Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Saccco válasza Graphics (#249) üzenetére


Saccco
nagyúr

Május 10. körül küldik az első példányokat.

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#252) Véreshurka válasza kano (#250) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ha jól olvastam a CM FAQ-ot ami új teló támogatásáról szól akkor ez azon múlik, hogy vagy az egyik fejlesztő lecseréli a saját készülékét a támogatni valóra (jelen esetben Z2 Pro-ra), vagy valaki aki megvette és csinált hozzá CM-et az beküldi a CM-nek ellenőrzésre, és vállalja, hogy onnantól viszi a készülékre a CM-et tovább. De sztem akár 2-3 hónap múlva ki is derülhet, hogy mi a helyzet. Ha nem is érdemes azonnal beszerezni a telót, de sztem érdemes figyelgetni mind a CM oldalát, hogy bővül-e a kínálat, mind pedig a Z2 Pro tapasztalatokat. Mert ha lesz bármilyen közösségi támogatás hozzá akkor egy elég jó telónak ígérkezik.

El Psy Kongroo

(#253) whYz válasza Saccco (#251) üzenetére


whYz
addikt

Az azt jelenti, hogy olyan julius-augusztus kornyeken mar lehet majd kapni webshopokbol. :U

(#254) kano válasza whYz (#253) üzenetére


kano
nagyúr

Neeem. Lesz már május végén is szerintem.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#255) Angel78 válasza Graphics (#249) üzenetére


Angel78
aktív tag

Május 22-ig kint lesz, addig meg csak lesz valami....

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#256) DrojDtroll


DrojDtroll
addikt

Csak én vagyok ilyen tudatlan, vagy más sem érti minek kell 6 gb ram egy telefonba?

Valaki világosítson már fel.

(#257) bAtt001 válasza DrojDtroll (#256) üzenetére


bAtt001
addikt

mert ha régen azt mondták volna h "áh minek gyorsabb proci, minek nagyobb felbontású kijelző jó ezis" akkor most 10 percig töltene be egy weboldalt a 640x480as kijelzőre a géped az internetről ami lehet nem is létezne :U

(#258) whYz válasza DrojDtroll (#256) üzenetére


whYz
addikt

Elinditasz 5 jatekot es mindegyik a ramban marad es tudsz kozottuk ide-oda valtogatni. Juhuuu. :DDD
Plussz a ramban tudsz tartani 5245 darab bongeszo tabot.

[ Szerkesztve ]

(#259) margithid válasza DrojDtroll (#256) üzenetére


margithid
veterán

Jelenleg talán tényleg feleslegesnek tűnik, de a jövőre nézve nem baj, hogy ennyit belepakolnak. Én például szeretek sok böngészőablakot nyitva tartani, oda bizony kell a sok Ram!
Más kérdés, hogy nekem is elég lenne 4 GB bőven.
Én úgy érzem most jutottunk el oda a mobil hardver tekintetében mint desktop szinten kb 5-6 éve, nem lesz számottevő fejlesztés, mármint úgy értem, hogy egy snapi 820, 4 GB Rammal 2-3 évig midnenre elég kell ,hogy legyen!

(#260) PowerBuldog válasza DrojDtroll (#256) üzenetére


PowerBuldog
veterán

2-3 évre vennék most pl telefont (ahogy az S4-et)
Időtállóbbá teszi a gyereket

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#261) Fejvadi válasza Graphics (#249) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Van már. Nekem a 6/128 itt is lehetne, de 146-ot nem adok érte.

(#262) monti0222w válasza Fejvadi (#261) üzenetére


monti0222w
addikt

Mennyi az az összeg amit kiadnál érte, csak kíváncsiságból kérdem? :K Amúgy nekem bőven elég lenne a 4 GB-os verzió is, csak az is drága az én pénztárcámhoz. :K

(#263) kano válasza monti0222w (#262) üzenetére


kano
nagyúr

A 146k jó ár a 6GB-os verzióért, de sajnos nekünk nem ennyi lesz az. 146k a 2 év EU - s garisért álom ár lenne.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#264) monti0222w válasza kano (#263) üzenetére


monti0222w
addikt

Persze hogy jó ár pláne ha a S7 és társaihoz hasonlítom, de mindenkinek van egy határ ez nálam még sok. :)

(#265) DrojDtroll válasza whYz (#258) üzenetére


DrojDtroll
addikt

Én nem használom ilyen intenzívem a telefonomat.

Már mindent értek.

(#266) malnabokor válasza olddog (#220) üzenetére


malnabokor
senior tag

Miután az én érdeklődésemet is felkeltette ez a készülék, jobban szétnéztem, hogy melyik a hivatalos oldal az EU-ban, és azt találtam, hogy elvileg ez is "csak" egy viszonteladó, hasonlóan a többihez (itt találtam egy hosszabb listát róluk: [link]
Nem tudom mennyire megbízható, de a gizchina szerint a zuk.eu a hivatalos csapat az európai forgalmazással kapcsolatban [link]
Így a tisztán látás kedvéért a fentebbi képek a facebook válaszokkal egy viszonteladótól származnak, nem a hivatalos helyről (ettől függetlenül ők nyújtják a legtöbb infót).

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#267) Fejvadi válasza monti0222w (#262) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Ennyit is megér ha a nagy nevűek kínálatához hasonlítom. Még nem döntöttem el, hogy ezt vegyem, vagy az Mi5-öt.

(#268) eustock válasza Potrien (#232) üzenetére


eustock
tag

Dolgozunk rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#269) Haneto válasza eustock (#268) üzenetére


Haneto
tag

Kíváncsian várom a fejleményeket. :)

Xiaomi Mi 9T Pro

(#270) WOT-H-A-C válasza eustock (#268) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Köszönjük! :R

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#271) kano válasza WOT-H-A-C (#270) üzenetére


kano
nagyúr

Ez már akkor nem rossz hír.
Viszont az jutott eszembe, ha a Z2 Pro-t nem szánják EU-s bevezetésre akkor miért is került bele a 4G B20 freki? :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#272) Saccco válasza kano (#271) üzenetére


Saccco
nagyúr

Ezt honnan szedted, hogy nem?

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#273) kano válasza Saccco (#272) üzenetére


kano
nagyúr

Ja, azt hittem már tudod.
[link] cikk alja.

Szerk.:

Én is olvastam, de az update rész később került oda. A cikk megjelenésekor még nem volt ott.
Persze reméljük, hogy ez nem igaz, mert akkor mi szükség lenne a B20-ra benne? Vagy gondolják, hogy webshopokon keresztül rendeljenek az EU-ból...

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#274) Saccco válasza kano (#273) üzenetére


Saccco
nagyúr

Fúú, pedig ezt olvastam is. :(

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#275) tjb007 válasza kano (#271) üzenetére


tjb007
nagyúr

Azért, mert az AP-ba integrált modem world mode-os (ahogy már a 4 évvel ezelőtti Snapdragonokban is az volt), magyarán az összes létező és használtban lévő frekvenciát ismeri, működik is azokon a B1-től kezdve egészen a B67-ig.

(#276) PowerBuldog válasza tjb007 (#275) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Xiaomi Mi5-ben még sincs :U

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#277) tjb007 válasza PowerBuldog (#276) üzenetére


tjb007
nagyúr

A szintén Snapdragon 820-as LG G5-ben meg van.
Most csak a modemről van szó, hogy mit tud. Az implementálás már egy másik történet.

(#278) whYz válasza tjb007 (#275) üzenetére


whYz
addikt

Ha jol tudom fizetni kell valamilyen licenset az LTE savok utan, igy nem engedelyezik mindet feltetlenul. Az, hogy itt van B20 azt feltetelezi, hogy EU-ban is arulni szeretnek vagy szerettek volna. Miert fizetnenek pluszban ha feleslegesen van benne?

(#279) Véreshurka válasza kano (#271) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Most nem találom hol és lehet teljesen sötétben is tapogatózok, de mintha azt olvastam volna, hogy az összes kínai frekvenciát le akarták volna fedni, és pont van egy olyan szolgáltató aki B20-azik. Ezért került bele, nem az esetleges európai használat okán (ugye xiaominak sincs benne).

El Psy Kongroo

(#280) whYz válasza Véreshurka (#279) üzenetére


whYz
addikt

Azsiaban senki nem hasznalja a B20-at egy tadzsik szolgaltaton kivul.

(#281) malnabokor válasza eustock (#268) üzenetére


malnabokor
senior tag

Remélem bizakodóak a kilátások :))

B20: igen, érdekes volt látni, hogy snapi processzorok mellett mostanában nem mindig volt B20, de így már érthető.

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#282) Véreshurka válasza whYz (#280) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Akkor csak jönni akarnak errefelé is :)

El Psy Kongroo

(#283) kano válasza tjb007 (#277) üzenetére


kano
nagyúr

Na ez az, hogy ha egy kínai cég nem szánja EU-ba a készülékét nem teszi bele (nem engedélyezi/letiltja) a neki nem kellő frekiket.

Szóval szerintem vagy meggondolták magukat a gyártás/tervezés után az EU-s kereskedésről vagy jönni fognak, ha a ZUI-t sikerül előkészíteniük valamennyire nemzetközi használatra is.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#284) eustock válasza kano (#283) üzenetére


eustock
tag

Már a Z1 forgalmazása esetén szóba került a B20 frekvencia támogatás, akkor az hangzott el, hogy a következő modell már támogatni fogja, bízzunk benne hogy ezt az ígéretet be is fogják tartani.

(#285) kano válasza eustock (#284) üzenetére


kano
nagyúr

Elvileg a specifikációban benne van. Persze a kicsi sárga emberkéknél minden elképzelhető... :DDD
Ha ti fogjátok forgalmazni a készüléket akkor kb. dátumot tudtok már?
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#286) eustock válasza kano (#285) üzenetére


eustock
tag

Jelenleg nem tudunk több információval szolgálni, illetve azért egy mégis lenne, a gyári eu webshopnak látszó oldal nem hivatalos, tehát csak óvatosan a vásárlással, aki esetleg tervez onnan bármit is. :)

(#287) whYz válasza kano (#285) üzenetére


whYz
addikt

Mi 5 korai specifikacioiban is benne volt a B20, szoval majd kiderul ha valakinek tenyleg sikerul B20-ra csatlakoznia. :)

Egyebkent erdekes, hogy meg mindig nem jottek a tesztek, pedig mar varom oket.

(#288) eustock válasza whYz (#287) üzenetére


eustock
tag

Viszont a Xiaomi sosem ígérte, hogy támogatva lesz. :)

(#289) monti0222w válasza eustock (#286) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi, az eddigi infót, és reméljük hogy mihamarabb jelentkeztek a jó hírrel. :K

(#290) kano válasza whYz (#287) üzenetére


kano
nagyúr

Ott nem csak a korai specben van benne. A bejelentésben is szerepelt hivatalosan.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#291) Fejvadi válasza eustock (#288) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Minek, ha úgysem tartanák be. :)

(#292) monti0222w válasza Fejvadi (#291) üzenetére


monti0222w
addikt

Remélem a ZUK megbízhatóbb, mert egyre jobban kezdek e telo felé húzni a MI5 ellenében! :K

(#293) Fejvadi válasza monti0222w (#292) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Én még mindig nem tudok dönteni a 2 között. :)

(#294) fakekorom válasza eustock (#286) üzenetére


fakekorom
tag

megerősítem: írtam álnaivan a zuk.eu-nak, kérdezvén a EU VAT-számot. válasz: "... we a chinese based company, we haven't EU vat number." tehát akinek pl. számla kell, csak óvatosan

mi4c-t múlt hétre ígértétek. új (reális) időpont?

(#295) L4mie válasza Fejvadi (#293) üzenetére


L4mie
veterán

mi5 szebb, Miui-t szeretem, ez viszont elérhetőbb....mehmehmeh.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#296) Fejvadi válasza L4mie (#295) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Évek óta Xiaomi-s vagyok és semmire nem cserélném szívesen a Miui-t, de ez felkeltette a figyelmem. Van aki azt mondja, hogy ez szebb. Az a baj, hogy az Mi5 Pro még mindig nem elérhető.

(#297) monti0222w válasza L4mie (#295) üzenetére


monti0222w
addikt

Nekem a ZUK is tetszik, feketében simán bevállalnám! + Nálam a magyar nyelv is fontos. :K
Meg sorolhatnám, itt az alapban van 4GB ram, a MI 5-ben csak a Pro-ban található, említeném a B20-t is, vagy azt a tényt, hogy olcsóbb mint a Mi 5. :)

[ Szerkesztve ]

(#298) Angel78 válasza monti0222w (#297) üzenetére


Angel78
aktív tag

+1
egy S6e-et simán lecserélném erre a ZUKpro-ra feketében full verzióban.
Igen az ütősebb hw a desing anyag tetszetős a B20 plusz pont.
Jó lenne tudni mikortól lesz itthon elérhető (már ha tényleg lesz) vagy hozassam meg a következő hetekben kínából??? :F

[ Szerkesztve ]

„Az igazság olyan, mint a költészet. És a legtöbb ember rohadtul utálja a költészetet.” iPhone 11 Pro 256GB midnight green

(#299) malnabokor válasza fakekorom (#294) üzenetére


malnabokor
senior tag

Én is írtam nekik, még mikor úgy gondoltam, hogy hivatalos forgalmazók (de ha nem ők, akkor melyik cég/oldal a hivatalos eu képviselet, egyáltalán van ilyen?) és ezt válaszolták:
"Hello, we are waiting for news from ZUK, the international version should be launched soon, the international ZUK Z2 Pro should have stock Android 6" :F

köztudott hogy az elektromos dolgok füsttel működnek, azaz ha egyszer kijön a füst nem működnek többet.

(#300) monti0222w válasza Angel78 (#298) üzenetére


monti0222w
addikt

Várj a kínai vételével, mert lehet az eustock is árulni fogja. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.