Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#701) olddog válasza mikrofon (#700) üzenetére


olddog
aktív tag

OTG kábel+flash drive.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#702) olddog válasza mikrofon (#700) üzenetére


olddog
aktív tag

Bocs lejárt a szerkesztési idő. Én már rendeltem is egy C-type Usb3 OTG-t. Az a terv hogy hozzárendelek egy 64 GB-os driveot. Arra tudok menteni, illetve arról lehet visszaállítani, vagy feltolni a telepítéshez szükséges cuccokat.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#703) mikrofon válasza olddog (#702) üzenetére


mikrofon
addikt

Nahde most komolyan.... :)
Van egy 128 GB-s telefonom és még vegyek egy pendrive-ot is? Mit csinálok közel 200 GB-vel?
Egyébként van egy 64Gb-s microSD-m.....

(#704) olddog válasza mikrofon (#703) üzenetére


olddog
aktív tag

Használd azt. Én is a meglévő, ki nem használt SanDisk Micro Usb-t fogom használni. Azért azt és nem a micro sd-t, mert így nem rendelek külön egy usb3-as micro sd olvasót hozzá.
Én nem látok más megoldást

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#705) WOT-H-A-C válasza mikrofon (#700) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Persze, ha jól rémlik twrp-ből tuduod menteni a userdata partíciót is. Csinálj arról egy backupot és és utána restore.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#706) mikrofon válasza WOT-H-A-C (#705) üzenetére


mikrofon
addikt

Ez jól hangzik, utána nézek. Bár így is kell egy külső adattároló....

(#707) doongoo


doongoo
addikt

a gyári levelezőklienset töröltem véletlenül (emiatt most nem nyomnék megint egy teljes rom telepítést mindenestől), be tudná linkelni valamelyikőtök esetleg?

Közben megtaláltam és vissza is tettem: jsmail néven a system/preload latt

[ Szerkesztve ]

(#708) doongoo válasza olddog (#697) üzenetére


doongoo
addikt

Reklámblokkolónak nálam korábban bevált root nélküli telón az Adguard...

(#709) doongoo válasza mikrofon (#692) üzenetére


doongoo
addikt

De pl. a belinkelt infók sem mind egyértelműek (nekem pl. nem volt tiszta, hogy a twrp flasheléshez nem elég csak úgy "simán" megadni a parancsot, hanem előtte ott is be kell lépni fastboot módba (erre a zukfans. eu oldal sem tér ki). Próbáltam én simán a parancsot, válaszként csak jött, hogy vár a telóra...

Amúgy miután újra belaktam a telót, azóta tökéletesen működik (ébresztés is). Úton is voltam vele ma és a folyamatos 4G kapcsolat tuti (nekem ez újdonság, mert az eddigi telóim nem tudták a B20-at)

[ Szerkesztve ]

(#710) olddog válasza doongoo (#708) üzenetére


olddog
aktív tag

Köszönöm a javaslatot, úgy tűnik működik ezen a rendszeren, és telón is. :)

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#711) olddog


olddog
aktív tag

Telefon 'bekártyázva', napi használatra kész. :)

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#712) mikrofon válasza doongoo (#709) üzenetére


mikrofon
addikt

Kétféleképpen lehet felrakni, fastboot paranccsal, ahogy az adb parancsokat használod:

Ebben a mondatban benne van, mert Fastboot parancsot csak fastboot módban lehet használni....
Ennek ellenére elnézés, mert ezek szerint nem mindenkinek egyértelmű én meg kihagytam ezt a lényegi infót.....

Nem is gondoltam, hogy a B20-nak köszönhető, mert nekem is feltűnt, hogy 4G max térerővel megy..... Olyan helyeken ahol a z90 éppen csak pislákolt.....

(#713) olddog


olddog
aktív tag

Egy elég furának ható kérdésem van, hogyan másolhatok fájlokat a telefonra.
Azért kérdés ez, mert ha rádugom a számítógépre, két opció közül választhatok, Photo és File.
Ha kiválasztom a Photo-t, megjelenik a telefon mint digitális fényképező viszont csak a DCIM könyvtár látszik. Ha kiválasztoma a File-t megjelenik egy virtuális CD-meghajtó benne a ZUK driverrel és ennyi.
Nálatok ez hogyan van?
Vagy csak simán csináljak új könyvtárakat a gyökérbe? Ennyi?
Nekem kicsit fura hogy nem látom az androidos könyvtárakat.

Szerk. : Nem enged se gyökérbe másolni, se könyvtárat létrehozni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#714) WOT-H-A-C válasza olddog (#713) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Kéne neki az usb driver.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#715) olddog válasza WOT-H-A-C (#714) üzenetére


olddog
aktív tag

Az volt az első amit felraktam, különben nem tudtam volna flashelni.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#716) mikrofon válasza olddog (#715) üzenetére


mikrofon
addikt

Gondoltam én is kipróbálom.
Természetesen nem ment.
Amit megcsinálta: fejlesztői beállításoknál
USB debugg - kikapcsolás
USB_2 - engedélyezés.
így már megy tökéletesen!
Valószínű az USB3 hiányzik neki.....

(#717) olddog válasza mikrofon (#716) üzenetére


olddog
aktív tag

Köszönöm ezen már túl vagyok, ezért is vakarom a fejem bután.
Mindegy, majd holnap próbálkozom hátha valami eszembe jut.
Az ötleteket addig is szivesen látom.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#718) doongoo válasza mikrofon (#716) üzenetére


doongoo
addikt

Ezt meglesem én is, mert nem értettem, hogy a céges gép miért látja ugyanazzal a beállítással, amivel az otthoni nem. Cégesben persze usb 3 portok vannak, az otthoniban meg nem, mert régi gép. Viszont a rom flashelésnél nem kellett semmit sem trükközni.

(#719) olddog válasza WOT-H-A-C (#714) üzenetére


olddog
aktív tag

Egyébként biztosan valami driver gond lehet, de nem tudok rájönni mi az.
A zukfans fórumon is előkerült a kérdés de ott win 10 aláíratlan illesztőprogram telepítésével megoldódott. Nálam Win7/64 bit-van és eddig nem találtam megfelelőt.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#720) mikrofon válasza olddog (#719) üzenetére


mikrofon
addikt

Win7-ben kikapcsoltad a driver aláírás ellenőrzését, mikor telepítetted a drivert?
Ha igen akkor fent van a driver.
Eszközkezelőben kézzel válaszd ki a megfelelő drivert.

(#721) doongoo


doongoo
addikt

Pár megjegyzés az eddigi használat alapján (szubjektíven és főleg Honor6-7 előzményekkel össszevetve):
pro:
- az ujjlenyomat olvasó nagyon jó (semmivel sem marad el a nagyon dícsért Honor 7, Honor 8 olvasó szintjétől, gyors, nem hibázik - megkockáztatom, hogy még jobb is)
- akksival jól bánik, 2 SIM kártyával használom és folyamatos adatkapcsolattal (vagy WIFI, vagy 4G), bluetooth bekapcsolva folyton (okosóra miatt) ill. állandóan engedélyezve a GPS is. Töltőről le reggel 6:00-kor és este 22:00-kor kb. még 50%-on áll 2-2,5 óra kijelző idővel
- a 6 GB RAM nagyon jó (Honor 7-en volt 3 GB és abból nálam ált. 1 GB volt szabad a folyamatosan háttérben futó dolgaim miatt, amik itt is futnak mindig). Honor 7 rendszeresen újratöltötte a játékokat, ha kiléptem belőlük, ez meg simán tartja
- fogásra kézbe illőbb, mint a Honor 7 (pedig kb. 1 méret, egy tömeg a kettő)

kontra:
- kamera fapados (de legalább számomra jó képeket lő) és sajna nem támogatja a camera 2 api-t, azaz más apk-val sem lesz sokkal több opció
- butább az UI és a rendszer, mint az EMUI

(#722) mikrofon válasza doongoo (#721) üzenetére


mikrofon
addikt

Az én szubjektív véleményem is teljesen hasonló.
Esetleg annyiban tér el, hogy a fapados zukUI nekem bejön. Ha másik témát választhatnék, akkor király lenne.

Minden nagyon gyors és megbízhatóan működik. Én is azt tapasztaltam, hogy egy napi használt kb 50%ig meríti, úgyhogy, két napot kibírna. A hétvége pedig nem kérdéses, azt simán bírja, de akkor kevesebbet is használom....

(#723) doongoo


doongoo
addikt

kipróbáltam a morelocal2-t. A nyelvet szépen átállította a lehetséges appoknál, de egy csomó rendszerappot megölt (healthet meg áttette kínaira) Téma visszállt fehérre, csengőhangokat visszatette gyárira, safe center el sem indult vele. Inkább visszaálltam angolra. Nektek nem volt vele gondotok?

(#724) mikrofon válasza doongoo (#723) üzenetére


mikrofon
addikt

én azt tapasztaltam, hogy valóban a magyarul is tudó appok magyarok lettek, ami meg nem az megkapta az alapértelmezettet. Sajnos a rendszer appok, amiket te is írsz emiatt kínaiak lettek. Egyéb hibát nem tapasztaltam, de az is igaz, hogy sokat nem volt fent a kínai dolgok miatt, ment vissza az alapértelmezett angol.. Mondjuk a téma nem váltózott meg, mert nekem alapból valami zöldes-kékes téma van. A csengőhangot nem tudom, mert mikor próbáltam, akkor még az alapértelmezett volt :)

(#725) olddog válasza doongoo (#723) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem rootoltam meg, így nem is tettem fel a morelocal2-őt.
A rendszerbeállítások nem túl bonyolultak, angolul sem. A használatban lévő programjaimat ismerem, azoknak szintén mindegy, egyébként sem egy RocketSciense...
Egyébként pont mikrofon jelzése volt az egyik ok, hogy nálam érintetlen a rendszer. ( a morelocale nem működik rendesen, és a frissítések nem telepíthetők OTA-n )

Már én is üzemszerűen használom a készüléket 2 kártyával, WiFi/mobilnet vegyesen (de nem állandóan bekapcsolva), e-mail+böngészés+Simpsons+miegymás, bluetooth zenehalgatás, telefon/sms.
Legutóbb pontosan 4 napot bírt ki (100-ról 15 %-ra merült ) 6,5 óra kijelzőidővel. Viszonyítási alap miatt írom le, hogy a fórumtársak ne csak a masszív felhasználási adatokat lássák. :D

A driverrel továbbra sem boldogulok :(
Driver aláírás ellenőrzés kikapcsolva, de sem a telefonon lévő, se máshonnan letöltött ZUK driver nem megy fel.
Próbálkoztam Lenovo utolsó drivercsomaggal, de azt mondja nincs megfelelő driver az én rendszeremhez :U
EZZEL a módszerrel is próbálkoztam, de azt mondja a driver telepítése során hiba lépett fel, így nem lett telepítve.
Ha átkapcsolom 'file' módba, az eszközkezelő lát egy MTP eszközt természetesen sárga felkiáltójell, nincs megfelelő driver telepítve. Van esetleg valamelyikőtöknek, egy nem telepítőcsomagos drivere, hátha manuálisan ki tudom választatni.

Fotó módban egyébként bármit fel tudok másolni (bedobom a Pictures mappába), majd utánna a filekezelővel átteszem a nekem megfelelő helyre. Bár ez csak szükségmegoldás.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#726) mikrofon válasza olddog (#725) üzenetére


mikrofon
addikt

:F

(#727) doongoo válasza mikrofon (#724) üzenetére


doongoo
addikt

téma alatt a beállítások alatt elérhető Skint értem, amivel pl. a beállítások menüt is át lehet tenni feketére (én áttettem, mert Amoled fekete részen nem fogyaszt áramot, mert azokat a pixeleket nem világítja meg). Na ez állt vissza pl. fehér háttérre. Nekem sem egyből jelentkezett egyébként, hanem egy kicsit később (kb. 1-2 órára rá), amikor meg akartam nyitni a safe centert. Ekkor dobott is valami hibát angolul, de nem volt időm elolvasni...
Ne mindegy, azóta visszatettem angolra és le is szedtem a morelocale2-t (tudok ennyit angolul, csak érdekelt a dolog)
Amúgy minden kínai cuccot töröltem, az app centert is (ha kellene, újra fel tudom tenni a system/preload alól), egyedül a health appot hagytam fent (azt is csak azért, hogy alkalmanként a ZUI home-ot elindítva meg tudjam nézni benne az UV-indexet). Felszínnek meg ment fel a jól bevált Nova.

(#728) mikrofon


mikrofon
addikt

Hasznos fórum a tulajok részére:
Accessories Z2 Pro from A to Z + rating

(#729) doongoo válasza mikrofon (#728) üzenetére


doongoo
addikt

láttam, egy brotect üveget be is rendeltem az Aliról érkezők mellé...
Meg még QC3.0 töltőket és kábeleket rendeltem (Efoxról egy sima EU-csatlakozós töltő jött a gyári mellett):
gyorstöltő
2m-es kábel
csatlakozó adapter
autós gyorstöltő
szilikon tok
átlátszó szilikon tok
quicksand tok - ilyenem van a Honor 7-re is és nagyon jó a fogása
tempered glass

[ Szerkesztve ]

(#730) mikrofon válasza doongoo (#729) üzenetére


mikrofon
addikt

Nem is gondoltam, hogy van ez a QC3.0-as töltő tudás...
Én is rendeltem már töltőt, kábeleket, tokot. A kábelekkel nem lesz gond, de a töltök nem Qualcomm dedikáltak.
Tokokból én Flip tokot használok, aminek a belső oldalán van három kártyazseb. Ebben tartom a céges kártyám, a bankkártyám, a jogsim és a lakcímkártyám... Ez eléggé megkönnyíti az életem, és a zsebemben tartandó cuccokat.

szerk.:
quicksand tok-ot is berendeltem korábban kíváncsiságból, de az még nem jött meg. Azt aminek a hátulján van egy olyan ujjgyűrű.
Ez a teljes védőüveg, ez jobb mint a normál? Mondjuk, ha fehér a telefon, akkor biztos....

[ Szerkesztve ]

(#731) doongoo válasza mikrofon (#730) üzenetére


doongoo
addikt

Bizony, tudja a QC 3.0-at. Kb. 1,5 óra alatt tölt csutkára.
Teljes védőüveg van feketében is, még nem érkezett meg sajnos, de majd megírom, hogy milyen.
Quicksandre a gyűrűt pont nem fogom rátenni :)

A gyári fóliát úgyis le akarom majd szedni, mert eleve elcsúszva van rajta (így érkezett), de amíg nincs más, addig jó...

[ Szerkesztve ]

(#732) olddog


olddog
aktív tag

A beépített roaming services-t le tudtátok szedni/tiltani? Az alkalmazáskezelő nem engedi :W
Érdekes dolgot okozott nálam.
Ez ugye egy virtuális SIM kártyát csinál kedvező árú VOIP hívásokhoz, ezzel még nem lenne gond, de az egyik fizikai kártya címét használja és amíg a program fut a kijelölt kártya nem használható hanghívásokhoz, és sms-re sem. Se Ki se Be.
Lehet ez a dolog nálatok elő sem jött, mivel hanghívás nincs 4G-n így 4G hálózatot nem tud használni, ebben az esetben nem csinál semmit (ha mindkét kártyátok 4G-n dolgozik). Viszont az én egyik kártyám 3g-s rá is mászott és én meg csodálkoztam hogy nem jönnek meg az sms-eim. Egy esetleges ki/be kapcsolás, illetve repülő mód ki/be után rövid ideig élt a második kártya is, majd a tapasztalataim szerint értesítés nélkül elérhetetlenné vált. Térerő, adathálózat visszajelzés is megvolt az értesítési sávban.
Most manuálisan kijelöltem neki az elsődleges kártyát ami 4G-s így nem kezeli. Így mindkét kártya működik rendesen.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#733) mikrofon válasza olddog (#732) üzenetére


mikrofon
addikt

és ennek hol kéne lenni?
Én nem is találkoztam vele....

közben meg van a beállítások / további beállítások menüpont alatt...

Nekem egy nagy kék gomb van, hogy
"start using" hát erre még nem kattintottam rá, uh gondolom nem fut.
Rádásul elötte van egy "I agre....." felirat, amit jóvá kell hagyni és akkor lehet csak a kék gombra kattintani. na innen kivettem a pipát uh, el sem tudom indítani.... Ez jó is így.....

A VOiP témához meg nem értek....

[ Szerkesztve ]

(#734) olddog válasza mikrofon (#733) üzenetére


olddog
aktív tag

Azért volt érdekes, mert én sem emlékszem hogy elindítottam volna valaha a szolgáltatást. Most töröltem a program cache és data részt. Majd figyelem a futó alkalmazások között.
A pipát meg hiába veszed ki, ha újra megnézed ugyanúgy alapból ki lesz pipálva...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#735) mikrofon válasza olddog (#734) üzenetére


mikrofon
addikt

link2SD program alkalmazások listájában ott van és lehet fagyasztani.
Természetesen root jog kell hozzá

(#736) olddog válasza mikrofon (#735) üzenetére


olddog
aktív tag

Ha megrootoltam volna, megoldanám tizedmásodpercek alatt. :))
Azért köszi. :DD

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#737) doongoo válasza olddog (#736) üzenetére


doongoo
addikt

Én pont ma fagyasztottam. Nem okozott ugyan semmi gondot eddig, de ma utaztam először külföldre a telóval és egyből felkínálta, hogy vegyek 9,99 rimimbiért roaming csomagot Ausztriába. Egyébként nálam az első telefon bekapcsoláskor dobta fel a kérdést még kínaiul (csak később az ikon alapján tudtam következtetni, hogy erre vonatkozott a kérdés) , hogy engedem-e.

Más:
ma megjött a teljes képernyős fekete tempered glass és fel is tettem, így már tudom, hogy mi az értelme: ahol lehajlik a képernyő íve, ott ugye a sík üveg nem fekszik fel (eláll). Emiatt az átlátszó üvegek a széleken hülyén néznének ki (pont, mint az elcsúszva feltett gyári fóliám), ennek viszont körben fekete a színe, így eltakarja a hézagot. Az majd csak hosszabb távon derül ki, hogy a széleken a minimális (szemre 1-2 tized mm) elállás miatt mennyire lesz tartós ill. mennyire akad majd bele dolgokba. Mondjuk, ha megjönnek a tokok, akkor lehet, hogy azok majd pont ráfogják a telefonra a széleken. Egyébként a használatban nem érződik semmi hátrány.

Megint más:
Hasznos infó: a wifi advanced settings alatt a wlan security checket érdemes bekapcsolni. Itt a hotelben enélkül nem tudtam a wifire kapcsolódni (reptereken ment enélkül is). Azaz pontosabban kapcsolódni tudtam, de a jelszót hiába adtam meg a netkapcsolathoz, azt írta csak, hogy érvénytelen jelszó. Minden browseres beállítást megnéztem már a hotel útmutatója alapján, de ez oldotta meg végül a gondot.

(#738) olddog válasza doongoo (#737) üzenetére


olddog
aktív tag

Ha volt is kérdés, nem emlékszem már rá és egyébként sem olvasok kínaiul hogy rábökhessek a nem-re. :)
Remélem ezzel a beállítással fog simán működni, ha nem akkor mégiscsak meg kell rootolnom, mert én az év 365 napján roamingolok...

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#739) mikrofon válasza doongoo (#737) üzenetére


mikrofon
addikt

nekem az elején mintha angolul jött volna fel, hogy neki Magyarország is roming terület ezért bekapcsolom-e, veszek-e csomagot. Rögtön nyomtam a nem-et..... Akkor ezt nem is tudtam hová tenni.... De gondolom ez az app volt....
Te így hogy letiltottad, rendesen megy roming, SMS, hívás esetleg mobilNET? én emiatt nem tiltottam még le....

(#740) doongoo válasza mikrofon (#739) üzenetére


doongoo
addikt

Hívás és SMS megy, mobilnetre most nem vettem csomagot (csak 2 napig vagyok kint és van wifi), de gondolom menne az is...

(#741) olddog


olddog
aktív tag

Mondjuk nekem olyan elképzelhetetlen, hogy nem lehet csak első rendszerindításkor engedélyezni, vagy tiltani.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#742) mikrofon válasza olddog (#741) üzenetére


mikrofon
addikt

Szerintem ez egy hiba, és mivel terjed nemzetközi piacon ezért bízom benne, hogy javítják, sőt remélem ezt az egészet ki is veszik......

(#743) doongoo válasza doongoo (#729) üzenetére


doongoo
addikt

Tapasztalatok tok ügyben eddig:
szilikon tok - feketében rendeltem a fekete telóra. Nagyon jó a mérete (vékonyabb, mint az átlátszó!) és a fogása is kiváló (gumis, enyhén homokszerű tapintással), a kivágások mind jó helyen vannak. Nem csúszik és nem is gyűjti az ujjnyomokat. Ha nem ez az üveg lenne fent, akkor tutira ezzel használnám, de sajnos a széleken körben pont mindenhol az üveg pereme alatt van ill. feszíti azt. Majd ha valamikor lekerül ez az üveg és kisebb megy fel, akkor ez lesz rajta.
átlátszó szilikon tok - Vastagabb, mint a fenti fekete tok és csúszósabb a fogása is, mert tök sima. A kivágások ezen is jók, de a fényes felület miatt gyűjti az ujjnyomokat. Az előoldalra viszont jobban rányúlik, ezért ez fogja egy kicsit körben a fent lévő tempered üveget is. Ezért most ezzel használom. Kinézetre nem rossz, olyan üveges hatást ad a fekete telónak. (ja: 1-et rendeltem, kettőt kaptam)

A quicksand még úton van.

[ Szerkesztve ]

(#744) doongoo


doongoo
addikt

Na egy kicsit sikerült a hiányérzetemet csökkenteni az EMUI felé: feltettem pár emui 4.1 appot (file manager; music - ebben lehet zenéket free letölteni is; HiApp - alkalmazásbolt)

(#745) Kovaratis válasza doongoo (#744) üzenetére


Kovaratis
őstag

Huhh de messze kerültél a Honortól!

(#746) doongoo válasza Kovaratis (#745) üzenetére


doongoo
addikt

7-es még megvan, de épp gondolkodom, hogy el kéne adni (csak áll benne a pénzem...)

(#747) olddog


olddog
aktív tag

Ha esetleg tartalék USB kábel kellene, most jó az ár.
Ugyan csak usb 2.0, de tartaléknak megteszi.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#748) doongoo


doongoo
addikt

Senki nem ír semmit, úgy tűnik simán csak jól megy a teló mindenkinél :DD

(#749) mikrofon válasza doongoo (#748) üzenetére


mikrofon
addikt

Pontosan :C
Végre egy ilyen teló

(#750) olddog


olddog
aktív tag

Ma megérkezett a Nillkin hard case.
A szokásos igen jó minőséget hozza. Kényelmes fogás, pontosan illeszkedik.
A telefonnal nagyon meg vagyok elégedve, de meg kell rootolnom a hétvégén a roaming services miatt. Nem tudok vele mit kezdeni, le kell jegelnem...

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.