Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2851) tadream01 válasza veressjanos (#2850) üzenetére


tadream01
lelkes újonc

Ilyesmire gondoltam! :R

(#2852) Emcsin válasza Smeló (#2844) üzenetére


Emcsin
csendes tag

Igaz nekem nem a 47es, hanem a 42-es van, de egy programot használ, nekem kb 1 hónapja nem frissíti rendesen az adatokat az amazfit program, aminek a neve most már Zepp.
Nincsen rá valami jobb program?

(#2853) Smeló


Smeló
tag

Én az AEX mod-ot használom hozzá. Meg a notify-t.

(#2854) keselyü57 válasza ncc1701 (#2848) üzenetére


keselyü57
tag

Hát ezért kérdezem, mert minek mér ha az asztalon van. A zöld fényből tudom , hogy mérne szerencsétlen.

(#2855) szpali


szpali
addikt

Most érkezett egy 5.3.0 app

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2856) SztiviVander válasza szpali (#2855) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ami még valószínűleg béta és azért nincs még fent play-en. De pár nap után ott is megjelenik majd. Mondjuk az eddigi zeppes performansz alapján erre se vágyom különösebben :D

(#2857) ncc1701 válasza SztiviVander (#2856) üzenetére


ncc1701
veterán

Én sem tettem fel. A playes verziók is konkrétan egyre rosszabbak, hát még azok, amik fel sem kerülnek.

(#2858) Dexter68 válasza ncc1701 (#2857) üzenetére


Dexter68
addikt

Playről tegnapelőtt jött az 5.3.0, ma meg az 5.3.1

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#2859) ncc1701 válasza Dexter68 (#2858) üzenetére


ncc1701
veterán

17 perc deep sleep. Nem lett jobb. :)

(#2860) keselyü57 válasza ncc1701 (#2859) üzenetére


keselyü57
tag

Nem is lesz jobb. Mivel az órán nem lehet megnézni a tényleges alvásadatokat így sosem fog kiderülni, hogy az óra vagy az alkalmazás a rossz. Soha többet Amazfit.

(#2861) gretzky77


gretzky77
veterán

Sziasztok, most vennék egy használt GTR-t! Igazából annyi elvárás lenne, hogy a hívásokat, üzeneteket jelezze illetve ne kelljen 2-3 naponta tölteni! Az óralapok cseréje még mindig olyan macerás, mint ahogy a tesztben írják, illetve mennyire könnyen található, telepíthető hozzá? Van olyan opció,hogy ha nem mozgatásra akarom,hogy bekapcsolom akkor folyamatosan halványan mutassa az időt? Ilyen AoD szerű?
Köszönöm

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2862) ncc1701 válasza gretzky77 (#2861) üzenetére


ncc1701
veterán

Inkább 2 hetente kell tölteni, még percenkénti pulzus méréssel is.
Óralap cserére ott az amazfaces app, rogyásig van, győzd kiválogatni, de sajna az órán egyszerre csak 1 lehet.

(#2863) gretzky77 válasza ncc1701 (#2862) üzenetére


gretzky77
veterán

Rendben köszönöm, akkor egy 20-ast megér ugye?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2864) ZED58 válasza gretzky77 (#2863) üzenetére


ZED58
csendes tag

Simán, ha csak arra használod, hogy értesítsen, akkor 40-50 napot gyönyörűen elketyeg. Én notify alkalmazással használom, ott a watchface csere 1 perc

(#2865) ncc1701 válasza gretzky77 (#2863) üzenetére


ncc1701
veterán

Annyit simán. És a rozsdamentes acél házzal jól is néz ki. :)

(#2866) gretzky77 válasza ncc1701 (#2865) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi, és arra van opció,hogy folyamatosan mutassa az időt? AoD szerű nincs?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2867) SztiviVander válasza gretzky77 (#2866) üzenetére


SztiviVander
őstag

Tudja az aod-t már vagy egy éve, csak 7/24-ben azt használva az említett 30-40 nap üzemidő 5-7 napra (vagy annál is kevesebbre) csökken. Ha okos módban használod (ha érzékeli h alszol vagy levetted akkor kikapcsolja a kijelzőt) vagy időzítve akkor elmegy aod-vel is akár 1,5-2 hetet.

[ Szerkesztve ]

(#2868) SztiviVander válasza keselyü57 (#2860) üzenetére


SztiviVander
őstag

Június óta tudjuk hogy a fw a rossz, elég bőven ki lett itt már tárgyalva. Azóta semmilyen amazfit/zepp/egyéb app nem tud helyes alvás adatot mutatni. Főleg mélyalvást nem. Ha kell a pontos alvás adat vissza kell tenni az 1.3.5.72 vagy az előtti fw-t és máris patent.

(#2869) gretzky77 válasza SztiviVander (#2867) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi neked is! Nem kell null 24-be éjszakára úgyis leveszem és ki is kapcsolom valószínűleg!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2870) SztiviVander válasza gretzky77 (#2869) üzenetére


SztiviVander
őstag

Akkor időzítsd be az aod-t, akkor biztos ki és be is kapcsol akkor amikor neked kell. Kikapcsolni az órát szerintem fölösleges, amig bebootol többet elfogyaszt akkubol mint egy éjszaka bekapcsolt állapotban. Ja és dnd mod is van, az is időzithető. Én használtam egy darabig aod-t de rájöttem nem másnak akarom mutogatni az időt, szóval tök fölösleges h állandóan menjen a kijelző. Ez nem bip, ennél nagyon jól működik a felemelem a kezem és máris ott az idő (meg minden más adat is amit az aod nem mutat).l és így gps használat nélkül 30-40 naponta töltöm fel.

[ Szerkesztve ]

(#2871) gretzky77 válasza SztiviVander (#2870) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm, ezek szerint itt a kéz felemelésre aktiválás jobban megy!? Az igazság az, hogy nagyon sokat ülök autóban és vezetek, ezért gondoltam sokszor bekapcsolna feleslegesen!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2872) Dexter68 válasza gretzky77 (#2871) üzenetére


Dexter68
addikt

Vezetés közben be is kapcsol :D Engem leginkább éjszakai vezetésnél zavar, esetleg lehet az érzékenységgel játszani, de annyit meg nem vezetek, hogy kibírhatatlan legyen.

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#2873) SztiviVander válasza gretzky77 (#2871) üzenetére


SztiviVander
őstag

Ha sokat hadonászol vezetés közben akkor lehet bekapcsol, én nem nagyon autózok éjszaka vagy ha igen akkor se rövidujjuban szóval passz h ez zavaró lenne-e. De ha percenként is bekapcsol 7-8mp-re akkor is harmad annyit fogyaszt mint az aod. Mellesleg a kézmozdulatra bekapcsolást is lehet időzíteni hogy mettől meddig csinálja. Vagy akár kombinalni is lehet az aod-vel. Érzékenység állítás nincs.

(#2874) gretzky77 válasza SztiviVander (#2873) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszönöm, közben kikapcsoltam, mert nagyon sokszor ébredt fel! Volna mégegy kérdésem, duplakoppos felélesztés van és ha igen merre találom? Vagy csak gombbal lehet?

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2875) SztiviVander válasza gretzky77 (#2874) üzenetére


SztiviVander
őstag

Nincs dupla kopp. Ha kialszik a kijelző akkor még egy ideig (5-10mp?) ha hozzáérsz (nem kell duplán) visszakapcsol, sokan erre hiszik hogy van/volt benne ilyen duplakoppos funkció. Ha elaludt onnantól csak gomb vagy karmozdulat. Mint kb minden amazfit óránál.

(#2876) gretzky77 válasza SztiviVander (#2875) üzenetére


gretzky77
veterán

Köszi, előtte egy Verge volt, ott volt duplakopp, de így is oké!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2877) SztiviVander válasza gretzky77 (#2876) üzenetére


SztiviVander
őstag

bocs "óráMnál" szó lett volna a helyes arra célozva hogy nekem nem újdonság a hianya. egyébként nem tudom mi a logika benne hogy pár óránál van többinél meg nincs ez a funkció. mondjuk mire megkopogtatom addigra rég megnyomtam a gombot szóval különösebb előnyét se látom.

(#2878) SztiviVander válasza Dexter68 (#2872) üzenetére


SztiviVander
őstag

Bocsánat, az is most esett le hogy a karemelésnél a normál/érzékeny -re gondolhattál, az tényleg van. Bár szerintem sajnos nincs akkora különbség a két beállítás között mint amit a neve sugall. Legközelebb kávé előtt/közben nem fogok fórumozni, telefonról pláne :D

(#2879) Dexter68 válasza SztiviVander (#2878) üzenetére


Dexter68
addikt

Nyugi, ilyeneket én is szoktam csinálni :DDD :DDD :DDD

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#2880) tylerddd


tylerddd
veterán

Üdv! Gondolkodom egy ilyen óra beszerzésén, a 47mm-es fekete nagyon tetszik és ba**ott mutatós a barna bőrszíjjal. Kellően visszafogott, nem szeretem a csicsás órákat. Nekem elsősorban óraként kellene funkcionálnia (idő mutatása, stopper, ébresztő stb.) ill. értesítéseket mutatnia. Minden más extra, de pl. lépésszámlálás vagy pulzusmérés is érdekelne. Ára is korrekt. Ha ezekben beválna, akkor be mernék ruházni egy komolyabb androidos okosórára (Watch Active 2 vagy Watch 3 tetszenek, de Fossil-ban is láttam szépeket).

A kérdésem az lenne, hogy üzenetkezelés szempontjából milyen az óra? Kolléganőm ilyen kis tizenezres Xiaomi cucca pl. az Ő, Ű stb. helyett egyéb karaktereket mutat üzeneteknél, ami azért kellemetlen lenne. Őszintén, függetlenül, hogy szeretek kütyüzni, örülnék, ha mókolás nélkül működőképes lenne a cucc, tehát ne kelljen már szoftvert cserélgetni rajta, hogy rendesen működjön.

Köszi az infókat!

[ Szerkesztve ]

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2881) g_g_g válasza tylerddd (#2880) üzenetére


g_g_g
őstag

Szerintem a te felhasználási szokásaidnak bőven megfelel ez az óra.
(GPS a nagyon gyenge pont)
Elsősorban én is az értesítések megnelenítésére használom.
Külső program segítségével (Mi Bandage-t használok) nagyon jól testre lehet szabni az értesítésk megjelenítését.
ŐŰőű karakterek nem jelennek meg jól, de pl. a Mi Bandage-zsal beállítható, hogy OUou karakterek jelenjenek meg (számomra ez így vállalható).

(#2882) veressjanos válasza g_g_g (#2881) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Minden gyári. Zepp+óra.

(#2883) g_g_g válasza veressjanos (#2882) üzenetére


g_g_g
őstag

Nálam a Zepp segítségével.

Nem tudom mitől függhet, vagy valami beállítás?

(#2884) veressjanos válasza g_g_g (#2883) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nem hiszem, hogy beállítás. Inkább fw verzió, vagy óra származás. Szvsz.

(#2885) tylerddd válasza veressjanos (#2884) üzenetére


tylerddd
veterán

Akkor viszont így elég lutri megvenni :U

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2886) g_g_g válasza tylerddd (#2885) üzenetére


g_g_g
őstag

Szerintem ez ne tartson vissza, nagyon szerethető ez az óra, a legrosszabb ami történhet, hogy UOuo karaktereket kapsz ŰÖűő helyett.
Ez azért nem tragédia.

(#2887) veressjanos válasza tylerddd (#2885) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Azért mert mutatja az ékezeteket?

(#2888) tylerddd válasza veressjanos (#2887) üzenetére


tylerddd
veterán

Nem, azért mert nem mindegy ezek szerint, hogy milyen órához jutok hozzá, írtad a származást.

@g_g_g Nem tragédia, de az egyik fő funkció lenne, amiért venném az órát. Így nem igazán van kedvem hozzá.

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2889) veressjanos válasza tylerddd (#2888) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Ennek azért utána lehet nézni vásárlás előtt. 😉

(#2890) SztiviVander válasza tylerddd (#2888) üzenetére


SztiviVander
őstag

Itthon nagy boltból global verzióhoz jutsz hozzá. De sokan vettek pl alirol vagy itthon olyan boltból aki szintén kínából hozza be szürkeimpottal és így kicsit olcsóbban adja. Megnézed setting-system-regulations menüjében, ha a model A1902 aklor az global verzió.

[ Szerkesztve ]

(#2891) tylerddd válasza veressjanos (#2889) üzenetére


tylerddd
veterán

Már ha meg tudják/akarják mondani. Speedshop-ot néztem vagy Konzolvilágot, ahol 40k, szerintem megbízhatóak, már többször vásároltam tőlük. Utóbbi van itt a környéken is, ami gariztatásnál jól jön.

@StiviVander Miután megrendeltem neten? :DDD

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2892) SztiviVander válasza tylerddd (#2891) üzenetére


SztiviVander
őstag

Akár. Aztán ha nem tetszik (mert nincs ékezet vagy mert nem global verzió) akkor 14napon belül visszaküldöd/beviszed a boltba és pénz vissza. Mondjuk mindig meglep hogy ezt külön el kell mondani úgy hogy kb ezer éve van már ez a lehetőség... Speedshop egyébként pont előszeretettel árul pl kínából behozott hamis/selejt akkukat gyáriként, műanyag zacskóban... De legalább visszaveszik (tapasztalat).

(#2893) gaben0211


gaben0211
tag

sziasztok. az egyik watchface-töl bootloopot kaptam. mar sok honapja is jartam igy de akkor helyre jott valamiket nyomogattam. de most nemsikerul. valami megoldas?

(#2894) tylerddd válasza SztiviVander (#2892) üzenetére


tylerddd
veterán

Tudom, hogy van, csak nem akarok ezzel ba**akodni, külön posta/futár költségen visszaküldözgetni + a csomagolgatással járó macerával foglalkozni. Ezt majd akkor, ha vásárlás előtt nem sikerült adott terméket rendesen leinformálni és használat közben derül, hogy nem jön be.

"mert nincs ékezet vagy mert nem global verzió" Akkor most a global verzió tudja az ékezet vagy nem? :)

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2895) veressjanos válasza tylerddd (#2891) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Hát akkor egyszerű. Bemész, megnézed, ha globál, akkor megveszed. Az enyém A1902 és tudja az ékezeteket. 🙂

(#2896) tylerddd válasza veressjanos (#2895) üzenetére


tylerddd
veterán

Így van. De akkor ez vehető 100%-nak, hogy az A1902-es global tudja az ékezeteket?

Csak egészség legyen, meg térerő!

(#2897) gretzky77 válasza veressjanos (#2895) üzenetére


gretzky77
veterán

Sziasztok az enyém is A1902 vagyis globál de nincs ékezet!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#2898) Smeló


Smeló
tag

Ha külön 11-es fontkészletet teszel fel rá, alapból nem az van, sztem.

(#2899) g_g_g válasza tylerddd (#2896) üzenetére


g_g_g
őstag

Nekem is Global, de csak a ŐŰőű karakterek problémásak, minden más ékezet rendben van.

(#2900) tylerddd


tylerddd
veterán

Köszönöm mindenkinek a segítséget és infókat! Átgondolom a vásárlást! :R

Csak egészség legyen, meg térerő!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.