Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) undersance válasza bwin88 (#3) üzenetére


undersance
tag

Nem tudok elvonatkoztatni attól a lengyel rémségtől... :)

(#152) Scrydhan válasza Graphics (#150) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Beég az,most bámulom a beégett tab s2-őm,de nem zavar ami azt illeti.

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#153) Saccco


Saccco
nagyúr

Két normális kép:

Érzékelők:

Két SIM kártyás:
Sim Card: Dual Nano SIM card

[ Szerkesztve ]

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#154) kano válasza Scrydhan (#152) üzenetére


kano
nagyúr

Igen, még S7-en is beég az Amoled. Ez sajnos ilyen...
Viszont kérdés, hogy mi lesz a Lenovo hozzáállása a beégéshez. Samu simán cseréli garban.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#155) WOT-H-A-C válasza kano (#154) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nem tudom mennyire álltalánosítható ez. A cimborám Samu I9505-öse 3 éve elmúlt és nincs ilyen gondja vele.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#156) PowerBuldog válasza kano (#154) üzenetére


PowerBuldog
veterán

S4-em még nem égett be.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#157) judas13


judas13
addikt

Rohadtul jó!! :C

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#158) kano válasza WOT-H-A-C (#155) üzenetére


kano
nagyúr

Lehet, hogy nem általánosítható, de minden szériában (még a legújabbakban is) van olyan amik beégnek.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#159) PowerBuldog válasza kano (#158) üzenetére


PowerBuldog
veterán

ilyen alapon az IPS-ben is biztos van olyan széria amiben meg mondjuk pixelhiba van

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#160) WOT-H-A-C válasza kano (#158) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Persze, simán meglehet.Egyenlőre mondjuk jobban foglalkoztat, hogy lesz-e COS vagy nem.. A kínai oldalon azt írják a firmware multilang lesz az int. verzión google-val.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#161) kano válasza WOT-H-A-C (#160) üzenetére


kano
nagyúr

Igen láttam, de tegnap még ott volt a COS is. :U

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#162) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#160) üzenetére


monti0222w
addikt

Nem vagyok benne, mi ez a COS, meg ois ZUI mizéria? :F

(#163) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#162) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

COS = Cyanogen OS
ZUI= A Zuk sajat OS-e

A többségünk reméli, hogy előbbit megkapjuk. Mondjuk nekem elég lenne egy cm nightly is...

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#164) monti0222w válasza WOT-H-A-C (#163) üzenetére


monti0222w
addikt

Mi a baj a ZUI-val? Azért kérdem, mert egyiket sem ismerem, a MIUI, EMUI vonalon mozogtam idáig. :)

(#165) WOT-H-A-C válasza monti0222w (#164) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nekem, nincs különösebb bajom vele, de ha tehetem valamilyen ciánt használok. A többiek nevében nyilván nem nyilatkozhatok.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#166) monti0222w


monti0222w
addikt

Hát most beszéltem egy ismerőssel, nem lesz olcsó egyik variáns sem, mind 130-150 körül lesz, hacsak kintről nem rendeled. :N

(#167) whYz válasza monti0222w (#166) üzenetére


whYz
addikt

Hat mi ez, ha nem olcso? Hasonlitsd mar ossze, egy S7-el... :U

(#168) margithid válasza monti0222w (#166) üzenetére


margithid
veterán

Ha 100k alatt meg lehetne rendelni a 4 GB-osat akkor én vevő lennék rá:)
És talán ez nem álom, főleg pár hónappal a forgalmazás megkezdése után.

(#169) monti0222w válasza whYz (#167) üzenetére


monti0222w
addikt

Ahhoz képest igen, de a bejelentett árhoz képest már nem! Persze így is jó vétel, kb a MI 5-tel van egálban. :)

margithid: Szerintem is, várni kell a vásárlással. :K Nem egyből bele ugrani.

[ Szerkesztve ]

(#170) kano válasza margithid (#168) üzenetére


kano
nagyúr

A Z1 a hivatalos webshopból még mindig 300 EUR. Mitől lenne ez 100k alatti? Én is örülnék neki, de esélytelen.
A Z1 a megjelenéskor is kb. 300 EUR volt, nem nagyon ment lejjebb (most talán).

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#171) PowerBuldog válasza kano (#170) üzenetére


PowerBuldog
veterán

€230 a hivatalos zuk.eu-n a Z1

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#172) Graphics válasza kano (#170) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

229€ az inkább :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#173) margithid válasza kano (#170) üzenetére


margithid
veterán

Forgalmazás után azért benézhet az ár 100k alá, lehet fél évvel, de majd kiderül.
Nehéz megmondani, hogy egy telefon ára, hogy tartja magát.
Nézd csak meg LG G Flex 2-t, 75k-ért már lehet kapni, 100k-val olcsóbban mint nyitóárban!

(#174) kano válasza Graphics (#172) üzenetére


kano
nagyúr

Tegnap még 299 volt. :U

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#175) Scrydhan válasza kano (#174) üzenetére


Scrydhan
aktív tag

Tudod infláció... ja nem,létezik olyan szó hogy defláció?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#176) Graphics válasza kano (#174) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:D ez van , olvasták a hozzászólásod és levettek

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#177) WOT-H-A-C


WOT-H-A-C
veterán

A Zuk 1 esek úgynézem nem nagyon számíthatnak gyári cm13-ra. A válaszból elég nyilvánvaló, hogy mi sem! :N

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#178) kano válasza Graphics (#176) üzenetére


kano
nagyúr

Várható volt, hogy esni fog az ára. Az a kérdés, hogy kiszórják a maradék készletet és vége vagy csak ennyi lesz az új ár. Gondolkodom, hogy kellene venni egyet.

Akkor így no CM. Nem tudom, még kellene nézni a zui-t, hogy milyen, de én egyszer már megszívtam egy z7 minivel. A kínai rom nem túl jó és egyéb rom meg kevés van rá ami stabil is. Mondjuk van hekkelt cm, de általában van valami gondja.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#179) Véreshurka válasza WOT-H-A-C (#177) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ez nagyon nem jó hír... Ok h megígérték Q1-re a cos13-at, de mi van ha késik? Más készülék egész életében nem kap frissítést. Inkább késsen minthogy egy gány rendszer legyen alatta. Addig meg van stabil CM aki hiányolja a friss rendszert. A hivatalos CM támogatás nekem többet jelent, mint higy mikor frissül a cyanOS.

[ Szerkesztve ]

El Psy Kongroo

(#180) Haneto


Haneto
tag

Kínai hands-on

Xiaomi Mi 9T Pro

(#181) Graphics válasza Haneto (#180) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez a készülék gyönyörű lett :)

Tényleg mindent tud , amit kell, remélem jó áron lesz kistesó is :)

Pár helyen viszont látok VibeUI jelleget, pl a tárcsázó szinte teljesen, amúgy meg a rendszer felülete szerintem jó

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#182) PowerBuldog válasza Haneto (#180) üzenetére


PowerBuldog
veterán

szép szép, de eszméletlen ujjlenyomat mágnes :Y

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#183) WOT-H-A-C válasza Haneto (#180) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Ez a pókemberes srác.... Olyan ismerős, szerintem ő a szakács a Campona-ban a kínai étteremben! :DDD

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#184) batai15 válasza WOT-H-A-C (#177) üzenetére


batai15
félisten

Az fasza, akkor sikerül ezt a telefont is meg ölni.
Komolyan vagy nexus kell, vqgy xiamo esetleg htc ha rendes supportot akar az ember, pedig ha maradt volna a cos akkor sokat nem is kelett volna foglalkozni a cégnek a supportal.
Hátha lenne rá cyanogen mod, de sanszos hogy nem lesz

[ Szerkesztve ]

(#185) margithid válasza batai15 (#184) üzenetére


margithid
veterán

Bizony, nekem is a támogatás miatt lenne fontos.
Az a baj jelenlegi nexusok is pont nem jók nekem. 5X-be kevés a memória a jövőre nézve, 6P meg drága.
Lehet xiaomi marad, vagy majd moto x talán!

(#186) batai15 válasza margithid (#185) üzenetére


batai15
félisten

Pontosan, nálam is ez a gond.

(#187) vwpolopg válasza batai15 (#184) üzenetére


vwpolopg
őstag

A cyanogen supportja 0. Az előző előtti frissítés elcseszte pl. a képernyő forgatást amit hetekkel később hoztak helyre. A COS 13 bizonytalan ideje csúszik, kitudja lesz-tényleg... Hiába jó OSha a support egy kalap gané...

(#188) PowerBuldog válasza batai15 (#184) üzenetére


PowerBuldog
veterán

cyanogen mod szinte 100% hogy lesz. A z1re is van folyamatosan nightly

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#189) margithid válasza PowerBuldog (#188) üzenetére


margithid
veterán

Nightly azért nem stable.

(#190) WOT-H-A-C válasza batai15 (#184) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Attól még , hogy nem COS , q support lehet jó! Nézd meg az Asus-t. Nem COS saját rendszer mégis remek supportja van. A Zuk a Z1 hez is megcsinálta a 6.0-át. Gondolom a Lenovo külön csapatot alkalmaz erre, mert a saját neve alatt kiadott készülékeket kb. le sem kakkantják. Mint mondtam én a fejem teszem rá, hogy remek közösségi támogatást fog kapni.

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#191) batai15 válasza WOT-H-A-C (#190) üzenetére


batai15
félisten

Hát majd meglátjuk.
A zui viszont nem jön be.

[ Szerkesztve ]

(#192) Véreshurka válasza PowerBuldog (#188) üzenetére


Véreshurka
senior tag

Ebbe azért ne legyél biztos, lásd OP2, OPX. Ott sincs hivatalos CM support, csak lelkes "amatőrök" készítenek hozzá CM-et, ami azért lássuk be nem ugyanaz.

El Psy Kongroo

(#193) PowerBuldog válasza batai15 (#191) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Tegnap néztem a hands on videót. Nekem tetszik. Mi baj a zui-val?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#194) batai15 válasza PowerBuldog (#193) üzenetére


batai15
félisten

Nem igazán vagyok oda az olyan gui ért ami ennyire el üt a Stock droidtól.

(#195) kano válasza WOT-H-A-C (#190) üzenetére


kano
nagyúr

Azt mondom, egye fene kipróbálnám a zui-t. Kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a nemzetközi változat belőle. Remélem, hogy a kínai szemetet kiszedik belőle és nem lett zárt a bootloader. Cm úgyis lesz rá, így nem lesz ez rossz. A szolgáltatások nem rosszak a zui-ban és gyors is. Ha jó nemzetközi verziót csinálnak és jó lesz a támogatás, akkor nagyszerű is lehet.

[ Szerkesztve ]

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#196) Haneto válasza Graphics (#181) üzenetére


Haneto
tag

Azért a videó vége fele mutat egy-két összeszerelési hibát. Remélem csak egy korai darab volt a kezében. És az is látszik, hogy ha elől hátul üveg egy telefon akkor fehér színbe kell választani. :)

Xiaomi Mi 9T Pro

(#197) Graphics válasza Haneto (#196) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, mert azon nem látszik az ujjlenyomat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#198) WOT-H-A-C válasza kano (#195) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Így gondolom én is! :)

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#199) Meridius11 válasza PowerBuldog (#156) üzenetére


Meridius11
aktív tag

3 éves Lumia 925 sem égett be nálam. Fene tudja, hogy megy ez.

(#200) kano válasza WOT-H-A-C (#198) üzenetére


kano
nagyúr

Azért ez az összeszerelési hiba nem túl biztató. Reméljük, hogy csak a promo készülék volt ilyen.

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.