Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) doongoo válasza olddog (#597) üzenetére


doongoo
addikt

Ennyiért sarcok nélkül valóban jó az ára

Én elégedett Honor 7 tulajként az alábbiak miatt ingadozom csak: Amoled kijelző, 128 GB tárhely (most csak 64 van), 6 GB RAM (most csak 3 van) és a B20 sáv (most nincs)
Ami visszatart kicsit: lesz-e rá rendszeresen frissítés (most 2 hetente kapok frissítést), lesz-e valaha magyar nyelvű official ROM (mondjuk az angol sem gáz), alkatrészutánpótlás (mivel EU-ban hivatalosan nem forgalmazott típus)

(#602) WOT-H-A-C válasza doongoo (#601) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem szoftveres gond lesz ezzel a telóval.. :N Inkább majd amit említettél, az alkatrészek utánpótlása és a gari. (EU gari ide vagy oda) A szoftveres részét megoldják az xda-s srácok! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#603) mikrofon


mikrofon
addikt

repülj, repülj... gyorsan, gyorsan....

(#604) femiki válasza mikrofon (#603) üzenetére


femiki
tag

Ha megérkezik, kérünk beszámolót róla! :R

(#605) doongoo válasza mikrofon (#603) üzenetére


doongoo
addikt

beszámoló jöhet, aztán lehet elcsábulok én is és rendelek EU-ból 430 EUR-ért

(#606) mikrofon válasza doongoo (#605) üzenetére


mikrofon
addikt

én az e-bay-es forrásban nem bíztam... Nem mertem bevállalni...
Máshol meg nem találtam EU-s raktárban....
Tőlük meg már rendeltem többször is...
Általában kipróbálva küldik...

Jön hozzá a saját modROM-juk, ami első cseréig legalább jó lesz és egyből tudom nyomkodni...
Jön vele szilikon tok, meg védő üveg. Remélem már rárakva.
Ez így plusz 10 USD a 431USD-s árra

Amire viszont kíváncsi leszek az a TAX-Free shipping +20USD-ért.. Ha ez nem jön be, akkor megy vissza, vagy az eladó átvállalja.... vagy nem tudom.... mert, hogy még 140 USD-t nem fogok kifizetni ÁFA-ra és VÁM-ra az biztos....
Meg van még valami 6USD biztosítás is.....
Így gyorsan felszaladt +36 USD, még jó hogy volt -10 USD kupon..

Gondoltam majd csak a kibontásról készült képet küldöm először...
De nem bírtam ki, hogy ne osszam meg ezt a képernyőkepét.....

(#607) olddog válasza mikrofon (#606) üzenetére


olddog
aktív tag

Honnan rendelted meg?

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#608) mikrofon válasza olddog (#607) üzenetére


mikrofon
addikt

Innen
Azt hittem látszik a képen... De sajnos nem

(#609) olddog


olddog
aktív tag

Olcsóbbra jött ki, mint az eBay még Tempered Glass-al, és tokkal is. Amit egyébként minden telefonomon megtalálható. :)
Most már csak reménykedni kell, hogy tényleg Tax Free lesz.

Köszönöm mikrofon-nak, hogy nem bírta ki és megosztotta a rendelés tényét itt a fórumon. :R

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#610) doongoo válasza mikrofon (#606) üzenetére


doongoo
addikt

én sem bízom annyira az ebayes olaszban, de a németekben már jobban

efox

viszont etotalk modROM-mal voltak anno gondjaim más telón...

[ Szerkesztve ]

(#611) mikrofon válasza doongoo (#610) üzenetére


mikrofon
addikt

Kár, hogy nem előbb írtad, vagy nem vettem észre..... Előbb a kezemben szorongathatnám....
Mondjuk ezt azért nem értem, ez nem túl bizalomkeltő: Gratis USB Charger ez alap, nem ajándék.....

etotalk modROM közel sem tökéletes!
Nekik mindig van saját ROM-uk Ez sokszor csak a root-ot jelenti, vagy egy nemzetközi ROM feltelepítését, vagy ha az nincs akkor a morelocale2 telepítését. Ezen kívül rárakják a GooglePlayt -és leveszik a kínai alkalmazásokat... meg reklámopkat, meg a szemetet... Kb. ennyi

Csodát ők sem csinálnak, nem fejlesztenek valódi saját ROM-okat, hanem veszik a kijövetelkor, aktuálisat, vagy az első olyat ami használható, ráadásul egyszer megcsinálják aztán kész... Nem küldözgetnek frissítéseke.... Ezért van, hogy a Z90-7, hez is az S118-as ROM-uk van... Azóta kb az ötödik generációs s363 van... Mindegyik hibajavításokkal....

Tehát ennél aROM-nál jobb és tisztább ROM-okat lehet beszerezni, pl XDA-ról is...
De arra remélem most is jó lesz, hogy egyből tudom használni, ha nem is teljesen magyarul (mondjuk ez nekem nem érv, nem hátrány), ha nem is teljesen BUG mentesen, bár azért jó lenne.... De egy átlag felhasználásra, kezdetben megfelelhet. Annak idején a lenovo A789-nél mindenki szívott a ROM-okkal, navigációval, műhold kereséssel, de tőlük a telefon használható ROM-mal jött. Magyar nyelvre állítva és Budapesti navigációra állítva tehát először ezen a térségen kereste a műholdakat, nem a Kína feletti koordináták alapján, ami azt jelenti, hogy tesztelték, kipróbálták... Persze 1-2 hét múlva lecseréltem, merthogy lett jobb ROM, de addig is próbálgattam root-oltan......

Biztos van funkció vesztés, mert van több olyan funkció a Lenovonál, ami nagyon jó lenne ha EU-s lenne, de csak Kínaiul, kínai karakterekkel, Kínában működik... Ezeket gondolom rögtön ki is veszik.....
Meg gondolom hibajavítást sem csinálnak, ha valami hibát észrevesznek, max kiveszik a funkciót.....

Ami nekem most gyanús, hogy a ModROM-ot mindig meg lehet venni külön is, most viszont nem találom külön. Remélem nem most készítik, és meg kell várnom. Remélem nem én leszek az első tesztelő :)
Ráadásul egy hozzászólás, kérdés-válasz sincs még a telefonhoz.
Egyébként készlettel nem szoktak trükközni....

De mégis csak kínai kereskedők ők is....

[ Szerkesztve ]

(#612) doongoo válasza mikrofon (#611) üzenetére


doongoo
addikt

ha már itt lesz a telód, akkor meglátjuk. XDA-n azért már egész jól el lehet már indulni romolás/frissítés terén ill. van egy ilyen zukfans.eu fórum is

(#613) doongoo


doongoo
addikt

berendeltem egy feketét efox-shop.comról 412 €-ért. Elvileg hamarosan meg kell érkeznie. Aztán mehet rá a stock ROM...

(#614) monti0222w válasza doongoo (#613) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem semmi itt látni a ZUK topicban, 1-2 év Honorozás után, jó telo ez fájt rá a fogam, de már mást választottam helyette. :)

(#615) olddog válasza doongoo (#613) üzenetére


olddog
aktív tag

A Rom-olás menetére, és a ROM-okra kíváncsi lennék majd, hamarosan hozzám is megérkezik a készülék.
(Remélem)
Láttam, hogy több CM alapú ROM is elérhető, csak a Stock-ban gondolkozol?
Vannak amiket kerülni kell? Gondolom már alaposan utánnaolvastál... :DD

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#616) mikrofon válasza doongoo (#613) üzenetére


mikrofon
addikt

Szia enyém is úton van. Feltehetően @olddog telefonjával együtt jön. Valószínűleg még egy hét. Engem is a stock ROM érdekel. Csak az eredeti, lehetőleg letisztítva. Jó lenne, ha addigra neked már lennének tapasztalataid.

(#617) doongoo válasza monti0222w (#614) üzenetére


doongoo
addikt

Nálam betaláltak a speckóval: nekem5,2" a max, amoled, 6 GB, 128 GB, B20, fingerprint-erről a honor után már nem mondok le soha) Azért még a honor is marad (csak hogy naprakész legyek), mert ennek még ki kell forrnia magát. Főleg a cm vonal hiányos még (pl. rezgés nem megy), egyelőre ezért indulok stockon.

[ Szerkesztve ]

(#618) mikrofon válasza mikrofon (#616) üzenetére


mikrofon
addikt

Nah az enyém már meg is jött. Ma átvette a feleségem. A kis fiam meg már bele is nézett a csomagolásba. Én majd este ha haza értem. 12 nap alatt jött meg.

(#619) doongoo válasza mikrofon (#618) üzenetére


doongoo
addikt

Enyémet csak ma adták fel, hétfőre ér ide várhatóan...

(#620) monti0222w válasza mikrofon (#618) üzenetére


monti0222w
addikt

Gratula,, írj majd pár sort róla, miután haza értél. :))

(#621) mikrofon válasza monti0222w (#620) üzenetére


mikrofon
addikt

Mindenképpen!
Gondoltam csinálok egy kibontós kép sorozatot is, de azzal a kisfiam megelőzött....

[ Szerkesztve ]

(#622) olddog válasza mikrofon (#621) üzenetére


olddog
aktív tag

Nagyon kíváncsi vagyok a ROM használhatóságára, mit változtattak, van-e root egyebek.
Remélem a héten hozzám is megérkezik.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#623) monti0222w válasza doongoo (#617) üzenetére


monti0222w
addikt

Értem, kár hogy nem nyitottak az EU felé, akkor ez lett volna és nem a Pro 6, bár nekem ő is nagyon bejön vannak hibái, de mivel tudtam róluk így együtt tudok élni velük. :K
tibcsi0407-nek van sima Z2-je és nemsokára megjelenik a telefon tesztje a fórumon, szerintem ebben tud nektek akik itt felhasználok lesztek, segíteni. :K

mikrofon: Újra becsomagolod és videó alatt kibontod. :D

[ Szerkesztve ]

(#624) doongoo válasza olddog (#622) üzenetére


doongoo
addikt

Én stockot fogom egyből feltenni (legutolsó teljes csomagot), mihelyst megjön a teló, majd megy rá a legújabb OTA is, aztán kérem majd a bootloader unlock kódot és azután mehet a rootolás majd twrp alól flashelve a SuperSU-t. Van egy zukfans.eu fórum, ahol elég jól össze vannak szedve az infók. Ajánlom mindenkinek.

(#625) mikrofon válasza doongoo (#624) üzenetére


mikrofon
addikt

Én is ezt terveztem....

Mikor hazaértem, már az asztalon volt a teló. No Logo-No Word dobozban kértem, így sajnos elmaradt a szokásos szép Lenovo doboz és csomagolás. Helyett egy normális barna kartondoboz volt. Benne töltő, átalakító, kábel, szilikon védőtok, felragasztott védőüveg, papírok, azt hiszem kb ennyi. Vagy is ezek már nem benne voltak, hanem az asztalon, mert a kisfiam kipakolta és tüzetesen átvizsgálta.

Első ránézésre tetszetős, nem egy z90-7, de szemrevaló, szép összeszerelés.
Kézbe fogva jó a fogása. Sokkal jobb mint a z90-7-é.

Első nyomkodás után szupergyors. A középső sokfunkciós gomb-érzékelő zseniális! Ugyan szokni kell, mert a szokásos alsó 3 érintőgomb nincs, pedig reflex szerűen azt nyomnám "vissza" ként. Minden esetre nekem bejön, beleértve az ujjlenyomatellenőrzést. A céges adatok miatt, nekem ilyen "szuper biztonságossá" kell tenni a rendszert. Mindenféle PIN-ek jelszavak. Nah most már ezek nincsenek csak a hüvelykujj 1-2sec-ig a "home" gomb felett és kész is.

Szoftverét én EtoTalk MOD ROM-mal kértem. Így Google play rajta, működik is, Google fiók szinkronizál rendesen. Látszólag két felesleges progi mindösszesen. Egyik egy nem tudom mi mert Csak keleti országrészeket lehet kiválasztani, így nem foglalkoztam vele, a másik meg valami szuper szelfi program. Hát erre sem lesz szükségem. Nyelve pedig magyar, már erre volt állítva. Kicsit furcsák néhol a fordítások, mélyebb beállításoknál vannak angol szavak.

Gondoltam megnézem melyik a legujabb Stok ROM versió. Na ekkor jött az arcra esés, azt írja WIFI-hez kapcsolódva (5GHz), de nincs internet. Nézem semmi. Kérdezem a feleségemet, hogy te nincs netünk???. Válasz jah délután óta mintha nem lenne. Modem ki-be kapcsolgatás, egy óra próbálgatás, net nincs....
UH, mokerolásból ROM cserélgetésből ennyi, mert ma reggel sem volt. Ráadásul lehet egy darabig nem is lesz, mert szolgáltatói beavatkozást igényel. Vagy a modem rossz (bár ezt kevésbé hiszem), vagy az utcai vezetékekkel, hálózattal lehet valami....

Ezért maradt a kapott ROM a törtmagyarral. 2 SIM benne, MobilNET megy 4G-n, térerő problémák, amik a z90-7-tel voltak nincsenek. Egyelőre minden rendben. emiatt nagyon hálás vagyok, hogy nem sajnáltam az 5 USD-t a ModROM-ra....

(#626) doongoo válasza mikrofon (#625) üzenetére


doongoo
addikt

"Ugyan szokni kell, mert a szokásos alsó 3 érintőgomb nincs, pedig reflex szerűen azt nyomnám "vissza" ként."

ehhez aktiváld a fejlesztői beállításokat (asszem itt a ZUI verzióra kell a telefonról menüpont alatt 7x taperolni) és azon belül elvileg bekpcsolhatóak a képernyő aljára a szokásos android vezérlőgombok. Legalábbis az androidkosmos.de tesztje szerint így kell lennie:

Amúgy azt írják, hogy a multilang romokkal pl. a Health app nem megy (vagy benne sincs), azaz pl. nem tudsz UV-sugárzást mérni a szenzorral ill. talán pulzust sem, de ebben nem vagyok biztos

[ Szerkesztve ]

(#627) mikrofon válasza doongoo (#626) üzenetére


mikrofon
addikt

Megnézem köszi.
Bár megpróbálom így, mert így nagyobb a kijelző, mármint a gombok nem vesznek el a hasznos felületből...
Csak megszokom :DD

(#628) syler123


syler123
veterán

Bátrak vagytok hogy bevállaltátok ezt a telefont, így hogy idehaza kb alig van pár embernek, nem annyira derültek ki a hibái, a szoftveres támogatás meg kérdéses, mert nem kapott elegendő hype-ot. Kijelző mérete pont ideális, de én nem mertem bevállalni, jövőre nézve én az Oneplus 3 mellett döntöttem (Megjelenés után nem sokkal). Rendesen van magyar nyelv és a szoftvertámogatás kiváló.

A sima Zuk Z2 szerintem érdekesebb az ára miatt, mert egy másik réteget céloz meg ugyanazzal a hardware-el.

[ Szerkesztve ]

(#629) monti0222w válasza syler123 (#628) üzenetére


monti0222w
addikt

Szerintem ők az első fecskék a Z2 PRO-nál tudomásom szerint a Z2-nél is csak a tibcsinek 0407-ről tudok. A szoftver támogatás az meg kérdéses, de mint olvastad ők a stock droid mellett döntenek, de lehet lesz CM is rá.

[ Szerkesztve ]

(#630) doongoo válasza syler123 (#628) üzenetére


doongoo
addikt

Globális világban élünk, nem csak a hazai környezet visszajelzéseit van lehetőség elérni. Szoftveresen meglátjuk, a stockot azért frissítgetik rendszeresen, a custom főzés is elindult már CM vonalon, de még vannak bugjai. Oneplus 3 nekem túl nagy már (nálam a határ a max. 5,2", ez azért be is szűkíti a lehetőségeket), sima Z2 tényleg olcsóbb de azért nem teljesen ugyanaz van benne (pl. nincs B20, stb.)

(#631) syler123 válasza doongoo (#630) üzenetére


syler123
veterán

Ez már nagyon off, de én 4,7"-ról váltottam. Azzal a kikötéssel, hogy 5"-nál nagyobb ne legyen. Utána megtetszett a Mi5 5,15"-ával meg hát a Zuk Z2 pro, aztán kijött a 1+3 és 5,5" telefonom lett. :D Abszólút nem zavaró, a vékonysága miatt zsebben még annyira sem zavaró, mint az előző 4,7"-os telefonom, mondjuk az egy dromedár volt :D (Xiaomi Redmi 1s)

Az a baj hogy nem tudok adatokat, de ebből szerintem jóval kevesebbet adtak el, mint Mi5-ből vagy 1+3ból, és hogy egy gyártó mikor engedi el a telefon nem létező kezét, az eléggé a telefon sikerességén múlik.

doongoo: Igen, a b20-at nem tudom miért hagyták ki, nem hiszem hogy akkora felár lett volna...

[ Szerkesztve ]

(#632) mikrofon válasza syler123 (#631) üzenetére


mikrofon
addikt

Én is 4,7"-röl Nokia 730-ról váltottam. Mikor kerestem nem akartam nagyobbat. Mivel abban a kijelző méretben (<5") nem nagyon van választék, ezért 5,5" alatt keresgéltem. A Nokia előtt meg Lenovo a789-em volt. Bejött a Lenovo mint telefon gyártó a szoftvere is tetszett... P70 is jó készülék volt meg az a660 is a maga kategóriájában. Így a Lenovonál kerestem céltudatosan. Akkor a z90-7-et találtam. Sajnos erre nem leltem rá se ZUK Z2-re sem a PRO változatra. Ha rátaláltam volna ilyet vettem volna. Valószínű PRO nélkül. Remélem ez most már marad addig mint az a789, azaz amíg totálkárosra nem nyúztam....
Igazából az a789-hez, a a660-hoz, P70-hez, és a Z90-7-hez sem volt az elején semmilyen itthoni ismeret. Mégis mindegyikre meglett a használható jó szoftver. Aztán mindegyik Lenovo egyre népszerűbb lett, meg az is kiderült, hogy valahogy a Lenovo mindig olyan szoftvert rakott össze, amit akkor is életre lehetett kelteni, ha sekép-sehang....
Itt is biztos, kialakul aszerint, hogy ki melyik szoftvert szeretné, Officiel, Internatioanal, CM, egyéb custom.
A lenovoban az a jó, hogy Orosz és Keleti piacra fejleszt, így mindig van olyan orosz lelkes "önjelölt" fejlesztő, aki megoldja a hibákat. Annyira jól, hogy több lenovo hivatalos szoftvere is úgy lett, hogy az amatőr nemzetközi ROM-okat beemelték hivatalos támogatásba....

[ Szerkesztve ]

(#633) olddog


olddog
aktív tag

Megérkezett. Nem bírtam ki, behozattam az asszonnyal a melóhelyre. Első blikkre tetszik. A kamera app elég fapados, főleg a z90-hez képest. Működés gyors, a magyar nyelv sok helyen hiányos, rosszul fordított. Asszem inkább angolul használom. Szilikon tok, töltő, eu átalakító, tempered glass. A Glass fel volt rakva sajnos, nagyon zavaró hogy jóval kisebb mint kellene. Valószínűleg az ívesre csiszolt kijelzőüveg miatt. Rendeltem már Nillkint rá, de ha az is ilyen akkor fel sem teszem. Ennyit hirtelen, bővebben késő délután.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#634) mikrofon válasza olddog (#633) üzenetére


mikrofon
addikt

Nem emlékszel mi a neve a z90-7 kamera app-jának? Rákeresnék hátha letölthető erre is.

Nagyon rendes asszonyod van :)

[ Szerkesztve ]

(#635) doongoo válasza olddog (#633) üzenetére


doongoo
addikt

Én ilyen védelmet rendeltem rá. Ha jól láttam, a Nillkin sem fedi teljesen az elejét
Egyébként a zukfans.eu-n a topicban van ajánlott tartozékok téma is...

[ Szerkesztve ]

(#636) olddog válasza mikrofon (#634) üzenetére


olddog
aktív tag

Útba esett neki...( és nem is merte volna nem behozni ) :DD
Egyébként tényleg rendes...

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#637) mikrofon válasza doongoo (#635) üzenetére


mikrofon
addikt

Nekem ezzel már csak egy dolog nem stimmel, hogy nekem az előlapi kamera jobb oldalt van és nem baloldalt, így a kivágás is oda kellene, ha már van....

(#638) olddog válasza mikrofon (#637) üzenetére


olddog
aktív tag

Szerintem csak annyi a gond, hogy a sima Z2-höz való védőüveg van a fotón. A listából ki lehet választani a Pro-t. Csak arról nincs kép itt.
ITT jól látszik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#639) mikrofon válasza olddog (#638) üzenetére


mikrofon
addikt

ez mondjuk profibb mint amit nekem ráraktak....

(#640) olddog válasza mikrofon (#639) üzenetére


olddog
aktív tag

Na igen, én nagyon meglepődtem mikor megláttam. :O
Van teljesen átlátszó is.
Te is kaptál kis papírkát, hogy ne frissítsd a rendszert, és ne állítsd vissza, mert elveszik a multilang és a google play?

Ezek szerint, ha nyomok egy factory resetet, visszakapom az eredeti OTA-val frissíthető rendszert?
Hogyan tudok akkor Gappst rátenni?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#641) mikrofon válasza olddog (#640) üzenetére


mikrofon
addikt

Ne, Ne, Ne,! factory reset, frissítés = halott telefon!!!!

Mondjuk nekem ez a papírka, nem volt, vagy a kisfiam kiszedte, kislányom megette (mert neki ez a szokása), vagy csak nem vettem észre.

Itt a második postban megtalálsz mindent, ami kell az eredeti Stock ROM-hoz.
Ha végig olvasod a HSZ-eket, akkor kiderül, hogy ez egy multilanguage custom ROM, tehát a QFil-lel kell rárakni az eredetit, aztán
bootloader unlock
TWRP
SuperSU
morelocale2
link2SD
aztán öröm és boldogság :)

Jah és várni, hogy mikor lesz multiROM vagy CM, vagy egyéb.... Már ha kell valakinek

Után bármikor lehet OTA-s frissítést nyomni, csak kell hozzá egy kínai VPN. A TWRP elveszik, a ROOT elveszik, de lehet újra rakni se perc alatt...
Minden Infót megtalálsz ITT
Most már csak ezt az oldalt kell figyelgetni, aztán minden infó jön. Vagy csak használni a telefont és állítólag 2hetente jövő frissítéseket telepíteni..... Jah és elfogadni, hogy egyelőre csak angol nyelv van.....

[ Szerkesztve ]

(#642) olddog válasza mikrofon (#641) üzenetére


olddog
aktív tag

Nem gondoltam, hogy már nyomok is, inkább feltételes módban kellett volna írnom...
Igen, már elolvastam, és én is erre jutottam, egyébként sem csinálok semmit többszöri ellenőrzés, érdeklődés nélkül. Csak érdekesnek találtam ezt a papírdarabot.
Már le is szedtem az utolsó teljes ROM-ot, és a drivert. QPST fenn van. Még a Z90-hez tettem fel az utolsó verziót.
Egyébként gondolkodtam rajta hogy kipróbálom root nélkül...
Az angol nyelv nem gond.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#643) olddog


olddog
aktív tag

Nálam nem működik a Lenovo akarom mondani ZUK időjárás, nincs Health app.
A Lada Niva-s háttérkép odaver. :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#644) doongoo válasza olddog (#643) üzenetére


doongoo
addikt

Stock romban lesznek azok is...

(#645) olddog válasza doongoo (#644) üzenetére


olddog
aktív tag

Igen, tudom. :)

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#646) olddog válasza doongoo (#644) üzenetére


olddog
aktív tag

Bocs, lejárt az idő. Mondjuk nem a Health app hiánya legzavaróbb, eddig még nem fordult elő velem hogy hirtelen pulzusszámot akartam volna mérni. Nekem valahogy nem 100-as ez a ROM, még angolul sem. Szerintem az első verzió, amibe még bele is nyúltak. Működik, de nekem ez nem lesz elég.

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#647) doongoo válasza olddog (#642) üzenetére


doongoo
addikt

Nekem kell a root, hogy a dialer for pebble működjön rendesen ill. hogy tiltani tudjam a feleslegesen automatikusan induló alkalmazásokat sd maiddel

(#648) olddog válasza doongoo (#647) üzenetére


olddog
aktív tag

Nekem azért lenne furcsa a rootmentes android, mert az első Motorolám óta a Tib/Greenify kombót használom majd a wakelock detectorral kiegészítettem. Ezek roottal működnek megfelelően. De kíváncsi lennék ezek nélkül mire mennék. Lehet csak 3 napig tartana.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Note 10, Xiaomi Mi Band 6/ Egyéb cuccok: 1 Feleség, 2 Macska, 1 Baldwin, 1 Skinny

(#649) <Adamsky>


<Adamsky>
nagyúr

Erősen gondolkoztam ezen a telefonon ... eddig. Az imént egy review-ban azt mondta a figura, hogy nincs értesítő led. Igaz ez?

(#650) doongoo válasza olddog (#640) üzenetére


doongoo
addikt

Gapps is van linkelve zukfans.eu-n, de igazából csak egy play services, egy play store, egy contacts sync és egy calendar sync kell pl. Apkmirrorról vagy a gyári alkalmazásboltból

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.