Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Mad_Wolf válasza dionaea (#800) üzenetére


Mad_Wolf
aktív tag

Nem egészen, de ez is jó ha működik.

(#802) tyielow válasza sarkan (#796) üzenetére


tyielow
aktív tag

Itt a fórumon valaki előrendelt egy hasonló kütyüt, azt hiszem az inkább szögletes kialakítású volt..
Nem tudom mi ez a 7.3-as verzió, de látom sokan szenvednek vele :D Nálam nemtudom hanyas van de tegnap Debrecen oda-vissza gond nélkül

YouTube: toty1ka

(#803) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni. Visszaolvastam, de csak érintőlegesen találtam választ a problémámra:

AA-t használok a céges WV Golfban kábellel és egy Sony Xperia 1-el. Waze fut állandóan és szükségem van a telefonkihangosítóra. Vettem egy okosórát, ami BT csatlakozik a telefonhoz. Nem tudom pontosan, de az is lehet, hogy a hiba azóta jelentkezik, hogy használom az okosórát, de ez nem tutti.

A hiba, hogy a bejövő hívásaimat felveszem az autó kijelzőjén, de nem hangosítja ki a rendszer, hanem maradnak a telefonon és a telefon mikrofonja dolgozik, ellenben ha én kezdeményezek hívást a konzolon, akkor minden működik rendben.

Kábelt cseréltem, azt olvastam, hogy okozhat anomáliát.

Esetleg tipp, hogy hol, milyen beállítással tudom rendberakni? Vagy tipp, hogy milyen topicban tudnak segíteni?

Köszi előre is! :)

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#804) dionaea válasza SipiBcs (#803) üzenetére


dionaea
őstag

A kihangosito Bluetooth on működik mindegy a kábel. Hívás közben ha a Bluetooth ikont megnyomod lehet választani min menjen a hívás órán, telefonon vagy autón?

(#805) tyielow válasza SipiBcs (#803) üzenetére


tyielow
aktív tag

Legközelebb kocsikázz óra nélkül, aztán ki tudod szűrni a bluetoothos egyenletből. Továbbá: nekem az octavia központi egysége is tud produkálni anomáliákat, AA-val vagy anélkül. Persze ezek csak alkalmanként fordulnak elő

YouTube: toty1ka

(#806) SipiBcs


SipiBcs
őstag

Köszönöm a segítséget! A megoldás az lett, hogy a mobilon kikapcsoltam Bt beállításokban a telefonálás opciót. Az óra jelzi a hívást, de nem lehet vele kihangosító a beszélni. Miután erre nincs szükség, így ez teljesen vállalható nekem.

Köszi a helpet :R

[ Szerkesztve ]

"Ha választanod kéne a barátnőd és az ötöslottó között, te milyen kocsit vennél?"

(#807) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Próbáltam visszaolvasni, de úgy látom, sokan szenvednek ezzel, és nem igazán van egyöntetű megoldás. Magyar nyelvű diktálás, pl. Waze alatt. S21 a telóm. Nemrég még működött, de egy ideje diktálás után jó magyarosan a "someting vent rong" üzenetet kapom vissza. Töröltem a Google és a Speech services adatait, de nem segített.

(#808) modeller válasza Gabesz87 (#807) üzenetére


modeller
aktív tag

Nekem is csinálta pár hete - pedig most biztos, hogy nem mentem a nyelv választó menübe - de az adatok törlése megoldotta.
Lehet, hogy az android auto adatait is törölni kellett, már nem emlékszem.

Ráadásul ez most más probléma, mert korábban az volt, hogy működött a beszéd felismerés, de angolul próbálta értelmezni, amit mondtam neki. Ebben az esetben viszont mindenre azt mondta hunglish-ül, hogy baj van.

[ Szerkesztve ]

(#809) gulyasa


gulyasa
őstag

Tudom, hogy az AA nem támogatott Magyarországon, de ennek ellenére nálam is működik az S-Cross rendszerével. Közben a megjelent frissítések is rendben települtek a telefonomra (Huawei P20 Pro). Viszont a legújabb 8.xx frissítés hiába jelenik meg a listában, a letöltés/frissítés hibaüzenettel leáll.
Más is járt így? :F

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#810) lacentos válasza gulyasa (#809) üzenetére


lacentos
aktív tag

Én mindig az APKmirror oldalárol szoktam a legfrissebb verziót tölteni gond nélkül.

(#811) Gabesz87


Gabesz87
addikt

Ma frissült Play-ről az AA, felment a 8-as verzió. Nem úgy volt, hogy ezzel jön az új UI, a splitted screen? Mert nekem ugyanolyan, mint volt. Vagy ez netán autófürggő, csak nagyobb kijelzőknél van?

(#812) gulyasa válasza Gabesz87 (#811) üzenetére


gulyasa
őstag

Már múlt héten vagy előtte olvastam, hogy sajnos a 8-assal mégsem jön/jött meg az új UI.

Igazából - mivel a telefon Huawei - már az AppGallery-ben is megjelent régóta, de onnan nem szeretek frissíteni semmit a gyári appokon kívül. Szóval onnan nem próbáltam még frissíteni az AA-t és nem is éreztem sürgősnek a dolgot, mivel már tudtam a fenti tényről...
Csak azért írtam ide, mert furcsállottam, hogy a Play-ről a frissítés így "hibádzik", holott eddig még sosem volt probléma. :F

Amikor tavaly először kezdtem használni az AA-t az új kocsival, a P20 Pro-n már jó ideje Android10/EMUI10 futott és - mint az köztudomású - habár Magyarországon nem támogatott, de az Android 10-ben már előtelepítve van az AA és így nem kellett trükközni a telepítéssel. Csak megfelelő kábelt kellett találni és már működött is.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#813) Chris1966


Chris1966
kezdő

Sziasztok, Adott egy autó amiben (Google Pixel 6 telefonnal) wireless módon volt használva az AA, néha USB-ről. Ma nem akart indulni wireless, majd egyszer felugrott a telefonon az AA valamit kiírva, rányomtam (kékkel volt a szöveg az rémlik) és azóta se kép se hang. Az autón azóta inaktív a "Smartlink" menü és funkció és a Pixel6 mellett a telefon menüben is csak a hang/zene látható nincsen ott a smartlink.
Megprobáltam bedugott USB kábelről, wireless bárhogyan semmi. A telefonról BT alól töröltem az autót, majd felcsatlakoztattam : semmi. Teljesen megszűnt a kapcsolat a telefon és autó között. Ami nagyon fura , hogy az autó menüjében is full inaktív a "Smartlink" és vélhetően ezáltal az "App" gomb sem reagál semmire, nem indulna az AA-betöltés.
Van ötletetek mi lehet ez? Akkor történt, azóta van amikor véletlen rányomtam az AA üzenetre, kijelzésre a telefonon. (épp álltam ki a parkolóból, nem néztem meg annyira mit írt)
A13 frissítés óta az AA nem külön app, hanem az Android része így indítani sem tudom csak a Beállítások menüből a "beállítások" indul el. Most még annyit csináltam, hogy töröltem cache/indítótárat, resetelve az AA-t. Talán a következő autó indításkor észlelik egymást? :( 8.0.623354-release
Ha van ötletetek, megköszönöm. :R

()Chris()

(#814) gulyasa válasza gulyasa (#812) üzenetére


gulyasa
őstag

Na kb. 3 nap után mégis frissítette magát 8-asra az AA.
Kipróbáltam, működik. Semmi észrevehető változás - számomra -, de ezt már tudtam előre. :D

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#815) Chris1966


Chris1966
kezdő

Uraim! Segítsetek!
Autómban AA-t használok, 99% Waze. Beírom a címet a Waze-be vagy a kedvencek közül indítom, és közben háttérben (?) fut a Google Maps is. Miért, hogyan?
Hol tudnám ezt kikapcsolni? Zavaró,idegesítő és én csak a Waze-t 'akarom' :) Köszi !!!!!!

()Chris()

(#816) pocok1970


pocok1970
tag

Üdv Mindenkinek!
Hátha tud valaki segíteni.
Ottocast U2-X-nél (Vezeték nélküli AA) valahogyan meg lehet oldani,hogy a navigálás hangját lehessen állítani,mint amikor vezetékkel kötöm össze az autóval? Nagyon halkan szólnak az utasítások. :W

(#817) gulyasa


gulyasa
őstag

Ismét frissült az AA.
Jelenlegi verzió: 8.1.626474
Változás: semmi észrevehető...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#818) Gabesz87 válasza gulyasa (#817) üzenetére


Gabesz87
addikt

Én most már elvesztettem a fonalat, akkor ez az új Coolwalk UI mikor jön? Nem úgy volt hogy már releaselték, és a 8.1-el vezetik be? (Korábban még talán 8.0 volt). Meg azt olvasom, hogy rootolt telóval már elő lehet hozni, mert a kódban benne van.

(#819) gulyasa válasza Gabesz87 (#818) üzenetére


gulyasa
őstag

Mivel nem nagyon érdeklődtem utána és ritkán használom az autóban, ezért én itt olvastam először az új várható UI-ról, meg arról is, hogy pár hete mégsem jött meg a 8.0-val. Akkor az enyém nem az elsők között frissült, így amikor az én telefonomra is megjött, nem ért meglepetésként, hogy a felület még a régi.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#820) net91 válasza pocok1970 (#816) üzenetére


net91
senior tag

Amikor beszél a navigáció, a beszéd ideje alatt emeld a hangerőt.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#821) pocok1970 válasza net91 (#820) üzenetére


pocok1970
tag

Sajnos az itt nem működik. Itt ha megemelem közben a hangerőt,akkor a rádió is ordít a navigálás után. A vezetékes AA-nál megy ez a módszer,de a Wireless AA-nál nem.

(#822) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok,

android autó (2022 Lexus ES) kapcsán kérnék segítséget:

1) Névjegyzékben nem tudok keresni, csak kezdőbetűt enged jelölni, de nincs olyan opció, hogy beütöm pl. "Kov" és minden kontaktot kidob, aki nevében benne van a "Kov" szó. Telefonon természetesenez hibátlanul működik, de autó kijelzőjén nincs ilyen funkció.

Tudok keresni K betűre, és András Kovács pl. nincs a találatok közt így. Van erre megoldás?

A Hey Google parancs csak a pardon, dont understand-eket dobálja, a magyar nevek nagyját akárhogy mondom ki, nem képes felismerni :( Pedig ez lenne a legyegyszerűb megoldás.

2) Hiába állítom be az Android autó appban, hogy a zene tekerése 2 percet ugorjon pl. előre, telefonon működik, de autóban a kocsi kijelzőjén csak az alap 10 másodpercet hajlandó léptetni.

Legfrisebb AA van a telómon, APK-ból feltettem, de semmi változás sajna a fentiekben.

Vezetés közben főleg a kontaktok kikeresése, felhívása a nagyon gáz így :(

Bónusz kérdés: Nem vagyok valami Apple fan (csak M1 miatt vettem IPAD-et nem rég, más apple cuccom nincs is), de ott ezek működnek rendesen? Egyszerűbb telefont cserélnem, mint autót :)

Vagy olvastam, hogy hamarosan jön új AA felület, az már tudni fogja esetleg?

(#823) sarkan


sarkan
aktív tag

Sziasztok!
Néhány verzióval ezelött az android auto "tudott" magyarul.
Benyomtam a keresésénél a hangszorógombot, mondtam az uticélt vagy a keresett intézményt és máris felajánlotta azokat úgyanúgíy mintha közvetlenül a telefonon az alkalmazásnál.
Mostanában csan angolul hajlandó társalogni velem de mivel az angolom nem felel meg neki ezért süketek párbeszéda az egész.
Másnál is így van vagy én állítottam el valamit?

(#824) Gyarmati_ válasza sarkan (#823) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

A google alkalmazás adatait töröld, ez szokott segíteni.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#825) modeller válasza sarkan (#823) üzenetére


modeller
aktív tag

Itt [link] irtam róla, valóban bizonyos alkalmazások adatainak törlése a megoldás plusz az, hogy soha nem mész be többet egy bizonyos menüpontba a beállitásokban, mert az elrontja.

[ Szerkesztve ]

(#826) hotkar


hotkar
aktív tag

Sziasztok!

Össze szeretném barátkoztatni a telefonomat az autómmal, de a kábel bedugása után, illetve a tájékoztató szöveg után (hogy mit fog használni, stb) felugrik a Google segéd a színes Google pöttyök kíséretében, és kiírja, hogy "Egy pillanat", meg hogy "A Google segédjéhez bármikor fodulhat". Innen aztán sehova nem megy. Kb. 20 másodpercenként kiírja, hogy Újrapróbálkozás, vagy Mégse.

Az Újrapróbálkozás értelemszerűen ugyanide vezet, a Mégse lehetőség választásakor egy új képen közli, hogy a beállításokat az autó kijelzőjén fejezzem be. Természetesen az autó kijelzőjén semmi sem jelenik meg.

(6 éve használom az AA-t, ebből 3 évig ugyanezzel a telefonnal. 3 hete szervizben volt a teelfon, ezért resetelnem kellett, de készítettem teljes mentést róla. Ezt tettem vissza, és az AA kivételével minden alkalmazást be tudtam üzemelni.)

Járt már valaki ugyanígy? :O És hogy lépett át rajta?

(#827) sarkan válasza modeller (#825) üzenetére


sarkan
aktív tag

Köszönöm, sikerült.
Hogyan tudom elrontani? Mit ne csinàljak, hogy így maradjon?

(#828) modeller válasza sarkan (#827) üzenetére


modeller
aktív tag

Benne volt a linkelt hozzászólásban, nem szabad bemenni az asszisztens nyelvének menüpontjába, mert akkor rácsap az angolra és többet nem lehet magyarra állitani, csak adattörléssel. (vagy egyszer kapunk magyar asszisztenst és benne lesz a listában)

(#829) dionaea


dionaea
őstag

Ahhoz képest hogy az android auto a goggle tulajdona és ők a fejlesztői elég szarul állnak. Nem haladnak a korral az autókkal semmi. Nincsenek appok egy 2021 utáni autó kijelző megjelenéshez elavult. Sajna waze sorsára jut.

(#830) gulyasa válasza dionaea (#829) üzenetére


gulyasa
őstag

Mert mi történt a Waze-val? :Y

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#831) sarkan válasza modeller (#828) üzenetére


sarkan
aktív tag

Tegnap ment csodálatosan, ma reggel beültem és bemondtam a címet erre hosszas gondolkodás után azt mondta, hogy nincs kapcsolat próbáljam meg később persze magyar fonetikával ejtve az angolt, mintha valaki angolul nem tudó olvasná fel a szöveget ( a try szót úgy mondta, hogy té er ypsilon).
Most meg mi a csoda hiba történt? Hálózati kapcsolat persze volt.

(#832) modeller válasza sarkan (#831) üzenetére


modeller
aktív tag

Indulás után közvetlenül néha előfordul, hogy még hülye az asszisztens, nekem magyarosan mondja olyankor, hogy számting vent wrong. Olyankor újra nyomom a kormányon a beszéd gombot, megint bemondom cimet és akkor megy.

(#833) gulyasa


gulyasa
őstag

Ma reggelre megint frissült az alkalmazás
8.2.623924. Továbbra sincs semmi észrevehető változás az UI-ban.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#834) David891


David891
csendes tag

Sziasztok!
Lett véve egy új telefon (galaxy a52s). Az android autóhoz csatlakozott a térkép viszont a hang alapú keresés nem működik mert nem Magyarországi helyeket talál meg( telefonon be van állítva a jelenlegi régió alapértelmezett)valami ötlet hogy mi lehet a probléma?

(#835) sarkan válasza David891 (#834) üzenetére


sarkan
aktív tag

olvasd el a 824 és 825-ös hozzászólást, nekem segített.

(#836) gulyasa


gulyasa
őstag

v8.3.624134
A helyzet változatlan.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#837) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sziasztok, fogok kapni kölcsönbe pár napra egy 2021-es rav4-et, amiben elvileg van vezetékes AA.
A tulaja sose használta, én se használtam még soha, nálam androidos fejegység van és mindent az futtat tükrözés nélkül.

Adott két telefon az útra: egy rootolt (android 11) és egy root nélküli (android 12).
Ha jól értem ahhoz, hogy google által AA-val nem támogatott programot tudjak futtatni (pl: igo --> külföldre is megyek, ott mindig ezt használom offline), a legegyszerűbb út a root és az AA AIO tweakerben az app patchelése, és akkor minden/bármilyen app megy zsírul az AA-n keresztül (+ahogy nézem coolwalk is engedélyezhető az appból)?

Ha esetleg viszont csak a root nélküli lenne, akkor AAAD és ott valamelyik mirroring appot kell próbálni ehhez?
screen2auto
aa mirror
aastream
aa mirror plus

Ezek minden esetben csak úgy működnek, hogy a telefon kijelzője is be van kapcsolva vagy van olyan, ami kikapcsolt kijelző mellett is tud tükrözni?
Illetve melyik a legjobb?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#838) gulyasa válasza Zirowe (#837) üzenetére


gulyasa
őstag

Nálam a root nem "játszik", tehát a másik felére válaszolok.
Az általad felsoroltak közül mindet próbáltam, de nem használom navigációhoz. Sajnos mirror módban az így "kivetített" appokat csak nézni tudod az autó multimédiás kijelzőjén, de vezérelni csak a telefonon tudnád. Csak a kijelző képe megy ki, visszafelé semmi.

Barátkozz meg a Waze-val, az korrektül támogatott app az AA-ban, kezelheted az autó kijelzőjéről és korrekt közlekedési információkhoz jutsz az útvonaladról, amihez te is hozzájárulhatsz infókkal menet közben. A térkép természetesen mindig friss, mert nem csak offline térképadatbázisból dolgozik.
Persze internet kell hozzá menet közben, de nélküle is működik. Egyedül az okozhat gondot, hogy ha épp nincs mobilinternet szolgáltatás, akkor nem tud útvonalat újratervezni.

Ezzel szemben...
Sok évig én is iGO használó voltam, de az iGO ideje lejárt (sajnos).
A TMC szolgáltatással együtt még lett volna esélye, de Magyarországon szerintem már halott, külföldön sincs mindenhol és az is fizetős.
Régen negyedévente volt térképfrissítés, de pár éve már jó ha évente egy frissítés jön.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#839) Zirowe válasza gulyasa (#838) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Köszi a választ.

Közben megnéztem, de az aa aio tweak nem látja a listában az igot, ami eléggé vicces, szóval akkor ez az út nem járható, viszont elvileg a sygic működik és az talán menne root nélkül is.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#840) gulyasa válasza Zirowe (#839) üzenetére


gulyasa
őstag

A Sygic megy - de már jóideje fizetős, pedig egy rakás hulladékhalmaz az összes budget térkép adatbázisa. ;)
Ezért próbállak terelgetni a Waze felé - de még a Google-val navigálás is több a semminél... csak kevés benne a kényelmi szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#841) gulyasa válasza gulyasa (#836) üzenetére


gulyasa
őstag

Kapcsolódó hír:
Elbúcsúzott a régi mobiloktól az Android Auto

"Régi mobilok"-on értsd: Android 8.0-nál régebbi rendszert futtató mobilokon már nem működik a jelenlegi AA verzió.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#842) Zirowe válasza gulyasa (#840) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Ok, de akkor is szeretek egy backup offlinet kéznél tartani, amire az igo tökéletes.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#843) gulyasa válasza Zirowe (#842) üzenetére


gulyasa
őstag

A lényeg, ahogy te akarod használni az iGO-t, az nem fog menni az autód infotainment kijelzőjén keresztül. Ha nagyon ragaszkodsz az iGO-hoz, akkor inkább használj autós tartót a mobilodhoz.

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#844) blueye válasza Zirowe (#842) üzenetére


blueye
veterán

En is szeretek ilyet tartani (foleg kulfoldon, foleg nem EU orszagban), ezert van fent a telefonomon a HERE WeGo: Maps & Navigation

(#845) NGA


NGA
addikt

Létezik olyan tablet/kijelző stb, ami képes android autoként viselkedni? Azaz beülök a kocsiba, és a telefon kijelzője ezen az eszközön megy tovább. Azaz nem egy komplett autorádió, hanem csak egy kijelző lenne.

(#846) Zirowe válasza blueye (#844) üzenetére


Zirowe
nagyúr

És ez AA kompatibilis?

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#847) blueye válasza Zirowe (#846) üzenetére


blueye
veterán

Igen

(#848) Zirowe válasza blueye (#847) üzenetére


Zirowe
nagyúr

:R

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#849) dionaea


dionaea
őstag

Megoldottam hogy ne az aktuális telefont kínozzam a kocsiban ezzel a csatlakozót védve egy régebbi samaungot legyalultam és felraktam az android autót wazet,spotifyt,meg amik kellenek és fixre beraktam a kocsiba. Amit használok telefont beállítottam rutinokat ha csatlakozik Bluetoothon a kocsihoz indítsa a hotapotot így a bent lévő készüléknek van netje.
Gondoltam megosztom hátha más is unja hogy mindig dugdoani kell a telefont ezzel koptatva a csatlakozóját ami 1-2 év alatt azért eléggé kitágul

(#850) gulyasa válasza dionaea (#849) üzenetére


gulyasa
őstag

Több mint 3 éve van meg a telefonom (Huawei P20 Pro), másfél éve van kocsi, amiben tudom használni az Android Auto-t. Semmi baja a csatlakozónak. ;)

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.