Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) kano válasza monti0222w (#300) üzenetére


kano
nagyúr

Csak azért nyilván ne annyiért amennyiért onnan tudná hozatni. Kérdés mi fontosabb az ár vagy a gar?

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#302) Angel78 válasza kano (#301) üzenetére


Angel78
aktív tag

Az elérhetőség
A gari
Az ár :DD

bár ha a gari olyan tmx-en f@s akkor nem is kell :W

[ Szerkesztve ]

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#303) fakekorom válasza malnabokor (#299) üzenetére


fakekorom
tag

Zuk-Store.com belongs to SHS Computer, official distributor of ZUK products

(#304) Medley


Medley
tag

Erre az eszközre én is kíváncsi lennék ha lenne EU support.

(#305) monti0222w válasza Medley (#304) üzenetére


monti0222w
addikt

Lehetséges hogy lesz, ha már az eustock gondolkodik rajta! :)

(#306) Fejvadi válasza monti0222w (#305) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Persze, hogy gondolkodik rajta, hiszen sokan akarnak majd ilyet. Már a ZUK Z1 is nagyon kelendő volt.

(#307) eustock válasza Fejvadi (#306) üzenetére


eustock
tag

Ráadásul a ZUK Z1-et is visszahozzuk készletre, szürke színben, 2 év garanciával. :)

(#308) WOT-H-A-C válasza eustock (#307) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ráadásul nagyon jó áron! :R

Arról van esetleg infód, mikorra lesz a z2 pro ból valami?

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#309) grosy válasza eustock (#307) üzenetére


grosy
senior tag

Azok, akik korábban vásároltak Tőletek z1-et, azoknak is 2 év garancia jár?

(#310) monti0222w válasza grosy (#309) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem pörög mostanában a topic, nincs semmi újabb infó? Bárki tud valamit nyugodtan ossza meg, mert van jó pár ember akiket szintén érdekel. :K

Bocs, nem válasz akart lenni. :)

[ Szerkesztve ]

(#311) malnabokor válasza monti0222w (#310) üzenetére


malnabokor
senior tag

Május 10-én szállítják a készülékeket, gondolom onnantól kezdve lesznek majd részletesebb tesztek a neten. Addig kb maradnak a találgatások, és hogy a nemzetközi helyzet fokozódik-e, majd szerintem még később válik el.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#312) monti0222w válasza malnabokor (#311) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi szépen. :K

(#313) Fejvadi válasza eustock (#307) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Okos döntés. :)

(#314) Freiherr válasza grosy (#309) üzenetére


Freiherr
őstag

Hülyeséget ne kérdezz.Akkor azokkal a feltételekkel vettük meg a telót,most meg most van.

XXX

(#315) grosy válasza Freiherr (#314) üzenetére


grosy
senior tag

Mivel a garanciális feltételek változhatnak, ezért van relevanciája a kérdésnek.

(#316) Freiherr válasza grosy (#315) üzenetére


Freiherr
őstag

Én is örülnék neki,de nem hiszem,hpgy ezt meglépik. :)

XXX

(#317) eustock válasza grosy (#315) üzenetére


eustock
tag

Amennyiben a gyártó vállalja a korábbi készülékekre is visszamenőleg, tehát alkatrészekkel támogatja, úgy mi is biztosítjuk ezt.
Tehát nem tudjuk megígérni, de nem rajtunk múlik.

(#318) monti0222w válasza eustock (#317) üzenetére


monti0222w
addikt

Ez így, korrekt. :K

(#319) grosy válasza eustock (#317) üzenetére


grosy
senior tag

Köszönöm a választ, bízom benne, hogy így lesz.

(#320) klooo


klooo
tag

Van valami fejlemény a zuk2 magyarországi megjelenéséről? Telefont szeretnék venni és ezt (is) kinéztem. Mikorra várható valami infó? Tudtok valamit?
Köszönöm! (Előre is elnézést ha már páran kérdezték, de nem akartam végignézni az összes hozzászólást.)

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#321) whYz válasza klooo (#320) üzenetére


whYz
addikt

Meg kinaban se jelent meg, hova sietsz? :)

Meg jopar honap mire EU-ban is kaphato lesz.

(#322) klooo válasza whYz (#321) üzenetére


klooo
tag

Jaaaa, jóóó... :D :D
Ezt benéztem, köszi az infót. :)

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#323) whYz


whYz
addikt

500 euro korul alakul az ar + afa + vam. Honap vege fele mar szallitjak is talan.

Egy video is van mar.

(#324) WOT-H-A-C válasza whYz (#323) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Spemall 520$-ra árazta be és +30 $ az eu direct és biztosítás.

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#325) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#324) üzenetére


monti0222w
addikt

Gondolom ez a 6 GB-os verzió ára és nem a 4-é? Akkor 3 nap múlva kezdik teriteni a piacon? Várom már nagyon, az egyik nagy esélyes nálam. :K

(#326) kano válasza whYz (#323) üzenetére


kano
nagyúr

Az sok, de bangood nagyon drága. Még várjunk egy kicsit.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#327) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#325) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Igen, ez a 6 gigás verzió. Szetintem a belpiacos árat kicsit magasra lőtték be. Oppomartot is rengeteg kritika érte miatta. Meglátjuk mi lesz pár nap múlva. Az EU disztribútornál még semmi...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#328) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#327) üzenetére


monti0222w
addikt

Ok, köszi, :K kíváncsi vagyok mennyiért fog itthon hivatalosan megjelenni. Ámbár olvastam olyat is, hogy az EU-ban nem lesz hivatalosan, csak a kínai piacon lehet kapni meg egyes Ázsiai régióban. :)

(#329) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#328) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Még nagyon képlékeny a dolog. Kínában sem sokáig fogják tudni tartani ezt az árat. Nemsokára itt az 1+3 ami biztosan 500$ alatt marad. Az elég nagy konkurencia lesz még a kínai árával is, ami mindíg drágább mint a meghívós.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#330) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#329) üzenetére


monti0222w
addikt

Értem, csak szeretnék az 5 colhoz közel maradni, ezért nézegettem a 5.2 körülieket. :K
Ha jobban bele gondolok akkor a 1One ellenében a LeEco mobiljaival jobban járnék, persze csak ha 5.5 colban gondolkodnék, mind ár és ez igazából a mérvadó, és ram meg teljesítményben sem sokkal lenne lemaradva. :)

(#331) libus válasza WOT-H-A-C (#329) üzenetére


libus
őstag

Mi ez az 1+3 amiről írsz?
Nekem is nagyon bejön ez a Z2, de nagyon kíváncsi leszek az árára! :K

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#332) whYz válasza libus (#331) üzenetére


whYz
addikt

OnePlus 3 :)

(#333) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

Csak érdekesség képp... említettem, hogy oppomart igen borsos áron vesz fel előrendelést a telóra... (599$)
Nem egy elégedetlen "vásárló" jelezte nekik ezt.

"Oppomart you are f#@king disgrace to price this way over to the official. Lenovo create this as a budget phone to ensure its affordability and you just destroy it"

"Re: I'm sorry, we also want to sell it at official price, in fact, the low price will help us to sell more, but it's ZUK's trick, they just release this phone with a very low price tag, but it's impossible to buy it at that price. Do you know how much we need pay extra fee for the first batch phone? Almost $200 for each phone, extra fee.So just keep calm, and wait for more time, the price will drop soon in next month. "

Ezzel szemben spemall beárazta 520$-ra :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#334) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#333) üzenetére


monti0222w
addikt

Bízzunk benne hogy lesz még olcsóbb is, ha remélhetőleg a többi termék letöri az árát, vagy ami még jobb lenne egymásét! :K

(#335) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#334) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

A júniust megvárom vele aztán mindenképp kell vennem valamit zuk z1, z2 pro, 1+3(?) ezek vannak a kalapban. A z1 bizonyított és eustock remek áron fogja megint szórni, úgyhogy lehet, hogy kompromisszumot kötök és azt veszek, amíg lemegy ezeknek az ára.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#336) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#335) üzenetére


monti0222w
addikt

Hát nálam még elég nagy a bizonytalanság, őrlődök a Meizu Pro 6, a Mi5, a Z2 között. A Honor 8 megint 5.5 colos lesz, nem is értem miért úgy is lesz majd plusz. :)

[ Szerkesztve ]

(#337) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#334) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

coolicool beárazta a 4/64-eset is.. a 6/128-as még ütősebb :D

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#338) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#337) üzenetére


monti0222w
addikt

Már kaptam a 4GB rám verzióra 130 valahány ezer Ft-os árat, ajánlatot, az sem lenne rossz. :N

(#339) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#338) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Lesz az még olcsóbb is... :) a dropshippernek kb 5-8% a van rajta, nemsokára te is meg tudod venni annyiért boltból és nem kell másra támaszkodnod gari ügyben. :N

Érdekes, hogy engem nem bombáznak privát ajánlatokkal :DDD

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#340) kano


kano
nagyúr

És meg is kellene várni, hogy milyen a ZUI.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#341) Meridius11


Meridius11
aktív tag

kínai review

a másik teló talán a mi5?

(#342) Meridius11 válasza Meridius11 (#341) üzenetére


Meridius11
aktív tag

(#343) laci laci válasza Meridius11 (#341) üzenetére


laci laci
addikt

:( meizu pro5

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#344) libus válasza whYz (#332) üzenetére


libus
őstag

Köszi! :B
Ez a 1+3 szinte teljesen ZUK Z2! Legalábbis nem sok különbség van köztük!
A kijelzője valamivel kisebb (ha lehet hinni az 5 collos hírnek, mert sok helyen 5,5-öt írnak) Z2-höz képest, de ez IPS panelos.
Így ha valakinek nem tetszik a Z2-nél a Super AMOLED kijelző, annak jó alternatíva ez helyette!
Én egy picit az IPS-t jobbnak tartom, hisz szín hűbb + meg nem ég be + jobb a fényereje.
Bár istenigazából nem tudom melyik lenne a jobb választás kijelző szempontjából.
B20 szerencsémre ebbe is van, ugyanis én vidéki vagyok, s itt B20-as 4G van.
Viszont ez a VOOP technológiás akku töltés bejön benne, hisz ahogy írják egy 2500 akkut 0-100%-ra 15 perc alatt tölt fel.
Az árára kíváncsi leszek majd én is, mert e kettő között vacillálok! :)

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#345) kano


kano
nagyúr

Spemallnál már lehet kapni, kb. 550$ szállítással együtt a 6GB RAMos verzió.
Lehet tudni valamit, hogy az EUSTOCK mikortól fogja forgalmazni?
Köszi!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#346) monti0222w válasza kano (#345) üzenetére


monti0222w
addikt

Drágább a Mi5 - nél is? Ezek szerint tényleg kell várni vele néhány hónapot míg lemegy az ára. :)

(#347) kano válasza monti0222w (#346) üzenetére


kano
nagyúr

Mondjuk jobb is a Mi5-nél....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#348) Hujikolp válasza monti0222w (#346) üzenetére


Hujikolp
őstag

az első batch-ek mindig drágák, mert verseny van, hogy ki árusítja elsőként. Mert mindig vannak, akik elsőként akarják megvenni, így lehet rajtuk is plusz pénzt keresni.

(#349) libus válasza Hujikolp (#348) üzenetére


libus
őstag

Remélem én is, hogy lejjebb megy az ára, mert nálam is nagy befutó! :K
Ideje lecserélnem az LG F6-om, mert abba már nagyon zavar, hogy kevés a RAM!
Nagyon jó lenne az a 420 dolláros ár a 6GB-os verzióra, amit írtak több hírben is.
Bár nekem a 4GB verzió bőven elég lesz! :)
Már nagyon várom róla a tesztet, meg hogy kapható legyen mindenhol, s így talán mérséklődik az ára.

[ Szerkesztve ]

Ps5 Digital Edition, LG Oled55C9, LG Oled48C1, Hyper X Cloud II, Poco X4 Pro 5G

(#350) monti0222w válasza libus (#349) üzenetére


monti0222w
addikt

10-től kapható a Z2, de én az ár miatt várok vele, meg igazából ezzel együtt három kiszemeltem van, és egyikben sem igazán megoldott a magyar nyelv, így emiatt is várok még! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.