Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Magnat válasza Ryoo (#378) üzenetére


Magnat
veterán

Szövegértés egyes :) ... onnan veszem, h az Apple 1 (illetve mostmár 2) féle telefont gyárt összesen, szóval ha rajtuk múlik, minden ember akinek okostelefon kell, olyan kijelzőt, olyan cpu-t, annyi memóriát, akkora akksit, stb kell használjon, ami az ő készülékükben van. Nézd meg kérlek az általad említett Sonyt, milyen széles palettán mozognak a készülékei és hasonlítsd össze az Almával, hogy a Samsungról pl ne is beszéljek.

Vagy te komolyan elhiszed azt, h egy két méteres 120 kilós NBA játékosnak pont az az ideális méret mint egy 150 centis és 40 kilós tininek? Meg hogy egy terepen dolgozó, esetenként ott is éjszakázó vadőrnek pont annyira fontos, h a telefon strapabírósága meg az akku kapacitása ill. a vízállóság a kecsesség meg a design rovására menjen mint mondjuk a Zara marketingesének? Meg hogy egy magyar/román/albán tanuló tud annyit áldozni okostelefonra, mint egy fejlesztőmérnök a Szilikon-völgyben? Mert az Apple úgy tűnik, h ezt hiszi.

(Remélem nem gondoltad azt, h úgy értettem, az Apple közleményt adott ki, h kötelező jelleggel mit használjanak az emberek)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#402) Magnat válasza Magnat (#401) üzenetére


Magnat
veterán

Jah és még egy dolog, baromi kíváncsi lennék, h ha az Iphone nem amerikai hanem mondjuk kínai termék lenne, akkor is ennyi rajongója lenne-e... pedig ugye a termék pont ilyen lenne akkor is, csak nem lenne ennyire trendi.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#403) Blyan válasza Magnat (#402) üzenetére


Blyan
félisten

Az iPhone nem azért trendi mert amcsi, hanem mert az Apple gyártja (dióhéjban ez az oka), és ez kb az iPod-ra vezethető vissza, és azokra a szolgáltatásokra (iTunes), amiket anno az adott.
Az megalapozta a mai Apple termékek sikereit - legalább is ezen a multimédia lejátszó/telefon ágazatban.

Anno az iPod egy ismeretlen, új és főleg nagyon drága eszköz volt, ráadásul nem is egyből lett sikeres.
De az lett, miként is és miért az mindegy (nem sok köze van ennek a hype-olásnak). Miután sikeres lett, az iPod újabb generációi már hozták az újabb vásárolókat és főleg miután sikeres lett, akkor lett körülötte hype-olás.
Jól meg lett ágyazva az ájfónnak, mire az piacra került, mindenki nagyon kíváncsivá vált. Aztán az ájfón nem (csak) azért lett sikeres, mert hájpolták, hanem mert új koncepcióra emelte az érintőkijelzős telefonok világát, aztán megjelent az alkalmazás áruház, stb.
Nem feltétlenül kellett volna sikeresnek lennie, de az lett. ÉS csak ezután jött a nagy csinadratta meg a hype.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#404) Magnat válasza Blyan (#403) üzenetére


Magnat
veterán

Azért az Applet mint céget mindig is nagy hype övezte sztem, de abban egyet értünk, h nyilván nem egy szar telefonról beszélünk, nem a nulla teljesítményre építették a hypeot ... aki elvitatja akár az Iphone-ok, akár a normálisabb gyártók általi androidos telefonok használhatóságát, az szimplán hülye.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#405) Blyan válasza Magnat (#404) üzenetére


Blyan
félisten

Azért az Applet mint céget mindig is nagy hype övezte sztem,

Szerintem ez nem igaz. Kb a 2000-es évek közepétől van nagy csinnadratta körülöttük és igazán az iPhone megjelenése után teljesedett ki és tart ma is.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#406) zeg válasza adomok (#177) üzenetére


zeg
senior tag

Az Iphone egy néptelefon, tőlünk nyugatabbra egy németül alig gagyogó, írni is alig tudó, valami másik kontinensről bevándorló képzetlen kukás 2(kettő) heti fizetése(hivatalosan, bejelentve).

3dfx cuccokat keresek megvételre

(#407) Magnat válasza Blyan (#405) üzenetére


Magnat
veterán

Lehet, h azért mert maga az egész hype jelenség is a net fellendüléséhez köthető, ami pont az általad említett 2000-es évek környékén vált egyre többeknek elérhetővé ... de a Mac vonalon főleg Amerikában már ezt megelőzően is elég komoly rajongás kezdett kialakulni ... csak lehet, h abban az időben mi még a Cocom - lista miatt nem tudtuk hypeolni :)

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#408) Blyan válasza Magnat (#407) üzenetére


Blyan
félisten

Most akkor a MS körül egy kibeb.szott nagy hype van, mert 30 éve uralják a PC-s operációs rendszerek piacát?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#409) Magnat válasza Blyan (#408) üzenetére


Magnat
veterán

Sztem nem ezen múlik ... én még nem találkoztam emberrel aki a Windowst úgy istenítette volna, mint 10 macesből 9 az OS X-et általában teszi.

[ Szerkesztve ]

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#410) Ryoo válasza fene_vad (#396) üzenetére


Ryoo
senior tag

Belfutottál azon szerencsés 30 készülékbe, amivel működött. De ahogy te is írtad, az appok már csak javarészt működtek, és ez itt a lényeg, 100%-os kompatibilitást a sajátjával lehet elérni, a garancia nem véletlen van így kitalálva, ha egy kínai töltő kisüti a telefonodat, akkor buktad a garit. Headsetek hajlamosak nem működni fullosan, és még sorolhatnám. Nem életbiztosítás más által gyártott eszközöket használni, mert bele lehet futni hibás működésbe.

Magnat: Mert a többi androidos gyártó nem kényszerít bele, hogy ha csúcstelefont akarsz venni, akkor bizony péklapáttal kell közlekedned. (kivétel a sony) Ez oda-vissza működik.

[ Szerkesztve ]

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#411) Parallaxis válasza Magnat (#409) üzenetére


Parallaxis
addikt

én még nem találkoztam emberrel aki a Windowst úgy istenítette volna, mint 10 macesből 9 az OS X-et általában teszi.

Mondjuk ennek az is lehet az oka, hogy az OSX használata nem jár szinte fizikai fájdalommal, mint Windows esetén sokszor.
Egy kéretlen rendszerfrissítés esetén pl. néha szívesen belecsapnék egy baltát a Windows-os gépekbe.

(#412) Magnat válasza Parallaxis (#411) üzenetére


Magnat
veterán

Ebben is lehet valami :)

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#413) KeFe válasza Parallaxis (#388) üzenetére


KeFe
tag

"Milyen hátrány származna abból ha lenne benne 2 vagy 3GB memória?

A fogyasztás szempontjából hátrányos lenne."

Ezt te sem gondoltad komolyan remélem...

[ Szerkesztve ]

(#414) Skorpio.59 válasza Magnat (#409) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Végy egy jó készüléket, ez legyen amerikai, legyen egy jó reklám, adjon egy ''életérzés'',hogy ezt használod,...trendi légy vele..és értékesítsd viszonylag zárt hálózattal', mert így megvan az a tudat, a kukástól a tanárig,hogy te is a ''kiválasztottak közé tartozol...'' Na ebben nagy a cég...tanulhatnak tőle mások is, csak hogy ezt nem könnyű létrehozni../soha nem volt ilyenem és nem is lesz én egy más márkába vagyok szerelmes,de attól még a szomszéd csaja is lehet jó nő/

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#415) crey válasza fene_vad (#400) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Azért almát az almával körtét a körtével hasonlítsunk már össze.

Attól hogy kicseréled a vasat alatta (másik gyártótól veszel telefont), ugyan úgy maradsz a Google ecosystemben. Semmi nem változik, max. más lesz a külseje a készüléknek, és természetesen változhat a specifikációja.

De talán annyi, hogy a szegmentáltság miatt azért mégsem lesz olyan egyszerű minden appot, minden készüléken ugyanúgy futtatni, ahogy te ujjcsettintéssel gondolod.

Nem baj ez, de ne csak az aranyat pakoljuk a mérleg két serpenyőjébe, ha mellette tudjuk mind a ketten, hogy ott van azért egy kis kupac kutyaszar is ;)

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#416) henrik1 válasza ak76 (#356) üzenetére


henrik1
tag

"amit pillanatok alatt hagyott állva a konkurencia"

azért az viszonylag hosszú pillanat volt. :)

(#417) henrik1 válasza ak76 (#368) üzenetére


henrik1
tag

hajjaj, mennyi ilyen "mi a francnak kell"-et lehet hallani a másik oldalról is: ujjlenyomat olvasó, True Tone vaku, Siri, 64 bit...

persze tudom, h most zavarban vagy, mert ezek mellé nem lehet számokat párosítani. nincs az, h iPhone-ban 100, random androidos készülékben pedig 170, szóval a 170 üti a 100-at. tipikus harci kártyás gondolkodásmód.

[ Szerkesztve ]

(#418) ToniSoprano válasza Parallaxis (#411) üzenetére


ToniSoprano
addikt

ErJa rokonomnak a Iphonjával az IOS frissítése után nem lehet telefonálni ez renben van szerinted?

(#419) adomok válasza zeg (#406) üzenetére


adomok
tag

Biztosan túl van fizetve az a jómunkásember ☺ De eddig az volt, hogy ne hasonlítgassuk magunkat a nyugathoz ..... Ott lesz néptelefon ahol tud működni az ecosystem, de nálunk a vállalati környezetet még mindig az MS jelenti, pusztán otthoni használatra pedig azért enyhén luxus kategória nálunk még, mondjuk egy Mac+ iPhone kombó! Az mindenképpen pozitív irány, hogy legalább Mac gépeken már Windows is futtatható és az Office is használható! De nem véletlen, hogy szolgáltatói kínálatban sem látunk kedvező árakat... Lehet, hogy a korom miatt, de mindig az alábbi jelenet jut eszembe az Apple árazásról ☺
http://m.youtube.com/watch?v=Rkm8nVmcmQE

(#420) Blyan


Blyan
félisten

Nna, ennyit az iPhone 6 hardverről, meg az 1 GB RAM-ról.

[link]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#421) Parallaxis válasza ToniSoprano (#418) üzenetére


Parallaxis
addikt

Ennek mi köze a desktop OS-ekhez? Bár mondjuk a MS is adott nemrég ki olyan frissítést, ami kékhalálba kergette a Windows 8-akat.

Az más kérdés, hogy az Apple elcseszte a 8.0.1-et, de 1 nap alatt javította a problémát.

[ Szerkesztve ]

(#422) SpongyaBob válasza Blyan (#420) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Úgy sem fogod tudni megértetni azzal aki nem is akrja megérteni..

Há' nem érted? Manipulálták a videót, meg van vágva ez teljesen egyértelmű. :U :DDD

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#423) Xero válasza Blyan (#420) üzenetére


Xero
nagyúr

Erről ennyit. :)

(#424) bagkri01 válasza Blyan (#420) üzenetére


bagkri01
őstag

Ha már így benne vagy, akkor keress rá a note 3-ra, single core-ban igencsak elpicsázza az apple, de gyorsaságban nem számottevő a különbség. Azon viszont még mindig elcsodálkozom, hogy a nexus 5 lenyomja sebességben, azért et viszont elég ciki.....és nem a nexusnak. Ebből csak az jön le, hogy a gyártók igencsak eltudják szúrni az oprendszert.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#425) Gicz válasza bagkri01 (#424) üzenetére


Gicz
addikt

A gyártók igencsak el tudják szúrni az oprendszert- lehet. De A vásárlók 99%-a azt fogja használna, nem fog rootolni, meg gyomlálni meg romot főzni meg mittudomén.

Amúgy több apot töltenek újra a 3x annyi RAM-jukkal mint az iphone az 1GB-vel.
Ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#426) Blyan válasza Gicz (#425) üzenetére


Blyan
félisten

Ne légy igazságtalan, azok még csak 2 gig RAM készülékek. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#427) kchris78 válasza bagkri01 (#424) üzenetére


kchris78
veterán

nekem a bongeszo optimalizaltsaga szurt szemet nagyon, a mindenfele (igaz szintetikus) teszteken az iPhone toronymagasan vezet barmelyik droidos telefon elott.. ez biztos a single core teljesitmenybol kovetkezik meg abbol hogy a javascriptet valami brutal hatekonyan futtatja..

(#428) Gicz válasza Blyan (#426) üzenetére


Gicz
addikt

Igazából tökmind1 :DD

(#429) Ck. válasza zeg (#406) üzenetére


Ck.
addikt

Továbbmegyek, nyugatabbra a képzetlen kukás többet visz haza, mint a képzett befektetési tanácsadó. Nap mint nap látom és még így 2 év kintlét után sem hiszek a szememnek, hogy mennyire megfizetik azt, ami veszélyes munka.

(#430) Magnat válasza Blyan (#420) üzenetére


Magnat
veterán

Vajon miért nem Iphone 6 Plus van a tesztben? Csak mert a sima I6 éppen fele annyi képpontot kezel, mint a két androidos cucc.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#431) Blyan válasza Magnat (#430) üzenetére


Blyan
félisten

Meg amúgy is, biztosan csaltak. :))

Amúgy ez főleg optimalizálás, mivel az 5S nem gyengébb ennyivel hardveresen a 6-nál, és anno az majdnem annyival kapott ki az M8-tól, mint amennyivel 6 nyert most.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#432) ^Boss válasza Blyan (#420) üzenetére


^Boss
őstag

safarival kell valamit kezdeniük, fifa szintű játék visszajön simán, de egy kurva apple.com újratöltődik, nevetséges.
a telefon maga nyilván überkiller, ez ebből is látszik. porig alázza a galaxyt, gyakorlatilag :C

https://vivid.money/r/istvanBCN - vivid 5 euro bónusz + óriási visszatéritések!

(#433) Magnat válasza Blyan (#431) üzenetére


Magnat
veterán

Én ezt egy szóval sem mondtam, de vicces, h egy tényt próbálsz elbagatellizálni.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#434) legiaap válasza Blyan (#431) üzenetére


legiaap
nagyúr

Tök mindegy mit teszel ve ide. Az okos emberek úgy is fognak választ adni rá, hogy de ez nem igaz.
:)

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#435) Blyan válasza Magnat (#433) üzenetére


Blyan
félisten

A vicces az, hogy ha lassabb lenne, akkor az lenne a gond, ha meg gyorsabb, akkor meg az a gond, hogy persze, mert a képpontok. Hát.. na vicces. Amúgy a nyers benchmark eredményeken az látszik, hogy a két szifon kb csontra ugyanazt az eredményt hozza (az onscreen teszteken is), ergo nem hiszem, hogy itt nagyon elmaradna a 6+.

Vagy a benchmarkokban nem számít a kétszeres felbontás? :U

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#436) Blyan válasza SpongyaBob (#216) üzenetére


Blyan
félisten

5S sem. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#437) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

"Hogy az androidos felhasználók azon része vált-e Apple-re, akiket eddig pont az apró kijelző tartott vissza az már más kérdés..."

Én ebbe a körbe tartozom.
A telefont élőben meg kell nézni, kézbe kell venni. Én egyelőre úgy látom, hogy ez lesz a következő telefonom, ha hozza a képeken számomra szépnek tűnő dizájnt.
A rendszert ismerem, vannak előnyei hátrányai, ezt nyilván tudjuk.
Kíváncsi vagyok arra, hogy a szolgáltatómnál (telekomnál) milyen áron fog nyitni....

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#438) bagkri01 válasza Gicz (#425) üzenetére


bagkri01
őstag

Ezért írtam a nexus 5-öt pozitív példának, azt nem kell gányolni.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#439) GSPLR


GSPLR
senior tag

Lehet, hogy most egy nagyon furát fogok írni vagy olyat amit más nem érez, de van egy nagyon jó példám a "miért ilyen drága az iPhone" dologra, persze pusztán a saját szemszögemből. Először is alapjáraton nem drága vagyis nem jelentősen drágább mint a droidos csúcsgépek. Viszont ha belegondolok, hogy a Németországban élő unokaöcsém fogja magát és besétál a szolgáltatójához hűséget hosszabítani, fix 50 eurot fizet havonta, ingyenes minden hálózatba a telefonálás, sms, kap 1,5GB netet havonta 4G-n(!), ha az elfogy lekorlátozzák a "szemetek" 3G-re(!) és elhozza az éppen aktuális iPhone modellt 0 azaz nulla euróért... :D

Na, ha innen nézem akkor számomra nem az Apple a drága és a szemét, hanem sajnos egy trágya országban élünk. Ő ugyanis ezt az összeget havonta úgy fizeti ki, hogy észre sem veszi. Magyarországon kissé más a helyzet. Én kedvelem az iPhone telókat, de nem engedhetném meg magamnak, hiába vagyok ezer éve Vodafone előfizető, itt valahogyan nem értékelik a hűséget, vagyis értékelik, 2000 forinttal. A jelenlegi telefonom sem olcsó havi szinten és ez nálam jelenleg a maximum, ez van, ezt dobta a gép.

El is kanyarodtam kissé a mondandóm lényegétől... Szóval az iPhone aktuális telefonja igencsak erős és jó, mondhattok itt bármit, a tények nagyon makacs dolgok.

Huawei

(#440) Magnat válasza Blyan (#435) üzenetére


Magnat
veterán

Ahogy látom, számodra most mindent felülír a nagy győzelem.. nem zavar, h egy szóval sem állítottam, h csaltak de te úgy próbálod beállítani mintha ezt mondtam volna, sőt, azt sem állítom, h a 6P nem lenne gyorsabb ... mindössze arra vagyok kíváncsi, h vajon miért nem a 6P volt a tesztben, kiváltképp akkor, ha az is pont ilyen gyors ... de inkább ne is válaszolj, mert tutira azt fogom belőle kihámozni, h csaltak.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#441) Blyan válasza Magnat (#440) üzenetére


Blyan
félisten

Én leszarom, felólem egál is lehetne, vagy minimálisan lassabb, én vagyok akit ez a legkevésbé izgat.
Ellentétben azokkal, akik telefosták az összes létező szifonnal kapcsolatos topikot, hogy középkategória, szar, stb. 😃

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#442) Hunt3r22 válasza GSPLR (#439) üzenetére


Hunt3r22
őstag

Ebben nincs semmi fura, illetve igen, számunkra az, hogy milyen birkák vagyunk. Megengedhetik a szolgáltatók hogy ilyen magas áron adják a telefonokat, 24 hónapos kamatmentes részletre és semmibe nézik a xx év hűségedet.

[ Szerkesztve ]

Xr

(#443) legiaap válasza GSPLR (#439) üzenetére


legiaap
nagyúr

Meg rájön még az is, hogy az adó odahaza több.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#444) halkow


halkow
őstag

Ki tervezi eme csodás Innováció megvételét? És melyiket? Azt lehet már tudni hol fogják mo-n legelőször hivatalosan árusítani? Mamut?

Alcatel onetouch idol2s the king

(#445) SpongyaBob válasza Blyan (#436) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Persze, egyben értettem a két szériát :K

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#446) Szelley válasza Blyan (#441) üzenetére


Szelley
senior tag

És mondjuk mit szólsz ehhez vagy ehhez? Látható, hogy szinte semmi különbség nincs köztük :)
Az előbb linkelt videót azért nem tartom helyénvalónak, mert az nexuson fut AZ android.

(#447) Touch-ko válasza Blyan (#420) üzenetére


Touch-ko
őstag

Valahogy nem erdekeltek ezek a tesztek sose, de igy megnezve eleg durvan gyors az iPhone6..

(#448) Parallaxis válasza Szelley (#446) üzenetére


Parallaxis
addikt

És mondjuk mit szólsz ehhez vagy ehhez? Látható, hogy szinte semmi különbség nincs köztük :)

Ezeknek az alkalmazás indításos teszteknek nincs értelmük.
Egyszerűen azért, mert különböznek az alkalmazások.
Ha megnézed figyelmesen, akkor látszik, hogy Androidon megnyitod az appot és cache-ből bedobja, majd később frissíti a tartalmat, iOS-es appnál, meg előbb frissít és már a friss tartalommal nyit (ez legjobban a Facebooknál, vagy Twitternél látszik, de a legtöbb appra igaz).
A Google+ meg még érdekesebb, mert Androidon az még csak nem is frissíti, csak feldobja a buborékot, hogy kattints rá, ha frissíteni akarsz, iOS-en meg eleve induláskor az aktuális tartalmat nyitja meg.

(#449) bagkri01 válasza Szelley (#446) üzenetére


bagkri01
őstag

Itt ilyeneket ne linkelj, a jót itt nem fogják elismerni. Szerintem jó teló az i6, de itt senki nem fogja neked azt mondani, hogy a nexus gyorsabb.....pedig a nexus 5-nek több pixelt kell megmozgatnia, kb 1 év van a két teló között, az ára pedig fele annyi, de nincs félig megevett alma a hátlapra szitázva, így jó nem lehet. Hanem belinkelik samsung, htc által elkorcsosított droidokat, hogy az mennyivel szarabb már, bár azok is jó fél évvel régebbi kiadásúak, mint az i6, a kijelző pixelszáma pedig ott is több. Majd mit lépnek a nexus 6-ra azt nem tudom, vagy arra ha az ART projekt teljes értékűen fog működni és minden progi lényegesen gyorsabb lesz.
De szó, mi szó kicsit szemellenzős itt a csapat és én nem bizonyítani akarom, hogy ez meg az jobb, de ami jól működik azt el kell ismerni és kész.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#450) Paarthurnax válasza GSPLR (#439) üzenetére


Paarthurnax
senior tag

Nem felvágásból írom, csak a németországi példára reagálok, hogy itt Bezzegországban az előfizetésemet hosszabbítottam meg 24 hónapra és ezen felül havi kb 1300 Forintot fizetek a 64GB-os i6-ért.

Diablo 3 - BoGyesz#1484

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.