Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1251) Bferibörs válasza dionaea (#1249) üzenetére


Bferibörs
addikt

A google play áruházban több is van.

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1252) user01


user01
aktív tag

A korábbiakhoz képest már viszonylag olcsóbban lehet wifi adaptert kapni. Én egy [ilyen] Blackbird kütyüt vettem, és tökéletesen működik. Hátha más is kedvet kap hozzá... :)

Amúgy kb. 2 hete frissítettem az AA-t meg a Google app-ot, és azóta megint ért magyarul az Android Auto! Nem merem tovább frissíteni, nehogy ismét elromoljon. :DD

(#1253) blueye válasza user01 (#1252) üzenetére


blueye
veterán

Milyen autóval használod?

(#1254) user01 válasza blueye (#1253) üzenetére


user01
aktív tag

Toyota

(#1255) blueye válasza user01 (#1254) üzenetére


blueye
veterán

Köszi, ez jó hír nekem, milyen, mikori? Én egy 2022 RAV4ben használnám.

(#1256) user01 válasza blueye (#1255) üzenetére


user01
aktív tag

2021 Aygo

(#1257) dionaea válasza Bferibörs (#1251) üzenetére


dionaea
őstag

Igen csak nem nagyon akar működni egyik sem
:(

(#1258) sarkan válasza user01 (#1252) üzenetére


sarkan
aktív tag

Milyen telefonnal használod?(Android verzió)
Nekem Mate 10 prom van, android 10-zel.
Közben megtaláltam máshol a leírását a készülének és sajnos android 11-től felfele működik így egyelőre részemről felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#1259) kovacsit


kovacsit
tag

Van valakinek ötlete, hogy Xiaomi Redmi N9Pro telefonnál milyen beállítást kattinthattak el, ha eddig működött az AA, most nem? (másik ugyan olyan készülékkel megint csak megy, de nem látok az AA beállításokban különbséget a két készüléken , mégsem csatlakozik (fejlesztői beállításokat is végignéztem..)

Ötlet?

Először a fejegység hibájára, vagy kábel problémára gondoltam, de aztán találtam egy tök ugyan ilyen telefont egy kollégánál, és azonos autóban azonos kábellel megy neki, nekem meg nem...

Köszi!

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#1260) MunezXBK válasza kovacsit (#1259) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én kb. 2 hónapja szenvedek ugyanezzel, megoldás nincs rá.

S22 Ultra az alany.

(#1261) kovacsit válasza MunezXBK (#1260) üzenetére


kovacsit
tag

Bosszantó, mert 2 évig hibátlanul ment... (még mágnesen adatkábellel is )

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#1262) MunezXBK válasza kovacsit (#1261) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én 1 évig használtam, 5 kábellel próbáltam, de nem megy. Iphone 14 pro viszont megy, hibátlanul.

(#1263) kovacsit válasza kovacsit (#1261) üzenetére


kovacsit
tag

Csak hogy jó hírt is tudjak írni:

Vettem egy AA Wireless átalakítót, (az én fejegységem még nem tud vezetéktelen kapcsolatot, olyat vettem amit itt alább User001 linkelt ) és azzal csodák csodája, működik...

Tehát nem a fejegységnek van gondja, de nem is a telefonon futó AA-nak, inkább a telefonnak az USB interface részével van probléma..

Ugyanitt várok még ötleet, hogy AA alalatt Waze esetében régebben működött a magyar címfelismerés, most ez csak angolul megy, és nem tudom angolosan a magyar utcaneveket mikor hogyan érti...(általában nem nagyon).

Hogy bírhatom rá, hogy mindezt magyarul tegye??

[ Szerkesztve ]

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#1264) MunezXBK válasza kovacsit (#1263) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Ez jó hír, mert vettem én is. Holnapra várom, de már ma jobb kedvem lett. :R

(#1265) user01 válasza kovacsit (#1263) üzenetére


user01
aktív tag

"Ugyanitt várok még ötleet, hogy AA alalatt Waze esetében régebben működött a magyar címfelismerés, most ez csak angolul megy..."

Mint korábban írtam, nálam most ért magyarul az AA! Waze és Google térkép alatt is...
Android Auto v: 9.7.632214-release
Google app: v: 14.25.13.28.arm64
Android 11.
Ha ez segít.

[ Szerkesztve ]

(#1266) Ryoo válasza kovacsit (#1263) üzenetére


Ryoo
senior tag

Szia!
Be tudnád linkelni, hogy honnan és milyet vettél? Köszi

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1267) kovacsit válasza Ryoo (#1266) üzenetére


kovacsit
tag

Ilyet

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#1268) kovacsit válasza user01 (#1265) üzenetére


kovacsit
tag

AA: 9.8.632424
Google: 14.26.9.28arm
Android: 1 RKQ

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#1269) kiskun968 válasza kovacsit (#1267) üzenetére


kiskun968
tag

Csak már nem elérhető

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#1270) Ryoo válasza kovacsit (#1267) üzenetére


Ryoo
senior tag

Már nem elérhető az oldal, igazából a típusra lennék kíváncsi.

OnePlus Nord CE 5g, Lenovo Legion Y540, PS 5

(#1271) sazo válasza Ryoo (#1270) üzenetére


sazo
tag

Nézz rá erre [link] . Nekem S22 Ultra és Toyota Corolla (2020) kombóval tökéletes. Úgy emlékszem, hogy a regisztrációval adtak 10 %-ot ...

Üdv,
Z

(#1272) kovacsit válasza Ryoo (#1270) üzenetére


kovacsit
tag

Pedig itt van:

https://www.pcx.hu/blackbird-carplay-adapter-android-hoz-multimedias-fejegyseggel-usb-usb-c-csatlakozoval-bh1453-864588

Link

Blackbird.
Valahogy belekeverte a linkbe az árukeresőt, ami meg időkorlátos session-t használ, és lejárt...

[ Szerkesztve ]

Plz telefonon keress... !! Telefonszám az extra adatoknál...

(#1273) Freezee válasza sazo (#1271) üzenetére


Freezee
senior tag

Én is ilyet használok 3 különböző kocsiba 3 különböző telefonnal. Nekem mindegyikkel vannak kisebb problémáim, lásd pár hsz-el feljebb.

(#1274) sazo válasza Freezee (#1273) üzenetére


sazo
tag

Nem tudom, lehet, hogy az is számít, hogy az AA és az AAWireless is béta. Egyetlen problémám az, hogy navigációként a TomTom Go-t használom és random vált a nappali/éjszakai megjelenítés között.

Z

(#1275) MunezXBK


MunezXBK
nagyúr

link ezt vettem és hibátlan! KÉP

(#1276) sgeza


sgeza
veterán

Az AAwireless után vettem egy Carlinkit 5.0-t. Mindkettő hibátlanul működik. Utóbbit azért kellett vennem, mert az tud Apple Carplayt is, amire szükség lett időközben. Mindkettőt a saját oldaláról rendeltem. A Carlinkitet az itt megadott linkről, az AAwirelesst a fentebb írt gyártói linkről.

(#1277) blueye válasza MunezXBK (#1275) üzenetére


blueye
veterán

Találtál ehhez valahol kompatibilitási listát?

(#1278) MunezXBK válasza blueye (#1277) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Leírásában szerepel.

(#1279) gulyasa


gulyasa
őstag

Huawei P20 Pro történelem és váltás Samsung S23+-ra tapasztalatok.

Kezdem a régebbivel.
Annak idején a Huawei-hez beszereztem az eredeti 22.5W-os adapter+töltőkábelhez egy másik tartalék adapter+kábelt-t. Mikor megvettem később a mostani kocsit, vettem még egy eredeti Huawei gyorstöltő kábelt ("lila belsős" csatlakozós), hogy majd azzal csatlakoztatom a kocsihoz. Nem ment vele.
Végül kiderült, hogy csak a P20 Pro eredeti töltőkábelével tudtam működésre bírni az Android Auto-t.

S23+
Közben a gyerek is és az asszony is Samsungos lett (A20E és A12). Nálam pedig most jött el az ideje a már 4 éve használt P20 Pro lecserélésének. Az utód az S23+.
Oké, próbáljuk az AA-t. Nem megy...
A másik két Huawei "lila" kábellel sem.
Következő ötlet: gyerek és asszony Samsung töltőkábelei (nem gyorstöltő 15W-os) elkoboz.
És láss csodát, mindkét Samsung kábellel működik.
Ö-öm bóódottáá. :D

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#1280) tyielow válasza MunezXBK (#1196) üzenetére


tyielow
aktív tag

Nekem S22-nél csak a kábel volt kardinális kérdés, amúgy megy. Tegnap mondjuk a waze semmilyen gomblenyomásra nem reagált, újra kellett csatlakoztatni, hogy észhez térjen.

YouTube: toty1ka

(#1281) MunezXBK válasza tyielow (#1280) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

5db kábellel próbáltam, egyikkel se ment. Régebben nem volt ez probléma.

Olyan leírást találtam, hogy azoknál a telóknál jelentkezik ez a gond, amelyiket Smart Switch-csel telepítettek.

(#1282) gulyasa válasza MunezXBK (#1281) üzenetére


gulyasa
őstag

Én most költöztem Smart Switch-el Huawei P20 Pro-ról Samsung S23+-rá és nekem működik.
Csak a P20 Pro eredeti kábelt kellett kicserélni.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#1283) MunezXBK válasza gulyasa (#1282) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

S22 Ultranál jelentkezik ez a gond. Ha rákeresel, millió cikket találsz róla.

Wireless viszont megy.

(#1284) sarkan


sarkan
aktív tag

Pixel 7-tel mi a tapasztalat? Megy gond nélkül az AA?

(#1285) blueye válasza sarkan (#1284) üzenetére


blueye
veterán

Telefon-autó kapcsolatot kell nézni, nekem pl. jól megy nem gyári kábellel is az S22U-RAV4 2022 AA.

(#1286) MunezXBK válasza blueye (#1285) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

És arra mi a magyarázat, hogy 1 évig ment, egy ideje nem?

S22U + TT 2016.

(#1287) blueye válasza MunezXBK (#1286) üzenetére


blueye
veterán

Erre semmi :(

(#1288) tyielow válasza MunezXBK (#1281) üzenetére


tyielow
aktív tag

Én nem voltam hajlandó megint heteket eltölteni a megfelelő kábel megtalálásával. Volt korábbról elfekvőben ilyen piros szövet xiaomi adatkábel, azzal pont működik. Előtte 90°-os fejű volt, azt jobban szeretem, de ez is megteszi.

YouTube: toty1ka

(#1289) Bferibörs válasza tyielow (#1288) üzenetére


Bferibörs
addikt

Szerencsés vagy,nekem az s23u azzal sem működik. :DDD

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1290) repvez


repvez
addikt

valaki tudna segiteni, hogy mi lehet a probléma, ha egyszercsak eltunt a spotyf a telefonrol.
Mármint ott van és müködik is, de amikor rádugom az android auto -ra akkor rábökök a spotyra ,de semmi nem jön be semmi hibajelzés semmi, csak az AA kerete látszik , de az ikonok mukodnek és minden alkalmazás be is jön elindul kivéve a poty.
A wazeban össze is kapcsoltam a két alkalmazást mint alapértelmezett zenelejátszot, de mégse jo.
Eddig müködött ,de egyszer egy ut alkalmával, menet közvben elhallgatott a zene és azota nem jött vissza.
Elöször azt hittem, hogy mivel kevés volt az ures hely a telefonon, hogy nem tudja letölteni a streaminghez az adatokat . Ezlrt töröltem filokat és a spotynál is töröltem a gyorsitotárat és az adattárat a mobilbol.
Ezt máskor is megtettem már, de nem történt probléma.

Egyszerüen nem jövök rá, hogy mi lehet a probléma miért nem indul el a program AA-n belül.

(#1291) MunezXBK válasza tyielow (#1288) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Én sem, ezért lett wireless.

(#1292) dionaea válasza repvez (#1290) üzenetére


dionaea
őstag

Android autót töröld és rakd fel újra nekem volt ilyen sőt waze is már tűnt el úgy fél évente egyszer elő jön ez a probléma

(#1293) repvez válasza dionaea (#1292) üzenetére


repvez
addikt

megtörtént letöröltem google playböl, majd ujra telepitettem, de nem jelent meg az ikonja,
Probáltam APK-bol ugy sem , minden ugy néz ki mintha rendben lenne, mert letöltödik meg telepszik is átmegy a virusvizsgálaton is, de a megnyitásor nem indul el és manuálisan sem találom sehol sem, az alkamazás vezérloben sincs.
Akkor hova települ?
De az az érdekes, hogy a kocsira dugva meg mukodik az android auto és a wazze ,csak épp a zene nem megy a spoty.

de ez egyre érdekesebb igy

(#1294) Bferibörs válasza repvez (#1293) üzenetére


Bferibörs
addikt

A Beállításokba ( telefon beállítás) írd be,hogy android auto, ott tudod beállítani is. Ha nem találsz ikont. Droid 9- től ( azt hiszem 9- től) ott találod,nem tesz ki ikont.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1295) repvez válasza Bferibörs (#1294) üzenetére


repvez
addikt

nem talál sehol semmit ilyen programot, se ott se az alkalmazás keresöbe, hiába listázom név szerinti sirrendbe vagy az utoljára telepitett appoknál, nem adja be.
A playen tudom törölni és telepiteni, de olyan mintha semmi nem történne a telefonon, nem találom nyomát sehol.
Egyébként droid 10es miui12.03 Xiaomi mix2s telefonon használnám.

(#1296) gulyasa válasza repvez (#1293) üzenetére


gulyasa
őstag

Azt azért ne felejtsd el, az Android Auto hivatalosan még most sem támogatott Magyarországon. Viszont szerencsére korlátozás nélkül része az Android csomagnak minden Android 10 vagy újabb op.rendszert futtató mobilon. Csak a nem támogatás miatt nem "látható" az indító ikonja.
Android 10-en (pl. Huawei P20 Pro-n is) csak a beállításokban, az alkalmazások kezelésével kapcsolatos menüben lehet rátalálni. Android 13-on (legalábbis a Samsung 23-as szériában) már a Beállítások - Csatlakoztatott eszközök almenübe is bekerült az Android Auto konfigurációs menüje.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#1297) repvez válasza gulyasa (#1296) üzenetére


repvez
addikt

pár nappal ezelöttiug nem problémázott vele és meg is jelent az ikonja a fömenuben.
Lehet valami frissités miatt tunt el?
De attol még apk bol fel kéne mennie, meg playen is engedi .
ÉS egy évvel ezelött németországban is .

A legbosszantobb , ogy nem is nyultam hozzá menet közben tunt el amikor használtam a kocsiba.
DE a GPS tervezés wazén mukodik, csak nincs zene és nincs AA ikon tehát beálitásokat sem tudok modositani .

(#1298) Bferibörs válasza repvez (#1297) üzenetére


Bferibörs
addikt

Simán a beállításokban keresd.

Nálam így érhető el:
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]
[kép]

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

(#1299) repvez válasza Bferibörs (#1298) üzenetére


repvez
addikt

ott probáltam, de semmi eredmény, az android szora csak a android verzio találat van, ha az auto szot akkor az osszes automatikus beállitás feljön, de az android autora nem ad semmit sem.
A csatlakoztatott eszközök menupont nálam nincs is, vagy nem találom.

De a lényeg, hogy sehol nem ad találatot.
Az alkalmazásoknál is az összes alkalmazás ami van a telefonon kilistázza, de hiába teszem abc sorrendbe nincs az A betussek között semmi hasonlo, ha letörlöm és ujratelepitem és az alkalmazásokat az utoljára telepitett sorrendbe teszem akkor is csak a 20 napja telepitett alkalmazáso az utolso

(#1300) Bferibörs válasza repvez (#1299) üzenetére


Bferibörs
addikt

Hát ez számomra meglepő.😮
Milyen telefon,hányas droid?

Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.