Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#912) mikrofon válasza doongoo (#910) üzenetére


mikrofon
addikt

Köszi, igen sokat segítettél, mert sikerült!

Mikor először írtad a tapasztalataidat pár HSZ-sal korábban, akkor is megtaláltam a most linkelt fórum témát. Végig is futottam rajta, de nem éreztem úgy hogy itt megtalálom a megoldást. Most hogy az érintett oldalt linkelted egyszerűbb volt. Bár így is többször végigolvastam, hogy megértsem mit miért mikor hogyan kell csinálni...

Tehát egy kis magyarázat, hogy másnak még könnyebb legyen:
Ez a hozzászólás (#94) tartalmazza, hogyan lehet ZUI V2.3.044-röl ZUI V2.5.335-ra frissíteni tehát Android V6-rol (Marshmallow-ról) Android V7-re (Nougat-ra). Mégpedig a jelenlegi ismeretek alapján a lehetséges összes verziót leírja ezért először érdemes végigolvasni és értelmezni, hogy kinek melyik kell.
Ezek pedig a következők:
1. Ha valakinek nyitott bootloadare-e van és TWRP recovery:
1/.A: saját magunk módosítjuk a skriptet
1/.B: Van egy letöltő link, hogy le lehessen tölteni a komplett frissítő zip-et, ami már tartalmazza a módosítást
2.: Ha valakinek nyitott bootloadare-e van és gyári Recovery
3.: Ha valaki sosem nyitotta ki a bootloadert

Ebben a hozzászólásban(#96) pedig megtalálható, hogyan kell root-olni a telefont. Szépen részletesen leírja,mit kell letölteni, aztán hogyan kell eljárni.
Viszont tartalmaz a HSZ egy HIBÁT a recovery telepítésének a parancsában egyel többször szerepel a recovery szó mint kellene. Tehát:
"fastboot -i 0x2b4c flash recovery recovery recovery-TWRP-3.0.2-20160712-ZUK_Z2_PRO-CN-wzsx150.img"

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.