Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) viraga


viraga
tag

Ez mind klasszik, tökéletesen sikerült átadni a hangulatot. Hozzátenném még az edényszárítón minden nap felhalmozódó kupacokat, természetesen snassz elpakolni. Egy ideje én rakom el ha bent vagyok, home office után ha bemegyek mindig bábel tornya vár... :D

Díjat érdemelne még a hűtő fagyasztórekeszében felejtett olyan kiszállítós kaja, ami a rányomtatott dátum alapján 1,5 éve lejárt, és felbontva, félig elfogyasztva rakta be vki... :D

Szintén fagyasztóban 1 (!) szelet toastkenyér a zacsijában, címke szerint 1 éve lejárt, a zacskóban több volt a jég mint a kenyér...

Ottfelejtett üres dobozok: időről időre nálunk is szokott lenni kiállítás és vásár, és azt nem tudom felfogni, hogy az hogy lehet, hogy szinte mindig vannak köztük tök drága, márkás, spéci dobozok, shakerek, leveses termosz stb. is. Ha az 50 Ft-os egyutas sz*rt "ottfelejti" vki, megértem. De az 1000 vagy több 1000 Ft-os, üveg aljú, minőségi cuccot? :F Volt már ottfelejtett nagy jénai edény is, tetővel...

Egy időben gondoltam használnám a hagyományos elektromos kávéfőzőt. 10 próbálkozásból 10x volt bennehagyva a zacc és mosatlan a kiöntője meg full kávéfröcsögés az egész. Inkább maradtam az instant kávénál. A kapszulás se sokkal jobb: abból a használt kapszulákat "felejtik el" kidobni, és a cseppgyűjtőjét kimosni. Ha azzal főzök szökőévente 1x, az én kapszulám rendszerint már nem esik le, mert annyira fullon van és tocsog az alja a kávétól. Az ilyen cuccokat is elpakolom, elmosogatom időnként akkor is ha nem használom, mert egyszerűen bántja a szemem a rendetlenség, kosz, mosatlan csetreszek...

Azt nem tudom hogy ezeknél a kollégáknál otthon is ez van, vagy csak munkahelyen lazul le mindenki? Vagy egyszerűen nagy számok törvénye? Ha 50-ből mindig csak 1-2 ember felejti ott a dobozát, felejt el elpakolni, már az elég a rendetlenséghez sajnos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.