Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) Kinder


Kinder
senior tag

Pl Amerikából ugye.
Nade ott még nincs full free Iphone 6, ha jól tudom, csak contract free, ami itthon kétes felhasználhatóságú.
5S-ből is 2 hónappal később jött a full free ( amerika ), gondolom a 6-osból is ez lesz.
De javítsatok, ha tévedek.

(#702) geri|


geri|
aktív tag

HU t-nél okt20-tól lehet előrendelni

LiveStrong

(#703) HUTCHDB válasza geri| (#702) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Koszi az infot, mar vartam a hirt!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#704) migabi24 válasza HUTCHDB (#703) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nem tán elcsábulsz?

[ Szerkesztve ]

(#705) HUTCHDB válasza migabi24 (#704) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Mindenképpen kipróbálom. :K

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#706) dezs520


dezs520
senior tag

Ez volt már?

(#707) kovacscsi


kovacscsi
tag

Sziasztok, tokot és fóliát használtok i6-ra? Ha igen milyet és honnan érdemes venni? Köszi

(#708) nederlanden válasza kovacscsi (#707) üzenetére


nederlanden
senior tag

Erre én is kíváncsi lennék,mert az enyém is csupasz,mivel a környéken sehol nem tudnak foliát rakni/adni.Szerintem nem lesz olyan sérülèkeny mint a korábbi modellek.Hátra lehet egyáltalán foliát rakni?

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#709) Gadgetfan_ válasza spawn21 (#690) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Bocs, de az emberségemet ennél komolyabb dolgokra tartogatom, nem egy légvárra épített cég bukására, és a tőzsdén spekuláló brókerek veszteségeire. Hetente több ilyen sztorit is olvashatsz, ha követed az üzleti életet és a tőzsdei híreket, ha erre gerjedsz. Engem mondjuk most jobban foglalkoztat az utcánkban "lakó" két hajléktalan sorsa, - nekik próbálunk páran a házból, valami fedett helyet intézni télire - mint egy amerikai befektető vesztesége. Amúgy az "és :F ?" Annak, szólt, hogy mifasz köze van a linkednek a topik témájához. :W

[ Szerkesztve ]

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#710) spawn21 válasza Gadgetfan_ (#709) üzenetére


spawn21
veterán

Rendben. Mert onnan senki sem lesz majd hajléktalan.

De igazad van. Mindenki foglalkozzon a maga problémájával. Így lesz jobb a vilag

iPhone 13p

(#711) trane08 válasza kovacscsi (#707) üzenetére


trane08
tag

Szifon bolt?(Nem tudom, hogy lehet e weblapot írni, azért írtam így)

[ Szerkesztve ]

[iPhone 6] https://www.facebook.com/harapottalmakozosseg

(#712) Gadgetfan_ válasza spawn21 (#710) üzenetére


Gadgetfan_
senior tag

Mindig is tudtuk, hogy az Apple egy kőkemény kapitalista, vannak egy morális átlagember számára gusztustalan húzásai, mint ahogy minden nagy multicégnek. Nincs kétségem, hogy az Apple most gombokért felvásárolja a céget és technológiát, mert ha idén nem is, de jövőre szüksége lesz a zafír kijelzőkre, így tulajdonképpen a munkahelyek nem szünnek meg, a kisembereket talán nem érinti annyira, a tőzsdei befektetőkért, meg pár brókerért akinek most pár milla kiugrott a zsebéből, nem sír a szívem. Bár ahogy hallom a cég igazgatója hogy, hogynem még magas áron eladta a részvényeit a csőd előtt.

"Otthon" az, ahol a telefonod magától csatlakozik a wifire

(#713) Fejvadi válasza Gadgetfan_ (#712) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Biztosan azért, mert nem tudott semmiről és valószínű nincs benne a keze sem.

(#714) Lazika


Lazika
senior tag

Sziasztok. Ios 6 ota nem hasznaltam iphonet. Olyan kerdesem lenne,hogy hogyan tudom eltuntetni az elozmenyeket, a kezdolaprol? Ez akkor jon elo ha ketszer megnyomom a home gombot, a multitaskingnal. Koszi

(#715) kali válasza Lazika (#714) üzenetére


kali
legenda

szia,

beállítások -> mail, kontaktok, naptárak / kontaktok / -> megjelenítés az alkalmazásváltóban -> előzmények; ki

[ Szerkesztve ]

(#716) csordas11


csordas11
aktív tag

Kis Gsm boltban vett iphonokra is van 1 év apple garancia? Érdemes onnan venni? Pl. Partnero gsm

(#717) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Sokan írták, hogy nem sokkal drágább az iPhone más gyártók csúcsmobiljaihoz képest.
Kíváncsiságból megnéztem itthon mennyi is a különbség ugyanazon feltételek, kondíciók mellett a T-Mobile kínálatában. Egyenlőre nincs még a 6 ezért az iPhone 5s néztem meg.

LG G3
2 év hűség az előfizetésre
2 év hűség az általad választott díjcsomagra:
Move S 3490 Ft havi díj mellett: 119 990 Ft

iPhone 5s
2 év hűség az előfizetésre
2 év hűség az általad választott díjcsomagra:
Move S 3490 Ft havi díj mellett: 199 990 Ft

(#718) Gicz válasza Fejvadi (#717) üzenetére


Gicz
addikt

Nem bírod ki ugye? :U

Aki iPhonet akar venni akkor is azt vesz. 2009 óta iphoneom van, tetszik szeretem, csomó alkalmazásom van, macbookom mellette...

Akkor is azt vennék ha az LG G3 5 év garival függetlenül lenne mondjuk 49.990.

Nem kell megértened, csak el kell fogadnod. :N

[ Szerkesztve ]

(#719) spawn21 válasza Gicz (#718) üzenetére


spawn21
veterán

Nem tudom miért kötsz abba bele, hogy érdekli.
Ráadásul normálisan írta le.

iPhone 13p

(#720) Gicz válasza spawn21 (#719) üzenetére


Gicz
addikt

Ha elsőre vagy másodszorra tenné nem kötnék bele. De a hasonló topikokban mindben ezt csinálja amíóta megnyílt a topik. Nem1x, nem2x, csak trollkodik.

(#721) Fejvadi válasza Gicz (#718) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mit nem bírok ki? Írtam bármi rosszat? Csak megnéztem mennyi az a pici többlet amit írtak többen.
Nem írtam olyat sem, hogy ne vegyen iPhone-t aki azt szeretne. Nem is értem a kirohanásod.
Nekem teljesen mindegy ki milyen telefont és mennyiért vesz, de ez a kicsi különbség nekem nem tűnik olyan kicsi különbségnek.

Miért hazudozol, hogy mindenhol?
Egy jPhonos topikban írtam csak ahol a Kínai piac dübörgéséről áradoztatok.
Ott is csak próbáltam megérteni, hogy mi ez a hisztéria ami ennyit megér.
Itt írtam pár sort, de semmi kötekedés nem is volt benne.

[ Szerkesztve ]

(#722) Tibee86 válasza Fejvadi (#721) üzenetére


Tibee86
veterán

Az a baj, hogy ha árakat kell hasonlítani, akkor mindig csak a G2/G3 jön példának, (mindenkik tudja, hogy ezek a legolcsóbb "csúcsdroid") S5, M8, Z3 árakat soha nem hoztok fel példának.
Telekomos árak meg nevetségesek, ők valamiért elfelejtették csökkenteni az árakat, jelenleg hivatalosan AppleStore-ból megrendelve 15!! ezerrel olcsóbb az 5S, mint dominó csomagban a kedves T-nél.
Nagyjából 2 éve érte még meg szolgáltatótól venni iPhone-t, azóta pofátlanul drágán adják.

Az általad kiválasztott díjcsomagokban:
S5: 177 360 Ft
Z3: 189 360 Ft
M8: 189 990 Ft

[ Szerkesztve ]

(#723) Xero válasza Fejvadi (#717) üzenetére


Xero
nagyúr

Izmosabb előfizetéssel pedig zéró a különbség. (Anno a 4S-em vásárlásakor az éppen aktuális top galaxy drágább lett volna az előfizetésemhez.)

Nem is értem, hogy miért a mezítlábas magán előfizetések alapján nézegetjük a top készülékeket!? :U
Egy 10-15e-s előfizetés mellé mind a két készülék 100e magasságában van/lesz.

szerk: Az S5 most is drágább mint az iPhone.

[ Szerkesztve ]

(#724) Fejvadi válasza Tibee86 (#722) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Na ez egy korrekt válasz !!
Nem tudom miért pont a G3.t választottam, véletlen csak.
Dominós árakat nem néztem, csak találomra egy olyat aminek nem horror a havi előfizetése.

(#725) Fejvadi válasza Xero (#723) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem néztem izmosabb előfizetést, mert engem az nem érint. Rengeteg alternatíva van ingyen beszélgetésre és üzenet küldésre az átlag embernek aki csak beszélget az ismerősökkel, rokonokkal és nem cég, üzlet és hivatalos ügyek intézésére használja főként.

Az S5 nem drágább, viszont az nem egy tavalyi csúcsmodell mint az 5s.
Ugyan abban a csomagban mint már írtam: 177 360 Ft

Elnézést kérek mint "mezítlábas" előfizető

(#726) Touch-ko válasza kovacscsi (#707) üzenetére


Touch-ko
őstag

En iPhone5 ota hasznalok bumpert, igy iPhone6-hoz is azt vettem. Vedi az oldalat, kicsit kiemelkedik a telefonbol, tehat nem egy sikban van a kijelzovel es a hatlappal igy azok is vedve vannak. Nekem eddig bevalt, am ez nem azt jelenti, hogy lehet dobalni.

(#727) Fejvadi válasza Touch-ko (#726) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Valami jó kis Alumínium bumpert vettél?

(#728) Touch-ko válasza Fejvadi (#721) üzenetére


Touch-ko
őstag

Mutatok jobbat:

LG G3 16GB:
Upfront cost: 149.00
Monthly cost: 34.99

Ehhez 3G sebesseget biztositanak.
Ugyaolyan csomagban van most mint az iPhone, unlimited voice, text es 1GB internet.

iPhone 6, 16GB:
Upfront cost: 149.00
Monthly cost: 33.00

Amint lathatod az LG-ert csak par szaz forinttal de tobbet fizetsz havonta..
Tehat lehet olyan szolgaltatot talalni ahol az LG dragabb ugyanolyan szolgatatasokkal arult cegeknel.

(#729) Xero válasza Fejvadi (#725) üzenetére


Xero
nagyúr

Van céges előfizetésem mégis kihasználom, sőt túl is futom a 11e-s magán előfizetésemet.
Az hogy téged nem érint az egy dolog, de ne vicceljünk már, hogy egy top készülékhez egy 3500Ft-os előfizetést nézegetünk.
Ez olyan szintű dolog, mint a 30+ milliós autón a gagyi gumi és a 30centis hóban a nyári gumi.

Na de hogy szerepeljenek értelmes előfizetéshez (Next M) tartozó árak is:
Galaxy S5: 138.960
LG G3: 109.990 (online kedvezménnyel: 87.990)
iPhone 5S (a 6 is ilyesmi lesz): 102.750

(#730) Touch-ko válasza Fejvadi (#727) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nem, van muanyagbol. Olyat vettem. A markaja Proporta.

(#731) spawn21 válasza Xero (#729) üzenetére


spawn21
veterán

Wow.

Akkor aki kis előfizetéssel vásárol, az mi? Ne legyél már ilyen lelkező stílusú.

iPhone 13p

(#732) Napfénysüti válasza spawn21 (#731) üzenetére

A hasonlata erősen sántít. :U

Més que un club!

(#733) Xero válasza spawn21 (#731) üzenetére


Xero
nagyúr

Nem vagyok lekezelő, de azért legyünk racionálisak. Aki kiad több pénzt egy komolyabb készülékre, az ki is fogja használni. Több lebeszélhetőség/korlátlanság, méretesebb net csomag. Ez pedig nem 3500Ft-os kategória.

Természetesen van lehetőség kihasználni egy készüléket komolyabb csomag nélkül, de nem ez a jellemző.

Ez általában pusztán abból születik, hogy az emberek átlépik a saját korlátaikat. Ez a véleményem.

(#732) Napfénysüti : Miért is? Ugyan úgy megveszi az emberke a 200e+ Ft-os készüléket és alátol egy pár ezres előfizetést, de neki komoly készüléke van. Ugyan így megveszi használtan a top németet, de javítani, gumizni már nincs pénze. Ilyenek az emberek ezen nincs mit szépíteni.

Persze amint írtam bőven van olyan szitu ahol nem kell a nagy előfizetés, de nem ez a jellemző.

[ Szerkesztve ]

(#734) kali válasza Fejvadi (#717) üzenetére


kali
legenda

biztos nem olvastál el minden hozzászólást ebben a témában, mert volt már róla szó; link

(#735) spawn21 válasza Xero (#733) üzenetére


spawn21
veterán

kihasználni? Te most komolyan beszélsz? Mire gondolsz, viber, whatsapp, vagy esetleg facebook? Tényleg fura ember vagy. Érdekes, hogy Téged nem intenek meg a modik, amiért ilyen stílusban beszélsz

iPhone 13p

(#736) Touch-ko válasza spawn21 (#731) üzenetére


Touch-ko
őstag

Nincs benne semmi lekezelo.. Szerintem a felhasznalas egyen fuggo. Ha valakinek netezni kell, akkor vesz olyan opcioval ahol korlatlan a net. Ha korlatlan beszelgetesre kell, akkor talal olyan opciot is. Kinek mi a felhasznaloi szokasa.

(#737) Xero válasza spawn21 (#735) üzenetére


Xero
nagyúr

Igen komolyan beszélek. Már a felsoroltak közül is van olyan szolgáltatás, amit teljesen kiaknázni csak nagyobb net csomaggal lehet. Vagy úgy gondolod, hogy a Viber hívások nem pörgetik le a 3500-as egyenleget?

Egyébként nagyon-nagyon sok olyan ember van, esetleg olyan szituáció amire ezek a szolgáltatások nem alkalmasak. Ilyenkor telefonálni kell és pont.

De továbbra is mondom, nyilván van akinek bőven elegendő, de ne ez legyen már az alap a 200+-os telefonoknál, amikor hasonlítgatunk.

A stílusommal pedig nem tudom mi a probléma. Leírtam a realitást, ami sajnos itthon az esetek döntő többségében igaz.

(#736) Touch-ko: Az egész ugyebár onnan indult, hogy a top készülékek árait egy olyan előfizetéssel vizsgáltuk ahol van max 100 percünk és 200Mb-t. A 100 perc még nem is lenne gond, mert nyilván van aki alig beszél már telefonon, mert van bőven alternatíva, de a 200Mb azért szűkös eléggé.

Az egészhez pedig annyit fűznék hozzá, hogy anno az Apple pontosan a közép és felső kategóriás előfizetéseket preferálta megjelenés óta. Itthon is ikon400-al mutatkozott be. Nagy valószínűséggel még most is ezt preferálják és ezt erőltetik a szolgáltatóknál, így ebben az ársávban van normális áron. Pont ezért nem látom értelmét a kis csomagokban összevetni az árakat, mert ott úgyis bukni fog.

[ Szerkesztve ]

(#738) Fejvadi válasza Touch-ko (#728) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Biztos, hogy van, nem is vitás, nagy ez a világ.

(#739) Fejvadi válasza Xero (#729) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nekem is van céges és cégem is hozzá, de ez a kutyát sem érdekli. Magán előfizetésem sem jelent semmit, mert az átlag szerintem nem ez. Nem ismerem a statisztikát, de gyanítom semmivel nem vesznek kevesebbet a csúcsmobilokból a kis előfizetők mint akik sokat telefonálnak. Ma egy okos telefont, telefonálásra használnak az emberek a legkevesebbet, főleg a fiatalok. Ahogy olvaslak, te olyan típusú lehetsz aki szereti mutatni mit lehet a tejbe aprítani és igen is megmutatom mindenkinek, hogy a "30+ milliós" autóval csak a legdrágább benzinkúton tankol:-) Azt hiszem te csak egy egyszerű beosztott vagy akinek adtak egy csicska telefont, hogy elérjék, vagy csak egyszerűen buta aki kérkedik a pénzével, bár okos ember nem szokott. Azért a gazdagságtól még nagyon messze van egy kosár iPhone megvásárlása. HA tévednék akkor elnézésedet kérem.

(#730) Touch-ko
Nekem alumínium volt az előző telefonomon és nagyon prémium a kialakítása, Imádtam és jól is védett. Amit most használok erre meg nem találok.

(#731) spawn2
Xero biztosan felsőbbrendűnek érzi magát és pont az ilyenek járatják le a normális iPhonos-at

(#734) kali
Igazad van, tényleg nem olvastam el mindent, mert annyi időm még nem volt, de pótlom.
Addig meg csendbe leszek, mert még a nyakamnak ugranak :-)

(#740) lugosi válasza Gicz (#718) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem feltétlenül. Nekem pl a 6-os lesz a harmadik generáció amit kihagyok. 4s-em van, de az 5-öt és se az 5s-t nem vettem meg, és most a 6-ot sem. Inkább néztem egy másik platformon egy csúcskészüléket, mert nem érzem azt folyamatosan, hogy az új iphone-ok nekem készülnének.
Persze attól még nem utálom őket.

(#741) bagkri01 válasza Tibee86 (#722) üzenetére


bagkri01
őstag

Na látod, még az M8 is olcsóbb egy tizessel, az iphone pedig csak szeretne olyan minőségű lenni, mint az.

samsungI600>tmobile pulse>nokiaE52>se xperia mini>nexus s>acer liquid gallant duo>JiayuG3>WayteQTalk5H(MIUIbyKelzsoca)>Xiaomi Hongmi 1S>lumia 535>Lenovo A6000>Meizu M2 Note

(#742) kali válasza Tibee86 (#722) üzenetére


kali
legenda

akartad írni; -29 e ft az apple store (185.990 ft) és a t-mobile domino (214.990 ft) különbözet!

bagkri01; viccnek így már jó...

[ Szerkesztve ]

(#743) nederlanden válasza bagkri01 (#741) üzenetére


nederlanden
senior tag

Nekem volt m8,ss4,g3 és g2 is a telefonbu💤I fejem miatt,de ezek közűl magasan az lg g2 a legátgondoltabb/használhatóbb/szerethetőbb és JOBB minden téren.Az m8 túlzás nélkűl átverés ennyi pénzért és ebbe a kstegóriába sorolva,annyira zavaros és kémyelmetlen a használata kékes/lilás kellemetlen kijelzővel.Semmi elfogúltság nélkűl ezek után az i6 álom high end kategória dúrván finom precizítással és nagyon megbízható működéssel,mint ahogy az 5s is az véleményem szerint.Az iphonenal amit beállítassz az be van állítva,amit megnyomtál az úgy is reagál,az előbbiekre meg ez nem mondható el,egyikre sem.

Ezt a matt szemcsés fóliát meg lehet szokni?..esküszöm letépem mindjárt róla és kikukáztam 3000-et...

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#744) Lacy6 válasza nederlanden (#743) üzenetére


Lacy6
senior tag

Igen annyira rossz az M8 kijelzője, hogy phonearena szerint a G3-at, S5-öt megelőzve azonos pontszámot kapott az I6+ kijelzőjével együtt. Nekem is volt(van) G2 és én is, de környezetemben levő emberek is az M8 kijelzőjét tarják jobbnak. Ezt csak úgy megjegyzem a fura hozzászólásodra :)

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

(#745) Skorpio.59 válasza nederlanden (#743) üzenetére


Skorpio.59
aktív tag

Olvasd már magad vissza légyszi #399_......a másik fórumban még le gagyiztad''...kályha ezüsttel van lefújva...gagyi a kijelzője...alig tudtad eladni....stb...azóta mi változott ,mert a készülék nem abban biztos vagyok.

Adj szárnyakat a kisgyereknek,de hagyd,hogy magától tanuljon meg repülni!

(#746) nederlanden válasza Lacy6 (#744) üzenetére


nederlanden
senior tag

Ne mindíg a hokis tesztekkel gyertek már!volt m8-ad?mert nekem igen es egy rakas fos ugy ahogy van!

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#747) Tibee86 válasza nederlanden (#746) üzenetére


Tibee86
veterán

Ő az M8 nagykövete az Apple topikokban. :D

(#748) nederlanden válasza Skorpio.59 (#745) üzenetére


nederlanden
senior tag

Igen,meg mindig ratyi kanta ezüst ,de már megszoktam mert megszokható és egyébként sincs jobb,a legömbölyített kijelzője meg már kifejezetten tetszik!!érdekes ugye??és akkor mi van???????nem változhat vélnyem vagy mi van??????
Sokallottam a 270ezret elsőre rá így ahogy van,mostanra meg már rájöttem és tapasztaltam h így is a legjobb!!!!!az 5s-t már nem akartam vissza pedíg a legjobb telefonom ami eddíg volt,de a az i6,ha nem is sokkal,de feljebb lépés és csúcs érzés a használata!!!
Eladni az első i6-omat meg mint a cukrot úgy adtam amennyiért vettem bontatlanúl ép ez volt az egésznek a lényege!!!

[ Szerkesztve ]

"nem alszik sem éjjel sem nappal,folyton gomolyog a füstje.Nemzedékeken át pusztán marad.SOHA SENKI NEM JÁR ARRA ""

(#749) manchester85 válasza Xero (#737) üzenetére


manchester85
addikt

Azért azt ne feledd, hogy minél olcsobb csomagokban hasonlítjuk össze 1-1 készülék arat, annál reálisabb képet kapunk a valós árakról. A felhasználás egy masik kerdes, de minél többet hagysz ott a szolgáltatónál, annál több a készüléken a kedvezmény, igy evidens, hogy a drágább es olcsobb készülék kozott a végére elfogy a különbség. Ez a valós készülékárak szemfenyvesztese.

i6 Silver

(#750) Lacy6 válasza nederlanden (#746) üzenetére


Lacy6
senior tag

Egy ideig G2-m volt, de lecseréltem M8-ra. Úgy jellemezném, hogy ég és föld. A G2-őt öcsém kapta, így napi szinten látom. Én nem csak teszt alapján mondom...

Én vagyok Isten büntetése. Ha nem követtetek volna el nagy bűnöket, Isten nem küldött volna engem büntetésként rátok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.