Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) kymco válasza ekrisztian (#1800) üzenetére


kymco
veterán

Remélem délutánra valaki részletezni fogja a zukfan.eu-n ezt is. Mert nem szívesen indulnék nulláról.

www.refujvaros.hu

(#1802) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.nekem egy gyári beállítású telóm van,se bootloader nyítás,se root és gyári 2.5.462-őn vagyok.Viszon ez az oldal azt írja frissitsek erre 3.1.218 st,de a teló semmi frissítést nem dob fel anélkül meg,ha jól értem nem tudom feltenni ezt az oreot 3.5.259 ST ami most kijött..Ilyenkor mit lehet tenni?

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#1803) ekrisztian válasza wukodlak (#1802) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Mindkét csomagot le kell tölteni.
Majd előbb a 218-at átnevezni update.zip-re és a gyökérbe másolni. Majd system update appot indítani és fent jobbra 3 pötty, ott reboot recovery-be.
Ott meg egyértelmű.
Majd a 259-el ugyanezt.
Adatok megmaradnak.
A két telepítő tök másképp fut le.
Türelmesen meg kell várni, hogy felálljon a rendszer.
218 ota

Kiegészíteném annyival, hogy 2.5..rendszerre frissítéskor nekem rendszer problémák miatt gyári resetet kellett csinálni. Most 195-ről 218-ra nem volt gubanc!!

[ Szerkesztve ]

(#1804) wukodlak válasza ekrisztian (#1803) üzenetére


wukodlak
aktív tag

Ja,hogy így.Ok értem és köszönöm.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#1805) doongoo válasza kymco (#1797) üzenetére


doongoo
addikt

Egyelőre nem vágok bele, mert a következő két hétben két külföldi út is előttem van. Utána meg megnézem, hogy nyitott loaderrel de root nélkül esetleg felmegy-e az OTA a gyári recoveryvel...

(#1806) tdream


tdream
csendes tag

Sziasztok,

Nekem még a 2.5.462 verzió van fent. Kérdésem az lenne, hogy a 218 illetve a 259-ben benne vannak a goggle alkalmazások, vagy azt megint egyesesével kell újra telepíteni ?

üdv,

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#1807) kymco válasza tdream (#1806) üzenetére


kymco
veterán

Az OTA-ban szerintem nincs google alkalmazás. De ha az alap rendszeren megvan, akkor elméletileg menni fog a frissítés után is.

www.refujvaros.hu

(#1808) ekrisztian válasza kymco (#1807) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nekem megy, a leírásban szereplő google partner setup-ot én lefutattam a telepítés után. De látszólag előtte is ok, volt a Google rész.

(#1809) mikrofon válasza ekrisztian (#1808) üzenetére


mikrofon
addikt

:C

a google contacts sync működését kell ellenőrizni, mert néha a címjegyzék szinkronizálásával szokott probléma lenni frissítés után...

[ Szerkesztve ]

(#1810) kymco


kymco
veterán

Nagyon vékonyan csorog le az oreo. Fel tudná valaki tenni a mega-ra vagy a google drive-ra?

www.refujvaros.hu

(#1811) tdream válasza mikrofon (#1809) üzenetére


tdream
csendes tag

Nekem április óta nem szinkronizál. Előtte jó volt aztán leállt. Ezerszer frissítettem, telepítettem újra de semmi változás. Minden más google alkalmazás szinkronizál csak a contact nem. Bár már beletörődtem.

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#1812) mikrofon válasza tdream (#1811) üzenetére


mikrofon
addikt

Nekem is többször előfordult már. Le kell törölni a Google Contact és Google Contact Sync alkalmazást. Meg ki kell szedni a gyári alkalmazásból az alapértelmezett beállítást. Majd újra felrakni a két google alkalmazást. Ha ez sem segít, akkor le kell szedni a két alkalmazást, majd törölni a google felhasználói fiókot. Majd felrakni a két alkalmazást és beállítani a felhasználói fiókot. Én ezeket végig csináltam és most működik....

(#1813) kymco


kymco
veterán

A google problémákra ajánlják a google partnert a fórumozók... legalábbis oreo esetén...

www.refujvaros.hu

(#1814) mikrofon válasza kymco (#1813) üzenetére


mikrofon
addikt

Ez akkor ez egy jó megoldás lehet

(#1815) ekrisztian válasza mikrofon (#1814) üzenetére


ekrisztian
senior tag

egy kalap kaka az egesz. reset utan vagyok. google nem mukodik, lenovo acc telefonos azonositast ker. nana kinai szamrol. play aruhaz talan megy. contact nem. hangouts gmail play service problemazik. pedig telepitve. nalam ezzel vege ennek a telefonnak.

(#1816) kymco válasza ekrisztian (#1815) üzenetére


kymco
veterán

Mi történt? Nemrég azt írtad, hogy megy minden... Miért kellett a reset?

www.refujvaros.hu

(#1817) ekrisztian válasza kymco (#1816) üzenetére


ekrisztian
senior tag

a contact miatt, meg amugy is. nagyon felbosszantot.
majd ha otthon leszek kezdem elorol.ahogy latod billentyu is franko.

(#1818) kymco válasza ekrisztian (#1817) üzenetére


kymco
veterán

Remélem meg tudod oldani :)

www.refujvaros.hu

(#1819) ekrisztian válasza kymco (#1818) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Most működik, kivéve a contact sync. A Google contact, azért szól, hogy használva van ezen az eszközön az email címed, de azt alapértelmezetten nem olvassa. Volt mentésen a címjegyzékről, azt a gyárival beolvastattam.
Rohadt roaming app bent lett hagyva.
Estére wifin körbe nézek, mit lehet tenni a contact sync-el.

(#1820) tdream


tdream
csendes tag

Király frissítés 3.1.218 után nem tudom törölni a google fiókomat. Azt írja nem megengedett a törlés.

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#1821) tdream


tdream
csendes tag

Sikerült megoldani a szinkronizálást.
Leírom hátha valakinek segít.

1. Kézzel töröltem a programok közül a következőket :
google
google contacts sync
google paly services
2. play store újratelepítés
ez felrakta a app data, google fit data, people deatails-t
3. google telepítés
4.apkmirror-ról a google contacts sync 8.1.0 telepítése

úrjaindítás, és müxik

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#1822) olddog


olddog
aktív tag

Érdekesek ezek a különböző hibák. Főleg a Google alkalmazásokkal.
Nálam gond nélkül lefrissült a rendszer, mindkét esetben 3.1.218 és 3.5.259.
Root nélkül, zárt bootloaderrel.
Biztosan szerencsés kivétel vagyok.
Még nem tudom, tetszik-e az oreo :((

Vezeték nélüli töltés hangjelzése? WTF
Notification lights kapcsolót csak én nem találom? (remélem csak a kapcsolót szedték ki az értesítést nem...)
Elég szokatlan a beállítások menü nekem.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#1823) Starchm


Starchm
őstag

Csapatok ide egy pontot, mert nem látom már az értesitést erről. Btw Valaki használ innen AEX 5.2-t? Lezárt kijelző után másnál ki kikapcsol a wifi úgy,h bevan kapcsolva h bent maradjon a wifi?

(#1824) ekrisztian válasza tdream (#1821) üzenetére


ekrisztian
senior tag

És ez 218-n vagy a 259?

(#1825) mikrofon válasza ekrisztian (#1803) üzenetére


mikrofon
addikt

Ennek a leírásnak megfelelően végigmentem és most úgy tűnik rendesen működik minden. A Google apk-ot kellett telepítenem és utána minden google szinkronizálás is megy rendesen.

Nekem unlook a bootloader, de nincs root és nincs twrp sem... Így gondn nélkül felment mindkét frissítés egymás után. Megmaradt az összes alkalmazásom, adatom és beállításom is.

[ Szerkesztve ]

(#1826) tdream válasza ekrisztian (#1824) üzenetére


tdream
csendes tag

218

Fractal Desing Meshify 2 RGB-Ausus z690 Maximus Formula-Lian Li Galahad AIO 3600 White-Intel I9 13900k-Kingston Renegade 6400 cl32 32GB-ZOTAC GeForce GAMING AMP Holo RTX 3070 Ti-Alienware AW3420DW-Logitech Powerplay-G903 - Soha semmit nem bántam meg, ráérünk majd a Pokolba vezekelni :D

(#1827) ekrisztian válasza mikrofon (#1825) üzenetére


ekrisztian
senior tag

:D

A cipésznek is a cipője lyukas..
Nekem a Google contact továbbra se megy, nem megy a Google és az ezzel települő voice se..
Legújabb Store legújabb play service van fent. Apk mirror-os 8.1.0 sync.
Viszont az apk mirror-os contact storage 8.1.0 nem is települ fel.
Van mentésem a névjegyzékből. Szóval nem ez a legnagyobb probléma, hanem amik el se indulnak...
Aki ismer tudja türelmes vagyok, de még telefon így nem bosszantott fel :D

(#1828) kymco


kymco
veterán

Csináltam egy dirty flash-t 243-ról az unlockolt és root-olt telefonomról. Siketült a twrp install :)
Az alapon ment a full google sync, a frissítésnél elvesztettem a contact és a calendar sync-et. A többi ment. Elvesztettem a rootolást. Ez utóbbit könnyen pótoltam, de a két elveszett szinkronizálásnál sokat kellett játszani. Újraraktam a zukfan-on linkelt pico gapps-ot. Nem oldotta meg. Újraraktam a calendart és a contactot, a calendar sync beindult, a contact-é nem. Az apk mirror-ról leszedtem a 8.0.0 verziójú contact sync-et, felraktam, és láss csodát... Megy minden.
Első benyomás: minden megy rajta rendben, úgy tűnik, a morelocal sem felejti el a beállításokat újraindítás után. Nekem nagyon bejövős. :)

www.refujvaros.hu

(#1829) kymco válasza kymco (#1828) üzenetére


kymco
veterán

A face unlock sem megy, azt is újra kell húznom... De ez nem valójában nem probléma...

www.refujvaros.hu

(#1830) ekrisztian válasza kymco (#1828) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Nekem a 8.0.0 verzió nem települ fel :D
Ez most kicsit olyan telefon lett, mintha Ferrarim lenne benzintank nélkül :D

(#1831) mikrofon válasza ekrisztian (#1830) üzenetére


mikrofon
addikt

Én abból a google javító csomagról, ami a második postban található. Az általad linkelt fórumban. Nem a linkelt változatot töltöttem le, hanem az apk mirror jelezte, hogy van újabb így azt, ami a 8.1 (vagy 8.0.1) változat volt.

Mondjuk én működő rendszerre frissítettem rá mindkét verziót. Előtte még ki is próbáltam, hogy a contact sync is működik. Telepítés előtt, közben, után semmilyen reset-et nem végeztem, így minden megmaradt...

[ Szerkesztve ]

(#1832) ekrisztian válasza mikrofon (#1831) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Akkor kezdem újra :)
Qfil 218- belak majd 259.

(#1833) ekrisztian válasza ekrisztian (#1832) üzenetére


ekrisztian
senior tag

NAggyoonn jó. NEm indul a telefon qfil után!

Szóval ne csináljatok droid 8 után vissza térést!!!

Szerintem nem én voltam a hunyó :(

:R

(#1834) Starchm válasza ekrisztian (#1833) üzenetére


Starchm
őstag

Ott user hiba történt, többször flasheltem 7-es 3.1.xxx-t qfil-al 8.0-ról mint ahány boxerem van.

Szerk: Elmentem megszámolni, van 17 boxerem.

[ Szerkesztve ]

(#1835) ekrisztian válasza Starchm (#1834) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Az most kevés lenne úgybe f@stam :D

Szóval qfil 2.5xxx után valami teszt képernyő jött, onnen nem volt tovább csak qfil megint 1.9xxx verzióval edl-be ugrás..
Aztán jött a következő hiba, de szerencse csak beragadt, vol + vol- plusz power után recovery megjött és ott reboot után van élet megint a telefonban :)
:R

(#1836) kymco válasza ekrisztian (#1835) üzenetére


kymco
veterán

Ez jó hír :)

www.refujvaros.hu

(#1837) ekrisztian válasza kymco (#1836) üzenetére


ekrisztian
senior tag

1.9 után kapta a 218-as droidot, azt belaktam a Google egyből futott, szinkronizált.
Erre ment a 259.
Minden működik. A YouTube meg a Google voice igényelt reinstallt.Morelocal-t adb-n engedélyeztem.

[ Szerkesztve ]

(#1838) kymco válasza ekrisztian (#1837) üzenetére


kymco
veterán

Csak megoldódott :)

[ Szerkesztve ]

www.refujvaros.hu

(#1839) mikrofon válasza ekrisztian (#1837) üzenetére


mikrofon
addikt

:C

(#1840) ekrisztian


ekrisztian
senior tag

Tök jó, hogy én tartom életben a topicot.
Aki használja a 259-s romot, telepítene egy szenzor teszter appot?
:D
Nincs egy működő szenzorom se :D

[ Szerkesztve ]

(#1841) Starchm válasza ekrisztian (#1840) üzenetére


Starchm
őstag

https://imgur.com/a/HnBtT

Aex 5.2-n voltam, nincs kedvem visszamenni stockra.

Gondolom 3.1-ről jöttél mint mindenki, esetleg egy olyat próbálhatsz ha akkor ment, akkor egy persist.img-et ráflashelsz twrp-ből. / a persist.img tartalmazza a szenzorokkal kapcsolatos cuccokat/. Nem 100%, de jobb mint a semmi alapon.

(#1842) olddog válasza ekrisztian (#1840) üzenetére


olddog
aktív tag

Ugyan telepítettem, de az miben segít neked?
Minden működik nálam...

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#1843) ekrisztian válasza Starchm (#1841) üzenetére


ekrisztian
senior tag

Köszi, de mivel lock-olt a telefon, így nem engedi írni a persist.
Így kezdtem újra :) 1.9-218-259..most jó.
De úgy is jövök,ha nem :D
:R

(#1844) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek. Aex 8.1volt fent közel egy napig. Sajnos jobban merült, szaggatott, kicsit lassúbb volt mint 4.6-os.Ezt használom közel fél éve, átlagban 6.5-7.5 kijelző idővel és semmi huncutság..

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#1845) lipoed76


lipoed76
újonc

Sziasztok!
Vennék egy ilyen telöt .Mire kell oda figyelnem,magyar nyelv van hozzá?Frissíti magát vagy mokolni kell?

(#1846) Starchm válasza lipoed76 (#1845) üzenetére


Starchm
őstag

A gyári romokban csak angol és kinai van, custom romokban van magyar is. Frissités van hozzá, viszont vpn segitségével kell letölteni a kinai szerverről.
Mire gondolsz az odafigyelésnél? üveghátlap ne ejtsd le :DD

(#1847) lipoed76 válasza Starchm (#1846) üzenetére


lipoed76
újonc

Hát most ajánlanak egyet 8.1 androiddal és magyar nyelvel.Samsung note 5 cserélném el.

(#1848) lipoed76 válasza Starchm (#1846) üzenetére


lipoed76
újonc

hardver szoftver problémákra gondolok.

(#1849) Starchm válasza lipoed76 (#1848) üzenetére


Starchm
őstag

Nem tapasztaltam semmi ilyet, minden rendben müködik, max a pulzus mérőnél kell kitapasztalni hogyan kell odarakni az ujjacskádat.

(#1850) lipoed76 válasza Starchm (#1849) üzenetére


lipoed76
újonc

És a csere meg éri?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.