Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1358) kovacsit


kovacsit
tag

No, akkor én is kérdezek valamit...

Valahogy megoldható az, hogy az AA "Telefon" appja ne menjen? (és a klasszikus BT kapcsolaton menjen a kihangosítás)

Ugyanis ha megy, akkor az veszi át a telefon kihangosításának az állítását (hogy hol halljam a hívót) , és gyakran van, hogy idegenekkel vagyok egy autóban, és akkor át akarnám kapcsolni arra, hogy ne az autóban, hanem csak a telefonon halljam a hívót. Persze ez mind aktív hívás közben kell, és ha AA van a képletben, akkor a telefonon nem is látszik a bejövő hívás, csak az AA-ban.. És így baromi macerás az, hogy "kikapcsoljam" a kihangosítást.

AA nélkül BT kihangosítóval látható a hívás a telefonon is, sőt az is megadható, hogy hol halljam a hívót (tel a fülembe / tel kihangositva / BT autó ) még hívás közben is...
Ez azért is jó, mert ha kiszállok a kocsiból, és csörög a telefon, akkor gyakran, ha felveszem, akkor még kapcsolatban van a kocsival a telefon és ott zeng az utcán , és nem tudom a telefonról ilyenkor levenni a kocsiban történő kihangosítást.. Ilyenkor a hívó csak hallózik, az utasok meg nem értik hogy jött be egy hívás a kocsiba, ki vette fel, és egyáltalán kivel beszélhetnének, és mit is mondjanak...

[ Szerkesztve ]

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.