Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Elő írásom. Ezért kíméletesen :B

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) Steve-0


Steve-0
őstag

Skype-ot lehet rajt futtatni?
Igazából a VOIP-es funkcióra lennék kíváncsi persze WIFI-n keresztül.

(#3) FRENK1988 válasza Steve-0 (#2) üzenetére


FRENK1988
veterán

Igen. WiFi-n is lehet tolni de fizetős a progi de van rá 7 nap próba.

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) borsodika


borsodika
őstag

jó írás lett, hasznos :R

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#5) Samus


Samus
addikt

Nagyon jó telefon, volt hozzá szerencsém több alkalommal is. Egyedül csak a widgeteket hiányolom, ami az N97(mini)-ben is megvan, mert látom a kinetikus görgetést megkapta az új szoftverben. Tudásához mérten pedig tényleg "olcsó" (feltéve ha valakinek van ennyi pénze), hivatalos garival 63000 forint körüli áron lehet vinni, Magentánál 58000 pénzt kérnek érte.
Jó cikk lett, igényesen megszerkesztve. :R

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Egy kérdésem lenne.

Ez a 5800 (RM-356) Major 40.0.005.v10(EMEA)-es szoft hol érhető el? Mert nekem a független telóm aszondja a 31-re, hogy nincs elérhető frissítés.

Véleményem szubjektív...

(#7) FRENK1988 válasza hackeeeee (#6) üzenetére


FRENK1988
veterán

Sokan rohanták le a szervert és lehet összezuhant. Várni kellene pár napot mig helyrerázzák. Ezt tudom tanácsolni.
Köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) JanFe


JanFe
aktív tag

Jol megirt cikk. Gratula hozza. Sok hasznos info-t tartalmaz. :)

"There is nothing permanent except change"

(#9) hackeeeee válasza FRENK1988 (#7) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja ez most jelent meg? Akkor próbálkozok.

Köszi. :R

Véleményem szubjektív...

(#10) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Helló!

Nekem a 6120c van. Ott is gondot okozott a divx lejátszása divx.com-ról letöltött hyper-super lejátszó ami symbianos telókra való ugyan lejátszotta a filmet, de valószínű a nagy cpu kell mellé ,mert rendesen késett az amúgy jó hang. Igaz a progi tud magyarul és lehet állítani a késést mégsem az igazi.

Ezért a divx és egyáb fil-k lejátszásához inkább a core player-t ajánlanám mindenkinek. Ennek a programnka annyi hátránya van, hogy nem tud háttérben futni, de ezen kívül a sima divx-et egy az egybe áttéve kártyára gond és akadás nélkül játszotta nem le eddig.

Grat a cikkhez.

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#11) hackeeeee válasza hackeeeee (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nha ovi frissíti, zsír. :)

134 MB? Az igen...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#12) Savaria_01


Savaria_01
tag

Jó telló -Jó cikk :)Grat!

(#13) Fagyi válasza hackeeeee (#11) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Egy nagyobb nagyítható térkép akár 1 gb is lehet :). Igaz az már európa teljes.
De az ovi.com-on van térkép letöltő és ott ki is írja a méretet mellé.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#14) Agrox


Agrox
tag

Sziasztok! nekem az a kérdésem lenne, hogy semmiféle frissítéssel v bármilyen más megoldással nem kompatibilis office alkalmazásokkal? köszi

Asrock H97-Pro4, Intel i5-4590, Coolermaster Hyper TX3, Gigabyte Gtx 1060 WF2 OC

(#15) hackeeeee válasza Fagyi (#13) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

De ez a szoftver mérete... :U Vagyis én arra értettem.

Véleményem szubjektív...

(#16) jety91 válasza Agrox (#14) üzenetére


jety91
őstag

Van rá egy quickOffice nevezetű program, ami ppt,doc,xls fájlokat kezel, tehát szerkeszteni, olvasni is tud egyaránt.

(#17) asadasad22


asadasad22
őstag

"Ez köszönhető a telefon bal oldalába rejtett Sennheiser sztereó hangszóróknak,"

ez az info honnan?

(#18) Fagyi válasza Agrox (#14) üzenetére


Fagyi
aktív tag

minden msoffice alkalmazást támogat a quickoffice. Igaz ha próbát teszed fel rá aszem csak néni lehet vele szerkeszteni nem ,de ez kezel word,excel power point-tot is.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#19) hackeeeee válasza hackeeeee (#15) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És van kinetikus görgetés, el se hiszem, vééééééégre. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#20) Scorpio06 válasza hackeeeee (#11) üzenetére


Scorpio06
aktív tag

Hogy sikerült frissíteni?
Nekem a telefonban, és az OVI-ban is azt írja, hogy a V31.0.101 a legújabb... :U
Trémobilos a mobil.

[ Szerkesztve ]

(#21) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

francba...visszavágyom a symbianra :) régi szép idők, 3650, 6680....

valaki nem akar egy SE T700 <-> 5800 cserét? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) hackeeeee válasza Scorpio06 (#20) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Független?

Enyém gyárilag független, és frissítette. Elsőre sikertelen lett, bár verzióban azt írta, hogy friss, aztán telepítettem még1szer, utána már jó lett.

Más, nekem alapból elküldte a mynokiára az smst, arról hogy lehet leíratkozni?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#23) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#21) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

SE? Soha :D

Véleményem szubjektív...

(#24) Agrox válasza jety91 (#16) üzenetére


Agrox
tag

köszönöm a válaszokat :C

Asrock H97-Pro4, Intel i5-4590, Coolermaster Hyper TX3, Gigabyte Gtx 1060 WF2 OC

(#25) Gergő_


Gergő_
őstag

nagyon jó írás. a lényeget írtad le, sallang nélkül.
remélem hamarosan nekem is lesz egy ilyen telefonom. :)

(#26) Fagyi


Fagyi
aktív tag

Egy baj van ezzzel a telóval, hogy a kis koreaiak kenterbe verik árban a telefomjaikkal.
Most vettem anyjuknak december elején egy samu s5230-ast 3270HUF-ért akcióban(9900 volt teljes árban előfizu mellé),hát a minimális kis hiányosságaitól (nem igazán úgy szól a kihangosításkor mint az a nokiámtól megszoktam,262 k kijelző nahm van különbség a 16,7 m eshez képest,nem olyan jó telefonkönyv,hiába van widget nem tom kitenni azt amit akarok, és saját op rendszer miatt csak java progik futnak rajta) enyiért baszusz simán ver mindent sztem. Külső gps-el rávehető a navigálásra is és esetleg a whitefülüek hiányolhatják belőlle a wifit,de már van olyab verziója is! Ezért akár meg is lehet kövezni ,de a nokia kb 2 éve csak alsziok tizstességes hardver fejlesztés nem volt. Amikor egyesek már 1 ghz körüli procival látják el a telókat és méretesebb kijelzőkkel.
Egy 3.3,5 colos kijelzővel 800 mhz procival kenterbe vernének sztem mindenkit ,csak hát erre későn fognak rájönni. :( Pedig még nem volt más telóm a nokián kívül és kb 11-12 éve van mobilom,de ez lehetz változni fog.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#27) hackeeeee válasza Fagyi (#26) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát igen, csak nemtom, én megnyomkodtam azt a samsung 5230-at, és a tapija sztem közel sincs a nokiájéhoz képest, oké olcsóbb kategória, de ez meglátszik a minőségben is. Pedig tom, hogy az 5800-é sem egetverő, de a samsungé sztem ennél rosszabb...

Ha csak a feeling kell, akkor lehet olyat venni, persze. :U

Véleményem szubjektív...

(#28) jety91 válasza Fagyi (#26) üzenetére


jety91
őstag

Szerintem maradjunk abban, hogy az a samung és ez ég és föld. Akinek nem kell hiper szuper tapicskolós telefon az vegyen samsungot, de aki kicsit is odafigyel a "minőségre" (relatív értelemben), akkor vegyen nokiát.

(#29) szpal17


szpal17
őstag

Nagyon jó összefoglaló írás a telefonról. Lassan fél éve használom az 5800-át és én is nagyon meg vagyok elégedve vele.
Legjobb MP4 konvertáló program az Allok 3GP PSP MP4 iPod Video Converter nevű program. Be lehet állítani a telefon felbontását (640x360), a film képi és hang minőségét és feliratot is beletesz konvertálás közben amennyiben ezt szeretnénk. Sorozatot szoktam rá tenni és tökéletes...
Az új szoftver meg tetszetős.

(#30) Fagyi válasza hackeeeee (#27) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Anyjuknak 3300 ftért nem sajnáltam érte és nekem nem nagy gondom van a görgetéssel és a tapicskolással sem, elég pontos és gyors is. A film lejátszásnál lassul csak be a program, ez is csak a türelmetlen embereket zavarja,mert megszokható, hogy ezalatt ne karjak semmit csinálni. De amikor mondjuk vettük az előző telóinkat és anyjuknak akkor egy samu sgh530-ast újítottam majd 60 és nem lehetett kihengosítani majdnem felrobbantam! A gyerek 10 ezres belépő szintű SE-jét meg igem :P

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#31) hackeeeee válasza jety91 (#28) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Kb. ugyanígy gondolom én is... Haverom bnőjének s5230-a van, és haver mondta neki, hogy majd nyomkodja meg az én telómat, pedig haverom utálja a nokiát, de ő is azt mondta, hogy ég és föld a s5230 és az 5800 tapija...

Véleményem szubjektív...

(#32) FRENK1988 válasza hackeeeee (#31) üzenetére


FRENK1988
veterán

Volvó és Toyota ;] :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#33) Fagyi válasza jety91 (#28) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Persze én ős nokiás vagyok 1610-essel kezdtem és azóta sem volt más telóm.
De a mostani symbianos samuk és e közül nehezen tudnám azt mondani ,hogy maradéktalanul jobb a nokia. Nagyon ráférne gy tisztessége hardver fejlesztés és akkor megint a legjobb lenne a nokia mint mindig is.

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#34) hackeeeee válasza FRENK1988 (#32) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ja, kb. :D

Hm, hívásfogadásnál is van újítás...

Asszem lehet újra megszokni a telót. :D

Véleményem szubjektív...

(#35) jety91 válasza hackeeeee (#34) üzenetére


jety91
őstag

Arra nem jöttem rá, hogy csak akkor lehet felvenni, ha ott megy a csík vagy akármikor :F

(#36) hackeeeee válasza jety91 (#35) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Feloldon elhúztam az újjam, utána jött a sima hívásfogadás.

Véleményem szubjektív...

(#37) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

a címet ki lehetne egészíteni? "A Nokia iPhone verője" jobb lenne ;]

nagyon tetszik ez a telefon....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#38) hackeeeee válasza Mr.Csizmás (#37) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Verőnek azért nem lehet nevezni.. Meg aztán jönnének ide fikázni, hogy ez nem így van, főképp a nagy ájfón fánok, annak meg nincs értelme...

Jó kis teló amúgy, én nagyon megszerettem. :)

Véleményem szubjektív...

(#39) FRENK1988 válasza hackeeeee (#38) üzenetére


FRENK1988
veterán

Pontosan. Ezért is lett ez a címe, hogy mégis az Ájfón fanok azért megnézzék :D
De amúgy Mr. Csizmásnak igaza van. bizonyiték

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#40) hackeeeee válasza FRENK1988 (#39) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az ájfón fő gyengepontja a kijelző... Legalábbis ezt úgy gondolom, hogy az kiba jó benne, tapicskoltam, nekem nagyon tetszett. Sokáig elmélkedtem, hogy lecseréltem 2G-sre az 5800-át, de mostmár hogy van kinetic scroll, így lemondtam róla mostmár, így nagyon jó,erre vártam régóta, mint még sokan mások. :)

Viszont igen, pofátlanul drága még mindig, mondjuk az 5800 is, bár a régi árához képest már elég jó árakon lehet szerezni.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#41) Fagyi válasza FRENK1988 (#39) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Az apple termékek mocskosul túl vannak árazva és direkt olyan hardverekkel vannak ellátva,hogy ne tudd bővíteni hanem újjat vegyél!

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#42) hackeeeee válasza Fagyi (#41) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ez meg a másik, ami ott nekem főként bosszantó, az az aksi... Az kib@szott pofátlanság sztem.. Bár oké, mindent meglehet oldani házilag, de azért ez, hogy nem cserélhetek benne aksit, hát pf...

Véleményem szubjektív...

(#43) Dottore


Dottore
addikt

Az automatikus képernyőzár beállítása miért növeli az akkumulátor élettartamot?

(#44) peugeotmate


peugeotmate
őstag

Először is gratulálok a cikkhez! Nagyon jó lett! :K

Nekem is volt 5800, de már eladtam. Bő három hónapig bírtam vele! A specifikációk alapján egy nagyon jó kis telónak tűnt, amikor megvettem. Nagy, szép színű kijelző, wifi, GPS. Ezek voltak a számomra legfontosabb tulajdonságai. Aztán egyre jobban kezdett zavarni, hogy minden filmet konvertálhatok át, a gyári böngésző gyakran kilépett no és persze a nyekergő műanyagok. (Na meg persze a mérete sem volt elhanyagolható, főleg a gyári tokban!) Ezek összessége, miatt döntöttem úgy, hogy váltok egy e52-re. Egyenlőre jobban bejön. A nagy szép színű kijelző hiányzik egyedül. Talán majd még egyszer beruházok egy tapicskolós készülékre, de az nem most lesz!

Amúgy engem is érdekelne, hogy honnan van az az infó, hogy Sennheiser a külső hangszórója, mert mondjuk az tényleg nagyon szépen szólt és elég hangosan!

meg

(#45) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Nagyon jól összeszedett cikk, rég olvastam ilyet. Grat hozzá :)

(#46) kali válasza FRENK1988 (#1) üzenetére


kali
legenda

akkor csak halkan írom! az akkumulátoros részhez némi korrigálás; az n97 telcsit nem bl-5j (1320 mah) akkumulátor tarja életben, hanem egy nagyobb, a bp-4l (1500 mah) típusú!

(#47) Fagyi válasza peugeotmate (#44) üzenetére


Fagyi
aktív tag

MIért kellet átkonvertálni ?

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#48) FRENK1988 válasza Dottore (#43) üzenetére


FRENK1988
veterán

Mivel akkor nem világol a telefon. Ennek következtében nem meríti az akkumulátort.
kali: Javítom kösziiii
(#47) Fagyi: Mert nem viszi a divx-et. Csak az MP4-et :O

[ Szerkesztve ]

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#49) Dr. Oid válasza hackeeeee (#40) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

nem azért, de miért gyenge pontja az ifónnak a kijelző?

(#50) Dottore válasza FRENK1988 (#48) üzenetére


Dottore
addikt

Nem akarok ezen rugózni mert lényegtelen, de sajnos az automatikus képernyőzár lezárja a telefon kijelzőjét. Ha nem használsz automatikus képernyőzárat akkor is a beállított értéknek megfelelően le fog kapcsolni. A kettő nem ugyanaz.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.