Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) H2o-pok válasza Bogyó bá' (#650) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Igen lehet. Gyakorlatilag ami a telefonon van program, az megy a központi kijelzőn.

(#652) Bogyó bá' válasza H2o-pok (#651) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

:R

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#653) H2o-pok válasza Bogyó bá' (#652) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

De van egy rakat beállitás, engedélyek, fejlesztőimód az AA ban, amin végig kell menni. Konkrét tutorial szinte nincs sehol, youtubos, fórumos oldalról sikerült nekem is.

(#654) Bal0924 válasza H2o-pok (#649) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Azt a Screen2auto-t hogyan tudom telepíteni?
Mikor rákattintok az Autodoc-ot hozza be

(#655) Bal0924 válasza Bal0924 (#654) üzenetére


Bal0924
aktív tag

A telepítő megvan, feltettem, de nem tudom használni a programot.

Tud ebben valaki segíteni?

[ Szerkesztve ]

(#656) Bal0924 válasza Bal0924 (#655) üzenetére


Bal0924
aktív tag

Tárgytalan..

(#657) H2o-pok válasza Bal0924 (#654) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

Az AAAD ből telepitenéd? Ott külső linkre visz, ide. Lejjebb van egy letöltés gomb.
[link]
A legfrissebbre kattints és a felugró ablakban válaszd az install svreen2autot. Itt.

[ Szerkesztve ]

(#658) H2o-pok válasza H2o-pok (#657) üzenetére


H2o-pok
aktív tag

De a screen2auto beállitása sokkal bonyolultabb. Az AA Mirror egyszerűbb.

(#659) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Remélem, hogy az EU-ban másutt is megrendszabályozzák végre őket: [link]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#660) gulyasa


gulyasa
őstag

Helló! Azt hol lehet beállítani, hogy az autóhoz csatlakoztatáskor melyik alkalmazás induljon automatikusan? (Vagy ne induljon?)
Konkrétan nálam ahogy rácsatlakozok a telefonnal, az AA egyből a Waze navigációval indul, de én ezt nem mindig szeretném. Nekem elég lenne, ha az elején manuálisan indíthatnám el azt az alkalmazást, amire épp szükségem lenne...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#661) Bogyó bá' válasza gulyasa (#660) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nálam az indul el, amit utoljára használtam. Semmi nincs beállítva, mindig így működött. Igaz, csak navikat használok vele, de ha tegnap a Sygic-kal navigáltam, akkor ma is azt tölti be induláskor.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#662) gulyasa válasza Bogyó bá' (#661) üzenetére


gulyasa
őstag

Oké, kössz.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#663) tyielow válasza Bogyó bá' (#661) üzenetére


tyielow
aktív tag

Én is így tapasztaltam

YouTube: toty1ka

(#664) gulyasa


gulyasa
őstag

Jé! Ma reggel Play-ről frissült v6.4.611734-re az Android Auto-m.
Előtte nem telepítettem külön, azt használom, ami benne van alapban az Android 10-ben.
(Huawei P20 Pro, EMUI10/Android 10.0.0.185)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#665) sarditboy


sarditboy
csendes tag

Sziasztok! Xiaomi redmi note 9 pro val nem akar működni Van valami ötletetek?

[ Szerkesztve ]

Most jövök egy iq tesztről,szerencsére negatív lett...

(#666) Gyarmati_ válasza sarditboy (#665) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Most indítod először?

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#667) sarditboy válasza Gyarmati_ (#666) üzenetére


sarditboy
csendes tag

Szia! Igen. Feleségem samsungjával működik..

Most jövök egy iq tesztről,szerencsére negatív lett...

(#668) Gyarmati_ válasza sarditboy (#667) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Rögzítő fék be, üres, utána gyújtás akkor se jó?

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#669) sarditboy válasza Gyarmati_ (#668) üzenetére


sarditboy
csendes tag

Nem. 😂😂 2020 as opel combo autómata kézifékkek

[ Szerkesztve ]

Most jövök egy iq tesztről,szerencsére negatív lett...

(#670) gulyasa válasza sarditboy (#665) üzenetére


gulyasa
őstag

Lehet, hogy csak a kábel nem jó. :F

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#671) Gyarmati_ válasza sarditboy (#669) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Nem vicc, sok autónál csak akkor működik, ha rögzítő fék aktiválva van.
Lehet hogy a fejegységet is alapállapotba kell hozni.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#672) laca891


laca891
aktív tag

Hátha valakinek segít!
A telefonomon android 11-es van és vezetékkel kapcsolódok az autóhoz. Nem akart mindig létrejönni a kapcsolat.

Ezért kikapcsoltam a vezeték nélküli Android Autót.
Speciális funkciók/Android Autó

Illetve csináltam egy frissítést
Beállítások/Alkalmazások/Android Autó itt megkerestem az Alkalmazás adatai a google playen stb...

Most tökéletes!

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#673) sarditboy válasza sarditboy (#665) üzenetére


sarditboy
csendes tag

Sziasztok! Képzeljétek el azért nem működik mert van klónozott alkalmazás a telefonon(viber) 😯😯mivel dupla simes ezért használok kettőt.

Most jövök egy iq tesztről,szerencsére negatív lett...

(#674) merqree válasza sarditboy (#673) üzenetére


merqree
őstag

Nekem is klónozott a Viber, és nem volt ilyen gondom.
Az én tuti módszerem, eddig mindig bevált:
1. bluetooth-on összepárosítani a készüléket a fejegységgel és minden engedélyt megadni neki.
2. kábel rádug, és már működik is az AA, az engedélyeket meg kell adni.

Gagyi ebay-es kábellel használom, jelenleg Toyota Proace City Versoban...

(#675) gulyasa


gulyasa
őstag

Rákerestem a neten az android auto kompatibilis online rádiócsatornákat kezelő appokra.
Sajnos nem sokat találtam, összesen kettőt...
Az egyik az iHeartRadio, amivel csak valami saját csatorna csomagot lehet hallgatni - tehát ez nem az amit keresek.
A másik találat a TuneIn, első nézetre tökéletesnek tűnt, rengeteg magyar internetes rádió csatorna hallgatható vele.
De csak a mobilon működik, a TuneIn nem jelenik meg az AA menüben és eleve már a kiválasztható alkalmazások között sem jelenik meg.

Tudnátok megoldást, vagy konkrét verziót mondani, hogy működjön a TuneIn az AA-val?
Vagy tudtok-e ajánlani más internetes rádió appot AA-hoz?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#676) emin válasza gulyasa (#675) üzenetére


emin
tag

My Online Rádió a Play Áruházban.

(#677) gulyasa válasza emin (#676) üzenetére


gulyasa
őstag

Köszi! Működik. :R
Közben rákérdeztem külföldi fórumon is (XDA) és ott a Replaio-t ajánlották. Azzal is működik - ha valaki mást is érdekelné.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#678) laca891 válasza gulyasa (#675) üzenetére


laca891
aktív tag

Nálam a Tuneln működik...

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#679) gulyasa válasza laca891 (#678) üzenetére


gulyasa
őstag

Melyik TuneIn és AA verzió?

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#680) laca891 válasza gulyasa (#679) üzenetére


laca891
aktív tag

[link]
A legfrisseb mindegyikből. (google play)

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#681) gulyasa válasza laca891 (#680) üzenetére


gulyasa
őstag

:W
Akkor máshogy kérdezem: Mi a verzió számuk?
(Magyarázatul: sok android app egy kevéssé ismert tulajdonsága, hogy eszköztől függően akár több legfrissebb verzió is létezhet belőlük egyidőben. A TuneIn is ilyen. Pl. a "legeslegfrissebb" a minél frissebb android verziót futtató eszközre fog csak települni, meg hasonlók.)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#682) laca891 válasza gulyasa (#681) üzenetére


laca891
aktív tag

Tuneln verzió : 27.0.1
AA verzió: 6.5.612134

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#683) gulyasa válasza laca891 (#682) üzenetére


gulyasa
őstag

Aha...
Nálam a TuneIn 26.9.2 és nem talál frissítést.
Na mindegy. A másik kettő fentebb említett app bőven sok és rendesen működnek.
Köszi.
Mondjuk az is igaz, hogy az enyém "okosított" Pro verzió, de ez a rész valahogy kimaradt belőle... ;)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#684) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!
Android 9-es telóm van, amit már nem lehet frissíteni 10-esre.
Az a gondom az Android Auto-val, hogy időközönként csak akkor indul(na) el, ha frissíteném a Google Play-ből a legújabb verzióra, de sajna, akkor mindig kiírja, hogy "Ez az elem nem áll rendelkezésre a te országodban.", ezért ilyenkor mindig csak úgy tudom elindítani, ha pl. apkmirror-ról felteszem a legújabb verziót (az is persze csak a legközelebbi frissítésig működik, és így tovább...).

Van valami olyan megoldás erre a problémára, hogy ne kelljen frissítés elutasítása után mindig újratelepíteni az Android Auto-t, hogy elinduljon?
Köszi!

(#685) gulyasa válasza neo81 (#684) üzenetére


gulyasa
őstag

Három lehetőséged van.

Vagy továbbra is így csinálod a frissítgetést. Ez ingyenes.

Vagy "elhiteted" valamilyen VPN changer szerver és/vagy alkalmazás segítségével, hogy te nem is Magyarországról próbálkozol, hanem valamelyik támogatott országból (pl. USA, stb.) Leírás és videó van róla a youtube-on is: How To Install ANDROID AUTO If App Is Not Available In Your Country
Habár ez a Play-ről nulláról telepítésről szól, de szerintem valószínűleg a frissítéshez is használható módszer. Mondjuk ez is ingyenes.

Vagy veszel egy újabb telefont, amin már van minimum Android 10. Abban már eleve benne van az AA, és annak ellenére, hogy még továbbra sem támogatott Magyarországon, mégis működik a frissítés a Play-ről. De hát ugye az új telefon pénzbe kerül.

Nekem egy Huawei P20 Pro-m van, az annak idején Android 8-ról végül eljutott a 10-ig is és hogy már eleve benne van az AA, egész addig nem is tudtam, amíg májusban autót nem cseréltem, amiben van AA kompatibilis fejegység.
Közben kb. 2-3 héttel ezelőtt Play-ről jött a legfrissebb AA frissítés.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#686) Gabesz87 válasza gulyasa (#685) üzenetére


Gabesz87
addikt

Nekem is P20 Pro volt, és sokkal jobban nűködött rajta az AA, mint ezzel az átkozott Samsung S21-el. Ha a teló melegszig, az AA is rettentő lassú, ha megmozdítom a telefont, néha megszakad a kapcsolat (erről már írtam itt korábban, vettem a mások által ajánlott 5A-es Huawei kábelt, azzal el sem indult az AA, csak töltött). Párom iPhone XR-jét rádugva az autóra megcsodáltam a Carplay-t pár hete. Eszméletlen, mennyivel gördülékenyebb, jobb szerintem, mint az AA. Bedugom, magától indul, telón mindössze 2 kattintás volt 1. alkalommal.

(#687) dionaea válasza Gabesz87 (#686) üzenetére


dionaea
őstag

Nekem s20fe vél gond nélkül megy mindig. Ha meleg a telo nem tölti csak annyira hogy szintén maradjon. De nem lassul jobban.Az más kérdés hogy az AA elég gyengus mint kinézetet mint tudásban

(#688) tyielow válasza gulyasa (#685) üzenetére


tyielow
aktív tag

Én ca. 1 éve az USA megoldást választottam. Akkor jó megoldás volt. 1 évig nem engedte a google visszaállítani. Azóta lejárt, de meghagytam amcsinak. Igaz, az oltáshoz tartozó appet pl nem érem el... :D

YouTube: toty1ka

(#689) repvez


repvez
addikt

nem tudja valaki mi lehet a probléma, ha egyik naprol am ásikra, nem mükodik a spotify az AA-ban?

Eddig mikor rádugram az AA-ra a telefont, akkor automatikusan inditotta a wazzet és a wazzeben meg össze van kapcsolva zenelejátszóként a spoty.

igy az also részen megjelent az ikonja és a play gomb, tegnap minden müködött ahogy kell, ma ugyan ugy rádugtam, ki is tette az ikonokat, rákatintok a playre, de nem játszik le semmit, ha a spotifyra kattintok, akkor csak anynit ir ki ,hogy ugy látszik nem lehet most megnyitni a spotifyt.

Ha a telefonon elinditom külön akkor egybol elkezdi lejátszani a számokat a kocsi hangsoroján, viszont, a kijelzőn nem jelenik meg semmi, igy nem látni, hogy melyik számot játsza és nem is lehet váltani köztuk.
Vezetés közben meg nem épp a legjobb a telefont matatni.

(#690) dionaea válasza repvez (#689) üzenetére


dionaea
őstag

Néha elő fordult nálam is főleg ha jött ki új frissítés és én meg nem frissítettem.

Egyszer 2 napig nem volt jó akkor töröltem a spotifyt az adatokat előtte és az újra telepítés megoldotta ez kb 3 hónapja volt.

(#691) tyielow válasza repvez (#689) üzenetére


tyielow
aktív tag

Nálam ez ilyen random bug, néha előfordul. Nem foglalkozom vele. Kövi csatlakozásnál megint jó lesz.

YouTube: toty1ka

(#692) repvez


repvez
addikt

köszi, bár az anynira nem olyan megnyugtató, hogy nem egyedi , de mégse tudni , hogy mi a probléme.
A másik, hogy tegnap jöttem egy 1000km -t és fél oránként megfagyott az egész, abbahagyta a zeneejátszást és a wazze se mozdult a GPS szerint.
De ha leválasztottama telefont és urja rádugtam akkro ugyan onnan folytatta a tervezést és a zenét is .
Eléggé bosszantó, ,mhogy nem stabil a rendszer.

(#693) laca891 válasza repvez (#692) üzenetére


laca891
aktív tag

Milyen telefon?

Szükségem van egy erős PC-re, mint gyenge Téesznek az erős traktorra!!!!!

(#694) repvez válasza laca891 (#693) üzenetére


repvez
addikt

xiaomi mix2s , az utolso gyári global rom 12.03as és egy opel insignia B

(#695) merqree válasza repvez (#694) üzenetére


merqree
őstag

Gondolom apk mirror-os az AA.
Ha igen, akkor marad a "szivas".
Android 10-től "gyárilag" van AA, azzal még nem volt gondom. Igaz, a Xiaomit valtotta a Samsung S10, ezen pedig semmi gondom az AAval.

(#696) gulyasa


gulyasa
őstag

Ma reggel frissült Play-ről az AA a Huawei P20 Pro-mon v6.7.612934-re.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#697) repvez válasza merqree (#695) üzenetére


repvez
addikt

nem mirorrol van, hanem rendesen letöltve a playről, mert németben használom, ott meg engedélyezett a letöltése , és frissul is mindig a legujjabbra, de valamiért nindig megfagy és vele egyutt ugye a zenelejátszás is.

(#698) tgeri válasza gulyasa (#696) üzenetére


tgeri
tag

Minden ok az újjal?

(#699) gulyasa válasza tgeri (#698) üzenetére


gulyasa
őstag

Hát ööö... Az a helyzet, hogy még egy ideig nem tudom kipróbálni. Időközben (múlt héten) gerincsérv miatt műtöttek, és azóta még nem igazán volt kedvem ezzel foglalkozni... 😐

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#700) gulyasa


gulyasa
őstag

Tegnapi hír:
Leváltja az Android Autót az Android 12

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.