Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Picit off de jó lett a kistesó,bár úgy gondolom ez egy fokkal felette van.
Akkor ez most elvildg mikor fog kijönni hivatalosan,valami infó van róla?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#452) pampika válasza WOT-H-A-C (#450) üzenetére


pampika
őstag

én is kaptam pü-t, de akkor nem csak nekem csípte a szemem a stílus :)

(#453) Scrydhan válasza pampika (#452) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Aham,ugyanaz itt is,bár mivel sokat lógok a neten nekem ez már megszokott,DE ez akkor sem normális.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#454) Saccco válasza WOT-H-A-C (#450) üzenetére


Saccco
nagyúr

+1

Tényleg mindenkit megtalált?! :U :DDD

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#455) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#450) üzenetére


monti0222w
addikt

Basszus, ki lehet az? :(

Szerintem a B20 ellenére sem érzem azt, hogy a Z2 egy nem szerethető, rossz telo lett.
Viszont nekem már nem alternatíva a Pro-val szemben, így marad egyelőre a várakozás. :K

(#456) Scrydhan válasza monti0222w (#455) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nincs witchhunting, bármit tett nem szabad kibeszélni a háta mögött (hiába követi ezt a topikot) és ne személyeskedjünk
Egyetértek, bár napról napra jönnek a jobb ajánlatok,ez a zte axon 7 is nagyon ütős lett ugyanebben az ársávban,és az ellen gyakorlatilag csak szubjektiv érvek,a halom szenzor meg a 960 fps slow-mo van. Ja meg a megjelenési dátum,bár én Július végén tervezek telefont venni úgyhogy ez nem izgat annyira.
Ez a sima Z2 meg tényleg ennek a lite verziója lett,bár nem túl sok tekintetben,inkább olyan mint a huawei p9 és p9 plus viszonya. Ami azt jelenti hogy az alap még mindig bivaly ezért az árért.
UI.: szóljatok hogy soha,soha többet ne olvassak bele a gsmarena kommentekben mert rögtön kiégett a szemem

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#457) monti0222w válasza Scrydhan (#456) üzenetére


monti0222w
addikt

Értem, de akkor is van egy közeledési forma! :K

A ZTE-t nem nézegettem nem tudom miért, valahogy nem. :N Viszont mai hír, hogy jön a Honor 8 is 5.2 méretben is, nem lesz rossz az sem. :)

(#458) Scrydhan válasza monti0222w (#457) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Nekem a honor picit lightosnak tűnik,de ez persze csak az én nem túl releváns véleményem,nem használtam még huzamosabb ideig egyet sem. A ZTE-re nézz rá ha gondolod,érdekel a véleményed. Legnagyobb dolog ami szerintem fontos az a garancia,de majd idővel okosabbak leszünk minden tekintetben.

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#459) WOT-H-A-C válasza Scrydhan (#451) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ha jól emlékszem ápr.27 volt a megjelenés dátuma és máj.10.-el kezdték meg az előrendelések teljesìtését. A gyakorlatban még xda-an sem nagyon láttam tulajt. (bár kb. 2 hete nem is kerestem már)

(#455) monti0222w: Így van. A Z2 szerintem is jó lesz. Kisebb kijelző nagyobb akku. Nem lesz az rossz. :N A B20 hiányának problémája meg szubjektìv dolog.Mindenki tudja kell-e neki. :)

[ Szerkesztve ]

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#460) monti0222w válasza Scrydhan (#458) üzenetére


monti0222w
addikt

Persze a snapis meg a exynos-hoz képest nem produkál annyit Antutuban, sőt a grafikus chip is jócskán gyengébb a vetélytársakhoz képest ez tény, de ennek ellenére gyors a rendszer a játékok is futnak rajta rendesen, a Mate 8-nál meglehet ezt nézni. A Helio X-20, 25-tel van egy szinten és azokra sem hallok panaszt eddig.

Ránéztem, :D tényleg nagyon ígéretes mind a belső tulajdonságok, mind a külső alapján elmondható, de én ódzkodók még a 5.5 kijelzőtől, a súlyától is, méretes darab lett, mondjuk ez érthető az elől elhelyezkedő két hangszóró miatt, az aluház stb miatt. Az ára sem ennyi lesz mint írva van okulva az eddig beharangozott készülékek mostani árát nézve. :N
5.2 kijelzővel és amit olvastam cikkben írt árral, biztos szóba jönne nálam. :K

(#461) Scrydhan válasza monti0222w (#460) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Ártól félek én is mint mindenki,450 $-t irnak ami eléggé kb a Z2 pro magasságába helyezi,és a jobb EU-s garanciával szerintem még azt a felárat is megéri ami rajta lesz.De egyetértek,óriási ez a telefon.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#462) monti0222w válasza Scrydhan (#461) üzenetére


monti0222w
addikt

Pedig vonzana a hangchip ami benne van, a dupla hangszóró és a külsőt is szépnek találom.
A Vibe X3-t is nézegettem egy darabig pont ezek miatt, szerettek a lehetőséghez képest jobban zenét hallgatni. :K Ám a méret itt is megfogott!

(#463) kano válasza monti0222w (#462) üzenetére


kano
nagyúr

Én meg pont attól félek, hogy (ha) veszek egy kisebb kijelzőméretű telefont a Oneplus One (5,5") után, nem lesz-e egérmozi érzésem?
Nem volt nehéz megszokni a One-t és van még egy (ZTE) Nubia Z7 minim ami 5"-es, de olyan kicsinek tűnik már amikor azon netezem.
Egyébként én vért izzadtam mire találtam a Z7 minire egy használható (CM) romot a gyári után. Én nem szívesen választanék ez miatt újra ZTE-t. A gyári romjai tele vannak kínai sz@rokkal, ugyan gyakran frissítik őket, de sokszor béta állapotban adják ki. Nem nyerőek....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#464) kano válasza kano (#463) üzenetére


kano
nagyúr

Tényleg nem rossz ez a ZTE, ráadásul a mérete is majdnem pont akkor a mint a mostani One-om. Viszont félek a szoftverétől és elég drága is a 625$-os árával.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#465) Scrydhan válasza kano (#464) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

625 usd? Valamit elnéztem volna? O_o Egyébként elvileg lehet majd stock androidra váltani.

[ Szerkesztve ]

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#466) kano válasza Scrydhan (#465) üzenetére


kano
nagyúr

A 6GB-os verzió annyi.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#467) Scrydhan válasza kano (#466) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Ja rendben,de abba van asszem ilyen force touch is

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#468) monti0222w válasza Scrydhan (#467) üzenetére


monti0222w
addikt

Mind kettő változatban van tudomásom szerint.

kano: Honoról váltanék, szóval az 5.2 is már egy ugrás lesz nekem, kollégám S5-vel hasonlítottam össze, ugye az 5.1 colos és már ott is szemmel látható a különbség, az 5.2 meg még nagyobb, hát még az 5.5-s.

[ Szerkesztve ]

(#469) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#468) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Én annó 3,7"-ról váltottam 5,5"-ra! :D Nem bántam meg. :N Most 6" volt idáig. Az már nrkrm is nagy. Nem is a kezelhetőség a gond, hanem problémás volt hurcolnom-pakolnom.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#470) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#469) üzenetére


monti0222w
addikt

Én is ezzel vagyok meglőve, mivel a farmerom elől lévő zsebében hordom a H6-t, míg egy nagyobbat nem tudok így elképzelni, mert a jelenlegi is néha sok. A kezeléssel nem lenne probléma, mivel ha nem érem el egy kézzel ott van segíteni a másik kéz, meg játékosak az ujjaim. :D Gondolkodok a LEeco pro-n is Tibcsi jó voltából, tesztjéből, jónak tűnik, csak itt is a kijelző méret bizonytalanit el. :K

(#471) Hallosz


Hallosz
senior tag

Nem akarom, de fogom ezt olvasni,
- a rendszer pörgős, bár apróbb röccenések előfordulnak ha több alkalmazás van megnyitva a háttérben -
ne legyen igazam! :R

Mert lakni, muszáj.

(#472) Scrydhan válasza Hallosz (#471) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

A 6 gb ramot eleg nehéz annyira elrontani.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#473) monti0222w válasza Scrydhan (#472) üzenetére


monti0222w
addikt

Ahogy a négyel se lesz gond, én háromnál se érzek semmi eget verőt. :)

[ Szerkesztve ]

(#474) Scrydhan válasza monti0222w (#473) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Igen,egyetértek,RAM arra van hogy használjuk.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#475) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#476) bAtt001 válasza PowerBuldog (#475) üzenetére


bAtt001
addikt

feketét kell venni és akkor nincs ilyen gond :D csak erre a buta kínaiak nem jönnek rá és a fehéret nyomatják orrba szájba :(

(#477) Scrydhan válasza bAtt001 (#476) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Ennyi!

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#478) pampika


pampika
őstag

(#479) syler123


syler123
veterán

Van már Spemall-on sima Zuk Z2. Szerintem nagyon jó árral kezdett, ráadásul nagyon jól néz ki, persze várom én is előtte a véleményeket rom témában. A mi5 sem valami jól szoftverezett telefon, vannak bugjai bőven.

Egy picit mondjuk vaskosnak tűnik a videó alapján, de az akku is nagyobb, mint a nagytesóban.

[ Szerkesztve ]

(#480) PowerBuldog válasza syler123 (#479) üzenetére


PowerBuldog
veterán

csak Presale, még a Z2 Pro sincs készleten

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#481) syler123 válasza PowerBuldog (#480) üzenetére


syler123
veterán

De az árat már belőtték és korrekt, ez a lényeg. :) Xiaomi is megy szépen lefele árban, sima Zuk z2-őt nyár végén megveszem 280-300 dodóért, vagy a 3gb-os Mi5-öt :)

Zuk csak akkor jöhet szóba, ha a kínai appok legyalulhatóak.

[ Szerkesztve ]

(#482) monti0222w válasza syler123 (#481) üzenetére


monti0222w
addikt

S tudja a B20-t ezek szerint!

(#483) PowerBuldog válasza monti0222w (#482) üzenetére


PowerBuldog
veterán

nem tudja

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#484) monti0222w válasza PowerBuldog (#483) üzenetére


monti0222w
addikt

A spec szerint meg tudja, mondjuk annyira nem is érdekel, mert a nagyobb verzióra várok, és abban tuti benne van. :K

(#485) PowerBuldog válasza monti0222w (#484) üzenetére


PowerBuldog
veterán

hol látod a specben?
Spemall ezt írja:
FDD-LTE (1, 2, 3,4,5,7,8)
TDD-LTE (38, 39, 40, 41)

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#486) bAtt001 válasza PowerBuldog (#485) üzenetére


bAtt001
addikt

nem tudja szerintem se, sehol se látni csak a Pro-nál. pedig ez a telefon még fehérben is szép, nincsenek szürke vagy króm elemek mindenfelé a házon, tényleg fehér minden, így kellene ezt csinálni mindenkinek :)

(#487) monti0222w válasza PowerBuldog (#485) üzenetére


monti0222w
addikt

A CDMA 800 MHz, nem ez jelöli? Tudomásom szerint ez, de de ha tévedek, de mégsem. :N

[ Szerkesztve ]

(#488) whYz válasza monti0222w (#487) üzenetére


whYz
addikt

CDMA az nagyon nem LTE.

(#489) monti0222w válasza whYz (#488) üzenetére


monti0222w
addikt

Értem, akkor az mit jelöl?

(#490) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

6GB RAM jézus PC-mben alig van ennyi :W

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#491) whYz válasza monti0222w (#489) üzenetére


whYz
addikt

CDMA az hasonlo mint a GSM, csak az USA-ban es azsiaban hasznaljak. Hiaba tudja a 800MHz-et a CDMA halozatokon, attol meg LTE-n ezt nem tamogatja mert teljesen eltero technologia.

[ Szerkesztve ]

(#492) monti0222w válasza whYz (#491) üzenetére


monti0222w
addikt

:R Így már világos, érthető és én tudtam rosszul. :K

(#493) malnabokor


malnabokor
senior tag

Egy vélemény egy hétvége alapján [link], és hamarosan lesz végleges teszt.

[ Szerkesztve ]

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#494) kano válasza malnabokor (#493) üzenetére


kano
nagyúr

Akkor most lesz nemzetközi ZUI vagy sem? Mert megnézzük a nemzetközi ZUI romban.
De ahogy olvasom nagyon pozitívak a benyomásai. Kíváncsi leszek a részletes tesztjére is.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#495) pampika válasza kano (#494) üzenetére


pampika
őstag

azt írják, lesz saját fejlesztésű international rom.
aztán hogy mi sül ki beleőle, ki tudja. lehet annyiban lesz international, h beleraknak még pár nyelvet, esetleg gyomlálnak a kínai appokon.

(#496) whYz válasza malnabokor (#493) üzenetére


whYz
addikt

Most tenyleg nincs back es recent apps gomb a telon? A home gomb viszont utos, csak kar, hogy a funkcioit csak a gyari appok es gyari rom tudja kihasznalni.

(#497) kano válasza pampika (#495) üzenetére


kano
nagyúr

Ezt hol írják? Mert ebben a cikkben én ilyet nem olvastam. :U

whYz
Kapacitív lehet a középső gomb is? A gesztussal vezérelt jobbra, balra lépkedés jópofa, de kérdés, hogy mi fogja ezt kezelni (CM)?

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#498) whYz válasza kano (#497) üzenetére


whYz
addikt

Kapacitiv az biztos, viszont amint megnyomja mintha vissza gombnak felelne meg. Erdekes megoldas az biztos.

(#499) kano válasza whYz (#498) üzenetére


kano
nagyúr

Viszont, ha megszokod nagyon gyorsan lehet használni (a jobbra, balra lapozás mellett). :) Jó lesz ez....

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#500) pampika válasza kano (#497) üzenetére


pampika
őstag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.