Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2601) Criminal017 válasza g_g_g (#2598) üzenetére


Criminal017
őstag

Egyelőre még a reddit Amazfit szekciójában se tudják mi ez... 😳

(#2602) veressjanos válasza ncc1701 (#2600) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nekem sem. Se az app, se az óra. Asszem jobb is így...🤔😁

(#2603) Dimond G válasza g_g_g (#2598) üzenetére


Dimond G
senior tag

Külön kerestem rá és nem frissült maga az app! Csak play áruházban lett más! Aki rákeres az Amazfit névre akkor elsőre ezt dobja be!

(#2604) Nightmare666


Nightmare666
tag

Nekem a Play áruház alapból hozta frissítések közé az alkalmazás frissítéseknél. A firmware anno 77-ről ugrott 80-ra. Nem volt 79 nálam. Csak az appból frissítem a firmware-t. már nem igazán kerülnek fel az új firmwarek a Huami-s telegram csoportba sem...

(#2605) Ferke[HUN]


Ferke[HUN]
tag

[Visszatalálós hsz.]

Sziasztok!

Úgy látom, hogy nem egyedül vagyok, akik napok óta küzdenek azzal a problémával, hogy a legutóbbi frissítés óta nem jönnek az értesítések. (80-as firmware van meg). GTR 47mm. Remélem, hogy orvosolják a problémát, mondjuk ez így elég gáz. :W

Maga az óra brutális, nagyon szeretem. Június 25-én jött meg 97%-os töltöttséggel, és most augusztus 18-án kerestem meg a töltőjét, mert már csak 15%-on volt. Napi 100-120 Messenger, Viber értesítés, tucatnyi ímél, néhány hívás, sms, néha bicajozás, séta gps-szel, esetenkénti pulzusmérés.
Ami fura, hogy nagyon kevés mélyalvást mér. Egy 7 órás alvásban van úgy, hogy csak 12 percet alszom mélyen. (Mondjuk elég sokat forgolódom). Előtte mi band 3 volt, az mért 2,5 óra mélyet is alkalmanként. Röviden ennyi. :D

(#2606) Fenyo12 válasza Nightmare666 (#2547) üzenetére


Fenyo12
tag

40 nap alatt 52% akkut evett...? Azt hogyan sikerült elérned? Ennyit még a gyártó sem ad rá. Nekem napi 4-5% alá nem sikerült levinni sehogyan.

(#2607) szpali válasza ncc1701 (#2600) üzenetére


szpali
addikt

apk mirror

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2608) SztiviVander válasza Fenyo12 (#2606) üzenetére


SztiviVander
őstag

De, 70-80 napot mond a gyártó is. Ha bekapcsolod az energiatakarékos módot és csak óraként használod :D

(#2609) szpali válasza Criminal017 (#2601) üzenetére


szpali
addikt

pár hete megvette a huami a zepp-et

ma megváltoztatták az alkalmazás nevét, amit 3 napja egy óra bejelentés előzött meg

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#2610) veressjanos válasza SztiviVander (#2608) üzenetére


veressjanos
aktív tag

De a kolléga nem ezt írta! Nekem közel sincs annyi értesítés és egyáltalán nincs sport és pulzusmérés. De 20-25 napnál nincs több.

(#2611) Dimond G válasza szpali (#2607) üzenetére


Dimond G
senior tag

Köszi a linket! fel is raktam! Nekem Még az előző ikonnal volt meg!

(#2612) Pola-Roid válasza g_g_g (#2598) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

A névváltoztatáson kívül lett benne bármi változás/újdonság?

(#2613) Dimond G válasza Pola-Roid (#2612) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én nem tapasztaltam!
Egy-két apróság!

(#2614) Pola-Roid válasza Ferke[HUN] (#2605) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Nekem van olyan, hogy laza 3-4 órát téved az elalvás időpontjára vonatkozóan :DDD
Én is sokat forgolódom, az tény, de az is, hogy ettől függetlenül alszom.

(#2615) Pola-Roid válasza Fenyo12 (#2606) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

A pulzusmérés az egyik titka, erre már rájöttem. 1 percesre volt állítva, evett napi 5%-ot. Átállítottam 5 percesre, és máris csak 3%-ot eszik naponta. Namost képzelem, mi lenne, ha fél órásra állítanám be...

(#2616) g_g_g válasza Pola-Roid (#2612) üzenetére


g_g_g
őstag

Én sem vettem észre semmi különös változást, de nem is nyálaztam végig minden menüpontot.

Akkumulátor téma.
Amazfit Zepp alkalmazás+Mi Bandage
Pulzusérzékelés kikapcsolva, éjszakára kikapcsolva az óra, AOD-ot nem használom, a képernyő ébrenlét 5 mp-re van állítva.
Gyakorlatilag az értesítések megjelenítésére használom.
Nekem erre a felhasználásra átlagban ezt tudja.

(#2617) ncc1701 válasza Pola-Roid (#2615) üzenetére


ncc1701
veterán

Érdekes. Én ha lehetne, nonstopra tenném, leszarom, mennyire eszi az akkut (heti kb 50%-ot merül, de én hetente 10-12x edzem).

(#2618) Pola-Roid válasza ncc1701 (#2617) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Én csak azért állítottam át, mert kiváncsi voltam, másnál hogyan megy el 2 hónapot is, amikor nekem 3 hét után megadja magát. Valószínűleg a pulzusmérés (az egyik) oka.

De vissza fogom állítani az 1 percesre. Most nem mindegy, 3 vagy 5 hetente töltöm fel az órát? Így is félelmetesen jól bírja az akksi.

(#2619) Pola-Roid válasza g_g_g (#2616) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Szerintem ez kevés... Nálam most 5 perces pulzusfigyeléssel és alvásmegfigyeléssel, AOD nélkül és 7 mp kijelző ébrenléttel, üzenetek megjelenítésével 51% és 11 napja töltöttem utoljára.

Aki nem használja az pulzusmérést meg éjszaka kikapcsolja, annak lazán ilyen 50-60 napokat bír egy töltéssel az órája...

(#2620) Dimond G válasza Pola-Roid (#2619) üzenetére


Dimond G
senior tag

Csak kérdezem, azoktól akik az aksival kapcsolatosan írtak, hogy ti figyelitek minden nap figyelitek a fogyasztás mértékét?
Nekem volt Samsung okosórám is! Imádtam volna, ha 2 napnál többet is kibírt volna! Volt Huawei órám is, na az 2 hetet bírt. Mind a kettőn az alap dolgok voltak bekapcsolva!
Amit szeretek a Huami órákban, hogy 2 hétnél többet bír és az Aod bekapcsolása nélkül bármit használok, 2 hétig elkarcol! Addigra meg is feledkezem róla. Nem nézegetem csak használom! Ha csak 2 napot bírna nézegetném de így.....
... ezért kérdezlek titeket, hogy ennyire számít, hogy nézegetni kell? Volt aki bekapcsolt mindent benne és maxon használta? Mennyi napot bírt? 2 napot? Szerintem még ekkor is többet bír!
Amit hiányolok, az hogy ha tevékenységet nem érzékeli! Pl, ha kiviszem a kutyákat sétálni, akkor úgy méri mintha séta üzemmódot kapcsoltam volna be! Samsung megoldotta, csak esetlenül kezeli!
Szóval én elégedett vagyok az óra aksijával, csak a GPS sz@r benne. Az app sok felesleget tartalmaz és elvesznek benne a lényeges dolgok!

[ Szerkesztve ]

(#2621) Pola-Roid válasza Dimond G (#2620) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Igazából csak érdekességképpen figyelem a fogyasztást, nem azért, mintha nem lennék vele maximálisan megelégedve.

Az biztos, hogy GPS viszi a legtöbb energiát, ha azt állandóan bekapcsolva hagyod, 2 napot sem bír ki. Mondjuk ez nem saját tapasztalat, soha nem kapcsoltam be még a GPS-t az enyémen, de ilyeneket olvasok.

Igazából ha hetente kellene tölteni, akkor sem dőlne össze a világ. De így poén, hogy csak 2-3 hetente kell töltőre rakni, ez tény.

Nagyon rég volt már, hogy kutyám volt és vittem többször naponta sétáltatni, de nem értem, hogy miért baj az, hogy a kutyasétáltatást sétának veszi. Végül is Rajtad van az óra, nem a kutyán, én pont úgy sétáltam akkor is, mikor kutyával voltam, mint amikor nélküle :DDD

(#2622) Fenyo12 válasza Dimond G (#2620) üzenetére


Fenyo12
tag

Én is Samsung GearFit2-ről váltottam, pont az akku miatt. Kategóriával jobbnak tartom a Samsung funkcióit, de az akku kiakasztott. Az automata aktivitás érzékelés is jó volt benne, futáskor meg stabil volt a gps, pontosan mérte a távot. A GTR egy katasztrófa gps terén, még saccolni sem képes. Tegnap 8km-en tévedett kb. 600m-t! Már inkább mérem a telóval, az legalább jó. A Samu és a teló megegyező véleményen voltak mindig, max 20-30m eltérés volt köztük ilyen távon. Egyébként nyílt terepen futottunk, még házak sem árnyékolják le, ennek ellenére 3x dobta el a gps-t tegnap is. Az alvásnál is képes akár 1-2 óra csúszással észlelni, hogy elaludtam. Samu ebben is pontosabb volt. A következő órám esélyesen nem Hunami lesz, ha ez elfárad, de nem tudom, mi lenne a tuti.

(#2623) Fenyo12 válasza Dimond G (#2620) üzenetére


Fenyo12
tag

A gps ki-be kapcsolgatást nem értem. Én sosem kapcsolgatom, azt sem tudom, hol lehet?
Amikor futni megyünk kiválasztom az órán, hogy kültéri futás, ekkor elkezd holdakat keresni. Gondolom a végén meg lelövi a vevőt.

(#2624) Pola-Roid válasza Fenyo12 (#2623) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Pontosan ott lehet be meg kikapcsolni, ha jól tudom, 4 fajta aktivitásnál kapcsol be a GPS: az outdoor running, walking, outdoor cycling és open water swimming. Nyilván ha bekapcsolod ezek bármelyikét akkor, amikor mondjuk a szobában ülsz, akkor is elkezdi használni a GPS-t, amíg ki nem kapcsolod a tevékenységet.

(#2625) Dimond G válasza Fenyo12 (#2623) üzenetére


Dimond G
senior tag

Na jó! A GPS-t ne kapcsolja a be magától, de a mozgást még felismerhetné. pl! Én erre gondoltam! A GPS-re csak annyit írtam, hogy sz@r! Séta funkcióban alig áll rá!

Pola-Roid. Félreértettél! Nem baj hogy sétának venné a kutyasétáltatást!

[ Szerkesztve ]

(#2626) SztiviVander válasza szpali (#2609) üzenetére


SztiviVander
őstag

Lehet hogy ez a release még szarabb lett mint az előző és talán visszavonták, mert play-en ugyan a név változott zeppre, de a verzió az maradt a 4.9.1 (aug 13 dátummal). Uninstall után is csak ezt mutatja. Valami ordenáré káosz van utóbbi pár hónapban huamiéknál...

(#2627) Pola-Roid válasza Dimond G (#2625) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Nem tudom, melyik okosóra vagy aktivitásmérő mit meg hogy ismer fel (ez az első ilyen készülékem), de hogy ez katasztrófa, amit művel, az biztos.
Kefélek egy jót asszonnyal és máris több száz lépéssel többet ír ki, holott ki sem tettem a lábamat az ágyból :DDD Szóval hagyjuk már, ez a része úgy vicc, ahogy van.

(#2628) ncc1701 válasza Pola-Roid (#2627) üzenetére


ncc1701
veterán

Nekem a bicajozást számolja bele valamilyen szinten. Ma voltunk dunakanyarban tekerni egy 80km távot hajnalban, mire hazaértem, voltam vagy 6e lépésnél.

(#2629) esox


esox
senior tag

Végre elég jól trackelte az óra a kerékpározást. Nem volt gps szakadás, nem volt semmi extra kitérő a logban.

https://www.strava.com/activities/3944224819

__̴ı̴̴̡̡̡ ̡͌l̡̡̡ ̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ ̡͌l̡̡̡̡.__ megszállott pergetőhorgász ><(((º>

(#2630) nfz68


nfz68
friss újonc

Sziasztok! Ezt tudnátok magyarítani?(az ikonokat kicserélni normálisabbra)
Köszönöm :C [link]

(#2631) Pola-Roid válasza nfz68 (#2630) üzenetére


Pola-Roid
aktív tag

Tényleg ezt szeretnéd használni?

Most nem kötekedésből mondom, mert ízlésen vitatkozni nem lehet (azaz lehet, csak semmi értelme), de ez szerintem elég igénytelen egy számlap :U

(#2632) nfz68 válasza Pola-Roid (#2631) üzenetére


nfz68
friss újonc

igaz rosszat linkeltem!

(#2633) hege21 válasza Ferke[HUN] (#2605) üzenetére


hege21
senior tag

Nekem mostanában radom nem jelzi a bejövő hívásokat....
Márt töröltem az appot az órán teljes törlés,semmi változás :(

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#2634) veressjanos válasza hege21 (#2633) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Nekem ez megjavult. Feltettem a notify&fitness appot, azzal jó volt. Tegnap töröltem és most a gyári app-al is jelez.
Ki érti ezt? 🤔

(#2635) RBJ


RBJ
addikt

Ma reggel szembesültem a zepp el. Előszőr megijedtem, hogy milyen kalóz valami került a telefonomra.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#2636) Warzoz


Warzoz
senior tag

Üdv! Megjött az órám (42mm) Sikeresen párosítottam a Zepp appal meg a Mi Bandage appal (Samsung Galaxy A7 (2018)). Az sms és más üzenetek rendesen átjönnek az öőű kivételével. Na most sehogy sem tudom beállítani, hogy az órával irányítsam a zenelejátszót vagy a hívás elutsítást/némítást, ebben kérnék segítséget.

(#2637) Warzoz válasza Warzoz (#2636) üzenetére


Warzoz
senior tag

Úgy néz ki közben ezek is megoldódtak.

(#2638) SztiviVander válasza veressjanos (#2634) üzenetére


SztiviVander
őstag

Lehet azért javult meg mert 1.5 nap alatt 3x frissült az app (4.9.1 amazfit-ről -> 5.0.0 zepp -> 5.0.1 -> 5.0.2) :)

(#2639) veressjanos válasza SztiviVander (#2638) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Az még zepp előtt volt az Amazfittel 🙂

(#2640) Zolka75


Zolka75
tag

Sziasztok, segítsetek kérlek mostanában nem ébred fel az óra kar mozdulatra :((( az értesitéseket meg kapom rendben, de ha csak az időt csekkolnám valamiért nem reagál semmilyen kar mozdulatra :o a telefonon az alkalmazásban pedig be van állítva.
Az órán is végig néztem a menüt de megoldást nem találtam :O valakinek ötlet mit állitsak át vagy másként?

Zolka, Galaxy A5

(#2641) Smeló válasza Zolka75 (#2640) üzenetére


Smeló
tag

NEm az órán, hanem a telefon app-ban van a beállítás lehetősége. Nekem is volt ilyen nyűgje, kapott egy gyári visszaállítást, ami megoldotta.

(#2642) Zolka75 válasza Smeló (#2641) üzenetére


Zolka75
tag

Helló, egy teljes reset-hez most nem igazán lenne kedvem :((( de múltkor volt 1 fagyás az órán ép elég volt vissza tenni a témát meg vissza patintani a telohoz, de újra át rágtam magam az alkalmazáson és az óra menüjén és ugylátszik sikerült vissza álitanom hogy kar mozdulatra reagáljon :C

Zolka, Galaxy A5

(#2643) Elek_tron válasza hege21 (#2633) üzenetére


Elek_tron
csendes tag

Épp most írtam a Bandage fejlesztőnek, hogy az app-ja a Zapp-al ellentétben nem írja ki a hívó nevét, csak G???? Jelenik meg... A gyári app ezt rendesen kezeli... Csak mint érdekesség... 😎

[ Szerkesztve ]

Poco F4 mobiltelefonról

(#2644) noto válasza Zolka75 (#2640) üzenetére


noto
senior tag

Az appban kapcsold ki be vagy a reakcio sebbességét változtasd meg és utána okés nekem is szokott néha igy lenni

(#2645) Zolka75 válasza noto (#2644) üzenetére


Zolka75
tag

Helló, valszeg ez oldotta meg a problémát hogy ezeket végig zongoráztam :K

Zolka, Galaxy A5

(#2646) hippo0315


hippo0315
senior tag

Szervusztok!
Kérdésem, van mód arra, hogy a kijelző állandóan mutasson és ne sötétedjen el?

(#2647) Zolka75 válasza hippo0315 (#2646) üzenetére


Zolka75
tag

Tudtommal nincs ilyen lehetőség benne, az már csak másodlagos hogy iszonyatosan huzná az óra aksiját :K

Zolka, Galaxy A5

(#2648) veressjanos válasza hippo0315 (#2646) üzenetére


veressjanos
aktív tag

Csak AOD, kétféle változatban.

(#2650) Viper26


Viper26
nagyúr

GPS hibákat (szakadás, pontatlanság) javították már?

iPhone 14 | FR955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.