden válasza tomi5244 (#1677) üzenetére


nederlanden
senior tag

Minden iphonebol volt mar legalabb 2db,felso kat android is probabol egy jo par,,,,,
Eddig az 5s 4" modtuk h ez a max meret ami belefer,,,,most en azt mondom h az i6-al megintcsak csunyan betalalt az apple mert megin az o"" kisebb"" keszuleke az etalon...
Szoval en azt mondom h ez mar tenyleg a felso hatar ami meg belefer meretileg minden teren/helyzetben.
Hangyanyi elfogultsag nelkul ismet Nagyon jo tel lett az uj iphone ez vitathatatlan,nyugodtan tervezhetsz vele

Ihurgoyf:en mos probaltam a bcsabai mediaba egy vitrinest",,zsebre raktam bekapcsoltam nyomogattam a csavo elott.///sok beszelgetesre mint telefon nem valo az i6+.taska nelkul meg hasznalhatatlan/kenyelmetlen a mindennapokban

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1688) B-L-A-C-K válasza tomi5244 (#1685) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szolgáltatósban már 150-ért is kilehet fogni i6-ot, én is annyiért vettem....

(#1689) tomi5244


tomi5244
őstag

Szerintem csak álltatom magam, úgyis a 6-ot fogom megvenni, :B az árat egyszer letudja nyelni az ember de az 5S szűk mérete miatt akár évekig szívhatom majd a fogam. Így volt ez az Air2 nél is, pár napig volt némi aggályom és lelkiismeret furdalásom, hogy a francba adhattam ki ennyit egy tablatért, de amikor elkezdi használni az ember pár nap múlva elég gyorsan elfelejti ezt :D Elég sok olyan mailt kapok amiben pdf vagy doc van csatolva amit azért a nagyobb kijelzőn könnyebb elolvasni még ha csak át is futja az ember.

lhurgoyf: a bemutató példányokról ne is beszéljünk mert csak szét vág az ideg, lósz@rt se érnek, a médiában az 5S anno gyors kötözővel körbe tekerve, az i6-on meg most akkora bumszli lopásgátló van, hogy az téboly.

B-L-A-C-K: céges flotta miatt nem nagyon jöhet szóba függő telefon, a mostani előfizumat is alig várom, hogy lejárjon tavasszal és hagyom is őket a csudába. 2 telót meg nem akarok hordozni. Amúgy a Telenyomornál most egy M kategóriás i6 egész korrekt áron van és az 5S is.

(#1690) nederlanden válasza B-L-A-C-K (#1688) üzenetére


nederlanden
senior tag

Ahoz kepest h 3honapja 220e kornyeket saccoltuk karacsonyra😱

En az elsot 275-ert vettem,majd ra 2hetre 230-ert a mostanit.....

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#1691) Skorpio.59 válasza lhurgoyf (#1686) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Kollégám mostanában vett egy 6+-t./2 hete/ G-2-őt cserélte le. Meg hánytuk - vetettük a dolgot előtte és sikerült meggyőzni a nagyobb kijelzősről.Azóta már örül ,hogy így döntött.A minap cseréltünk egy napra telefont , nekem M8-van /egyszerűen imádom/ és azt kell ,hogy mondjam a mindennapi életben semmi de semmi fennakadást,vagy kényelmetlenséget nem okozott a használata, a mérete miatt.Kicsi kezem van,mégis stabilan ,biztosan meg lehet fogni,el lehet rakni úgy,hogy nem kényelmetlen.Már megszoktam,hogy két kézzel használom az M8-at is,tehát ez nem jelentett gondot itt sem.Tartalom ''fogyasztásra'' biztosan ez a jobb/szerintem/Ami nagyon hiányzott az a ''dot''. Úgy gondolom,hogy egy ilyen tokkal lenne tökéletes .Személy szerint ,ha váltanék,csak 6+ jöhetne szóba a két iphone közül.A véleményem szubjektív,a döntés joga a tiéd.

:)

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#1692) xabfx válasza lhurgoyf (#1686) üzenetére


xabfx
tag

Nalunk halisten nem ilyen a hozzaallas. Ha valaki bejon pl hozzam az uzletbe en bekapcsolom es beizzitom a keszuleket neki hadd nezze meg h mit tud, ha itt marad akkor visszadobom gyarira es kesz. Nehogy mar ezen muljon h meg e vasarolja vagy sem. Tanacsadas stb, ha nincs tomeg akar fel orat is elbeszelgetunk a vasarloval, es lehetoleg minden kerdesere valaszolni. Az a baj h sok helyen olyan emberek dolgoznak es nem csak a telefonosokra gondolok :) akiknek gozuk nincs rola h eszik e vagy isszak a dolgokat csak ott dolgoznak mer mashol nem talaltak munkat...

(#1693) B-L-A-C-K válasza tomi5244 (#1689) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én ezt nem úgy értettem hogy szolgáltatónál vedd meg, hanem aprón, új bontatlanokat is találni így. Persze nem noname embertől kell venni mert letilthatják, de ha korrekt eladótól vásárolsz nem lesz gond...Én minden készülékemet így vettem majdnem.

(#1694) lhurgoyf válasza xabfx (#1692) üzenetére


lhurgoyf
tag

xabfx:
Hát igen, az lenne mindenütt a normális, ahogy te csinálod. Negyedmilliót az ember nem költ el anélkül, hogy körbe ne járja a témát. Legalábbis én nem...

Skorpio.59,
Yube:
Akkor ez most +2 a plusznak :-D

[ Szerkesztve ]

(#1695) tomi5244 válasza B-L-A-C-K (#1693) üzenetére


tomi5244
őstag

Persze, vágom. Én is valahogy így fogom megvenni. Hardveraprón már kinéztem egy eladót akinek jelentős mennyiségű pozitív értékelése van, nem mondom a nevét nem a reklám helye de a lényeg, hogy belehet szerezni ezeket a dolgokat kicsivel olcsóbban is.

(#1696) spawn21 válasza tomi5244 (#1695) üzenetére


spawn21
veterán

Nekem is Tőle van, megbizható ;)

iPhone 13p

(#1697) B-L-A-C-K válasza spawn21 (#1696) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Te látnok vagy? Csak azért mert nem írt nevet...:D

(#1698) #00562176 válasza B-L-A-C-K (#1601) üzenetére


#00562176
törölt tag

Sziasztok!

Segítségeteket kérném .

Az i6 1feltöltéssel meddig bírja ? gonolok arra , hogy ki tud húzni egy hosszú napot, ha csak néha néha felnézünk a netre? vagy esetleg egy masszív 5-6 órás utat wifi + zene +játék közben?.

Az akksi miatt vacillálok az i6 és az i 6+ között meg , hogy a kijelzőt az i6+ban szebnek látom , de a lényeg az aksin lenne.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!

(#1699) B-L-A-C-K válasza #00562176 (#1698) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szerintem simán, pont nemrég írtam ezt...

(#1700) HUTCHDB válasza B-L-A-C-K (#1699) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ismét eltelt néhány nap i5s váltás után.
Újabb vélemény? :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.